Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO] - Lista Przebojów Radia Eska
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, hity 2014, nowe piosenki 2014, red lips hey joe tekst, red lips hey joe słowa piosenki, red lips hej joe teledysk

Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]

RSS 16/04/2014 14:24 Komentarze 0
Red Lips - Hej Joe! to najnowsza propozycja od zespołu, któremu przewodzi wokalista Ruda. Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Zobacz klip i sprawdź na ESKA.pl!
Red Lips - Hej Joe / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]
Red Lips - Hej Joe! Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Posłuchaj, zobacz klip i sprawdź tekst na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Red Lips - Hey Joe! - tekst piosenki

Każdy jakieś ma problemy dnia
mówię o tym Ci
jeden dzisiaj mam na przykład ja
czy Ty masz wystarczająco dużo sił
by dalej ze mną iść
nie mów, że nie możesz, dobrze wiem,
Hey Joe! Zaufaj mi!

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Papierosem poczęstuję się
i od razu wiem
nie ma sprawy, dla zabawy, bierz co chcesz
Nie zadawaj wielu pytań i nie obiecuj nic
Nie chcę wiele tylko żebyś Ty
Hej Joe! znów tu był...

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Mam tysiąc złotych myśli o tym, co nam było
Ile dałabym żeby to się nie skończyło
10 minut z Tobą zapomnienia
9, 8, nie ma efektu znudzenia
7 - i ciągle nic się nie zmienia
6 - a Ty dalej nie masz nic do powiedzenia
5 to element Twego dopełnienia
4 to za dużo więc mam tylko 3 życzenia
2 to ja i Ty, a nas chwilowo nie ma
1 tylko Joe i taki temat
I nim się w tym wszystkim sama zagubię
Słuchaj Joe, bo do Ciebie mówię!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church
0

Marcin Czyżewski z The Voice of Poland 6 odc. 1 śpiewa Take Me to Church

Marcin Czyżewski to uczestnik The Voice of Poland 6 odc. 1, który wywołał spore poruszenie wśród trenerów swoim wykonaniem hitu Thake Me to Church z repepertuaru Hoziera. Sprawdź, kim jest Marcin Czyżewski i zobacz jego występ z 1. odcinka The Voice of Poland 6 na ESKA.pl
05/09/2015 13:36
The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?
0

The Voice Of Poland 6: zapowiedź z trenerami w roli łowców. Kopia teledysku Woodkida do Iron?

The Voice Of Poland 6 spotem promującym show zaskoczyli wielu fanów programu, bo tym razem nagranie to nie czerwone fotele i telewizyjne studio a baśniowa opowieść. W zapowiedzi The Voice Of Poland 6 jurorzy w roli łowców. Nie wszyscy jednak chwalą pomysł na zwiastun nowej edycji The Voice Of Poland zarzucając jego twórcom skopiowanie scen z teledysku Woodkida do Iron. Zobaczcie sami!
05/09/2015 13:17
Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!
0

Edyta Górniak - wypadek na planie spotu The Voice Of Poland 6. Upadek divy pokazano w ostatecznej wersji!

Wypadek Edyty Górniak podczas kręcenia spotu The Voice Of Poland 6 to jeden z powodów, dla którego wszyscy oglądają nagranie. Edyta Górniak wywróciła się niszcząc stolik z przyciskiem-grzybem. Zobaczcie upadek divy, który został wykorzystany w ostatecznej wersji zapowiedzi nowej edycji The Voice of Poland. Co na to sama gwiazda?
05/09/2015 13:17
 Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015
0

Fajerwerki na Narodowym - bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015

Fajerwerki na Stadionie Narodowym to jedno z największych wydarzeń, które nie pozwoli spać warszawiakom na początku września 2015 roku. Kiedy odbędzie się wystrzałowa impreza? Gdzie i za ile można kupić bilety na Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne 2015 na Narodowym? W programie znalazła się część artystyczna - występ Donatana i Cleo. Informacja o biletach do sprawdzenia na ESKA.pl 
05/09/2015 13:15
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

05/09/2015 12:18

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska