WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO] - The Voice Of Poland 4: Ania Lenart

Tagi związane z The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]: the voice of poland 4, ania lenart voice of poland, voice of poland 4 uczestnicy, vop 4 uczestnicy, voice of poland kto wystąpi, ania lenart kim jest, ania lenart kto to

The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]

RSS 24/02/2014 17:18 Komentarze
Ania Lenart zachwyciła jury Voice Of Poland 4. Kim jest dziewczyna, która zaśpiewała Sailing Roda Stewarta? Sprawdź na ESKA.pl.
Voice Of Poland Voice Of Poland / YouTube
Ilustracja do artykułu: The Voice Of Poland 4: Ania Lenart i jej magiczny wokal! Kim jest i do kogo trafi? [VIDEO]
Ania Lenart w Voice Of Poland 4. Kim jest Ania Lenart, która zachwyciła jury nowej edycji muzycznego show?

Ania Lenart ma 18 lat i uczy się w liceum o profilu biologiczno-chemicznym - Swojej przyszłości nie planuje związać z tym kierunkiem, bo bardziej od siedzenia przy mikroskopie kręci ją muzyka - czytamy na stronie The Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Młoda dziewczyna  na gitarze i ukulele, pisze własne teksty oraz komponuje. Podczas castingu zaśpiewała Sailing Roda Stewarta przy akompaniamencie ukulele. Posłuchaj wykonu Ani i dowiedz się czym zachwyciła jury.

>>> ROCKOWE KONCERTY 2014 w Polsce: Metallica, Iron Maiden, Linkin Park

The Voice of Poland - Ania Lenart



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!
0

Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!

Pogoda 16-dniowa na ostatni miesiąc wakacji 2016 jest ważna dla osób, które planują wyjazd w pierwsze 2 weekendy. Kiedy będzie najcieplej, a kiedy będą burze? Prognozy na 16 dni sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/07/2016 11:22
Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie
0

Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to wspólna modlitwa, czuwanie, ale też piękne muzyczne wydarzenia. Największym z nich był koncert Wierzę w Boże Miłosierdzie, na którym wystąpili m.in. Mietek Szcześniak, Krzysztof Iwaneczko i śpiewająca zakonnica.
31/07/2016 10:37
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać ostatni dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 31 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
31/07/2016 09:41
Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje
0

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 wystąpią już 5 sierpnia. Koncert artystów na PGE Narodowym w Warszawie nie ma dla nas żadnych tajemnic! Odkryjcie je już teraz na ESKA.pl!
31/07/2016 09:26
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
31/07/2016 09:26
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...