WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO] - Lista Przebojów Radia Eska
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, hity 2014, nowe piosenki 2014, red lips hey joe tekst, red lips hey joe słowa piosenki, red lips hej joe teledysk

Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]

RSS 16/04/2014 14:24 Komentarze 0
Red Lips - Hej Joe! to najnowsza propozycja od zespołu, któremu przewodzi wokalista Ruda. Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Zobacz klip i sprawdź na ESKA.pl!
Red Lips - Hej Joe / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]
Red Lips - Hej Joe! Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Posłuchaj, zobacz klip i sprawdź tekst na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Red Lips - Hey Joe! - tekst piosenki

Każdy jakieś ma problemy dnia
mówię o tym Ci
jeden dzisiaj mam na przykład ja
czy Ty masz wystarczająco dużo sił
by dalej ze mną iść
nie mów, że nie możesz, dobrze wiem,
Hey Joe! Zaufaj mi!

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Papierosem poczęstuję się
i od razu wiem
nie ma sprawy, dla zabawy, bierz co chcesz
Nie zadawaj wielu pytań i nie obiecuj nic
Nie chcę wiele tylko żebyś Ty
Hej Joe! znów tu był...

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Mam tysiąc złotych myśli o tym, co nam było
Ile dałabym żeby to się nie skończyło
10 minut z Tobą zapomnienia
9, 8, nie ma efektu znudzenia
7 - i ciągle nic się nie zmienia
6 - a Ty dalej nie masz nic do powiedzenia
5 to element Twego dopełnienia
4 to za dużo więc mam tylko 3 życzenia
2 to ja i Ty, a nas chwilowo nie ma
1 tylko Joe i taki temat
I nim się w tym wszystkim sama zagubię
Słuchaj Joe, bo do Ciebie mówię!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Ekskluzywny materiał na ESKA.pl [VIDEO]
0

Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Ekskluzywny materiał na ESKA.pl [VIDEO]

Tokio Hotel grają w #EmojiGame. Sprawdź, czy odgadniesz teksty piosenek Tokio Hotel z ich nowej płyty Kings of Suburbia oraz tytuł ich największego hitu na podstawie emotikonów. Następnie sprawdź, jak z tym zadaniem poradzili sobie Bill, Tom, Gustav i Georg w ekskluzywnym materiale wideo na ESKA.pl. Dobrej zabawy!
26/03/2015 21:41
Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]
24

Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]

Uczestnicy Ekipy z Warszawy i ich piosenki pod lupą ESKA.pl. Gwiazdy Warsaw Shore śpiewają i występują w klipach, o których w sieci jest naprawdę głośno. O piosence Eweliny z Warsaw Shore czy też piosence Elizy z Ekipy z Warszawy słyszał przecież praktycznie każdy. Swoje hity mają też np. Wojtek i Ptyś. Kto nagrał najlepszy kawałek? Zapraszamy do głosowania w rankingu!
26/03/2015 17:29
Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych
0

Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych

Vin Diesel wygląda na twardziela, gra twardzieli i... jest twardzielem. To wiedzą wszyscy. Ale w rzeczywistości to ciepły i serdeczny facet, który traktuje swoich fanów jak przyjaciół, a przyjaciół jak rodzinę. Ma też swoje muzyczne tajemnice - znaleźliśmy je dla was na ESKA.pl
26/03/2015 17:26
Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]

Zayn Malik nie odszedł dobrowolnie z One Direction, lecz został zwolniony. Tak sądzi część fanów 1D, którzy okazują swoje oburzenie trendując na Twitterze #ModestWeHATEYou. Sprawdź, co to jest Modest i o co chodzi w teorii Directioners na temat odejścia Zayna
26/03/2015 17:05
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska