Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO] - Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, voice of poland Artur Kryvych, Artur Kryvych kim jest, Artur Kryvych z ukrainy, voice of poland uczestnik z ukrainy

Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]

RSS 05/03/2014 14:23 Komentarze 0
Artur Kryvych to kolejny uczestnik Voice of Poland 4? Dowiedzcie się kim jest Artur Kryvych, który pochodzi z Ukrainy. Poznajcie jego wzruszającą historię i delikatny wokal.
The Voice of Poland IV - Artur Kryvych The Voice of Poland IV - Artur Kryvych / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]
Artur Kryvych w Voice Of Poland 4 - czy zachwyci jury? Kim jest młody chłopaka z Ukrainy, który wzruszył swoją historią i zachwycił głosem? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Artur Kryvych mieszka w Polsce sam, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzenie firmą i personalem. - Poszedłem na studia ponieważ muszę jakoś zarabiać na życie. A muzyka mi nie da aż takich możliwości, trzeba być naprawdę wybitnym muzykiem - tłumaczy uczestnik Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młody piosenkarz opowiedział o sytuacji na Ukrainie oraz podkreślił, że w Polsce jest sam, bez rodziny.  - W Polsce nie przyjaciół, nie mogę po prostu znaleźć takich kolegów. Chciałbym mieć kolegów, z którymi mógłbym obejrzeć jakiś film, gdzieś wyjechać... - opowiada Artur.

Najlepiej posłuchajcie sami tego wykonu. Czy zachwyci jury? Na razie wiemy, że Marek Piekarczyk jest zachwycony młodym wokalistą. - Jak to śpiewałeś zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi… - mówił Marek Piekarczyk.

O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym odcinku Voice Of Poland, który odbędzie się 8 marca, o godzinie 20.00 na TVP2.

The Voice of Poland IV - Artur Kryvych



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska