Policja poszukuje 31 letnią mieszkankę Żywiecczyzny. Kobieta 26 czerwca wyjechała z domu i do tej pory nie wróciła

2022-08-01 14:37
Policja poszukuję kobietę
Autor: KPP Żywiec

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu poszukują zaginionej 31-letniej Martyny Salachna. Kobieta 26 czerwca br. wyjechała samochodem ze swojego miejsca zamieszkania. Ostatni kontakt z rodziną nawiązała 5 lipca br. Od tego czasu nie powróciła do miejsca zamieszkania ani też nie kontaktowała się z bliskimi.

   Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żywcu prowadzą sprawę poszukiwawczą zaginionej 31-letniej Martyny Salachna. Jak ustalono w toku prowadzonych czynności, kobieta w dniu 26 czerwca br. około godziny 17.00 wyjechała samochodem z miejsca swojego zamieszkania udając się w n/n kierunku. Ostatni raz kontaktowała się z rodziną telefonicznie w dniu 5 lipca br. Od tego czasu kontakt z 31-latką się urwał i rodzina w dniu 11 lipca br. poinformowała policję o jej zaginięciu. Jak ustalono, zaginiona ostatni raz widziana była na terenie domków letniskowych w Zarzeczu.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu 35 lat, wzrost 158 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie – czarne.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żywcu pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE