WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO] - Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]: hit internetu 2014, the voice of ukraine, dziwny jest ten świat, ormianka w the voice of ukraine, hasmik sirojan, czesław niemen dziwny jest ten świat

Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:48 Komentarze 0
Ormianka Hasmik Sirojan zrobiła furorę w The Voice of Ukraine śpiewając piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Czy Ormianka poradziła sobie z polskim przebojem lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!
Hasmik Sirojan / fot. fragment programu The Voice of Ukraine
Ilustracja do artykułu: Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
  • Ormianka Hasmik Sirojan w The Voice of Ukraine
  • Michał Szpak w X Factor
Ormianka Hasmik Sirojan zaśpiewała Dziwny jest ten świat w ukraińskim The Voice of Ukraine. Śliczna uczestniczka talent show zachwyciła swoim śpiewem zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Czy Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tego jeszcze nie było! Polskie piosenki rzadko są wykonywane przez zagranicznych wykonawców. Jednak piękna uczestniczka ukraińskiego The Voice of Ukraine postanowiła zaprezentować właśnie Dziwny jest świat. Wielki przebój Czesław Niemiena to niezwykle piękny, ale też trudny utwór i wykonywanie go wiąże się z dużym ryzykiem nawet dla najlepszych wokalistów. Hasmik Sirojan poradziła sobie jednak rewelacyjnie. Przypominamy, że Michał Szpak od tej samej piosenki rozpoczął swój udział w pierwszej polskiej edycji X Factor.

Które wykonanie przypadło Wam bardziej do gustu? Poniżej możecie obejrzeć i porównać obydwa występy uczestników talent shows.

Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat



Michał Szpak - Dziwny jest ten świat



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: