WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO] - Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy

Tagi związane z Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, voice of poland Artur Kryvych, Artur Kryvych kim jest, Artur Kryvych z ukrainy, voice of poland uczestnik z ukrainy

Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]

RSS 05/03/2014 14:23 Komentarze
Artur Kryvych to kolejny uczestnik Voice of Poland 4? Dowiedzcie się kim jest Artur Kryvych, który pochodzi z Ukrainy. Poznajcie jego wzruszającą historię i delikatny wokal.
The Voice of Poland IV - Artur Kryvych The Voice of Poland IV - Artur Kryvych / YouTube
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 4: Artur Kryvych głos z Ukrainy zachwyca jury? [VIDEO]
Artur Kryvych w Voice Of Poland 4 - czy zachwyci jury? Kim jest młody chłopaka z Ukrainy, który wzruszył swoją historią i zachwycił głosem? Sprawdźcie na ESKA,pl.

Artur Kryvych mieszka w Polsce sam, studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku zarządzenie firmą i personalem. - Poszedłem na studia ponieważ muszę jakoś zarabiać na życie. A muzyka mi nie da aż takich możliwości, trzeba być naprawdę wybitnym muzykiem - tłumaczy uczestnik Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młody piosenkarz opowiedział o sytuacji na Ukrainie oraz podkreślił, że w Polsce jest sam, bez rodziny.  - W Polsce nie przyjaciół, nie mogę po prostu znaleźć takich kolegów. Chciałbym mieć kolegów, z którymi mógłbym obejrzeć jakiś film, gdzieś wyjechać... - opowiada Artur.

Najlepiej posłuchajcie sami tego wykonu. Czy zachwyci jury? Na razie wiemy, że Marek Piekarczyk jest zachwycony młodym wokalistą. - Jak to śpiewałeś zobaczyłem te zamarznięte barykady w Kijowie. I to powinien być reportaż dla Amerykanów, którzy nie mają pojęcia zielonego, co się dzieje w Kijowie. Ty powinieneś śpiewać, a oni powinni pokazywać te bryły lodu zmieszane z przewróconymi samochodami i tych ludzi… - mówił Marek Piekarczyk.

O tym przekonamy się z pewnością w najbliższym odcinku Voice Of Poland, który odbędzie się 8 marca, o godzinie 20.00 na TVP2.

The Voice of Poland IV - Artur Kryvych



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Cara Delevingne rapuje. Czy jest coś czego ta dziewczyna nie umie?!
0

Cara Delevingne rapuje. Czy jest coś czego ta dziewczyna nie umie?!

Cara Delevingne rapuje, a my zastanawiamy się czy jest coś czego ta dziewczyna nie potrafi zrobić. Aktorka i modelka zaprezentowała się w nowej roli i ponownie zachwyciła!
29/07/2016 11:39
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan 29.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać trzeci dzień imprezy katolików? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę sprawdzicie na ESKA.pl!
29/07/2016 11:30
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
29/07/2016 11:21
Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach
0

Tom Swoon: 'nie robię muzyki dla hajsu'. Wywiad o DJ Mag, koncertach i planach

Tom Swoon - wywiad dla ESKA.pl! Najwyżej notowany w historii polski didżej i producent gościł w naszym studio! Opowiedział m.in. o koncertach w Polsce, popularności, planach na przyszłość i zestawieniu DJ Magazine Top 100! Jakie zyski przynosi mu pobyt w prestiżowym rankingu?? Wideo zobaczycie na ESKA.pl!
29/07/2016 10:45
Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16
0

Zagłębie Lubin - SonderjyskE: online i TV. Transmisja meczu NA ŻYWO 28.07.16

Zagłębie - Sonderjyske: online za darmo? Stream z meczu 28.07.2016 podrzucamy Wam na ESKA.pl! Tu także informacje o tym, czy transmisja w telewizji odbędzie się na ogólnopolskim kanale! Klikajcie i sprawdzajcie >>
28/07/2016 17:45
Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?
0

Kim jest Marina Joyce i jaka jest prawda na jej temat?

Marina Joyce to bohaterka jednej z najbardziej niewiarygodnych teorii spiskowych ostatnich lat. Kim jest dziewczyna, o którą martwią się internauci na całym świecie? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl.
28/07/2016 16:21
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...