WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo kiedy, twoja twarz brzmi znajomo gdzie, twoja twarz brzmi znajomo kto wystąpi, twoja twarz brzmi znajomo 22 marca

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]

RSS 20/03/2014 12:23 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - mamy dla Was kolejny zwiastun zapowiadający muzyczne show. W rolę jakich artystów wcielą się uczestnicy? Sprawdź to na ESKA.pl!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo  - to nowe muzyczne show, w którym aktorzy czy tam piosenkarze wcielają się w zagraniczne muzyczne gwiazdy. W pierwszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawili się Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietruch czy też Mariusz Totoszko. To właśnie oni naśladowali m.in. Korę czy też Kayah. A czego możemy się spodziewać w najbliższym programie, czyli 22 marca? - Już w sobotę o 22:00 trzeci odcinek hitowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo a w nim Marcin Miller, Marilyn Manson, Rihanna, Irena Santor, Elton John, Britney Spears, Adam Asanov i Tatiana Okupnik w wersjach, których sami by się nigdy nie spodziewali...- czytamy na YouTube Polsatu.

To właśnie te wyżej wymienione gwiazdy będą naśladować uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - zapowiedź



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]
0

Celebrity Splash - Przemysław Cypryański bez koszulki to prawdziwe ciacho! Lepsza klata niż ta Jareda Leto i Justina Biebera? [SONDA]

Przemysław Cypryański w Celebrity Splash bez koszulki pokazywać się będzie regularnie. Na ESKA.pl mamy dla Was Przemysława  Cypryańskiego bez koszulki wychodzącego z basenu i rozgrzewającego jak Jared Leto i Justin Bieber swoje fanki. Czyja klata jest najbardziej seksowna? Zobaczcie gorący filmik z Przemysławem Cypryańskim z Celebrity Splash i zagłosujcie w szybkiej sondzie już teraz!
03/03/2015 13:31
Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]
0

Hozier - Someone New - nowy teledysk Hoziera z aktorką z Gry o Tron - Natalie Dormer [VIDEO]

Nowy teledysk Hoziera do piosenki Someone New zaliczył swoją premierę na YouTube 2 marca 2015 roku. W nowym klipie Hoziera zobaczymy aktorkę z Gry o Tron - Natalie Dormer czyli serialową Margaery Tyrell. 
03/03/2015 13:02
Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: KLINGANDE Feat. Broken Back - Riva (Restart The Game) - to wtorkowa propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA, utrzymana w klimacie takich hitów jak Counting Stars, One Day & Timber. To musi być przepis na sukces! Posłuchaj jeszcze przed premierą na antenie!    
03/03/2015 13:00
Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]
0

Zbuntowana - soundtrack. Piosenki ze Zbuntowanej z serii Niezgodna będą hitem jak sam film? [AUDIO]

Soundtrack do Zbuntowanej z serii Niezgodna przed premierą filmu w polskich kinach pod lupą ESKA.pl. Mamy dla Was listę piosenek na płytę ze Zbuntowanej. Na soundtracku do drugiej części Niezgodnej czeka na nas 8 kompozycji - w tym singlowe Holes In The Sky M83 ft. HAIM. Zobaczcie tracklistę i datę premiery ścieżki dźwiękowej do Zbuntowanej już teraz!
03/03/2015 12:44
Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]
0

Zbuntowana - piosenka. M83 ft. HAIM w Holes In The Sky. Posłuchajcie singla promującego drugą część Niezgodnej [AUDIO]

Piosenka ze Zbuntowanej z serii Niezgodna, czyli M83 ft. HAIM - Holes In The Sky, w wersji audio pojawiła się na YouTube na początku marca. Holes In The Sky od M83 i HAIM do posłuchania oczywiście na ESKA.pl. Czy pierwszy singiel z soundtracku do Zbuntowanej ma szansę stać się przebojem? Oceńcie sami już teraz!
03/03/2015 12:20
You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015 odc. 1: kto przeszedł dalej i dostał bilet? Zobaczcie tancerzy, którzy mają szansę tańczyć u boku gwiazd [VIDEO]

Kto przeszedł dalej w You Can Dance 2015 odc. 1? Mamy dla Was listę tancerzy, którzy dostali bilet w pierwszym odcinku You Can Dance 8. Zobaczcie najlepszych uczestników You Can Dance z 2 marca 2015 roku już teraz na ESKA.pl. Wśród nich m.in. Natalia Gap i Eugeniusz Salamon - to właśnie oni mają szansę tańczyć u boku najlepszych wykonawców na scenie!
03/03/2015 11:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]