Kto w tym roku otrzyma zaszczytny tytuł? Trwa głosowanie internautów. Gala już 11 grudnia

2021-11-23 20:00
Gala już 11 grudnia
Autor: FB Antoni Szlagor

Konkurs docenia tych, którzy na co dzień, w różnych aspektach działają na rzecz obszarów górskich

Można oddawać swoje głosy w konkursie Osobowość Ziem Górskich. Kapituła spośród przesłanych zgłoszeń dokonała wyboru finałowych trójek w ośmiu regulaminowych kategoriach – takich jak mały, średni i duży przedsiębiorca, dziennikarz, samorządowiec/polityk, organizacja, sportowiec i osobowość Ziem Górskich. Dodatkowo przyznany zostanie także Ambasador Ziem Górskich.

Drugim etapem konkursu jest trwające właśnie głosowanie internautów. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Koalicja Marek Ziem Górskich – wyjaśnia Mariusz Hujdus rzecznik urzędu miejskiego w Żywcu.

– Jest stowarzyszeniem łączącym górali -- łączącym beskidzkie,podhalańskie i tatrzańskie samorządy, firmy oraz instytucje ale i osoby prywatne, którym na sercu lezy promocja gór, terenów górskich i góralszczyzny – wyjaśnia urzędnik.

Tradycją konkursu jest uroczysta gala finałowa, podczas której przyznawane są wyróżnienia. Już w ubiegłym roku – ze względu na epidemię – gala przeniesiona została do internetu. – W tym roku również będziemy transmitować to wydarzenie – zapowiada Mariusz Hujdus.

– Każdy będzie mógł obejrzeć to wydarzenie w sieci na kanale you tube Koalicji Marek Ziem Górskich. Co więcej, będzie można nie tylko oglądać galę i poznać laureatów, ale także bezpłatnie obejrzeć koncert Andrzeja Sikorowskiego i Jacka Królika.

A tymczasem trwa głosowanie - śpieszcie się, bo głosowanie trwa jeszcze tylko do czwartku do północy.

Kłótnia o wielbłądy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE