WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING] - Wszystkie parodie My Słowianie

Tagi związane z Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]: my słowianie parodia, my słowianie przeróbki, my słowianie donatan & cleo

Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]

RSS 31/01/2014 20:52 Komentarze
Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo cieszą się ogromną popularnością internautów - przy czym sława oryginalnego wcale nie maleje. Wersje alternatywne wielkiego przeboju Donatana i Cleo zaskakują też autorów My Słowianie. Na ESKA.pl przedstawiamy kilka z nich i wybieramy najlepszą!
My Słowianie
Która parodia My Słowianie jest najlepsza?
  • Odpowiedź mężczyzn - V-Unit 33,33%
  • My Strażacy 0%
  • My Hrabianki z Budowlanki 66,67%
  • My Rugbystki Lechii Gdańsk 0%
  • Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski 0%
  • My Motocykliści 0%
  • My Piłkarze 0%
My Słowianie - Donatan & Cleo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]
Teledysk My Słowianie Donatana & Cleo doczekał się wielu parodii. Nowe wersje wielkiego przeboju i pobudzającego wyobraźnię teledysku Donatana i Cleo (ponad 36 milionów wyświetleń w 2 miesiące!) mnożą się na YouTube jak grzyby po deszczu.

"Wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała" śpiewali już strażacy, rugbystki Lechii Gdańsk i panowie z V-Unit - ci od "Klata, plecy, barki", uczennice technikum budowlanego z Sandomierza.... Sporo tego. Ale która wersja alternatywna My Słowianie jest tą najlepszą, najzabawniejszą, najciekawszą? Zobacz nasze propozycje i zagłosuj w rankingu!

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie, kiedy i za ile
>>> Shakira i Rihanna uwodzą w nowym teledysku do Can't Remember To Forget You

My Słowianie - V-Unit, odpowiedź mężczyzn



My Strażacy



My Hrabianki z Budowlanki



My Słowianie - Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski



My Rugbystki Lechii Gdańsk



My Motocykliści



My Piłkarze



Donatan & Cleo - My Słowianie - oryginał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
01/05/2016 15:33
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Dzień Flagi 2 maja: białe i czerwone teledyski na 2 maja 2016 na ESKA.pl [VIDEO]

Dzień Flagi Polskiej obchodzimy 2 maja. Czy jest to dzień wolny od pracy? Sprawdź i znajdź czas na obejrzenie białych i czerwonych teledysków na ESKA.pl 
02/05/2016 12:22
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!
0

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Finał Pucharu Polski 2016: Lech Poznań - Legia Warszawa - to pojedynek, który 2 maja 2016 wzbudzi w każdym ogromne emocje. Czy transmisja z meczu dostępna będzie za darmo? Jeśli tak, to gdzie w telewizji, a gdzie w internecie? Na te pytania odpowiedzieliśmy na ESKA.pl!
02/05/2016 12:14
Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]
0

Sklepy otwarte w majówkę 2016: GDZIE zrobić zakupy 1-3 maja 2016 roku? Sprawdźcie, kiedy będzie otwarty Thrift Shop i inne [VIDEO]

Znaleźć sklepy otwarte w długi weekend majowy to nie lada wyzwanie dla każdego, kto w majówkę będzie w nagłej potrzebie zrobienia zakupów. Sprawdźcie, gdzie zrobić zakupy w dniach 1-3 maja i kiedy będą otwarte Thrift Shop, Candy Shop i inne już teraz - na ESKA.pl
02/05/2016 12:13
Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]
0

Mario Miranda: mistrz rysunku bohaterem Doodle 2.05.16? CIEKAWOSTKI [TOP 5]

Mario Miranda - to autor wielu ilustracji przedstawiających znane miasta. Popularny podróżnik i rysownik jest bohaterem Google Doodle 2.05.2016. Sprawdź 5 najlepszych ciekawostek o tym niezwykłym artyście!
02/05/2016 11:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 12:14

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

01/05/2016 23:24

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

01/05/2016 20:46

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

01/05/2016 15:33

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA