Trening dla medyków. Wspomóż lokalnych bohaterów, a przy okazji zadbaj o swoje ciało!

2020-05-14 16:20
bełchatów. trening dla medyków
Autor: Maximum

Połączą przyjemne z pożytecznym. Studio treningu personalnego w Bełchatowie organizuje trening charytatywny online dla medyków z bełchatowskiego szpitala.

Ten wyjątkowy trening odbędzie się już w najbliższy poniedziałek. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony zostanie na zakup m.in. maseczek, rękawiczek czy fartuchów. Te środki w komplecie trafią do bełchatowskiego szpitala. Im więcej osób się zgłosi, tym lepiej!

- Chodzi głównie o to, żeby podziękować medykom za to, że dbają o nasze zdrowie i bezpieczeństwo, ale my chcemy też zadbać o nich - mówi Jola Beśka, organizatorka akcji.

Jak włączyć się do akcji?

Pomóc może każdy, wystarczą dobre chęci. Aby dołączyć do akcji wystarczy wykonać przelew w kwocie min. 5 zł na konto bełchatowskiego szpitala.

Podajemy niezbędne dane:

Szpital Wojewódzki im. Jan Pawła II w Bełchatowie
ul. Czaplinecka 123, 97-400 Bełchatów
NUMER RACHUNKU: 22 1440 1257 0000 0000 0204 3645
TEMAT: Środki Ochrony Osobistej

Żeby wziąć udział w treningu należy przesłać potwierdzenie przelewu na adres mailowy: maximum.belchatow@gmail.com do 17.05.2020 r.

Tyle wystarczy. Każdy kto to zrobi, dołączony zostanie do zamkniętej grupy na facebooku i 18 maja będzie mógł wziąć udział w wyjątkowym treningu online dla medyków.

- Przede wszystkim będzie to trening, która wzmocni naszą odporność, a teraz jest to bardzo ważne. Popracujemy nad całym ciałem i wyzwolimy mnóstwo endorfin i pozytywnej energii - zapewnia organizatorka tego wydarzenia.

Trening online rozpocznie się 18 maja o godz. 18.30. O szczegółach tej akcji przeczytacie też na facebooku. Wystarczy wpisać 'trening dla medyków'.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE