WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO] - Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine

Tagi związane z Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]: hit internetu 2014, the voice of ukraine, dziwny jest ten świat, ormianka w the voice of ukraine, hasmik sirojan, czesław niemen dziwny jest ten świat

Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:48 Komentarze
Ormianka Hasmik Sirojan zrobiła furorę w The Voice of Ukraine śpiewając piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Czy Ormianka poradziła sobie z polskim przebojem lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!
Hasmik Sirojan / fot. fragment programu The Voice of Ukraine
Ilustracja do artykułu: Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
  • Ormianka Hasmik Sirojan w The Voice of Ukraine 100%
  • Michał Szpak w X Factor 0%
Ormianka Hasmik Sirojan zaśpiewała Dziwny jest ten świat w ukraińskim The Voice of Ukraine. Śliczna uczestniczka talent show zachwyciła swoim śpiewem zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Czy Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tego jeszcze nie było! Polskie piosenki rzadko są wykonywane przez zagranicznych wykonawców. Jednak piękna uczestniczka ukraińskiego The Voice of Ukraine postanowiła zaprezentować właśnie Dziwny jest świat. Wielki przebój Czesław Niemiena to niezwykle piękny, ale też trudny utwór i wykonywanie go wiąże się z dużym ryzykiem nawet dla najlepszych wokalistów. Hasmik Sirojan poradziła sobie jednak rewelacyjnie. Przypominamy, że Michał Szpak od tej samej piosenki rozpoczął swój udział w pierwszej polskiej edycji X Factor.

Które wykonanie przypadło Wam bardziej do gustu? Poniżej możecie obejrzeć i porównać obydwa występy uczestników talent shows.

Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat



Michał Szpak - Dziwny jest ten świat



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 12:23
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 12:07
Adele zjechała fankę za nagrywanie koncertu
0

Adele zjechała fankę za nagrywanie koncertu

Adele nie miała litości dla fanki, którą przyłapała na filmowaniu jej całego koncertu. "Mogłabyś przestać mnie nagrywać swoją kamerą? Jestem tutaj! Możesz mnie oglądać na żywo". Zobacz filmik z tego zajścia już teraz!
30/05/2016 12:07
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 11:52
Letnia ramówka TVN: nowe programy zastąpią powtórki! Premiery już w czerwcu
0

Letnia ramówka TVN: nowe programy zastąpią powtórki! Premiery już w czerwcu

Letnia ramówka TVN zapowiada się imponująco. Stacja odsłoniła już swoje karty i zaprasza widzów na zupełnie nowe programy. TVN w tym roku powtórki zastąpi zupełnie nowymi produkcjami, a pierwsze premiery odbędą się już w czerwcu.
30/05/2016 11:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016