Podejrzany o zabójstwo kobiety 44-latek z Bełchatowa zatrzymany przez policję. Ukrywał się w garażu

2021-07-13 10:06
Podejrzany o zabójstwo 44-latek z Bełchatowa zatrzymany przez policję. Ukrywał się w garażu
Autor: KPP Bełchatów

Ukrywał się przed policją w garażu, ale to nie wystarczyło. Po tygodniu poszukiwań w ręce policji wpadł podejrzany o zabójstwo kobiety 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. Został zatrzymany w Rząśni w powiecie pajęczańskim. Jeszcze dziś może usłyszeć zarzut zabójstwa.

Od soboty, 3 lipca 2021 roku, kiedy to w mieszkaniu, na jednym z osiedli w Bełchatowie, ujawniono zwłoki 39-letniej kobiety, trwały bardzo intensywne czynności związane z odnalezieniem i zatrzymaniem podejrzanego o tę zbrodnię. Policjanci szybko ustalili, że prawdopodobnym sprawcą tego zabójstwa jest 44-letni mieszkaniec Bełchatowa. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Bełchatowie.

- Dzięki wytężonej pracy śledczych oraz zaangażowaniu policjantów różnych służb 12 lipca tuż przed godziną 11 bełchatowscy kryminalni wraz z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Pajęcznie zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna ukrywał się w garażu na terenie jednej z posesji w gminie Rząśnia, w powiecie pajęczańskim. 44-latek przykryty kocami i ubraniami był wyraźnie zaskoczony wizytą policjantów. Mężczyzna został przewieziony do bełchatowskiej jednostki, wkrótce usłyszy zarzut zabójstwa - informuje policja. 

Za ten czyn grozić mu może kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Sonda
Gdzie wolałbyś nocować podczas wakacji?
Narkotyki przesyłał kurierem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE