WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze 0
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyrzucił z widowni dwie osoby. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]
0

Czesław Mozil - awantura na koncercie. Muzyk wyrzucił z widowni dwie osoby. Zobacz kłótnię Mozila na koncercie [VIDEO 18+]

Skandal na koncercie Czesława Mozila w Liverpoolu. Czesław Mozil wyrzucił z widowni dwie osoby za skandaliczne zachowanie. Co się stało na koncercie Mozila w Liverpoolu 24.02.2015? Zobacz film z koncertu na eska.pl
30/01/2015 15:53
Bruno Mars - Uptown Funk: lipdub z nauczycielem amerykańskiego liceum podbija YouTube [VIDEO]
0

Bruno Mars - Uptown Funk: lipdub z nauczycielem amerykańskiego liceum podbija YouTube [VIDEO]

Nauczyciel z amerykańskiego liceum tańczy do przeboju Bruno Marsa - Uptown Funk. Filmik z wesołym lipdubem belfra podbija serwis YouTube. Zobacz nagranie już teraz - na ESKA.pl
30/01/2015 15:51
Polska - Katar. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]
0

Polska - Katar. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać? Pound The Alarm przed kibicowaniem [VIDEO]

Katar 2015 dla Polski w fazie pucharowej - półfinał to mecz Polska - Katar. Na ESKA.pl sprawdzamy, kiedy mecz Polska - Katarw ręczną 2015, o której godzinie się zaczyna i gdzie oglądać spotkanie bijąc na alarm wszystkim kibicom. Tutaj nie ominiecie żadnego szczegółu transmisji meczu Polska - Katar 2015 - Pound The Alarm razem z nami!
30/01/2015 15:44
Polska - Katar mecz na żywo: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie w ręczną 2015? Zobaczcie i Live It [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz na żywo: gdzie oglądać w TV i online półfinałowe spotkanie w ręczną 2015? Zobaczcie i Live It [VIDEO]

Polska - Katar mecz półfinału MŚ w Piłce Ręcznej odbędzie się już w piątek 30.01.2015 roku. Gdzie oglądać mecz polskich szczypiornistów w telewizji i internecie? Mecz Polski w półfinale MŚ w Piłce Ręcznej to sportowy temat nr. jeden ostatnich dni. Wszyscy żyją sukcesami polskich szczypiornistów! Posłuchaj Live It i sprawdź, gdzie oglądać mecz Polska - Katar.
30/01/2015 15:31
Polska - Katar mecz 30.01.2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]
0

Polska - Katar mecz 30.01.2015: o której godzinie półfinał MŚ z Polską? It's Time na mecz [VIDEO]

Godzina meczu Polska - Katar na ESKA.pl. Wiemy, o której godzinie zaczyna się mecz Polska - Katar 30.01.2015 w ręczną na MŚ w Katarze. Zobaczcie już teraz, kiedy odpalić Polska - Katar w ręczną 2015. Dzięki naszym informacjom nie ominie Was początek meczu Polska - Katar 30 stycznia 2015... It's Time!
30/01/2015 15:29
Studniówka 2015 z Seleną Gomez - fan zaprasza wokalistkę w niesamowitym nagraniu. Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Studniówka 2015 z Seleną Gomez - fan zaprasza wokalistkę w niesamowitym nagraniu. Zobaczcie sami [VIDEO]

Zaproszenie na studniówkę Seleny Gomez graniczy z cudem? Niekoniecznie, jeśli ma się tyle odwagi, co jeden z fanów wokalistki. Amerykański prom - czyli bal maturalny - u boku Seleny Gomez w 2015 roku to jego największe marzenie. Zobaczcie wielbiciela Sel zapraszającego swoją idolkę na szkolną imprezę i sprawdźcie, jak zapraszać na studniówki swoje połówki!
30/01/2015 15:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska