Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund: jaki wynik? Sprawdź, która drużyna wygrała spotkanie w ramach ćwierćfinałów LM 2014! [VIDEO]

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 03/04/2014 10:51 Komentarze

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund w ramach ćwierćfinałów LM 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania. Która drużyna okaże się lepsza? W oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' mamy dla Was Eskowe przewidywania. Komu 2.04. zaśpiewamy You're The Best?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund to temat numer jeden wśród fanów obu klubów 2 kwietnia 2014 roku, kiedy to drużyny zmierzą się w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów. Odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' znajdziecie oczywiście na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania.

W oczekiwaniu na oficjalny wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund mamy dla Was Eskowe przewidywania, co do rezultatu spotkania, zebrane na podstawie komentarzy internautów. Okazuje się, że szanse na wygraną są wyrównane. Całość rysuje się najprościej mówiąc: Real Madryt w słabej w formie vs pełna kontuzji Borussia Dortmund.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl przed poznaniem wyniku meczu Real Madryt - Borussia Dortmund możecie zaprezentować własne scenariusze zakończenia spotkania. Komu zaśpiewamy You're The Best? Zostańcie z nami i czekajcie na aktualizację.

! WYNIK to 3:0 dla Realu Madryt !


Zobacz You're The Best - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra
0

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder w preselekcjach zaśpiewa Lustra

Eurowizja 2016: Natalia Szroeder wystąpi w polskich preselekcjach z piosenką Lustra! Czy wokalistka znana ze współpracy z Liberem ma szansę wygrać i reprezentować Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji?
10/02/2016 13:36
Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Mecz Gwiazd NBA 2016: transmisja online i w TV. Gdzie i kiedy oglądać?

Mecz Gwiazd NBA 2016: to najciekawsze wydarzenie w całym koszykarskim kalendarzu. Transmisja z NBA All-Star Weekend 2016 będzie dostępna! O tym, gdzie i kiedy oglądać dowiecie się na ESKA.pl.
10/02/2016 13:12
Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland
0

Kocham cię Polsko! wiosną w TVP2. Program zastąpi The Voice of Poland

Kocham cię Polsko! zobaczymy wiosną w TVP2. Program wraca na antenę po czterech latach przerwy  i zastąpi The Voice of Poland. Nowa odsłona show to nowi kapitanowie drużyn i prowadząca. Szczegóły już teraz na ESKA.pl!
10/02/2016 12:54
Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!
0

Elliphant w Polsce 2016! Kim jest? Elliphant da koncert w Warszawie, Krakowie i Poznaniu!

Elliphant w Polsce 2016! Występ gwiazdy, która ma na koncie hit z Major Lazer z pewnością rozgrzeje publiczność w trzech polskich miastach. Kim jest Elliphant? Jakie ma hity? Szczegóły na jej temat sprawdzicie na ESKA.pl
10/02/2016 12:34
Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku
0

Lana Del Rey - Freak: premiera nowego teledysku

Lana Del Rey prezentuje teledysk do Freak. W najnowszym video promującym album Honeymoon wystąpił wokalista Father John Misty. Zobacz nowy klip Lany Del Rey już teraz!
10/02/2016 12:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA