WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją? - Równonoc wiosnenna i pierwszy dzień wiosny 2017

Tagi związane z Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?: dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, równonoc wiosenna

Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

RSS 21/03/2017 09:34 Komentarze

Równonoc wiosenna i pierwszy dzień wiosny 2017 - doczekaliśmy się i mamy WIOSNĘ! Google przypomina, że z 20 na 21 marca dzień zrówna się z nocą i przemyca niespodziankę w Doodle na równonoc wiosenną.

Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! / screen google.pl
Ilustracja do artykułu: Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

Równonoc wiosenna 2017 przypada w nocy z 20 na 21 marca - ale tylko na półkuli północnej. To m.in. Polska, która świętuje pierwszy dzień wiosny 2017 (a 21.03. to dzień wagarowicza).

Doodle w Google 20.03.2017 na równonoc wiosenną to krótka animacja, której główną bohaterką jest myszka, która czując zew wiosny wychodzi ze swojej norki. Co dzieje się dalej? Sprawdźcie sami, ale przyjrzyjcie się bardzo uważnie. Na kalendarzu w norce myszki przemycone jest Doodle na równonoc wiosenną z poprzedniego roku!

Astronomiczny pierwszy dzień wiosny wypada 20 marca, kalendarzowa wiosna zaczyna się jednak 21 marca. Pamiętajcie, że wraz z nadejściem wiosny zmieniamy czas z zimowego na wiosenny! Kiedy dokładnie? Sprawdźcie:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tina Turner nie żyje - czy to prawda?
0

Tina Turner nie żyje - czy to prawda?

Tina Turner nie żyje - Facebook 26.03.2017 obiegła smutna informacja, która jednak nie potwierdziła się w serwisach zagranicznych. Dlaczego polski serwis wypuścił fake news o Tinie Turner?
26/03/2017 23:21
Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo
0

Sławomir jako Tina Turner - VIDEO z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Tina Turner w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. W babcię rock'n'rolla wcielił się Sławomir. Jak mu poszło?  
26/03/2017 21:16
Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1
0

Wojenne dziewczyny: obsada nowego serialu TVP1

Wojenne dziewczyny to hit wiosennej ramówki TVP1. Kto występuje w najnowszej superprodukcji? Obsada Wojennych dziewczyn do sprawdzania już teraz - na ESKA.pl.
26/03/2017 20:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7, odc. 4 - WYNIKI, VIDEO; METAMORFOZY

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4 za nami. Sprawdź metamorfozy z 25.03.2017, wyniki i video.
26/03/2017 17:42
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
26/03/2017 15:55
Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018
0

Mecz Czarnogóra - Polska | eliminacje MŚ 2018

Mecz Polski 26 marca 2017 w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 - z kim gramy, gdzie i o której odbędzie się mecz, gdzie oglądać na żywo w tv i online. Wszystko o meczu Czarnogóra - Polska w jednym miejscu - na ESKA.pl.
26/03/2017 13:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA