WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze 0
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Djane Housekat ft. Rameez - Girls In Luv. Imprezowe bity z Niemiec [AUDIO]

Nowości muzyczne 2014 - to na nie możecie liczyć podczas premier w Gorącej 20 Radia ESKA. Nie inaczej jest tym razem, bo na naszej liście przebojów mamy dla Was po raz pierwszy Girls In Luv - Djane Housekat ft. Rameez. Te bity przywędrowały do nas prosto z Niemiec!
23/10/2014 17:30
Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]
0

Pogoda na koniec października 2014: czy na Halloween spadnie śnieg? Czy spodziewać się, że Cold Wind Blows? [VIDEO]

Prognoza pogody na październki 2014 nie jest zachwycająca? Przypomnijmy, że temperatura spadła już poniżej zera. Gdzie i kiedy możemy spodziewać się ujemnych temepratur. I najważniejsze - czy w Halloween spadnie śnieg? Przeanalizowaliśmy prognozy pogody na koniec października 2014. Sprawdź, co nas czeka!
23/10/2014 17:21
Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]
0

Akcja fanów na koncert Kylie Minogue w Polsce 2014 - jak się przygotować? [VIDEO]

Polscy fani Kylie Minogue przygotowują specjalną akcję na koncert artystki w Łodzi. Jak się do niej przygotować? Sprawdź, co wydarzy się 30 października w Atlas Arenie na ESKA.pl
23/10/2014 16:46
Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Steal My Girl: wszystkie zapowiedzi z YouTube na ESKA.pl [VIDEO]

Teledysk One Direction do Steal My Girl przed premierą na YouTube promują teasery nagrania. Wideo do Steal My Girl zapowiada się na kolejną dużą i szczególnie zabawną produkcję od 1D. Zobaczcie zwiastuny nowego teledysku One Direction do Steal My Girl na ESKA.pl!
23/10/2014 16:44
Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: Gołota wygra? Głosuj w Eskowej sondzie - The Winner Takes It All [VIDEO]

Kto wygra walkę Gołota vs Nicholson 25 października 2014 roku? Przewidywania, co do walki Gołoty z Nicholsonem, mamy dla Was na ESKA.pl wraz z sondą, w której możecie wskazać swojego faworyta tego starcia. To, co pewne, to że The Winner Takes It All.
23/10/2014 15:54
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Czy kobiety zacząły otwarcie pisać o swoich seksualnych upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów o erotycznych skojarzeniach - na ESKA.pl