Kto w tym roku otrzyma zaszczytny tytuł? Trwa głosowanie internautów. Gala już 11 grudnia

2021-11-23 20:00
Gala już 11 grudnia
Autor: FB Antoni Szlagor

Konkurs docenia tych, którzy na co dzień, w różnych aspektach działają na rzecz obszarów górskich

Można oddawać swoje głosy w konkursie Osobowość Ziem Górskich. Kapituła spośród przesłanych zgłoszeń dokonała wyboru finałowych trójek w ośmiu regulaminowych kategoriach – takich jak mały, średni i duży przedsiębiorca, dziennikarz, samorządowiec/polityk, organizacja, sportowiec i osobowość Ziem Górskich. Dodatkowo przyznany zostanie także Ambasador Ziem Górskich.

Drugim etapem konkursu jest trwające właśnie głosowanie internautów. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Koalicja Marek Ziem Górskich – wyjaśnia Mariusz Hujdus rzecznik urzędu miejskiego w Żywcu.

– Jest stowarzyszeniem łączącym górali -- łączącym beskidzkie,podhalańskie i tatrzańskie samorządy, firmy oraz instytucje ale i osoby prywatne, którym na sercu lezy promocja gór, terenów górskich i góralszczyzny – wyjaśnia urzędnik.

Tradycją konkursu jest uroczysta gala finałowa, podczas której przyznawane są wyróżnienia. Już w ubiegłym roku – ze względu na epidemię – gala przeniesiona została do internetu. – W tym roku również będziemy transmitować to wydarzenie – zapowiada Mariusz Hujdus.

– Każdy będzie mógł obejrzeć to wydarzenie w sieci na kanale you tube Koalicji Marek Ziem Górskich. Co więcej, będzie można nie tylko oglądać galę i poznać laureatów, ale także bezpłatnie obejrzeć koncert Andrzeja Sikorowskiego i Jacka Królika.

A tymczasem trwa głosowanie - śpieszcie się, bo głosowanie trwa jeszcze tylko do czwartku do północy.

Kłótnia o wielbłądy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE