WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA] - Kto zostanie nowym jurorem The Voice Of Poland 4? Wybieramy następce Edyty Górniak! Głosuj [SONDA]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA]

RSS 14/01/2014 15:21 Komentarze 1

Kto zostanie nowym jurorem The Voice Of Poland 4? To pytanie zadali sobie fani show, po tym jak Edyta Górniak potwierdziła, że rozstaje się z programem. Na ESKA.pl zastanawiamy się, kto mógłby zastąpić wokalistkę. Wytypuj nowego trenera The Voice Of Poland 2014 razem z nami. Zapraszamy do głosowania!

A na kogo swój głos oddałaby Edyta Górniak? / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA]
Nowa jurorka Teh Voice Of Poland 4
Kto mógłby zastąpić Edytę Górniak w The Voice Of Poland?
  • Doda 0%
  • Halina Mlynkova 20%
  • Honey 40%
  • Maryla Rodowicz 0%
  • Sylwia Grzeszczak 20%
  • Beata Kozidrak 0%
  • Edyta Bartosiewicz 20%
Jesteście ciekawi, kto będzie nowym jurorem w The Voice Of Poland 4? Po decyzji Edyty Górniak o odejściu z programu wiemy na pewno, że jeden fotel trenera zwolni się i jeśli pozostały skład jurorski pozostanie taki jak w poprzedniej edycji, to producenci zdecydują się raczej na zaangażowanie jednej z polskich wokalistek. ESKA.pl postanowiła wytypować swoje kandydatki do roli nowej jurorki The Voice Of Poland 2014.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player teraz

Kto naszym zdaniem ma szansę na pracę w nowej edycji The Voice Of Poland? Weźmy pod uwagę, że ze względu na format talent-show, bardzo możliwe jest pojawienie się na czerwonym fotelu jednej z tych nieco bardziej doświadczonych artystek polskiej sceny muzycznej.

Po Sylwestrze 2013 na topie jest Maryla Rodowicz, w 2013 roku come back z kolei zaliczyła Edyta Bartosiewicz. Wśród nich z pewnością można ulokować też Beatę Kozidrak z Bajm.


Naszym zdaniem w roli nowej jurorki The Voice Of Poland 4 sprawdziłyby się również Doda (ma już na swoim koncie przygody z TVP 2 w roli oceniającej innych), Sylwia Grzeszczak uchodząca za fabrykę radiowych hitów czy też Halina Mlynkowa małymi kroczkami przypominająca o sobie słuchaczom stawiając na świeży wizerunek.

Idąc wzorem X Factor 2014, w The Voice Of Poland 4 mógłby pojawić się odpowiednik Ewy Farnej. My pomyśleliśmy o zakochanej ostatnio w akustycznych wykonach Honey.

Która piosenkarka Waszym zdaniem mogłaby zastąpić Edytę Górniak?
Dajcie znać w Eskowej sondzie i komentarzach poniżej.


Zobacz Litania - Edyta Górniak na żywo w The Voice Of Poland 3!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?
0

Eurowizja 2015: Polska w zakładach bukmacherów. Nie mamy żadnych szans?

Eurowizja 2015: bukmacherzy nie dają szans polskiej reprezentantce? Na dwa tygodnie przed Konkursem Piosenki Eurowizji 2015 chętnych do obstawiania na wygraną Moniki Kuszyńskiej jest mało. Z drugiej jednak strony jeżeli wygra Polka, to szczęśliwiec, który obstawił właśnie Monikę Kuszyńską, stanie się bardzo bogatym człowiekiem 
06/05/2015 16:49
Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]
0

Beyonce wybrała swoje następczynie! Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? [VIDEO]

Beyonce wspiera młode talenty! Piosenkarka wzięła pod swoje skrzydła trzy utalentowane nastolatki, które w przyszłości mają szansę na wielką karierę muzyczną. Kim są siostry Bailey oraz Sophie Beem? Coveru sióstr Bailey wysłuchało już ponad 8 milionów internautów. Czy nastolatki zostaną następczyniami Beyonce? 
06/05/2015 16:49
Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]
0

Sia - California Dreamin: piosenka do filmu San Andreas. Posłuchajcie w trailerze filmu na ESKA.pl [VIDEO]

Sia w soundtracku do filmu katastroficznego San Andreas. Do sieci trafił zwiastun film, który swoją premierę zaliczy już w czerwcu. Jak wypadła Sia w nowej wesji utworu California Dreamin? Posłuchajcie na ESKA.pl
06/05/2015 16:49
Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]
0

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015: burze, grad a nawet trąby powietrzne! Ostrzegamy grając Storm Song [VIDEO]

Pogoda w Polsce od 6 maja 2015 to burze i silny wiatr. Na początku maja 2015 w Polsce możliwe nawet trąby powietrze! Na ESKA.pl ostrzegamy przed gwałtownymi burzami w Polsce w maju 2015. Zobaczcie już teraz szczegółową prognozę pogody na początek maja 2015 i odpalcie wymną w tym momencie Storm Song.
06/05/2015 16:48
Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]
0

Trąby powietrzne w Polsce maj 2015: gdzie jest zagrożenie Whirlwind? Tornado nadciąga z Niemiec! [VIDEO]

Trąby powietrzne w Polsce w maju 2015 mogą być częstym zjawiskiem. Meteorolodzy ostrzegają przed trąbami powietrznymi w Polsce 2015 szczególnie na początku maja 2015. Te nadciągają bowiem z Niemiec. Gdzie jest największe zagrożenie tornado? Uważajcie na Whirlwind i lepiej zostańcie w domu!
06/05/2015 16:47
Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]
0

Barcelona - Bayern Monachium na żywo online i w TV, czyli gdzie obejrzeć półfinał LM 2015 6 maja? Emotions to pewnik! [VIDEO]

Transmisje Barcelona - Bayern Monachium - ta online i w TV - pod lupą ESKA.pl przed półfinałem LM 2015. Mecz  Bayern Monachium na żywo w internecie i telewizji to gwarancja  Emotions na murawie. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecz Barcelona - Bayern Monachium i o której godzinie zaczyna się to spotkanie!
06/05/2015 16:47
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

04/05/2015 07:43

0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>

Masz mocne nerwy? Tylko tak myślisz! Poznaj stworzenie, które będzie ci się śniło po nocach! >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska