Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO] - Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]: hit internetu 2014, the voice of ukraine, dziwny jest ten świat, ormianka w the voice of ukraine, hasmik sirojan, czesław niemen dziwny jest ten świat

Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:48 Komentarze 0
Ormianka Hasmik Sirojan zrobiła furorę w The Voice of Ukraine śpiewając piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Czy Ormianka poradziła sobie z polskim przebojem lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!
Hasmik Sirojan / fot. fragment programu The Voice of Ukraine
Ilustracja do artykułu: Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
  • Ormianka Hasmik Sirojan w The Voice of Ukraine 100%
  • Michał Szpak w X Factor 0%
Ormianka Hasmik Sirojan zaśpiewała Dziwny jest ten świat w ukraińskim The Voice of Ukraine. Śliczna uczestniczka talent show zachwyciła swoim śpiewem zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Czy Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tego jeszcze nie było! Polskie piosenki rzadko są wykonywane przez zagranicznych wykonawców. Jednak piękna uczestniczka ukraińskiego The Voice of Ukraine postanowiła zaprezentować właśnie Dziwny jest świat. Wielki przebój Czesław Niemiena to niezwykle piękny, ale też trudny utwór i wykonywanie go wiąże się z dużym ryzykiem nawet dla najlepszych wokalistów. Hasmik Sirojan poradziła sobie jednak rewelacyjnie. Przypominamy, że Michał Szpak od tej samej piosenki rozpoczął swój udział w pierwszej polskiej edycji X Factor.

Które wykonanie przypadło Wam bardziej do gustu? Poniżej możecie obejrzeć i porównać obydwa występy uczestników talent shows.

Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat



Michał Szpak - Dziwny jest ten świat



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late
0

Początek roku szkolnego 2015/2016 o której rozpoczęcie? Sprawdź, aby nie być Too Late

Początek roku szkolnego 2015/2016 zbliża się wielkimi krokami. 1 września uczniowie otrzymają plan lekcji na kolejne 10 miesięcy szkolnych zmagań. O której godzinie odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego? Sprawdźcie na ESKA.pl, aby nie przyjść Too Late! 
28/08/2015 14:34
Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku
0

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Nowa akcja na Facebooku

Postacie z komiksów na zdjęciach profilowych. Na ESKA.pl sprawdzamy, na czym polega nowa akcja na Facebooku i prezentujemy Wam listę komiksowych (super)bohaterów
28/08/2015 14:34
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 14:11
Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?
0

Koniec wakacji 2015 - pogoda na ostatnie dni wakacji? Będziemy Chasing The Sun?

Koniec wakacji 2015 będzie rozpieszczać nas słońcem? A może będziemy musieli gonić ostatnie promienie słońca? Na ESKA.pl sprawdzamy pogodę na ostatnie dni wakacji 2015. Czy 28-31 sierpnia 2015 czeka nas fala upałów? 
28/08/2015 13:55
'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?
0

'Justin Bieber' nie żyje - szokująca informacja z Hollywood. Jak zmarł sobowtór Biebera?

Sobowtór Justina Biebera nie żyje. Mężczyzna, który wydał 100 tysięcy dolarów na operacje plastyczne, aby upodobnić się do swego idola, został znaleziony martwy w pokoju hotelowym w San Fernando. Co było przyczyną śmierci drugiego Justina Biebera? 
28/08/2015 13:11
GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!
0

GDZIE JEST BURZA? Mapa burz nad Polską, prognoza i relacje. Sprawdź!

Mapa burz, które przechodzą nad Polską to ściąga dla tych którzy chcą być na nie gotowi! Obawiasz się że to nawałnice? Po upałach w Polsce na początku lipca 2015 burz nad krajem wypatrują wszyscy. Te w pogodzie na lipiec 2015 są bowiem nieuniknione, bo załamanie pogody przyjdzie prędzej czy później. Informacje o burzach w Polsce na lipiec 2015 już teraz na ESKA.pl! Gotowi usłyszeć Thunder?
28/08/2015 12:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska