WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
27/08/2016 11:51
Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!
0

Virgin powraca z nowym singlem. Doda i Tomek Lubert znowu razem!

Zespół Virgin powraca! Doda i Tomek Lubert po prawie 10 latach ponownie łączą siły i zapowiadają nowy singiel pt. Hard Heart. Sprawdź szczegóły dotyczące reaktywacji Virgin już teraz!
27/08/2016 17:01
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
27/08/2016 17:00
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
27/08/2016 16:59
Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?
0

Young Stars Festival 2016 - artyści. Kto i o której wystąpi w Warszawie?

Young Stars Festival 2016 coraz bliżej! Zastanawiacie się kto i o której wystąpi w Warszawie? Dokładny program wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
27/08/2016 16:58
ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?
0

ESKA Music Awards 2016 - zwycięzcy. Kto zdobył statuetki EMA 2016?

ESKA Music Awards 2016 za nami. Sprawdzajcie, kto zdobył statuetki EMA 2016. Na ESKA.pl przygotowaliśmy pełną listę zwycięzców!
27/08/2016 16:25
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]