WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA] - Kto zostanie nowym jurorem The Voice Of Poland 4? Wybieramy następce Edyty Górniak! Głosuj [SONDA]
REKLAMA
REKLAMA

The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA]

RSS 14/01/2014 15:21 Komentarze 0

Kto zostanie nowym jurorem The Voice Of Poland 4? To pytanie zadali sobie fani show, po tym jak Edyta Górniak potwierdziła, że rozstaje się z programem. Na ESKA.pl zastanawiamy się, kto mógłby zastąpić wokalistkę. Wytypuj nowego trenera The Voice Of Poland 2014 razem z nami. Zapraszamy do głosowania!

A na kogo swój głos oddałaby Edyta Górniak? / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: kto zastąpi Edytę Górniak? Wytypuj nowego jurora The Voice Of Poland! [SONDA]
Nowa jurorka Teh Voice Of Poland 4
Kto mógłby zastąpić Edytę Górniak w The Voice Of Poland?
  • Doda 0%
  • Halina Mlynkova 20%
  • Honey 40%
  • Maryla Rodowicz 0%
  • Sylwia Grzeszczak 20%
  • Beata Kozidrak 0%
  • Edyta Bartosiewicz 20%
Jesteście ciekawi, kto będzie nowym jurorem w The Voice Of Poland 4? Po decyzji Edyty Górniak o odejściu z programu wiemy na pewno, że jeden fotel trenera zwolni się i jeśli pozostały skład jurorski pozostanie taki jak w poprzedniej edycji, to producenci zdecydują się raczej na zaangażowanie jednej z polskich wokalistek. ESKA.pl postanowiła wytypować swoje kandydatki do roli nowej jurorki The Voice Of Poland 2014.

>>> Hity Radia ESKA bez przerwy i bez reklam tylko na eskaGO! Odpal player teraz

Kto naszym zdaniem ma szansę na pracę w nowej edycji The Voice Of Poland? Weźmy pod uwagę, że ze względu na format talent-show, bardzo możliwe jest pojawienie się na czerwonym fotelu jednej z tych nieco bardziej doświadczonych artystek polskiej sceny muzycznej.

Po Sylwestrze 2013 na topie jest Maryla Rodowicz, w 2013 roku come back z kolei zaliczyła Edyta Bartosiewicz. Wśród nich z pewnością można ulokować też Beatę Kozidrak z Bajm.


Naszym zdaniem w roli nowej jurorki The Voice Of Poland 4 sprawdziłyby się również Doda (ma już na swoim koncie przygody z TVP 2 w roli oceniającej innych), Sylwia Grzeszczak uchodząca za fabrykę radiowych hitów czy też Halina Mlynkowa małymi kroczkami przypominająca o sobie słuchaczom stawiając na świeży wizerunek.

Idąc wzorem X Factor 2014, w The Voice Of Poland 4 mógłby pojawić się odpowiednik Ewy Farnej. My pomyśleliśmy o zakochanej ostatnio w akustycznych wykonach Honey.

Która piosenkarka Waszym zdaniem mogłaby zastąpić Edytę Górniak?
Dajcie znać w Eskowej sondzie i komentarzach poniżej.


Zobacz Litania - Edyta Górniak na żywo w The Voice Of Poland 3!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska