Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO] - WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami Zebrana kwota, koncerty, światełko do nieba
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]: WOŚP 2013, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2013, 21. Finał WOŚP, WOŚP 13.01.2013, XXI Finał WOŚP, XXI Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, WOŚP 2013 wolontariusze

WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]

RSS 14/01/2013 08:17 Komentarze 0
21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Orkiestra grała we wszystkich miastach Polski oraz w kilku miastach świata. Sprawdź na Eska.pl aktualnie zebraną kwotę, podsumowanie koncertów oraz zobacz Najgroźniejsze Zwierzę Świata Lipali, piosenkę 21 finału WOŚP.
/ WOŚP - oficjalna strona
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2013. 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Sprawdź zebraną kwotę, koncerty, światełko do nieba [VIDEO]
21 finał WOŚP dobiegł końca. Orkiestra po raz kolejny zagrała w całej Polsce oraz poza granicami kraju. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała 39 855 148 zł, a kwota ta stale rośnie! W 21 finał WOŚP zaangażowały się gwiazdy, między innymi Doda, Lipali, Kamil Bednarek, NPWM, Feel, Weekend, Maciej Czaczyk, Sebastian Rutkowski i Gooral. Nie tylko wystąpili na scenie, ale także wzięli udział w akcji e - Serce i aukcjach! Punktualnie o 20:00 wystrzelone zostało Światełko Do Nieba.

Zobacz na Eska.pl WOŚP - aktualna kwota, światełko do nieba, koncerty


Gwiazdy chętnie wystawiały na aukcję swoje rzeczy. Doda podzieliła się suknią wzorowaną na kreacji Marylin Monroe w której wystąpiła podczas charytatywnego występu w Cyrku Korona. Można było także wylicytować mikrofon, przy pomocy którego Jula nagrała swój pierwszy hit za każdym razem. Również Natalia Siwiec wystawiła na aukcji T - Shirt. 846.77 zł to aktualna cena koszulki, w jakiej Natalia wystąpiła na zdjęciach do kalendarza motoryzacyjnego!

W niedzielę 13.01 w Polsce wystąpiły również gwiazdy. Największe koncerty odbyły się w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Gdańsku. Na scenie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagrali między innymi Doda, Lipali, Happysad, Kamil Bednarek, Poparzeni Kawą 3, Gooral i Mazowsze, Audiofeels, Feel, NPWM, Enej, Łzy, Ania Wyszkoni.

Dziękujemy Ci Polsko i cały Świecie!". Bez Was nie byłoby takiego dnia! - powiedział na zakończenie pomysłodawca i organizator Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak.

Zobacz Najgroźniejsze Zwierzę Świata - Lipali



Nie czytałeś jeszcze?

WOŚP - światełko do nieba rozbłysło na niebie w całej Polsce!

EP
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska