WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction wróci na jeszcze jedną trasę - Liam Payne chce powrotu One Direction

Tagi związane z One Direction wróci na jeszcze jedną trasę: one direction, one direction powrót

One Direction wróci na jeszcze jedną trasę

RSS 19/05/2017 16:22 Komentarze

Liam Payne chce, żeby One Direction nagrało przynajmniej jeszcze jedną płytę i trasę koncertową.

One Direction wróci na jeszcze jedną trasę One Direction wróci na jeszcze jedną trasę / fot. East News
Ilustracja do artykułu: One Direction wróci na jeszcze jedną trasę

Liam Payne zasugerował, że to jeszcze nie koniec One Direction i ma nadzieję, że fani doczekają się przynajmniej jeszcze jednej nowej płyty grupy. W rozmowie z KISS FM wokalista zdradził też, że jeśli pozwoli na to czas, chciałby też odbyć kolejną trasę koncertową razem z Harrym Stylesem, Louisem Tomlinsonem i Niallem Horanem. - Nie pojechaliśmy w trasę z ostatnią płytą, a ja napisałem na nią połowę piosenek. Ona zasługuje na swój moment - powiedział Liam. 

Liam Payne chce powrotu One Direction

Słowa Liama Payne'a wyraźnie podniosły na duchu fanów One Direction, którzy z upragnieniem czekają na wieści o powrocie ich ukochanego zespołu. - Musimy nagrać jeszcze parę płyt i wyruszyć w kilka tras - wyznał Payne. Dodał także, że czas który spędził w 1D to najlepsze chwile w jego życiu. 

Dla fanów One Direction, którzy nie mogą doczekać się wspólnego powrotu zespołu, mamy coś specjalnego! Już dziś na eskaGO obejrzycie filmy o grupie, jej sukcesach i kryzysach. Gwarantujemy – o chłopakach z 1D nie wiecie wszystkiego!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]
0

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski prezentuje światowy poziom w swoim najnowszym teledysku do kawałka I'm With The Girl. W końcu zamknie usta hejterom?
28/05/2017 17:24
KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym
0

KSW 39 - MEMY po gali MMA na Narodowym

Wielka gala KSW 39: Colosseum na Stadionie Narodowym w Warszawie za nami. Wyniki już znamy, czas więc sprawdzić, jak internauci tym razem śmieją się z zawodników MMA.
28/05/2017 16:32
Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków
0

Bruno Mars wzruszony akcją koncertową Polaków

Polskim fanom udało się wzruszyć Bruno Marsa. Amerykański wokalista był pod wielkim wrażeniem akcji koncertowej w Krakowie.
28/05/2017 14:43
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek
0

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39: Colosseum - WYNIKI wszystkich walk MMA 27.05.2017 prosto z PGE Narodowego w Warszawie sprawdzicie w relacji online minuta po minucie na ESKA.pl.
28/05/2017 00:50
KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk
0

KSW 39 - WYNIKI ważenia, kolejność walk

KSW 39 - ceremonia ważenia za nami! Kto, ile waży przed walką na Narodowym? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl!
27/05/2017 22:54
KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?
0

KSW 39 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać KSW na Narodowym za darmo?

KSW 39 na żywo 27 maja! Transmisja będzie udostępniona za darmo? Gdzie szukać streamów? Ściągę dla wszystkich osób, które chcą zobaczyć KSW na Narodowym - podrzucamy na ESKA.pl!
27/05/2017 19:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24.05.2017 mecz Ajax - Manchester United: TRANSMISJA ONLINE i TV

24/05/2017 16:48

0
KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

KSW 39 PPV - cena i licencja na publiczne odtwarzanie

24/05/2017 11:38

0
Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

Ariana Grande zapłaci za pogrzeby ofiar zamachu w Manchesterze

24/05/2017 11:20

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

Sobota rapuje Shape Of You Eda Sheerana! [VIDEO 18+]

22/05/2017 13:03

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA