Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING] - Wszystkie parodie My Słowianie

Tagi związane z Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]: my słowianie parodia, my słowianie przeróbki, my słowianie donatan & cleo

Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]

RSS 31/01/2014 20:52 Komentarze
Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo cieszą się ogromną popularnością internautów - przy czym sława oryginalnego wcale nie maleje. Wersje alternatywne wielkiego przeboju Donatana i Cleo zaskakują też autorów My Słowianie. Na ESKA.pl przedstawiamy kilka z nich i wybieramy najlepszą!
My Słowianie
Która parodia My Słowianie jest najlepsza?
  • Odpowiedź mężczyzn - V-Unit 33,33%
  • My Strażacy 0%
  • My Hrabianki z Budowlanki 66,67%
  • My Rugbystki Lechii Gdańsk 0%
  • Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski 0%
  • My Motocykliści 0%
  • My Piłkarze 0%
My Słowianie - Donatan & Cleo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Parodie My Słowianie - Donatana & Cleo. Wybieramy najlepszą! [VIDEO, RANKING]
Teledysk My Słowianie Donatana & Cleo doczekał się wielu parodii. Nowe wersje wielkiego przeboju i pobudzającego wyobraźnię teledysku Donatana i Cleo (ponad 36 milionów wyświetleń w 2 miesiące!) mnożą się na YouTube jak grzyby po deszczu.

"Wiemy jak poruszać tym co mama w genach dała" śpiewali już strażacy, rugbystki Lechii Gdańsk i panowie z V-Unit - ci od "Klata, plecy, barki", uczennice technikum budowlanego z Sandomierza.... Sporo tego. Ale która wersja alternatywna My Słowianie jest tą najlepszą, najzabawniejszą, najciekawszą? Zobacz nasze propozycje i zagłosuj w rankingu!

>>> Orange Warsaw Festival 2014 - co, jak, gdzie, kiedy i za ile
>>> Shakira i Rihanna uwodzą w nowym teledysku do Can't Remember To Forget You

My Słowianie - V-Unit, odpowiedź mężczyzn



My Strażacy



My Hrabianki z Budowlanki



My Słowianie - Maciej Sikorski jako Daniel Olbrychski



My Rugbystki Lechii Gdańsk



My Motocykliści



My Piłkarze



Donatan & Cleo - My Słowianie - oryginał



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?
0

Polsat Boxing Night 2016: Adamek w ringu. Z kim będzie walczył?

Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night 2016, a w związku z tym czekają nas niezwykłe emocje! Fani zastanawiają się czy to będzie ostatnia walka Górala? Z kim i kiedy Tomek Adamek będzie walczył? Wszystkie szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
08/02/2016 16:47
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]
0

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

Maroon 5 w Krakowie w 2016 roku - to już pewne! Pierwszy koncert Maroon 5 w Polsce odbędzie się 1 czerwca. Ile kosztują bilety i kto będzie supportował zespół Adama Levina w Polsce? Pełne info na ESKA.pl!
08/02/2016 16:45
The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?
0

The Voice of Poland: co dalej z programem. Kiedy zobaczymy kolejną odsłonę muzycznego show?

The Voice of Poland to jeden z najbardziej lubianych programów muzycznych w telewizji polskiej. Zapadła już decyzja, że show nie wróci do stacji TVP2 w wiosennej ramówce. Co więc dalej z The Voice of Poland? Czy możemy się jeszcze spodziewać, że show znów zagości na naszych ekranach? Szczegóły na ESKA.pl!
08/02/2016 16:37
Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat
0

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców. Oni planują karierę swoich pociech już od najmłodszych lat

Dzieci w teledyskach sławnych rodziców pojawiają się nie od dziś. Czy promowanie swoich pociech we własnych klipach to sposób promocji dzieci i planowanie od najmłodszych lat ich kariery? Zobacz, którzy rodzice chętnie występują w teledyskach w towarzystwie swoich dzieci.
08/02/2016 16:16
Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You
0

Gorąca 20 Premiera: Tiesto & Oliver Heldens - The Right Song || Who Is Fancy - Boys Like You

Tiesto & Oliver Heldens feat. Natalie La Rose - The Right Song oraz Who Is Fancy feat. Ariana Grande & Meghan Trainor - Boys Like You: to dzisiejsze premiery w G20 Radia ESKA. Od Was zależy czy wejdą do notowania, na którym znajdziemy najpopularniejsze hity w Polsce. Teledysk do Right Song i do Boys Like You prezentujemy już teraz - na ESKA.pl
08/02/2016 15:55
Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?
0

Beyonce ogłasza Formation World Tour. Będzie koncert w Polsce?

Beyonce - Formation World Tour: trasa koncertowa została ogłoszona tuż po występie na Super Bowl 2016. Gwiazda odwiedzi miasta w Ameryce i Europie. Czy będzie koncert w Polsce? Sprawdzamy na ESKA.pl.
08/02/2016 15:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

08/02/2016 16:45

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

Walentynki 2016: koncert muzyki filmowej. Polscy wokaliści w piosenkach z filmu 50 Twarzy Greya

27/01/2016 13:10

0
Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

Wonderful Life: twórca tego hitu Black nie żyje. Zmarł po wypadku samochodowym.

27/01/2016 08:47

0
Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

Ellie Goulding miała wypadek! Znamy szczegóły niebezpiecznego zdarzenia

26/01/2016 14:08

0
informacje
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA