WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją? - Równonoc wiosnenna i pierwszy dzień wiosny 2017

Tagi związane z Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?: dzień wagarowicza, pierwszy dzień wiosny, równonoc wiosenna

Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

RSS 21/03/2017 09:34 Komentarze

Równonoc wiosenna i pierwszy dzień wiosny 2017 - doczekaliśmy się i mamy WIOSNĘ! Google przypomina, że z 20 na 21 marca dzień zrówna się z nocą i przemyca niespodziankę w Doodle na równonoc wiosenną.

Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! Równonoc wiosenna 2017 to pierwszy dzień wiosny! / screen google.pl
Ilustracja do artykułu: Równonoc wiosenna 2017 w Google Doodle z niespodzianką. Widzisz ją?

Równonoc wiosenna 2017 przypada w nocy z 20 na 21 marca - ale tylko na półkuli północnej. To m.in. Polska, która świętuje pierwszy dzień wiosny 2017 (a 21.03. to dzień wagarowicza).

Doodle w Google 20.03.2017 na równonoc wiosenną to krótka animacja, której główną bohaterką jest myszka, która czując zew wiosny wychodzi ze swojej norki. Co dzieje się dalej? Sprawdźcie sami, ale przyjrzyjcie się bardzo uważnie. Na kalendarzu w norce myszki przemycone jest Doodle na równonoc wiosenną z poprzedniego roku!

Astronomiczny pierwszy dzień wiosny wypada 20 marca, kalendarzowa wiosna zaczyna się jednak 21 marca. Pamiętajcie, że wraz z nadejściem wiosny zmieniamy czas z zimowego na wiosenny! Kiedy dokładnie? Sprawdźcie:

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny
0

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny

Już 31 maja i 1 czerwca w Łodzi miały się odbyć pierwsze koncerty Ariany Grande w Polsce. Atlas Arena wydała oficjalne oświadczenie w sprawie tych imprez.
24/05/2017 11:59
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV
0

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

Ajax Amsterdam - Manchester United 24 maja 2017 przed nami! Finał Ligi Europy zobaczymy na otwartym kanale telewizyjnym! Gdzie i o której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 11:38
Różowe balony w hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze #PrayForManchester
0

Różowe balony w hołdzie ofiarom zamachu w Manchesterze #PrayForManchester

Różowe balony zostały wypuszczone w niebo w hołdzie tym, którzy zginęli podczas zamachu w Manchesterze. Do ataku doszło po koncercie Ariany Grande.
24/05/2017 11:38
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie
0

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 w PPV - ile kosztuje? Jak można kupić licencję na odtwarzanie walk w barach, klubach i restauracjach? Szczegóły dokładnie przybliżamy na ESKA.pl
24/05/2017 11:38
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze
0

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande rzekomo skontaktowała się już z rodzinami ofiar samobójczego zamachu w Manchesterze.
24/05/2017 11:20
Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar
0

Zamach w Manchesterze. Ostateczny bilans ofiar

Zamach w Manchesterze po koncercie Ariany Grande przyniósł wiele osób śmiertelnych i rannych. Sprawdź na ESKA.pl ostateczny bilans ofiar.
24/05/2017 11:20
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

Koncert Ariany Grande - wybuch i ofiary śmiertelne! VIDEO

23/05/2017 01:19

0
Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

Opole 2017 - PROGRAM po zmianach

22/05/2017 15:38

0
OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

OPOLE 2017 - kto nie wystąpi, kto zrezygnował? Michał Szpak, Grzegorz Hyży i inni

22/05/2017 13:07

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO]

22/05/2017 13:03

0
Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

Matthew Koma na ESKA Music Awards 2017! To kolejna zagraniczna gwiazda #EMA2017

22/05/2017 11:24

0
Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

Kto wystąpi u Kuby Wojewódzkiego 23.05.2017? Goście odcinka

20/05/2017 13:39

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto z One Direction zaliczył najlepszy debiut?
  • Harry Styles - Sign Of The Times
  • Niall Horan - This Town
  • Liam Payne - Strip That Down
  • Louis Tomlinson - Just Hold On
  • Zayn Malik - Pillowtalk
polub
ESKA