WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze 0
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Liber & Natalia Szroeder - Porównania: teledysk. Czy życie gwiazdy daje już wszystko? Natalia odpowiada klipem [VIDEO]
0

Liber & Natalia Szroeder - Porównania: teledysk. Czy życie gwiazdy daje już wszystko? Natalia odpowiada klipem [VIDEO]

Liber i Natalia Szroeder teledyskiem do Porównania poczęstowali fanów na początku marca 2015 roku. Nowy teledysk Libera i Natalii Szroeder to odpowiedź na pytanie, czy kariera i sława dają 100% szczęścia w życiu. Zobaczcie już teraz wideo do Porównania Libera i Natalii Szroeder na ESKA.pl!
02/03/2015 12:42
Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]
2

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie od 7 marca 2015 roku będzie skakać do wody wykonując mniej i bardziej skomplikowane akrobacje. Okazuje się, że to właśnie wokalistka typowana jest na faworytkę Celebrity Splash. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy Saszan rzeczywiście ma szansę wygrać show. Okazuje się, że TAK a dowody czekają na stronie!
02/03/2015 12:45
Mali Giganci - najlepsze śpiewające dzieciaki na świecie. Zobacz zanim poznasz polskich uczestników programu Mali Giganci [VIDEO]
0

Mali Giganci - najlepsze śpiewające dzieciaki na świecie. Zobacz zanim poznasz polskich uczestników programu Mali Giganci [VIDEO]

Mali Giganci - nowy program wyszuka śpiewające dziecięce gwiazdy w Polsce. Ich wykonania mogą stać się przebojami internetu, tak jak te z programów z całego świata. Zobacz słodkie i zaskakujące wykonania piosenek przez najlepszych dziecięcych wokalistów świata na ESKA.pl
02/03/2015 12:14
Celebrity Splash: pierwszy odcinek 7.03.2015. Jest już zapowiedź! Zobaczcie, jak Radek Liszewski skacze do wody!
0

Celebrity Splash: pierwszy odcinek 7.03.2015. Jest już zapowiedź! Zobaczcie, jak Radek Liszewski skacze do wody!

Celebrity Splash w Polsacie rusza już w marcu. Tuż przed emisją pierwszego odcinka twórcy show publikują kolejny trailer. Zobaczcie jak w Celebrity Splash wypadł Radek Liszewski z zespołu Weekend
02/03/2015 11:48
Carly Rae Jepsen - I Really Like You: nowa piosenka już jest! Czy naprawdę polubimy nowy singiel Carly Rae Jepsen? [AUDIO]
0

Carly Rae Jepsen - I Really Like You: nowa piosenka już jest! Czy naprawdę polubimy nowy singiel Carly Rae Jepsen? [AUDIO]

Nowa piosenka Carly Rae Jepsen - I Really Like You - w wersji audio już na YouTube i oczywiście na ESKA.pl. Posłuchajcie nowego singla Carly Rae Jepsen na 2015 rok już teraz i sprawdźcie, czy naprawdę polubimy ten kawałek. Mamy też kilka informacji o teledysku Carly Rae Jepsen do I Really Like You. Zapraszamy!
02/03/2015 11:40
G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka || Jess Glynne - Hold My Hand [VIDEO]
0

G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka || Jess Glynne - Hold My Hand [VIDEO]

G20 Premiera: Grzegorz Hyży & TABB - Zagadka oraz Jess Glynne - Hold My Hand. W ten wiosenny poniedziałek mamy dla Was aż dwie gorące propozycje do najgorętszej listy przebojów w Polsce! Posłuchaj jeszcze przed premierą na antenie i sprawdź, czy mają szansę stać się hitami!    
02/03/2015 11:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]