WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją? - Równonoc wiosnenna i pierwszy dzień wiosny 2017

Tagi związane z Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?: dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, równonoc wiosenna

Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

RSS 21/03/2017 09:34 Komentarze

Równonoc wiosenna i pierwszy dzień wiosny 2017 - doczekaliśmy się i mamy WIOSNĘ! Google przypomina, że z 20 na 21 marca dzień zrówna się z nocą i przemyca niespodziankę w Doodle na równonoc wiosenną.

Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! / screen google.pl
Ilustracja do artykułu: Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

Równonoc wiosenna 2017 przypada w nocy z 20 na 21 marca - ale tylko na półkuli północnej. To m.in. Polska, która świętuje pierwszy dzień wiosny 2017 (a 21.03. to dzień wagarowicza).

Doodle w Google 20.03.2017 na równonoc wiosenną to krótka animacja, której główną bohaterką jest myszka, która czując zew wiosny wychodzi ze swojej norki. Co dzieje się dalej? Sprawdźcie sami, ale przyjrzyjcie się bardzo uważnie. Na kalendarzu w norce myszki przemycone jest Doodle na równonoc wiosenną z poprzedniego roku!

Astronomiczny pierwszy dzień wiosny wypada 20 marca, kalendarzowa wiosna zaczyna się jednak 21 marca. Pamiętajcie, że wraz z nadejściem wiosny zmieniamy czas z zimowego na wiosenny! Kiedy dokładnie? Sprawdźcie:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE
0

Mamed Khalidov - film Moja Walka za darmo ONLINE

Moja Walka: Mamed Khalidov, to historia sportowca i mistrza KSW w reżyserii Sylwestra Latkowskiego. Sprawdź, gdzie obejrzeć film ONLINE w Internecie za darmo.
25/06/2017 21:36
Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]
0

Julia Wieniawa w mrocznym teledysku Oddycham [VIDEO]

Oddycham - nowa piosenka Julii Wieniawy ma już teledysk! Co przedstawia? Przekonajcie się już teraz - na ESKA.pl
25/06/2017 21:36
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA