WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO] - Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, voice of poland Artur Kryvych, Artur Kryvych kim jest, Artur Kryvych z ukrainy, voice of poland uczestnik z ukrainy

Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]

RSS 05/03/2014 14:23 Komentarze 0
Artur Kryvych to kolejny uczestnik Voice of Poland 4? Dowiedzcie się kim jest Artur Kryvych, który pochodzi z Ukrainy. Poznajcie jego wzruszającą historię i delikatny wokal.
The Voice of Poland IV - Artur Kryvych The Voice of Poland IV - Artur Kryvych / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]
Artur Kryvych w Voice Of Poland 4 - czy zachwyci jury? Kim jest młody chłopaka z Ukrainy, który wzruszył swoją historią i zachwycił głosem? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Artur Kryvych mieszka w Polsce sam, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzenie firmą i personalem. - Poszedłem na studia ponieważ muszę jakoś zarabiać na życie. A muzyka mi nie da aż takich możliwości, trzeba być naprawdę wybitnym muzykiem - tłumaczy uczestnik Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młody piosenkarz opowiedział o sytuacji na Ukrainie oraz podkreślił, że w Polsce jest sam, bez rodziny.  - W Polsce nie przyjaciół, nie mogę po prostu znaleźć takich kolegów. Chciałbym mieć kolegów, z którymi mógłbym obejrzeć jakiś film, gdzieś wyjechać... - opowiada Artur.

Najlepiej posłuchajcie sami tego wykonu. Czy zachwyci jury? Na razie wiemy, że Marek Piekarczyk jest zachwycony młodym wokalistą. - Jak to śpiewałeś zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi… - mówił Marek Piekarczyk.

O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym odcinku Voice Of Poland, który odbędzie się 8 marca, o godzinie 20.00 na TVP2.

The Voice of Poland IV - Artur Kryvych



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska