WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund: jaki wynik? Sprawdź, która drużyna wygrała spotkanie w ramach ćwierćfinałów LM 2014! [VIDEO]

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 03/04/2014 10:51 Komentarze

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund w ramach ćwierćfinałów LM 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania. Która drużyna okaże się lepsza? W oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' mamy dla Was Eskowe przewidywania. Komu 2.04. zaśpiewamy You're The Best?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund to temat numer jeden wśród fanów obu klubów 2 kwietnia 2014 roku, kiedy to drużyny zmierzą się w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów. Odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' znajdziecie oczywiście na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania.

W oczekiwaniu na oficjalny wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund mamy dla Was Eskowe przewidywania, co do rezultatu spotkania, zebrane na podstawie komentarzy internautów. Okazuje się, że szanse na wygraną są wyrównane. Całość rysuje się najprościej mówiąc: Real Madryt w słabej w formie vs pełna kontuzji Borussia Dortmund.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl przed poznaniem wyniku meczu Real Madryt - Borussia Dortmund możecie zaprezentować własne scenariusze zakończenia spotkania. Komu zaśpiewamy You're The Best? Zostańcie z nami i czekajcie na aktualizację.

! WYNIK to 3:0 dla Realu Madryt !


Zobacz You're The Best - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
05/05/2016 10:20
Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!
0

Juwenalia 2016 Warszawa: UW - kto wystąpi? Sprawdź program imprezy!

Juwenalia 2016: Uniwersytet Warszawski - kto wystąpi? Studencka impreza dla uczniów UW to trzy dni pełnych koncertów. Już teraz na ESKA.pl przedstawiamy dokładny program wydarzenia!
06/05/2016 16:55
#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach
0

#WszystkoGra: musical z polskimi przebojami w tanecznych aranżacjach

#WszystkoGra: najbardziej roztańczony musical z największymi polskimi przebojami w nowych aranżacjach już wkrótce w kinach. Polska produkcja na miarę musicalu Mamma Mia to idealna propozycja na majowe wieczory.
06/05/2016 16:54
APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!
0

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi? Program wydarzenia!

APSURDALIA i MEDYKALIA 2016 - kto wystąpi podczas juwenaliów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Akademii Pedagogiki Specjalnej? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl!
06/05/2016 16:54
Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!
0

Pharrell Williams w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Wszyscy są Happy!

Pharrell Williams w Polsce w 2016 roku! Gdzie kiedy wystąpi wykonawca hitu Happy? Data i miejsce koncertu Pharella Williamsa w Polsce oraz informacje o biletach znajdziecie już teraz - na ESKA.pl
06/05/2016 16:44
Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich
0

Doda w teatrze. Bilety na spektakl Słownik Ptaszków Polskich

Doda wystąpi w teatrze. Wokalistka przygotowuje się do premiery spektaklu, a my zdradzamy, gdzie i za ile można kupić bilety na Słownik Ptaszków Polskich w teatrze IMKA. Sprawdź szczegóły już teraz!
06/05/2016 16:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Hot Temat
JUWENALIA
JUWENALIA
Polecane newsy
Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

Sigmund Freud: kim jest bohater Doodle 6.05.16? Mamy 4 seksowne ciekawostki z jego życia!

06/05/2016 15:30

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA