WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Płyta Young Stars oficjalna premiera w kwietniu. Saszan i Dawid Kwiatkowski będą rozdawać autografy! - Płyta Young Stars oficjalna premiera w kwietniu
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Płyta Young Stars oficjalna premiera w kwietniu. Saszan i Dawid Kwiatkowski będą rozdawać autografy!: young stars album, young stars płyta, young stars składanka, young stars festival, young stars tracklista, young stars piosenki, young stars empik, young stars premiera albumu

Płyta Young Stars oficjalna premiera w kwietniu. Saszan i Dawid Kwiatkowski będą rozdawać autografy!

RSS 13/03/2014 16:00 Komentarze 0
Premiera albumu Young Stars promującego Young Stars Festival w Poznaniu już w kwietniu. Płytę będą promowali sami artyści. Wśród nich Dawid Kwiatkowski, Saszan, Monika Kazyaka, Jula... Kto jeszcze? Odpal ESKA.pl i sprawdź jakie gwiazdy będą na Ciebie czekać w dniu premiery krążka Young Stars.
Young Stars Young Stars / Okładka albumu
Ilustracja do artykułu: Płyta Young Stars oficjalna premiera w kwietniu. Saszan i Dawid Kwiatkowski będą rozdawać autografy!
Oficjalna premiera składanki Young Stars już 8 kwietnia w warszawskim Empiku Junior. Album Young Stars zawiera 18 piosenek młodych artystów plus dwa bonus. Będzie on promował Young Stars Festival, który odbędzie się już 26 kwietnia w Poznaniu.

Pomysłodawcy imprezy i wydawcy płyty, czyli My Music twierdzą, że płyta odniesie niesamowity sukces. - ... prawdopodobnie pokryje się złotem :) Płyta będzie dostępna w salonach empik w całej Polsce! W dniu premiery przygotowaliśmy dla WAS podpisywanie kompilacji w warszawskim Juniorze - czytamy na specjalnie stworzonym wydarzeniu Young Stars na Facebooku.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


W Empiku oprócz artystów Young Stars pojawia się również ambasadorzy projektu (Igor Pilewicz, Jacek MEZO Mejer ) oraz dyr. festiwalu - Remigiusz Remo Łupicki.

Obecność na 13 marca potwierdzili:

Dawid Kwiatkowski
Mezo
Jula
Natalia Szroeder
Saszan
Patryk Kumór
Monika Kazyaka
Tałi
South Blunt System
Igor Pilewicz
Remigiusz Remo Łupicki

Album Young Stars Tracklista:

1. Young Stars Team - Płomień ( Hymn Young Stars )
2. Dawid Kwiatkowski - Nie Zmienisz Mnie
3. Jula - Przed Siebie
4. Marta Podulka - Mocna
5. Natalia Szroeder - Nie Pytaj Jak
6. South Blunt System - Na Koniec Świata
7. Patryk Kumór - Zanim Zaśniesz
8. V-Unit - Dziękuję Nie Tańczę
9. Filip Mettler - Wiary Ślad
10. Kasia Gomoła - Tylko Chwilę
11. Ola - Cień
12. Tałi - Tak Na Zawsze
13. Saszan - Świat jest Nasz
14. Artur Strączek - Oddam Ci Ból
15. Hona - Za Późno (feat.Doniu)
16. Lies - Nakręceni
17. Looking4 - Doskonałego
18. Monika Kazyaka - Obudź Mnie

Bonus Track
19. Jacek MEZO Mejer feat. Doris- Dziewczyna Z Tatuażem
20. One Direction- Best Song Ever

Informujemy, że album można już kupić przez stronę empik.com. Cena składanki Young Stars to 35,99 złotych.

Mix-promo Young Stars



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska