WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze 0
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
23/10/2014 12:39
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Będzie November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
23/10/2014 12:24
Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]
0

Via Family w Must Be The Music 8, odc. 6: uciekli z Ukrainy przed wojną, a teraz próbują swoich sił na scenie. [VIDEO]

Must  Be The Music 8, odc. 6 zobaczymy w najbliższy weekend 26 października 2014 roku. Tymczasem już teraz w internecie pojawiła się zapowiedź odcinka z występem grupy Via Family. Kim jest Via Family? Członkowie zespołu mieszkają w Polsce od maja tego roku - są emigrantami z Ukrainy, których wojna zmusiła do opuszczenia ojczyzny. Czy występ Via Family przekona jury programu? Sprawdź!
23/10/2014 11:14
Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]
0

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Metamorfoza Basi Melzer! [VIDEO]

Agnieszka Chylińska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Nie! To metamorfoza Basi Melzer! Aktorka do złudzenia przypomina Agnieszkę z niepokornych czasów, gdy była jeszcze brunetką i nie nosiła sukienek. Zobacz przed premierą kolejnego odcinka show!
23/10/2014 11:02
Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]
3

Koniec X Factora: co zamiast X Factor na TVN? ESKA.pl sprawdza muzyczne propozycje [VIDEO]

Koniec X Factora - informacje te potwierdził w drugiej połowie października 2014 roku sam Kuba Wojewódzki. Co zamiast X Factora pojawi się na na TVN wiosną 2015 roku? ESKA.pl sprawdza, jakie nowe programy muzyczne mogą pojawić się na antenie!
22/10/2014 17:10
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]
1

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

This is Halloween 214: pranki, które mrożą krew w żyłach i te... które są całkiem zabawne. Sprawdź nasz subiektywny ranking przerażających pranków, które swego czasu stały się hitami internetu. Co oprócz Mutant Giant Spider Dog i ducha dziewczynki w windzie są w stanie wymyślić ludzie? Tuż przed 31 listopada wrzucamy ranking halloweenowych pranków. Nie róbcie tego w domu!
22/10/2014 17:09
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]