WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO] - Mecz Real Madryt - Borussia Dortmund: jaki wynik? Sprawdź, która drużyna wygrała spotkanie w ramach ćwierćfinałów LM 2014! [VIDEO]

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]

RSS 03/04/2014 10:51 Komentarze

WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund w ramach ćwierćfinałów LM 2014 do sprawdzenia na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania. Która drużyna okaże się lepsza? W oczekiwaniu na odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' mamy dla Was Eskowe przewidywania. Komu 2.04. zaśpiewamy You're The Best?

/ fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund: ćwierćfinały LM 2014. Komu zaśpiewamy You're The Best? [VIDEO]
WYNIK meczu Real Madryt - Borussia Dortmund to temat numer jeden wśród fanów obu klubów 2 kwietnia 2014 roku, kiedy to drużyny zmierzą się w ramach ćwierćfinałów Ligii Mistrzów. Odpowiedź na pytanie 'jaki wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund?' znajdziecie oczywiście na ESKA.pl tuż po zakończeniu spotkania.

W oczekiwaniu na oficjalny wynik meczu Real Madryt - Borussia Dortmund mamy dla Was Eskowe przewidywania, co do rezultatu spotkania, zebrane na podstawie komentarzy internautów. Okazuje się, że szanse na wygraną są wyrównane. Całość rysuje się najprościej mówiąc: Real Madryt w słabej w formie vs pełna kontuzji Borussia Dortmund.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne informacje - sprawdź!

Na ESKA.pl przed poznaniem wyniku meczu Real Madryt - Borussia Dortmund możecie zaprezentować własne scenariusze zakończenia spotkania. Komu zaśpiewamy You're The Best? Zostańcie z nami i czekajcie na aktualizację.

! WYNIK to 3:0 dla Realu Madryt !


Zobacz You're The Best - Joe Esposito!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...
0

Chris Cornell - kim był? Chester Bennington zabił się w jego urodziny...

Chester Bennington zabił się w dniu urodzin swojego przyjaciela, który popełnił samobójstwo, w taki sam sposób jak on, zaledwie 2 miesiące wcześniej. Czy spekulacje o tym, że śmierć Cornella była jedną z przyczyn śmierci lidera Linkin Park są uzasadnione? Dowiedzcie się o nich więcej i sami oceńcie.
21/07/2017 00:39
Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą
0

Chester Bennington - Instagram: zdjęcia, na których był sobą

Instagram Chestera Benningtona pokazuje jak bardzo kochał muzykę. Najlepsze zdjęcia już teraz znajdziecie na ESKA.pl
20/07/2017 23:33
Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.
0

Chester Bennington - rodzina. Dzieci, żona, bliscy wokalisty Linkin Park.

Chester Bennington pozostawił liczną rodzinę. Talinda Ann Bentley, żona Chestera Benningtona, jego była żona Samantha Marie Olit i gromadka dzieci będą teraz w świetle reflektorów, których Bennington zwykle unikał w odniesieniu do rodziny. Kim są? Ile dzieci miał Chester Bennington?
20/07/2017 23:31
Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park
0

Kim był Chester Bennington? Najważniejsze informacje o wokaliście Linkin Park

Kim był Chester Bennington? Przypominamy najważniejsze informacje o zmarłym wokaliście Linkin Park.
20/07/2017 22:34
Chester Bennington z Linkin Park nie żyje
0

Chester Bennington z Linkin Park nie żyje

Chester Bennington nie żyje. Wokalista Linkin Park miał 41 lat.
20/07/2017 20:44
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program