Trening dla medyków. Wspomóż lokalnych bohaterów, a przy okazji zadbaj o swoje ciało!

2020-05-14 16:20 rr
bełchatów. trening dla medyków
Autor: Maximum

Połączą przyjemne z pożytecznym. Studio treningu personalnego w Bełchatowie organizuje trening charytatywny online dla medyków z bełchatowskiego szpitala.

Ten wyjątkowy trening odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie na zakup m.in. maseczek, rękawiczek czy fartuchów. Te środki w komplecie trafią do bełchatowskiego szpitala. Im więcej osób się zgłosi, tym lepiej!

- Chodzi głównie o to, żeby podziękować medykom za to, że dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ale my chcemy też zadbać o nich - mówi Jola Beśka, organizatorka akcji.

Jak włączyć się do akcji?

Pomóc może każdy, wystarczą dobre chęci. Aby dołączyć do akcji wystarczy wykonać przelew w kwocie min. 5 zł na konto bełchatowskiego szpitala.

Podajemy niezbędne dane:

Szpital Wojewódzki im. Jan Pawła II w Bełchatowie
ul. Czaplinecka 123, 97-400 Bełchatów
NUMER RACHUNKU: 22 1440 1257 0000 0000 0204 3645
TEMAT: Środki Ochrony Osobistej

Żeby wziąć udział w treningu należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: maximum.belchatow@gmail.com do 17.05.2020 r.

Tyle wystarczy. Każdy kto to zrobi, dołączony zostanie do zamkniętej grupy na facebooku i 18 maja będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym treningu online dla medyków.

- Przede wszystkim będzie to trening, która wzmocni naszą odporność, a teraz jest to bardzo ważne. Popracujemy nad całym ciałem i wyzwolimy mnóstwo endorfin i pozytywnej energii - zapewnia organizatorka tego wydarzenia.

Trening online rozpocznie się 18 maja o godz. 18.30. O szczegółach tej akcji przeczytacie też na facebooku. Wystarczy wpisać 'trening dla medyków'.