WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO] - One Direction: Eska.pl walczy o wywiad! Czekamy na propozycje pytań od fanów 1D [VIDEO]

Tagi związane z One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]: one direction, one direction w polsce, one direction polska, one direction wywiad eska, one direction eska, one direction koncert w polsce 2014, one direction polscy fani, one direction wywiad polska

One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]

RSS 23/05/2013 10:10 Komentarze

One Direction mają w Polsce bardzo oddane grono fanów. Specjalnie dla nich Eska.pl z pomocą Sony Music Poland namawia chłopaków z 1D na wywiad. Do niego z kolei potrzebne są pytania, o pomysły na które zdecydowaliśmy się poprosić Polish Directioners! O co chcielibyście zapytać boysband?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]
One Direction mogą pochwalić się w Polsce jednym z największych fanclubów na świecie. Polscy fani marzą o koncercie 1D w naszym kraju. Czy chłopaki odwiedzą nas w 2014 roku z nową trasą koncertową Where We Are Tour? To pytanie z pewnością chcieliby zadać swoim idolom Polish Directioners. Właśnie z tego powodu Eska.pl stara się zorganizować wywiad z boysbandem.

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO]

To trudne zadanie biorąc pod uwagę napięty grafik grupy, jednak mocno trzymamy kciuki, że One Direction znajdą chwilkę na udzielenie odpowiedzi na wysłane do nich pytania. O ich ułożenie postanowiliśmy poprosić właśnie Was. O co chcielibyście zapytać zespół? Na propozycje pytań czekamy w Eskowych komentarzach do 24 maja 2013 roku do północy.

Potem redakcja wybierze 15 najlepszych pytań, na które będziecie mogli głosować w specjalnym rankingu już od 25 maja 2013 roku. 5 z nich z największą liczbą głosów wyślemy w Waszym imieniu do One Direction.

>>> One Direction: nowa płyta 2013. Zostań menedżerem 1D i zdecyduj, jaka powinna być! [RANKING]

Wtedy pozostanie już tylko zaglądać na ESKA.pl i cierpliwie czekać na wywiad z 1D, w którym, kto wie, znajdziecie może specjalne pozdrowienia od członków boysbandu ;).


Zobacz One Way Or Another - One Direction!



>>> Posłuchaj hitów One Direction na eskaGo.pl!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016