Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO] - One Direction: Eska.pl walczy o wywiad! Czekamy na propozycje pytań od fanów 1D [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]: one direction, one direction w polsce, one direction polska, one direction wywiad eska, one direction eska, one direction koncert w polsce 2014, one direction polscy fani, one direction wywiad polska

One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]

RSS 23/05/2013 10:10 Komentarze 0

One Direction mają w Polsce bardzo oddane grono fanów. Specjalnie dla nich Eska.pl z pomocą Sony Music Poland namawia chłopaków z 1D na wywiad. Do niego z kolei potrzebne są pytania, o pomysły na które zdecydowaliśmy się poprosić Polish Directioners! O co chcielibyście zapytać boysband?

One Direction / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: One Direction w wywiadzie dla Eska.pl? To możliwe! Zaproponuj pytania, które zadamy chłopakom z 1D! [VIDEO]
One Direction mogą pochwalić się w Polsce jednym z największych fanclubów na świecie. Polscy fani marzą o koncercie 1D w naszym kraju. Czy chłopaki odwiedzą nas w 2014 roku z nową trasą koncertową Where We Are Tour? To pytanie z pewnością chcieliby zadać swoim idolom Polish Directioners. Właśnie z tego powodu Eska.pl stara się zorganizować wywiad z boysbandem.

>>> Koncert One Direction w Polsce w 2014 roku? #PolandNeedsWhereWeAreTour2014 - działamy! [VIDEO]

To trudne zadanie biorąc pod uwagę napięty grafik grupy, jednak mocno trzymamy kciuki, że One Direction znajdą chwilkę na udzielenie odpowiedzi na wysłane do nich pytania. O ich ułożenie postanowiliśmy poprosić właśnie Was. O co chcielibyście zapytać zespół? Na propozycje pytań czekamy w Eskowych komentarzach do 24 maja 2013 roku do północy.

Potem redakcja wybierze 15 najlepszych pytań, na które będziecie mogli głosować w specjalnym rankingu już od 25 maja 2013 roku. 5 z nich z największą liczbą głosów wyślemy w Waszym imieniu do One Direction.

>>> One Direction: nowa płyta 2013. Zostań menedżerem 1D i zdecyduj, jaka powinna być! [RANKING]

Wtedy pozostanie już tylko zaglądać na ESKA.pl i cierpliwie czekać na wywiad z 1D, w którym, kto wie, znajdziecie może specjalne pozdrowienia od członków boysbandu ;).


Zobacz One Way Or Another - One Direction!



>>> Posłuchaj hitów One Direction na eskaGo.pl!

JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
29/08/2015 10:01
Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?
0

Imprezy 28, 29, 30 sierpnia 2015: jak spędzić koniec wakacji 2015?

Imprezy na 28-30 sierpnia - świętujcie koniec wakacji 2015 zbliża się wielkimi krokami. Jak spędzić ostatnie dni wolnego przed rozpoczęciem roku szkolnego 2015/2016? Na ESKA.pl stworzyliśmy listę imprez
29/08/2015 09:56
ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców
0

ESKA Music Awards 2015: kto wystąpi? Pełna lista wykonawców

Główną gwiazdą ESKA Music Awards 2015 będzie Adam Lambert. Poza nim na scenie zaprezentują się m.in. Hurts, Margaret i Cleo. Kto jeszcze wystąpi na EMA 2015? Pełny line-up gali w Szczecinie do sprawdzenia na ESKA.pl
29/08/2015 09:47
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan. Gdzie oglądać ekskluzywną transmisję? Tego nie zobaczysz w TV!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - czerwony dywan - ekskluzywna transmisja, której nie zobaczycie w telewizji. Sprawdź gdzie, kiedy i o której będzie można oglądać wejście gwiazd na galę rozdania EMA 2015!    
29/08/2015 09:46
Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało
0

Miley Cyrus nago? Wokalistka w telewizyjnym talk show odważnie pokazuje swoje ciało

Miley Cyrus nago? Nie tym razem, ale było blisko! Autorka hitu Wrecking Ball pojawiła się w programie Jimmy Kimmela bez bluzki. Na nagą klatkę piersiową Miley zarzuciła pelerynę, a na sutki nakleiła cekinowe serduszka. Co chciał w ten sposób przekazać? Czy za nagimi piersiami Miley Cyrus kryje się jakieś przesłanie? I na koniec - czy to oznacza, że Miley Cyrus poprowadzi galę VMA 2015 topless?
28/08/2015 16:52
Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015
0

Video Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać? Szczegóły transmisji i powtórek VMA 2015

Gdzie oglądać Video Music Awards 2015 na żywo? Informacje na temat transmisji oraz powtórek gali MTV VMA 2015 w TV lub online do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl
28/08/2015 16:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

Zayn Malik po rozstaniu z Perrie Edwards odcina się od Little Mix. Wojna trwa! Po czyjej stronie jesteś?

16/08/2015 09:21

0
Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

Robin Thicke i Nicki Minaj w Back Together - teledysk już jest!

14/08/2015 16:08

0
Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

Ed Sheeran otrzyma honorowy tytuł naukowy. Teraz zostnie profesorem?

14/08/2015 14:04

0
Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

Justin Bieber - nowa płyta 2015. Data premiery oficjalnie ujawniona!

12/08/2015 12:48

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska