WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO] - Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, voice of poland Artur Kryvych, Artur Kryvych kim jest, Artur Kryvych z ukrainy, voice of poland uczestnik z ukrainy

Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]

RSS 05/03/2014 14:23 Komentarze 0
Artur Kryvych to kolejny uczestnik Voice of Poland 4? Dowiedzcie się kim jest Artur Kryvych, który pochodzi z Ukrainy. Poznajcie jego wzruszającą historię i delikatny wokal.
The Voice of Poland IV - Artur Kryvych The Voice of Poland IV - Artur Kryvych / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]
Artur Kryvych w Voice Of Poland 4 - czy zachwyci jury? Kim jest młody chłopaka z Ukrainy, który wzruszył swoją historią i zachwycił głosem? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Artur Kryvych mieszka w Polsce sam, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzenie firmą i personalem. - Poszedłem na studia ponieważ muszę jakoś zarabiać na życie. A muzyka mi nie da aż takich możliwości, trzeba być naprawdę wybitnym muzykiem - tłumaczy uczestnik Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młody piosenkarz opowiedział o sytuacji na Ukrainie oraz podkreślił, że w Polsce jest sam, bez rodziny.  - W Polsce nie przyjaciół, nie mogę po prostu znaleźć takich kolegów. Chciałbym mieć kolegów, z którymi mógłbym obejrzeć jakiś film, gdzieś wyjechać... - opowiada Artur.

Najlepiej posłuchajcie sami tego wykonu. Czy zachwyci jury? Na razie wiemy, że Marek Piekarczyk jest zachwycony młodym wokalistą. - Jak to śpiewałeś zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi… - mówił Marek Piekarczyk.

O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym odcinku Voice Of Poland, który odbędzie się 8 marca, o godzinie 20.00 na TVP2.

The Voice of Poland IV - Artur Kryvych



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl  [VIDEO]
0

Madagaskar 3: I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana! Zobacz na Eska.pl [VIDEO]

Madagaskar 3 to hit filmowy. TVNprzypomina go 6 marca 2015. Bohaterowie filmu rozśmieszają widzów do łez a tymczasem Król Julian śpiewa znany przebój! Zobacz na Eska.pl I'm Sexy And I Know It w wykonaniu Króla Juliana z Madagaskaru.
06/03/2015 20:00
Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Taniec z Gwiazdami 2015: uczestnicy. Kim są gwiazdy Tańca z Gwiazdami 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Lista uczestników Tańca z Gwiazdami 3 krąży już po sieci. Zobaczcie na ESKA.pl, jakie gwiazdy zatańczą w Tańcu z Gwiazdami 2015 na Polsacie. Wśród uczestników nowej edycji Dancing With The Stars nie zabrakło oczywiście artystów muzycznych!
06/03/2015 19:52
Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]
0

Gwiazdy muzyczne w filmach i serialach: Chappie, American Horror Story, 50 Twarzy Greya - w których filmach wystąpiły gwiazdy muzyczne [VDIEO]

Gwiazdy muzyczne w filmach? Które piosenkarki i piosenkarze dali się namówić na udział w filmie? W ostatnim czasie coraz więcej muzyków decyduje się na grę aktorską. Gwiazdy muzyczne zobaczymy m.in. w filmach tj. Chappie, 50 Twarzy Greya czy w serialu American Horror Story. O kim mowa? Sprawdź, które gwiazdy muzyczne postanowiły sprawdzić się na planie filmowym
06/03/2015 17:19
Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]
0

Madagaskar: Król Julian z Madagaskaru tańczy do Gangnam Style PSY! Gangnam jest wszędzie! Zobacz jego taniec na Eska.pl! [VIDEO]

PSY nagrał megahit Gangnam Style. To nie tylko piosenka, która podbija listy przebojów na całym świecie. To także styl tańca, który opanował cały świat. Nie uciekł od niego nawet Król Julian z Madagaskaru. Zobacz jego taniec na Eska.pl!
06/03/2015 16:57
Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]
0

Disco Polo - piosenki z filmu. Poznaj soundtrack z filmu Disco Polo - co jeszcze oprócz Czekoladki? [VIDEO]

Piosenki z filmu Disco Polo bawią widzów, nawet jeżeli nie są oni fanami tego gatunku muzycznego. Aktorzy grający w filmie odtworzyli najpopularniejsze hity disco polo na potrzeby akcji filmu. Te wersje piosenek znajdą się na soundtracku z filmu. Kiedy premiera płyty z piosenkami z Disco Polo? Dowiedz się na ESKA.pl
06/03/2015 16:29
100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]
0

100 zł na ESKA TV odc. 1: lista teledysków i komentujące gwiazdy na ESKA.pl. Zobaczcie przed premierą [VIDEO]

100 zł na ESKA odc. 1 to m.in. Saszan i Honey komentujące teledyski do muzycznych hitów, które zapisały się już historii muzycznego show-biznesu. Kto jeszcze wystąpi w pierwszym odcinku 100 zł, czyli klipy, które opłaca się znać i jakie nagrania zostaną obgadane? ESKA.pl zdradza kilka gorących informacji!
06/03/2015 16:16
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

24/02/2015 15:51

0
Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

Druga część Krainy Lodu - sprawdzamy, co nowego wiadomo o Frozen 2 [VIDEO]

22/02/2015 09:37

1
Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

Kids Choice Awards 2015: znamy datę i prowadzącego KCA 2015. To Nick Jonas! [VIDEO]

12/02/2015 15:12

0
PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>

PREMIERA! Played - Wydział Operacji Specjalnych - cały sezon za darmo online. WŁĄCZ! >>


Akcja partnerska