Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO] - Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, voice of poland Artur Kryvych, Artur Kryvych kim jest, Artur Kryvych z ukrainy, voice of poland uczestnik z ukrainy

Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]

RSS 05/03/2014 14:23 Komentarze 0
Artur Kryvych to kolejny uczestnik Voice of Poland 4? Dowiedzcie się kim jest Artur Kryvych, który pochodzi z Ukrainy. Poznajcie jego wzruszającą historię i delikatny wokal.
The Voice of Poland IV - Artur Kryvych The Voice of Poland IV - Artur Kryvych / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]
Artur Kryvych w Voice Of Poland 4 - czy zachwyci jury? Kim jest młody chłopaka z Ukrainy, który wzruszył swoją historią i zachwycił głosem? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Artur Kryvych mieszka w Polsce sam, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzenie firmą i personalem. - Poszedłem na studia ponieważ muszę jakoś zarabiać na życie. A muzyka mi nie da aż takich możliwości, trzeba być naprawdę wybitnym muzykiem - tłumaczy uczestnik Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młody piosenkarz opowiedział o sytuacji na Ukrainie oraz podkreślił, że w Polsce jest sam, bez rodziny.  - W Polsce nie przyjaciół, nie mogę po prostu znaleźć takich kolegów. Chciałbym mieć kolegów, z którymi mógłbym obejrzeć jakiś film, gdzieś wyjechać... - opowiada Artur.

Najlepiej posłuchajcie sami tego wykonu. Czy zachwyci jury? Na razie wiemy, że Marek Piekarczyk jest zachwycony młodym wokalistą. - Jak to śpiewałeś zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi… - mówił Marek Piekarczyk.

O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym odcinku Voice Of Poland, który odbędzie się 8 marca, o godzinie 20.00 na TVP2.

The Voice of Poland IV - Artur Kryvych



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?
0

Opener 2015 dzień 2: co się działo podczas drugiego dnia festiwalu w Gdyni?

Open'er Festival 2015 w Gdyni trwa w najlepsze. Jakie atrakcje przynosi drugi dzień imprezy? Sprawdź na ESKA.pl
03/07/2015 09:27
Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015
0

Pharrell Williams - Freedom nowa piosenka po raz pierwszy wykonana na Glastonbury 2015

Pharrell Williams - Freedom. Nowa piosenka autora hitu Happy zaliczyła swoją premierę podczas festiwalu Glastonbury 2015. Nagranie video do sprawdzenia na ESKA.pl. Czy Freedom przebije popularnością Happy? Sprawdź!
03/07/2015 09:25
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Jak zareagowały gwiazdy?

ESKA Music Awards 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Na ESKA.pl postanowiliśmy sprawdzić, jak gwiazdy zareagowały na to wyróżnienie i jak namawiają fanów do głosowania! Zobacz pierwsze wpisy artystów nominowanych do EMA 2015!    
03/07/2015 09:24
Tomorrowland 2015 w Belgii: line-up. Zobaczcie, kto wystąpi - Tomorrowland 2015 pełen gwiazd [VIDEO]
1

Tomorrowland 2015 w Belgii: line-up. Zobaczcie, kto wystąpi - Tomorrowland 2015 pełen gwiazd [VIDEO]

Line-up Tomorrowland 2015 w Belgii mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, kto zagra na festiwalu 24-26 lipca. Listę gwiazd Tomorrowland 2015 tradycyjnie już przepełniają najgorętsi DJ-e i producenci muzyczni. Czas poznać artystów na Tomorrowland 2015!
03/07/2015 09:16
Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015
0

Robert Kubica w Rajdzie Polski 2015 - sprawdź gdzie oglądać Rajd Polski 2-4 lipca 2015

Rajd Polski 2015 - Robert Kubica wystartuje już w ten weekend. W dniach 2-5 lipca 2015 zobaczymy kolejny wielki rajd WRC. Gdzie oglądać transmisję TV na żywo - o której godzinie i na jakim programie będziemy mogli zobaczyć m.in. start Roberta Kubicy? Sprawdźcie szczegóły.
03/07/2015 08:56
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska