WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje [VIDEO] - Shakira: koncert niespodzianka w parku

Tagi związane z Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje [VIDEO]: shakira 2017

Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje [VIDEO]

RSS 19/05/2017 15:54 Komentarze

Shakira sprawiła ogromną niespodziankę przypadkowym spacerowiczom, którzy przechadzali się po parku w Nowym Jorku.

Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje / fot. youtube.com / kanał Aaron Purkey
Ilustracja do artykułu: Shakira śpiewa w parku - koncert niespodzianka z Chantaje [VIDEO]

Shakira przez ostatnie miesiące ukrywała się w Barcelonie, skupiając się na wychowywaniu dzieci i kończeniu prac nad swoją najnowszą płytą El Dorado. Gwiazda postanowiła w końcu jednak wyjść z ukrycia, ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich tych, którzy w środę mieli to szczęście znajdować się w parku Washington Square w Nowym Jorku. Pochodząca z Kolumbii piosenkarka dała tam minikoncert, podczas którego przechodnie mieli okazję usłyszeć akustyczną wersję jej hitu Chantaje
>> HIT LATA 2017 - SHAKIRA: Me Enamore z gorącym teledyskiem!

Shakira wykonuje Chantaye akustycznie w parku

Choć wokół artystki nie zgromadziło się zbyt wiele osób, wygląda na to, że ona i tak bawiła się tam wspaniale. Z resztą przekonajcie się sami już teraz sprawdzając poniższe nagranie z tego zaskakującego występu Shakiry.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify
0

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!
20/07/2017 16:48
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?
0

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
20/07/2017 16:32
Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?
0

Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?

Ed Sheeran w Polsce zagra aż dwa koncerty. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale jest jeszcze szansa na zdobycie wejściówek!
20/07/2017 16:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program