WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Pogoda 16-dniowa - jak długo będzie ciepło? - Prognoza pogody na 16 dni - ile będzie ciepło?

Tagi związane z Pogoda 16-dniowa - jak długo będzie ciepło?: prognoza pogody, pogoda, ciepło, pogoda 16-dniowa

Pogoda 16-dniowa - jak długo będzie ciepło?

RSS 19/05/2017 14:21 Komentarze

Pogoda na 16 dni, czyli na ostatnie dni maja jest już nam znana. Kiedy będzie najcieplej, a kiedy niestety spadnie deszcz? Pogoda 16-dniowa do sprawdzenia na ESKA.pl!

Pogoda 16-dniowa - jak długo będzie ciepło? Pogoda 16-dniowa / fot. http://pl.freeimages.com/photographer/kmayra-49708
Ilustracja do artykułu: Pogoda 16-dniowa - jak długo będzie ciepło?

Pogoda 16-dniowa na ESKA.pl. Prognoza pogody na 16 dni maja pozwoli Wam zaplanować najbliższe weekendy na świeżym powietrzu. Przez 16 dni pogoda będzie zmienna. Do końca miesiąca na niebie zobaczymy dużo chmur, z których może padać deszcz. Do kiedy będzie ciepło? Na szczęście cały czas spodziewane są temperatury przekraczające 20 stopni Celsjusza! 

Pogoda 16-dniowa - Warszawa, Wrocław, Kraków

Pogoda w Warszawie, jak na maj przystało, zapowiada się bardzo dobrze. Od 17 maja do 1 czerwca temperatura wyniesie od 20-25 stopni w cieniu! Przelotne opady deszczu spodziewane są jedynie 21 maja oraz 24-26.05.2017. 

Pogoda 16-dniowa we Wrocławiu zapowiada się jeszcze lepiej! Od 21-27 kresek powyżej zera i przeważnie będzie słonecznie! Województwo dolnośląskie ominą burze i opady deszczu.

Pogoda na 16 dni w Krakowie również będzie sprzyjać spacerom i imprezowaniu na świeżym powietrzu. Jedynie 23-26 maja przelotnie spadnie deszcz, ale na weekend się wypogodzi. Macie już plany na ciepłe dni?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program