WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piosenka Gosi Andrzejewicz pokonała hit Despacito. Sprawdź gdzie! - Gosia Andrzejewicz - Doceń to lepsze od Despacito

Tagi związane z Piosenka Gosi Andrzejewicz pokonała hit Despacito. Sprawdź gdzie! : Despacito, Gosia Andzrejewicz

Piosenka Gosi Andrzejewicz pokonała hit Despacito. Sprawdź gdzie!

RSS 17/07/2017 12:06 Komentarze

Gosia Andrzejewicz chwali się swoim sukcesem! Czy to prawda, że jej piosenka okazała się lepsza od Despacito?

Piosenka Gosi Andrzejewicz pokonała hit Despacito. Sprawdź gdzie! Gosia Andzrzejewicz o swoim sukcesie / Fot. wbf
Ilustracja do artykułu: Piosenka Gosi Andrzejewicz pokonała hit Despacito. Sprawdź gdzie!

Despacito to hit lata 2017! Utwór, który ukazał się na początku 2017 roku wykonują Luis Fonsi i Daddy Yankee. Despacito w błyskawicznym tempie pokochały miliony ludzi na całym świecie. Dodatkowego rozgłosu kawałkowi Despacito przyniósł Justin Bieber, który dograł do tego utworu swoją zwrotkę. Okazuje się jednak, że jest miejsce, gdzie to piosenka Gosi Andrzejewicz okazała się lepsza, a poinformowała o tym sama wokalistka.

Gosia Andrzejewicz vs Despacito

- Hurrrrrraaaaaaa! Despasito pokonany. Mam ochotę Was wszystkich przytulić! - napisała zachwycona swoim sukcesem Gosia Andrzejewicz. Pomijając już błąd w tytule piosenki internauci zaczęli zastanawiać się, jak udało się pokonać hit tych wakacji. Okazało się, że to wszystko zasługa fanów Gosi, którzy słuchają pewnego radia. - Utwór #DOCEŃTO jest na 1 miejscu listy przebojów Radio Bielsko!! Dziękuję z całego serca za każdy Wasz głos!! Jesteście Kochani!!!! Już za tydzień 20 lipca o godz.17.00 zapraszam Was wszystkich na mój koncert w Bielsko-Biała ( Park w Dechę przy Gemini Park ) Do zobaczenia!!! - wyjaśniła artystka.

To jeszcze tak dla przypomnienia piosenka Gosi Andrzejewicz:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści
0

Męskie Granie 2017 Gdynia: Program, Artyści

Męskie Granie odbędzie już 29.07.2017 w Gdyni. Na scenie wystąpi mnóstwo artystów z Moniką Brodką, Organkiem i Piotrem Roguckim. Sprawdź, kto zagra w Parku Kolibki.
25/07/2017 12:34
Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park
0

Wrocław dla Chestera - polscy fani żegnają lidera Linkin Park

Chester Bennigton żegnany przez mieszkańców Wrocławia! Gdzie i kiedy? Szczegóły wydarzenia podrzucamy na ESKA.pl
25/07/2017 12:29
Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...
0

Luis Fonsi - kim jest? Przed Despacito wyglądał jak...

Luis Fonsi zyskał popularność dzięki Despacito. Przystojny muzyk prosto z gorącego Portoryko skradł serca milionów fanek. Jednak Luis Fonsi nie zawsze tak wyglądał!
25/07/2017 12:25
Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery
0

Nowa płyta Fifth Harmony 2017: tytuł i data premiery

Dziewczynom z Fifth Harmony nie udało się utrzymać w tajemnicy szczegółów ich nowej płyty 2017. Znamy już tytuł i datę premiery pierwszego albumu 5H bez Camili Cabello!
25/07/2017 12:18
Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?
0

Justin Bieber odwołuje trasę koncertową. Ma dość muzyki?

Justin Bieber odwołuje Purpose World Tour. Co jest powodem tej decyzji? 
25/07/2017 11:33
Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki
0

Depresja - gdzie szukać pomocy? Chester Bennington inspiruje do walki

Depresja to jedno z najcięższych i najgroźniejszych zaburzeń psychicznych. Gdzie powinny szukać pomocy osoby z nią walczące? Sprawdźcie już teraz
25/07/2017 11:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program