WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO] - Obietnica: muzyka z filmu. Na soundtracku utwory z trailera! Jakie? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Tagi związane z Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]: obietnica piosenki, obietnica piosenka z zapowiedzi, obietnica piosenka ze zwiastuna, obietnica piosenka z trailera, obietnica muzyka, obietnica ścieżka dźwiękowa, obietnica soundtrack

Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 13/03/2014 14:42 Komentarze

Piosenki z filmu Obietnica przykuwają uwagę już w zapowiedzi kinowej produkcji. ESKA.pl postanowiła dowiedzieć się co nieco o muzyce z filmu Obietnica. Z pomocą internautów serwujemy Wam tytuły utworów ze zwiastuna Obietnicy. Zobaczcie trailer i sprawdźcie je już teraz na naszej stronie!

/ fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]
Piosenki z filmu Obietnica - ich tytułów szukają Ci, którzy zakochali się w kawałkach z zapowiedzi nowego dzieła Anny Kazejak. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w tej sprawie i natrafiła w sieci na komentarze internautów, którzy rozgryźli, co to za utwory.

W trailerze Obietnicy słyszymy najprawdopodobniej Promise od Jana Smoczyńskiego ze słowami Pauliny Przybysz (od 0:12) i The Depth Of Self-Delusion od RIVERSIDE (od 1:52).

Jeśli chodzi o samą muzykę do filmu Obietnica, to ta wyszła spod rąk Kristiana Eidnesa Andersena, którego kompozycje możemy usłyszeć też w Tylko Bóg Wybacza, Melancholii czy też Antychryście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

O czym opowiada Obietnica? Film to historia Lily i Janka, uczniów wielkomiejskiego liceum, którzy należą do generacji Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem. Obietnica w polskich kinach od 14 marca 2014 roku.

źródło: opis dystrybutora kino


Zobacz zapowiedź Obietnicy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program