WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO] - Lista Przebojów Radia Eska

Tagi związane z Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]: nowości muzyczne 2014, hity 2014, nowe piosenki 2014, red lips hey joe tekst, red lips hey joe słowa piosenki, red lips hej joe teledysk

Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]

RSS 16/04/2014 14:24 Komentarze
Red Lips - Hej Joe! to najnowsza propozycja od zespołu, któremu przewodzi wokalista Ruda. Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Zobacz klip i sprawdź na ESKA.pl!
Red Lips - Hej Joe / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Red Lips - Hej Joe! Nowy teledysk autorów hitu To Co Nam Było - już na YouTube! [VIDEO]
Red Lips - Hej Joe! Czy nowy, pełen energii singiel zespołu powtórzy sukces piosenki To Co Nam Było? Posłuchaj, zobacz klip i sprawdź tekst na ESKA.pl!

>>> Samo granie, bez gadania. Włącz eskaGO!

Red Lips - Hey Joe! - tekst piosenki

Każdy jakieś ma problemy dnia
mówię o tym Ci
jeden dzisiaj mam na przykład ja
czy Ty masz wystarczająco dużo sił
by dalej ze mną iść
nie mów, że nie możesz, dobrze wiem,
Hey Joe! Zaufaj mi!

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Papierosem poczęstuję się
i od razu wiem
nie ma sprawy, dla zabawy, bierz co chcesz
Nie zadawaj wielu pytań i nie obiecuj nic
Nie chcę wiele tylko żebyś Ty
Hej Joe! znów tu był...

Hey Joe! Hey Joe! Moje myśli plączą się i chcą
być tam gdzie Ty i kochać Ciebie mocno aż do krwi
Hey Joe! Wciąż mam ten niewytłumaczalny stan
więc nie dziw się, że kiedy myślę TAK to głośno mówię NIE

Mam tysiąc złotych myśli o tym, co nam było
Ile dałabym żeby to się nie skończyło
10 minut z Tobą zapomnienia
9, 8, nie ma efektu znudzenia
7 - i ciągle nic się nie zmienia
6 - a Ty dalej nie masz nic do powiedzenia
5 to element Twego dopełnienia
4 to za dużo więc mam tylko 3 życzenia
2 to ja i Ty, a nas chwilowo nie ma
1 tylko Joe i taki temat
I nim się w tym wszystkim sama zagubię
Słuchaj Joe, bo do Ciebie mówię!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?
0

Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?

Anna Przybylska - film o życiu w polskich kinach jeszcze w tym roku?! Kiedy premiera? Kto wcieli się w rolę przedwcześnie zmarłej aktorki? Wszystkie informacje zebraliśmy w jedno miejsce - rzecz jasna na ESKA.pl!
25/07/2016 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...