WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo kiedy, twoja twarz brzmi znajomo gdzie, twoja twarz brzmi znajomo kto wystąpi, twoja twarz brzmi znajomo 22 marca

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]

RSS 20/03/2014 12:23 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - mamy dla Was kolejny zwiastun zapowiadający muzyczne show. W rolę jakich artystów wcielą się uczestnicy? Sprawdź to na ESKA.pl!
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk / WBF
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo - w jakie role wcielą się gwiazdy 3. odcinka? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo  - to nowe muzyczne show, w którym aktorzy czy tam piosenkarze wcielają się w zagraniczne muzyczne gwiazdy. W pierwszej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo pojawili się Agnieszka Włodarczyk, Julia Pietruch czy też Mariusz Totoszko. To właśnie oni naśladowali m.in. Korę czy też Kayah. A czego możemy się spodziewać w najbliższym programie, czyli 22 marca? - Już w sobotę o 22:00 trzeci odcinek hitowego programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo a w nim Marcin Miller, Marilyn Manson, Rihanna, Irena Santor, Elton John, Britney Spears, Adam Asanov i Tatiana Okupnik w wersjach, których sami by się nigdy nie spodziewali...- czytamy na YouTube Polsatu.

To właśnie te wyżej wymienione gwiazdy będą naśladować uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - zapowiedź



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. Występ Via Family [VIDEO]
0

Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. Występ Via Family [VIDEO]

Must  Be The Music 8, odc. 6 zobaczymy w najbliższy weekend 26 października 2014 roku. Tymczasem już teraz w internecie pojawiła się zapowiedź odcinka z występem grupy Via Family. Kim jest Via Family? Członkowie zespołu mieszkają w Polsce od maja tego roku - są emigrantami z Ukrainy, których wojna zmusiła do opuszczenia ojczyzny. Czy występ Via Family przekona jury programu? Sprawdź!
23/10/2014 11:14
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
4

Powrót The Veronicas: nowy singiel, nowa płyta, nowa wytwórnia. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

The Veronicas po kilku latach zmagań z wytwórnią płytową powracają z nową płytą. Kiedy premiera trzeciego studyjnego albumu sióstr Origliasso? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
22/10/2014 17:07
Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson - wynik na ESKA.pl chwilę po walce. Dla kogo You're The Best? [VIDEO]

Wynik walki Gołota vs Nicholson na ESKA.pl chwilę po starciu. Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, kto wygrał walkę Gołota vs Nicholson. Zobaczcie rezultat ostatniej walki Gołoty i zaśpiewajcie You're The Best zwycięzcy!
22/10/2014 17:05
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przestawiamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
22/10/2014 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]