WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction wróci na jeszcze jedną trasę - Liam Payne chce powrotu One Direction

Tagi związane z One Direction wróci na jeszcze jedną trasę: one direction, one direction powrót

One Direction wróci na jeszcze jedną trasę

RSS 19/05/2017 16:22 Komentarze

Liam Payne chce, żeby One Direction nagrało przynajmniej jeszcze jedną płytę i trasę koncertową.

One Direction wróci na jeszcze jedną trasę One Direction wróci na jeszcze jedną trasę / fot. East News
Ilustracja do artykułu: One Direction wróci na jeszcze jedną trasę

Liam Payne zasugerował, że to jeszcze nie koniec One Direction i ma nadzieję, że fani doczekają się przynajmniej jeszcze jednej nowej płyty grupy. W rozmowie z KISS FM wokalista zdradził też, że jeśli pozwoli na to czas, chciałby też odbyć kolejną trasę koncertową razem z Harrym Stylesem, Louisem Tomlinsonem i Niallem Horanem. - Nie pojechaliśmy w trasę z ostatnią płytą, a ja napisałem na nią połowę piosenek. Ona zasługuje na swój moment - powiedział Liam. 

Liam Payne chce powrotu One Direction

Słowa Liama Payne'a wyraźnie podniosły na duchu fanów One Direction, którzy z upragnieniem czekają na wieści o powrocie ich ukochanego zespołu. - Musimy nagrać jeszcze parę płyt i wyruszyć w kilka tras - wyznał Payne. Dodał także, że czas który spędził w 1D to najlepsze chwile w jego życiu. 

Dla fanów One Direction, którzy nie mogą doczekać się wspólnego powrotu zespołu, mamy coś specjalnego! Już dziś na eskaGO obejrzycie filmy o grupie, jej sukcesach i kryzysach. Gwarantujemy – o chłopakach z 1D nie wiecie wszystkiego!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią
0

Harry Potter: 2 nowe książki J.K. Rowling jesienią

Już jesienią 2017 w sprzedaży pojawią się dwie nowe książki z magicznego świata Harry'ego Pottera.
20/07/2017 17:06
OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify
0

OPUS: 19-latek z Polski zebrał pół miliona na konkurencję dla Spotify

Nastolatek z Polski zebrał pół miliona złotych w dwa dni na rozwój swojej platformy muzycznej OPUS. Mateusz Mach chce przeprowadzić rewolucję streamingową, która wyprze Spotify!
20/07/2017 16:48
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech Poznań - Haugesund w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?
0

Pogoda na sierpień 2017 - długoterminowa prognoza. Ciepło czy zimno?

Jaka będzie pogoda w sierpniu 2017? Po deszczowym lipcu wiele osób zastanawia się, jak będzie w ostatni miesiąc wakacji. Czy sierpień upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Dowiecie się - na ESKA.pl
20/07/2017 16:33
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
20/07/2017 16:32
Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?
0

Ed Sheeran w Polsce - bilety znów w sprzedaży! To ostatnia szansa?

Ed Sheeran w Polsce zagra aż dwa koncerty. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się jak świeże bułeczki, ale jest jeszcze szansa na zdobycie wejściówek!
20/07/2017 16:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Lech - Haugesund 20.07.2017: TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

20/07/2017 16:33

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program