Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO] - WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami Zebrana kwota, koncerty, światełko do nieba

Tagi związane z WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]: WOŚP 2013, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013, 21. Finał WOŚP, WOŚP 13.01.2013, XXI Finał WOŚP, XXI Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, WOŚP 2013 wolontariusze

WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]

RSS 14/01/2013 08:17 Komentarze
21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Orkiestra grała we wszystkich miastach Polski oraz w kilku miastach świata. Sprawdź na Eska.pl aktualnie zebraną kwotę, podsumowanie koncertów oraz zobacz Najgroźniejsze Zwierzę Świata Lipali, piosenkę 21 finału WOŚP.
/ WOŚP - oficjalna strona
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]
21 finał WOŚP dobiegł końca. Orkiestra po raz kolejny zagrała w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 39 855 148 zł, a kwota ta stale rośnie! W 21 finał WOŚP zaangażowały się gwiazdy, między innymi Doda, Lipali, Kamil Bednarek, NPWM, Feel, Weekend, Maciej Czaczyk, Sebastian Rutkowski i Gooral. Nie tylko wystąpili na scenie, ale także wzięli udział w akcji e - Serce i aukcjach! Punktualnie o 20:00 wystrzelone zostało Światełko Do Nieba.

Zobacz na Eska.pl WOŚP - aktualna kwota, światełko do nieba, koncerty


Gwiazdy chętnie wystawiały na aukcję swoje rzeczy. Doda podzieliła się suknią wzorowaną na kreacji Marylin Monroe w której wystąpiła podczas charytatywnego występu w Cyrku Korona. Można było także wylicytować mikrofon, przy pomocy którego Jula nagrała swój pierwszy hit za każdym razem. Również Natalia Siwiec wystawiła na aukcji T - Shirt. 846.77 zł to aktualna cena koszulki, w jakiej Natalia wystąpiła na zdjęciach do kalendarza motoryzacyjnego!

W niedzielę 13.01 w Polsce wystąpiły również gwiazdy. Największe koncerty odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Na scenie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagrali między innymi Doda, Lipali, Happysad, Kamil Bednarek, Poparzeni Kawą 3, Gooral i Mazowsze, Audiofeels, Feel, NPWM, Enej, Łzy, Ania Wyszkoni.

Dziękujemy Ci Polsko i cały Świecie!". Bez Was nie byłoby takiego dnia! - powiedział na zakończenie pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.

Zobacz Najgroźniejsze Zwierzę Świata - Lipali



Nie czytałeś jeszcze?

WOŚP - światełko do nieba rozbłysło na niebie w całej Polsce!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?
0

GRAMMY 2016: stream online. Gdzie oglądać Grammy 2016 - czerwony dywan i galę?

GRAMMY 2016 już 15 lutego. Na czerwonym dywanie oraz gali GRAMMY pojawią się m.in. Adele, Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber, The Weeknd czy Kendrick Lamar.
14/02/2016 20:21
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
14/02/2016 20:20
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
14/02/2016 20:20
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
14/02/2016 20:19
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
14/02/2016 20:19
Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!
0

Maffashion w roli Pocahontas. Posłuchaj, jak Julia Kuczyńska śpiewa Kolorowy Wiatr!

Maffashion wcieliła się w rolę Pocahontas przy okazji konkursu Tidal Love Duety. Blogerka modowa zaśpiewała utwór Kolorowy Wiatr. W bajecznym duecie towarzyszył jej ukochany - Czarek Jóźwik, videobloger z Abstrachuje TV. Już teraz na ESKA.pl posłuchaj jak Maffashion i Czarek radzą sobie ze śpiewem. Czy duet ma szansę na wygraną?
14/02/2016 18:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

14/02/2016 20:20

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

13/02/2016 13:50

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA