WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING] - Wszystkie parodie My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]: my słowianie parodia, my słowianie przeróbki, my słowianie donatan & cleo

Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]

RSS 31/01/2014 20:52 Komentarze 0
Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo cieszą się ogromną popularnością internautów - przy czym sława oryginalnego wcale nie maleje. Wersje alternatywne wielkiego przeboju Donatana i Cleo zaskakują też autorów My Słowianie. Na ESKA.pl przedstawiamy kilka z nich i wybieramy najlepszą!
My Słowianie
Która parodia My Słowianie jest najlepsza?
  • Odpowiedź mężczyzn - V-Unit 33,33%
  • My Strażacy 0%
  • My Hrabianki z Budowlanki 66,67%
  • My Rugbystki Lechii Gdańsk 0%
  • Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski 0%
  • My Motocykliści 0%
  • My Piłkarze 0%
My Słowianie - Donatan & Cleo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]
Teledysk My Słowianie Donatana & Cleo doczekał się wielu parodii. Nowe wersje wielkiego przeboju i pobudzającego wyobraźnię teledysku Donatana i Cleo (ponad 36 milionów wyświetleń w 2 miesiące!) mnożą się na YouTube jak grzyby po deszczu.

"Wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała" śpiewali już strażacy, rugbystki Lechii Gdańsk i panowie z V-Unit - ci od "Klata, plecy, barki", uczennice technikum budowlanego z Sandomierza.... Sporo tego. Ale która wersja alternatywna My Słowianie jest tą najlepszą, najzabawniejszą, najciekawszą? Zobacz nasze propozycje i zagłosuj w rankingu!

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie, kiedy i za ile
>>> Shakira i Rihanna uwodzą w nowym teledysku do Can't Remember To Forget You

My Słowianie - V-Unit, odpowiedź mężczyzn



My Strażacy



My Hrabianki z Budowlanki



My Słowianie - Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski



My Rugbystki Lechii Gdańsk



My Motocykliści



My Piłkarze



Donatan & Cleo - My Słowianie - oryginał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]
0

Najlepsze piosenki 2014: zobacz ranking magazynu Billboard [VIDEO]

10 najlepszych piosenek 2014 roku Billboardu to prestiżowe zestawienie najciekawszych utworów mijającego roku. Który kawałek podbił serca recenzentów amerykańskiego magazynu? Sprawdź ranking top 10 piosenek 2014 już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 16:53
Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]
1

Nowe piosenki Madonny oficjalnie opublikowane. Kiedy premiera płyty [VIDEO]

Nowa płyta Madonny 2015 coraz bliżej. Po nielegalnym wycieku piosenek do sieci, gwiazda postanowiła oficjalnie opublikować 6 nowych utworów w serwisie iTunes. Przy okazji Królowa Popu ogłosiła datę premiery albumu Rebel Heart. Zobacz tracklistę nowego krążka Madonny na ESKA.pl
20/12/2014 12:11
Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing. Poznajecie ten głos? [VIDEO]

Sean Finn ft. Amanda Wilson - All or Nothing to sobotnia premiera w Gorącej 20. Głos wokalistki z tego kawałka mogliście usłyszeć już w wielu klubowych hitach. Jakich? Sprawdź na ESKA.pl i posłuchaj All or Nothing na antenie Radia ESKA już dziś tuż po godz. 18
20/12/2014 11:16
Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) - mamy teledysk [VIDEO]

Świąteczne piosenki 2014: Little Mix - Christmas (Baby Please Come Home) to najnowsza muzyczna propozycja na Boże Narodzenie. Zobacz radosny teledysk teledysk od dziewczyn z Little Mix już teraz na ESKA.pl
20/12/2014 10:44
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska