Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO] - Lista Przebojów Radia Eska

Tagi związane z Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, hity 2014, nowe piosenki 2014, red lips hey joe tekst, red lips hey joe słowa piosenki, red lips hej joe teledysk

Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]

RSS 16/04/2014 14:24 Komentarze
Red Lips - Hej Joe! to najnowsza propozycja od zespołu, któremu przewodzi wokalista Ruda. Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Zobacz klip i sprawdź na ESKA.pl!
Red Lips - Hej Joe / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]
Red Lips - Hej Joe! Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Posłuchaj, zobacz klip i sprawdź tekst na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Red Lips - Hey Joe! - tekst piosenki

Każdy jakieś ma problemy dnia
mówię o tym Ci
jeden dzisiaj mam na przykład ja
czy Ty masz wystarczająco dużo sił
by dalej ze mną iść
nie mów, że nie możesz, dobrze wiem,
Hey Joe! Zaufaj mi!

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Papierosem poczęstuję się
i od razu wiem
nie ma sprawy, dla zabawy, bierz co chcesz
Nie zadawaj wielu pytań i nie obiecuj nic
Nie chcę wiele tylko żebyś Ty
Hej Joe! znów tu był...

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Mam tysiąc złotych myśli o tym, co nam było
Ile dałabym żeby to się nie skończyło
10 minut z Tobą zapomnienia
9, 8, nie ma efektu znudzenia
7 - i ciągle nic się nie zmienia
6 - a Ty dalej nie masz nic do powiedzenia
5 to element Twego dopełnienia
4 to za dużo więc mam tylko 3 życzenia
2 to ja i Ty, a nas chwilowo nie ma
1 tylko Joe i taki temat
I nim się w tym wszystkim sama zagubię
Słuchaj Joe, bo do Ciebie mówię!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?
0

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Filmiki na Dzień Przyjaciela na Facebooku to bardzo fajna niespodzianka dla Ciebie i Twoich bliskich, która przypomni Wam jak się razem bawicie. Jak przygotować film na Friendsday na Facebooku? Pokazujemy na ESKA.pl i słuchamy hitu More Than Friends INNA!
05/02/2016 16:35
Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?
0

Bars and Melody na Young Stars Festival 2016. Bilety meet&greet już się rozeszły?

Bilety meet & greet na Bars and Melody znowu wyprzedały się w kilka minut? Sprawdzamy, czy można jeszcze kupić bilety M&G na Bars & Melody na Young Stars Festival 2016.
05/02/2016 16:09
Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii
0

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk promuje album Król Albanii

Popek x Matheo - Nie mów mu nic: teledysk od momentu pojawienia się w sieci zbiera pozytywne opinie! Piosenka promuje album Król Albanii, który kilka dni po premierze osiągnął status złotej płyty! Nowe wideo Popka zobaczycie już teraz - oczywiście na ESKA.pl
05/02/2016 15:55
Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16
0

Skoki Oslo: Transmisja online i na żywo w TV. Konkurs PŚ, a w nim Polacy! 6-7.02.16

Skoki Narciarskie 2016: Puchar Świata w Oslo z udziałem polskich skoczków dostarczy nam ogromnych emocji! Przeżyjemy je oglądając transmisje online w internecie i na żywo w telewizji. Czy będą darmowe streamy live? Gdzie oglądać skoki w TV? Sprawdzamy na ESKA.pl!
05/02/2016 15:26
Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego
0

Planeta Singli - film na Walentynki. Posłuchaj Byle Gest - piosenkę Wojtka "Łozo" Łozowskiego

Planeta Singli to film idealny na walentynki w gwiazdorskiej obsadzie i z mnóstwem niespodzianek. Zobacz zwiastun najnowszej polskiej komedii romantycznej w rytm Elastic Heart Sii!
05/02/2016 14:20
Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!
0

Sarsa - Zapomnij mi (Tom Swoon Remix). Szybka wersja hitu Sarsy już jest!

Sarsa vs. Tom Swoon - Zapomnij mi (Remix): Inna wersja hitu, który podbija polskie listy przebojów już jest! Od teraz na ESKA.pl! posłuchacie imprezowego remiksu kawałka z tytułowej płyty!
05/02/2016 14:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

Facebook FRIENDSDAY: jak zrobić filmik na Dzień Przyjaciela na Facebooku?

05/02/2016 16:35

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Avicii, Rihanna, Ellie Goulding!

04/02/2016 11:30

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka

Sprawdź jak długo musisz się całować, żeby spalić jednego pączka


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA