Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO] - Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine

Tagi związane z Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]: hit internetu 2014, the voice of ukraine, dziwny jest ten świat, ormianka w the voice of ukraine, hasmik sirojan, czesław niemen dziwny jest ten świat

Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]

RSS 26/03/2014 11:48 Komentarze
Ormianka Hasmik Sirojan zrobiła furorę w The Voice of Ukraine śpiewając piosenkę Czesława Niemena Dziwny jest ten świat. Czy Ormianka poradziła sobie z polskim przebojem lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!
Hasmik Sirojan / fot. fragment programu The Voice of Ukraine
Ilustracja do artykułu: Piękna Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat w The Voice of Ukraine! Dała radę? [VIDEO]
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
Kto lepiej zaśpiewał Dziwny jest ten świat?
  • Ormianka Hasmik Sirojan w The Voice of Ukraine 100%
  • Michał Szpak w X Factor 0%
Ormianka Hasmik Sirojan zaśpiewała Dziwny jest ten świat w ukraińskim The Voice of Ukraine. Śliczna uczestniczka talent show zachwyciła swoim śpiewem zarówno jury, jak i zgromadzoną publiczność. Czy Ormianka zaśpiewała Dziwny jest ten świat lepiej niż Michał Szpak w X Factor? Zobacz występ pięknej Ormianki na ESKA.pl!

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Tego jeszcze nie było! Polskie piosenki rzadko są wykonywane przez zagranicznych wykonawców. Jednak piękna uczestniczka ukraińskiego The Voice of Ukraine postanowiła zaprezentować właśnie Dziwny jest świat. Wielki przebój Czesław Niemiena to niezwykle piękny, ale też trudny utwór i wykonywanie go wiąże się z dużym ryzykiem nawet dla najlepszych wokalistów. Hasmik Sirojan poradziła sobie jednak rewelacyjnie. Przypominamy, że Michał Szpak od tej samej piosenki rozpoczął swój udział w pierwszej polskiej edycji X Factor.

Które wykonanie przypadło Wam bardziej do gustu? Poniżej możecie obejrzeć i porównać obydwa występy uczestników talent shows.

Hasmik Sirojan - Dziwny jest ten świat



Michał Szpak - Dziwny jest ten świat



RC

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello
0

Bars and Melody w przeboju Adele. Sprawdź, jak poradzili sobie z piosenką Hello

Bars and Melody w przeboju Adele. Już teraz na ESKA.pl sprawdź, jak Leondre Devries i Charlie Lenehan z BAM poradzili sobie z wykonaniem piosenki Hello.
12/02/2016 14:57
Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!
0

Pitbull. Nowe porządki - najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla!

Pitbull. Nowe porządki: najlepsze sceny, kanapka z ogórkiem i inne hity z nowego Pitbulla - to wszystko już teraz na ESKA.pl. Pitbull. Nowe porządki to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2016 roku. Sprawdź, dlaczego film Patryka Vegi cieszy się w Polsce tak dużą popularnością.
12/02/2016 14:30
Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!
0

Walentynki 2016 na eskaGO. Chłopak zapasowy odkrywa zdradę ukochanej. Lovin' So Hard źle się kończy?!

Walentynki 2016 nie muszą być nudne! Na eskaGO specjalnie z tej okazji obejrzysz film Chłopak zapasowy. Rozrywkowa komedia o miłości, zdradzie i zemście to świetna opcja dla fanów najlepszego humoru i zwariowanych romansów. Oglądaj online już teraz!
12/02/2016 14:25
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
12/02/2016 13:37
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
12/02/2016 13:26
Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube
0

Kinga Duda tańczy i śpiewa! Prezydencka córka pokazuje swoje talenty na YouTube

Kinga Duda, córka prezydenta, nie tylko dobrze się prezentuje, ale też świetnie się rusza, ładnie śpiewa i ma dystans do siebie. Zobaczcie hitowy filmik z YouTube! Czy Kinga Duda nadaje się do kabaretu?
12/02/2016 13:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 12:59

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

09/02/2016 10:34

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA