Ogromne włóczki w zimowej aranżacji McDonald's w Ustroniu to zasługa bytomskiej firmy

2022-11-24 20:51

Ogromny, pleciony sweter otulający ściany budynku i rozrzucone dookoła kolorowe włóczki - tak prezentuje się restauracja McDonald's w Ustroniu. Wełniana aranżacja restauracji to efekt akcji promocyjnej kanapki Drwala, która wróciła do zimowego menu. W przystrojeniu lokalu pomogła bytomska pasmanteria MM Handmade.

McDonald's w Ustroniu: Piękne włóczki to zasługa firmy z Bytomia

McDonald's przy ul. Wiejskiej został bohaterem spotu promującego kanapkę Drwala, jedną z najpopularniejszych w menu restauracji. Z tej okazji lokal przeszedł metamorfozę. Budynek przykryto wełnianym "swetrem", wykonanym z różowej i brązowej włóczki. Dookoła leżą ogromne, kolorowe motki, jakby rozrzucone w pośpiechu. Tymczasem w środku stoliki i krzesła przyozdobiono plecionymi nakryciami.

Aranżacja robi zjawiskowe wrażenie. Swój udział w projekcie miało kilkanaście firm, a wśród nich znalazła się bytomska pasmanteria i sklep z tkaninami MM Handmade.

- Z ofertą współpracy zwróciła się do nas ekipa scenografowie.pl. Szukali kogoś, kto ma doświadczenie w tworzeniu dużych warkoczy. My od lat się w tym specjalizujemy, sprzedajemy hamaki, pufy i bujane fotele z przeplotem - tłumaczy Miłosz Małota z MM Handmade. 

Największa na świecie włóczka, sweter - tak ubrano McDonald's w Ustorniu

MM Handmade pracował nad komponentami aranżacji w pracowniach w Bytomiu i Gliwicach. Realizacja projektu zajęła pracownikom kilkanaście tygodni. W efekcie powstały kolorowe włóczki, z czego największa ma 3 metry oraz sweter, którym opatulona jest restauracja w Ustroniu. Część zdobień w środku to również zasługa bytomskiej firmy.

- To jak na razie największy projekt, nad jakim mieliśmy okazję pracować. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego imponującego projektu - mówi Miłosz Małota. 

Restaurację w tym wydaniu będzie można zobaczyć jeszcze tylko przez kilka dni. W niedzielę 27 listopada wełniane ozdoby znikną. Jak zapewnia właściciel MM Handmade, materiał zostanie wykorzystany ponownie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE