WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund: jaki wynik? Sprawdź, która drużyna wygrała spotkanie w ramach ćwierćfinałów LM 2014! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 03/04/2014 10:51 Komentarze 0

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund w ramach ćwierćfinałów LM 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania. Która drużyna okaże się lepsza? W oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' mamy dla Was Eskowe przewidywania. Komu 2.04. zaśpiewamy You're The Best?

/ fot. materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund to temat numer jeden wśród fanów obu klubów 2 kwietnia 2014 roku, kiedy to drużyny zmierzą się w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów. Odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' znajdziecie oczywiście na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania.

W oczekiwaniu na oficjalny wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund mamy dla Was Eskowe przewidywania, co do rezultatu spotkania, zebrane na podstawie komentarzy internautów. Okazuje się, że szanse na wygraną są wyrównane. Całość rysuje się najprościej mówiąc: Real Madryt w słabej w formie vs pełna kontuzji Borussia Dortmund.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl przed poznaniem wyniku meczu Real Madryt - Borussia Dortmund możecie zaprezentować własne scenariusze zakończenia spotkania. Komu zaśpiewamy You're The Best? Zostańcie z nami i czekajcie na aktualizację.

! WYNIK to 3:0 dla Realu Madryt !


Zobacz You're The Best - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]
1

The Voice of Poland 5, odc. 8 - relacja online. Kto odpadł w trzeciej bitwie The Voice of Poland 5? [VIDEO]

The Voice of Poland 5. odc. 8 - za nami trzecia bitwa muzycznego show TVP2. 25 października 2014 roku na ringu do walki stanęli m.in. Hania Hołek, Natalia Podwin i Karol Dziedzic Kto odpadnie z 8. odc. The Voice of Poland 5? Sprawdź w relacji minuta po minucie z trzeciej bitwy na ESKA.pl
25/10/2014 20:01
Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]
0

Agata Dziarmagowska reprezentantką Polski na Eurodanceweb Awards 2014! Ma szansę wygrać? [VIDEO]

Agata Dziarmagowska będzie reprezentować Polskę na Eurodanceweb Awards 2014 - konkursie na najlepsze taneczne utwory w Europie. Młoda piosenkarka powalczy o zwycięstwo ze swoim utworem Mogę wszystko, nic nie muszę. Czy ma szansę na zdobycie Grand prix międzynarodowego konkursu?
25/10/2014 19:57
Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2014? To już dziś! Zmiana czasu na letni w 2014 roku ma miejsce w nocy z 29 na 30 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
25/10/2014 19:08
Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]
1

Kropka nienawiści: nowy hit Facebooka? Tak. Zobaczcie, jak powiedzieć Don't Speak jednym znakiem [VIDEO]

Kropka nienawiści na Facebooku robi zawrotną karierę pod koniec października 2014 roku. Co to jest kropka nienawiści i dlaczego tysiące osób polubiło fanpage Kropka nienawiści.? Nie wiecie? Ok. Wytłumaczymy.
25/10/2014 18:02
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Kierujemy Eye Of The Tiger na transmisję [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 17:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: