WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund: jaki wynik? Sprawdź, która drużyna wygrała spotkanie w ramach ćwierćfinałów LM 2014! [VIDEO]

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 03/04/2014 10:51 Komentarze

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund w ramach ćwierćfinałów LM 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania. Która drużyna okaże się lepsza? W oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' mamy dla Was Eskowe przewidywania. Komu 2.04. zaśpiewamy You're The Best?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund to temat numer jeden wśród fanów obu klubów 2 kwietnia 2014 roku, kiedy to drużyny zmierzą się w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów. Odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' znajdziecie oczywiście na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania.

W oczekiwaniu na oficjalny wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund mamy dla Was Eskowe przewidywania, co do rezultatu spotkania, zebrane na podstawie komentarzy internautów. Okazuje się, że szanse na wygraną są wyrównane. Całość rysuje się najprościej mówiąc: Real Madryt w słabej w formie vs pełna kontuzji Borussia Dortmund.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl przed poznaniem wyniku meczu Real Madryt - Borussia Dortmund możecie zaprezentować własne scenariusze zakończenia spotkania. Komu zaśpiewamy You're The Best? Zostańcie z nami i czekajcie na aktualizację.

! WYNIK to 3:0 dla Realu Madryt !


Zobacz You're The Best - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
28/08/2016 18:40
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
28/08/2016 18:24
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 17:47
Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?
0

Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?

Dropbox nie działa - z takim problelm mogą spotkać się użytkownicy korzystający z programu. Czy jedynym rozwiązaniem problemu jest zmiana hasła? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/08/2016 16:33
Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?
0

Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?

Mecze Polski 2016/2017, to kolejne emocje na najwyższym poziomie! Po sukcesie na Euro 2016 przyszedł czas na świetny występ w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Z kim i kiedy zagra Polska? Terminarz dostępny jest na ESKA.pl!
28/08/2016 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]