Woolworth wkracza do Polski. Pierwsze sklepy otwarte lada moment!

i

Autor: Woolworth materiały prasowe

Zakupy

Woolworth w Bełchatowie. Kiedy otwarcie nowego sklepu?

2023-06-06 8:21

W Bełchatowie otworzy się jeden z największych niemieckich dyskontów. Mowa o Woolworth, który znajdować się będzie w nowoczesnym centrum handlowym Bawełnianka. To jedno z pierwszych miejsc w Polsce, w którym powstanie sieciówka. Kiedy otwarcie? Wyjaśniamy.

Do Polski wkracza nowa sieciówka. Co kupimy w Woolworth?

Na polski rynek wchodzi wyczekiwaną przez polskich konsumentów firma Woolworth, która jest największym i najlepiej prosperującym domem towarowym w Niemczech.

Sieć  ta jest określana mianem konkurenta Pepco. W sklepach można kupić między innymi tekstylia dla całej rodziny, sprzęt elektroniczny, artykuły do wyposażenia domu i dekoracje oraz zabawki.

Woolworth w Bełchatowie. Kiedy otwarcie?

Woolworth pojawi się również w Bełchatowie. Sieciówka zlokalizowana będzie w nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym Bawełnianka. Sklep zajmie sporą część galerii, bo aż 850 mkw. powierzchni najmu.

Na zakupy w Woolworth nie będziemy musieli długo czekać, bo otwarcie sieciówki zaplanowano jeszcze wiosną 2023. Dokładna data jednak nie jest jeszcze znana.

Maciej Stuhr: Mój tata jest na OIOM-ie

Auto widmo pędziło Piotrkowską. Omal nie doszło do katastrofy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE