WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją? - Równonoc wiosnenna i pierwszy dzień wiosny 2017

Tagi związane z Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?: dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, równonoc wiosenna

Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

RSS 21/03/2017 09:34 Komentarze

Równonoc wiosenna i pierwszy dzień wiosny 2017 - doczekaliśmy się i mamy WIOSNĘ! Google przypomina, że z 20 na 21 marca dzień zrówna się z nocą i przemyca niespodziankę w Doodle na równonoc wiosenną.

Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! / screen google.pl
Ilustracja do artykułu: Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

Równonoc wiosenna 2017 przypada w nocy z 20 na 21 marca - ale tylko na półkuli północnej. To m.in. Polska, która świętuje pierwszy dzień wiosny 2017 (a 21.03. to dzień wagarowicza).

Doodle w Google 20.03.2017 na równonoc wiosenną to krótka animacja, której główną bohaterką jest myszka, która czując zew wiosny wychodzi ze swojej norki. Co dzieje się dalej? Sprawdźcie sami, ale przyjrzyjcie się bardzo uważnie. Na kalendarzu w norce myszki przemycone jest Doodle na równonoc wiosenną z poprzedniego roku!

Astronomiczny pierwszy dzień wiosny wypada 20 marca, kalendarzowa wiosna zaczyna się jednak 21 marca. Pamiętajcie, że wraz z nadejściem wiosny zmieniamy czas z zimowego na wiosenny! Kiedy dokładnie? Sprawdźcie:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!
0

New Music Friday czyli nowe piosenki 2017 - nowy Justin Bieber, Miley Cyrus i jeszcze 2 nowe hity!

Nowe piosenki 2017 w Radiu ESKA - 18 sierpnia premiery nowych numerów Miley Cyrus, Justina Biebera... i nie tylko. Sprawdźcie nowe piosenki, które dla was wybrała ESKA!
18/08/2017 16:28
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV
0

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 w TV

Festiwal Weselnych Przebojów - 18 sierpnia od godziny 20:05 w Polsacie usłyszymy najczęściej grane hity na polskich weselach. Bo czy można wyobrazić sobie te imprezy bez popularnych piosenek: Windą do nieba, Parostatek, Ona tańczy dla mnie, Biały miś i Żono moja? 
18/08/2017 16:22
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE
0

Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017: TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Mecz Bayern Monachium - Bayer Leverkusen 18.08.2017 to szlagier inauguracyjnej kolejki Bundesligi. Kto rozpocznie sezon z 3 punktami na koncie? Tego dowiemy się podczas transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz za darmo w TV i ONLINE?
18/08/2017 15:35
Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?
0

Zaćmienie Słońca 21.08.2017 - o której i gdzie oglądać?

Zaćmienie Słońca to wyjątkowe zjawisko astronomiczne, które nastąpi już 21 sierpnia 2017 roku. O której i gdzie oglądać?
18/08/2017 15:19
Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?
0

Linia na dłoni, dzięki której jesteś szczęściarzem. Masz ją?

Linie na dłoniach mają różne znaczenie. Jednak jedna z nich zapewnia człowiekowi szczęście. Która?
18/08/2017 15:07
1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna
0

1001 pup z całego świata. Zdjęcia udowodniły, że każda kobieca pupa jest inna

1001 pośladków - to projekt dwóch Kanadyjek, które postanowiły udowodnić, że każda kobieca pupa na świecie jest inna, ale równie piękna. 
18/08/2017 14:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA