WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO] - Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]: hit internetu 2014, the voice of ukraine, dziwny jest ten świat, ormianka w the voice of ukraine, hasmik sirojan, czesław niemen dziwny jest ten świat

Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:48 Komentarze 0
Ormianka Hasmik Sirojan zrobiła furorę w The Voice of Ukraine śpiewając piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Czy Ormianka poradziła sobie z polskim przebojem lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!
Hasmik Sirojan / fot. fragment programu The Voice of Ukraine
Ilustracja do artykułu: Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
  • Ormianka Hasmik Sirojan w The Voice of Ukraine
  • Michał Szpak w X Factor
Ormianka Hasmik Sirojan zaśpiewała Dziwny jest ten świat w ukraińskim The Voice of Ukraine. Śliczna uczestniczka talent show zachwyciła swoim śpiewem zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Czy Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tego jeszcze nie było! Polskie piosenki rzadko są wykonywane przez zagranicznych wykonawców. Jednak piękna uczestniczka ukraińskiego The Voice of Ukraine postanowiła zaprezentować właśnie Dziwny jest świat. Wielki przebój Czesław Niemiena to niezwykle piękny, ale też trudny utwór i wykonywanie go wiąże się z dużym ryzykiem nawet dla najlepszych wokalistów. Hasmik Sirojan poradziła sobie jednak rewelacyjnie. Przypominamy, że Michał Szpak od tej samej piosenki rozpoczął swój udział w pierwszej polskiej edycji X Factor.

Które wykonanie przypadło Wam bardziej do gustu? Poniżej możecie obejrzeć i porównać obydwa występy uczestników talent shows.

Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat



Michał Szpak - Dziwny jest ten świat



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]