WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Polsat Boxing Night 2017: data gali - Kiedy i gdzie odbędzie się Polsat Boxing Night 2017?

Tagi związane z Polsat Boxing Night 2017: data gali: polsat boxing night, walka, adamek haumono

Polsat Boxing Night 2017: data gali

RSS 21/04/2017 16:28 Komentarze

Polsat Boxing Night 2017 - kiedy odbędzie się kolejna edycja wielkiej imprezy? Znamy dokładną datę pięściarskiej gali w Ergo Arenie, podczas której walkę wieczoru stoczą Adamek - Haumono!

Kiedy i gdzie odbędzie się Polsat Boxing Night 2017? Kiedy i gdzie odbędzie się Polsat Boxing Night 2017? / fot. East News
Ilustracja do artykułu: Polsat Boxing Night 2017: data gali

Dokładna data Polsat Boxing Night 2017 ustalona. To będzie już siódma edycja gali, która bez wątpienia zmieniła polski boks. W walce wieczoru na ringu zobaczymy powracającego na ring Tomasza Adamka, który tym razem zmierzy się z pochodzącym z Nowej Zelandii Solomonem Haumono
>> Adamek - Haumono: kiedy, gdzie i o której walka?

Kiedy odbędzie się Polsat Boxing Night 2017?

Gala Polsat Boxing Night w hali Ergo Arena na granicy Gdańska i Sopotu zaplanowana jest na 24 czerwca 2017. Bilety na Polsat Boxing Night w Trójmieście w cenie od 39 do 299 zl można nabyć online m.in. za pośrednictwem internetowej bileterii eBilet.pl.

Macie zamiar oglądać Polsat Boxing Night 2017 na żywo?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram
0

Kim jest Alicja Ruchała? Przeglądamy jej Instagram

Alicja Ruchała wystąpiła niedawno na festiwalu w Sopocie. O piosenkarce, która wcześniej rzadko pojawiała się w mediach wciąż jeszcze niewiele wiadomo. Informacji o niej postanowiliśmy szukać na Instagramie.
23/08/2017 17:10
Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?
0

Piotr Czaykowski - partner Michała Piróga w Azja Express 2. Kim jest?

Piotr Czaykowski to jeden z uczestników Azja Express 2, który wspólnie z Michałem Pirógiem będzie walczył o zwycięstwo w programie. Kim jest i czym się zajmuje przystojniak?
23/08/2017 16:59
Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]
0

Gra o tron sezon 7 odcinek 6 online. Niepublikowane sceny [VIDEO]

Gra o tron - tego nie pokazano w ostatnim odcinku! Sceny, których nie zobaczyliśmy w serialu znalazły się w filmiku zamieszczonym przez stację HBO na kanale serialu na YouTube.
23/08/2017 16:47
Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie
0

Książę William i Harry zagrali w Gwiezdnych Wojnach. Tego nie zobaczycie w filmie

Książę William i Harry wystąpili w Gwiezdnych Wojnach? Taką informację zdradził aktor wcielający się w jedną z głównych ról w filmie. Kogo zagrali królewscy potomkowie?
23/08/2017 16:21
Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN
0

Air Show Radom 2017: PROGRAM, PLAN

Air Show Radom 2017 odbędzie się 26-27 sierpnia 2017 roku na lotnisku 42 Bazy Lotnictwa Szkolnego. Sprawdź program i plan wydarzenia na ESKA.pl.
23/08/2017 15:51
Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn
0

Mayweather vs McGregor. Wiemy kto śpiewa hymn

Demi Lovato zaśpiewa hymn Stanów Zjednoczonych przed wielką walką Mayweather z McGregorem! Sama Lovato nie może się tego doczekać. Będzie to bowiem dla niej nie tylko wielki zaszczyt.
23/08/2017 15:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA