WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO] - One Direction: Eska.pl walczy o wywiad! Czekamy na propozycje pytań od fanów 1D [VIDEO]

Tagi związane z One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]: one direction, one direction w polsce, one direction polska, one direction wywiad eska, one direction eska, one direction koncert w polsce 2014, one direction polscy fani, one direction wywiad polska

One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]

RSS 23/05/2013 10:10 Komentarze

One Direction mają w Polsce bardzo oddane grono fanów. Specjalnie dla nich Eska.pl z pomocą Sony Music Poland namawia chłopaków z 1D na wywiad. Do niego z kolei potrzebne są pytania, o pomysły na które zdecydowaliśmy się poprosić Polish Directioners! O co chcielibyście zapytać boysband?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]
One Direction mogą pochwalić się w Polsce jednym z największych fanclubów na świecie. Polscy fani marzą o koncercie 1D w naszym kraju. Czy chłopaki odwiedzą nas w 2014 roku z nową trasą koncertową Where We Are Tour? To pytanie z pewnością chcieliby zadać swoim idolom Polish Directioners. Właśnie z tego powodu Eska.pl stara się zorganizować wywiad z boysbandem.

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO]

To trudne zadanie biorąc pod uwagę napięty grafik grupy, jednak mocno trzymamy kciuki, że One Direction znajdą chwilkę na udzielenie odpowiedzi na wysłane do nich pytania. O ich ułożenie postanowiliśmy poprosić właśnie Was. O co chcielibyście zapytać zespół? Na propozycje pytań czekamy w Eskowych komentarzach do 24 maja 2013 roku do północy.

Potem redakcja wybierze 15 najlepszych pytań, na które będziecie mogli głosować w specjalnym rankingu już od 25 maja 2013 roku. 5 z nich z największą liczbą głosów wyślemy w Waszym imieniu do One Direction.

>>> One Direction: nowa płyta 2013. Zostań menedżerem 1D i zdecyduj, jaka powinna być! [RANKING]

Wtedy pozostanie już tylko zaglądać na ESKA.pl i cierpliwie czekać na wywiad z 1D, w którym, kto wie, znajdziecie może specjalne pozdrowienia od członków boysbandu ;).


Zobacz One Way Or Another - One Direction!



>>> Posłuchaj hitów One Direction na eskaGo.pl!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!
0

Sunrise Festival 2017 - momenty, które wstyd przegapić!

Sunrise Festival 2017 miał miejsce od 21-23 lipca! Co działo się wyjątkowej imprezie z muzyką elektroniczną? Mamy dla was momenty z festiwalu, które wstyd było przegapić! Sprawdźcie już teraz!
24/07/2017 12:28
Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?
0

Voice of Poland Pod Żaglami - kto wystąpi podczas finału The Tall Ships Races 2017?

Voice of Poland Pod Żaglami to koncert, który odbędzie się w ramach finału The Tall Ships Races 2017. Szczegóły wydarzenia znajdziecie na ESKA.pl
24/07/2017 12:17
Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO
0

Magda Gessler gotuje 21 lat temu. Nie poznasz gwiazdy Kuchennych rewolucji! VIDEO

Magda Gessler gotuje w telewizji... 21 lat temu! Jak wtedy wyglądała i jak się zachowywała? Nie poznasz gwiazdy Kuchenny rewolucji!
24/07/2017 11:53
Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?
0

Despacito zakazane w radiu. Kto zablokował hit lata?

Despacito zablokowane. Chociaż hit lata podbija listy przebojów na całym świecie, są miejsca, gdzie już go nie posłuchasz.
24/07/2017 11:25
Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus
0

Tadeusz Sznuk nie żyje. Tysiące osób reaguje na wirus

Tadeusz Sznuk nie żyje? Taka szokująca informacja krąży po Facebooku. Sprawdźcie, na co trzeba uważać!
24/07/2017 11:09
Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]
0

Andrzej Piaseczny teledysk z udziałem fanów do piosenki My [VIDEO]

Andrzej Piaseczny - My: wokalista i juror w The Voice of Poland z pomocą swoich fanów stworzył wyjątkowe video do najnowszego singla. Zobacz teledysk na ESKA.pl!
24/07/2017 11:04
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program