Sporting - Legia Warszawa: składy. Czy zagra Pazdan?

2016-09-26 14:59

Sporting - Legia Warszawa: składy na mecz 27.09.2016 poznacie na ESKA.pl! Zobaczcie, kto w Legii stanie do walki o cenne punkty! Dowiedzcie się również czy po kontuzji zagra Michał Pazdan!

Sporting Lizbona - Legia Warszawa: składy na mecz 27.09.2016 do sprawdzenia na ESKA.pl. Budzi on emocje, ponieważ w porównaniu do starcia z Borussią Dortmund powołanych zostało kilku nowych piłkarzy. Wśród nich jest Jakub Rzeźniczak oraz Michał Pazdan, który z powodu kontuzji barku nie zdążył zadebiutować w Champions League! Decyzję o powołaniu tych i innych zawodników podjął nowy trener Legii, Jacek Magiera. Kto zagra w meczu Legia - Sporting. Najpewniejszy wybiegnięcia na portugalskie boisko Estadio Jose Alvalade jest Arkadiusz Malarz.

Legia Warszawa skład - kto zagra 27.09.2016?

Piłkarze powołani na mecz ze Sportingiem spróbują zmazać plamę po meczu z Borussią. Nikomu nie trzeba przypominać, że stołeczny klub w kompromitujący sposób na własnym stadionie przegrał 0:6. Kto powalczy o bardzo cenne 3 punkty w grupie? Po prostu, kto zagra w Legii ze Sportingiem? Tego dowiemy się najwcześniej na godzinę przed meczem, czyli po godzinie 19:00. Sam początek meczu Sporting Legia 27.09.2016 o 20:45. >> Liga Mistrzów 27.09.2016 - TERMINARZ, MECZE

Sporting - Legia: Michał Pazdan bohaterem?

Już wiemy, że Michał Pazdan został powołany do niewielkiej kadry na mecz z portugalskim Sportingiem. Czy zobaczymy go na boisku od pierwszych minut? Jego udział z pewnością byłby kluczowy dla ostatecznego wyniku trudnego pojedynku. Przypomnijmy jeszcze, że klub z Lizbony w wyrównanym meczu uległ Realowi Madryt. Kto powinien zagrać? Czekamy na Wasze komentarze pod artykułem!

Jeszcze zanim rozpoczną się kolejne mecze Legii w Lidze Mistrzów (oby mniej katastrofalne niż ten z Borussią!), w sportowy nastrój wprowadzą Was filmy na eskaGO! Najlepsze produkcje o koszykówce, tenisie, boksie i MMA obejrzycie online za darmo i bez logowania. Zobaczcie, co znaczy walka do ostatniej minuty!