Złodziej wideodomofonu wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymała go czujna ochrona sklepu

2022-01-24 15:38
Złodziej wideodomofonu wpadł na gorącym uczynku. Zatrzymała go czujna ochrona sklepu
Autor: RR

Zarzut kradzieży usłyszał 40-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego, który w jednym z marketów w Bełchatowie próbował ukraść sprzęt o wartości tysiąca złotych. Dzięki szybkiej reakcji ochrony sklepu rabuś wpadł już w ręce policji. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia około godz. 9 w jednym z bełchatowskich marketów. Policja została poinformowana o ujęciu złodzieja wideodomofonu. 

Okazało się, że pracownicy ochrony zaobserwowali nieuczciwego klienta, kiedy ten sięgnął wideodomofon z półki i schował go pod kurkę, a wychodząc ze sklepu zapłacił jedynie za tańszy towar. Z łupem o wartości blisko 1.000 złotych przeszedł przez linię kas. Przy wyjściu z marketu został ujęty przez czujnych pracowników, którzy natychmiast zareagowali - informują bełchatowscy policjanci. 

Odzyskany towar wrócił na sklepowe półki, a ujęty 40-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z twojej okolicy!

Sonda
Czy reagujesz na złe zachowanie innych osób?
Bezpieczny wyjazd na ferie. Policyjna kontrola autokarów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE