WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING] - Wszystkie parodie My Słowianie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]: my słowianie parodia, my słowianie przeróbki, my słowianie donatan & cleo

Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]

RSS 31/01/2014 20:52 Komentarze 0
Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo cieszą się ogromną popularnością internautów - przy czym sława oryginalnego wcale nie maleje. Wersje alternatywne wielkiego przeboju Donatana i Cleo zaskakują też autorów My Słowianie. Na ESKA.pl przedstawiamy kilka z nich i wybieramy najlepszą!
My Słowianie
Która parodia My Słowianie jest najlepsza?
  • Odpowiedź mężczyzn - V-Unit 33,33%
  • My Strażacy 0%
  • My Hrabianki z Budowlanki 66,67%
  • My Rugbystki Lechii Gdańsk 0%
  • Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski 0%
  • My Motocykliści 0%
  • My Piłkarze 0%
My Słowianie - Donatan & Cleo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]
Teledysk My Słowianie Donatana & Cleo doczekał się wielu parodii. Nowe wersje wielkiego przeboju i pobudzającego wyobraźnię teledysku Donatana i Cleo (ponad 36 milionów wyświetleń w 2 miesiące!) mnożą się na YouTube jak grzyby po deszczu.

"Wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała" śpiewali już strażacy, rugbystki Lechii Gdańsk i panowie z V-Unit - ci od "Klata, plecy, barki", uczennice technikum budowlanego z Sandomierza.... Sporo tego. Ale która wersja alternatywna My Słowianie jest tą najlepszą, najzabawniejszą, najciekawszą? Zobacz nasze propozycje i zagłosuj w rankingu!

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie, kiedy i za ile
>>> Shakira i Rihanna uwodzą w nowym teledysku do Can't Remember To Forget You

My Słowianie - V-Unit, odpowiedź mężczyzn



My Strażacy



My Hrabianki z Budowlanki



My Słowianie - Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski



My Rugbystki Lechii Gdańsk



My Motocykliści



My Piłkarze



Donatan & Cleo - My Słowianie - oryginał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]

Warsaw Shore 3 rozkręca się na dobre. Znamy nowych bohaterów show, dla których najważniejsza w życiu jest zabawa. Gdzie oglądać Warsaw Shore 3? Jakie hity pojawiły się w odcinkach Warsaw Shore 3? Sprawdzamy na ESKA.pl
26/04/2015 13:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 11:59
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
26/04/2015 11:58
Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]

Walka Władamir Kliczko vs Bryant Jennings za mami. Jaki jest wynik spotkania? Kto może zaśpiewać You Are Looking At The Winner razem z Justinem Timberlake'em? Wynik i punktacja walki Kliczko - Jennings do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/04/2015 11:56
Księżna Kate urodziła? Z kim będzie bawiło się Royal Baby 2? Dziecko Shakiry, Justina Timberlake'a i kto jeszcze? [VIDEO]
0

Księżna Kate urodziła? Z kim będzie bawiło się Royal Baby 2? Dziecko Shakiry, Justina Timberlake'a i kto jeszcze? [VIDEO]

Kiedy Kate Middleton urodzi drugie dziecko? Dokładna data narodzin Royal Baby nr 2 to prawdziwa tajemnica państwowa. Wiadomo jednak, że mały monarcha przyjdzie na świat w kwietniu. Na ESKA.pl sprawdzamy, z kim będzie bawił się mały książę lub mała księżniczka. Które z gwiazd muzycznych w tym roku doczekały się potomka? Sprawdź! 
26/04/2015 11:13
Orlen Warsaw Marathon 2015 - utrudnienia w ruchu i trasa warszawskiego maratonu z 26.04.2015. Ready To Run? [VIDEO]
0

Orlen Warsaw Marathon 2015 - utrudnienia w ruchu i trasa warszawskiego maratonu z 26.04.2015. Ready To Run? [VIDEO]

Orlen Warsaw Marathon 2015 - trasa, bilety i utrudnienia w ruchu w Warszawie podczas maratonu. W tym roku trasa Orlen Warsaw Marathon uległa zmianie. Zobacz, jak teraz wygląda maratonu z 26.04.2015 
26/04/2015 09:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska