WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO] - Obietnica: muzyka z filmu. Na soundtracku utwory z trailera! Jakie? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]: obietnica piosenki, obietnica piosenka z zapowiedzi, obietnica piosenka ze zwiastuna, obietnica piosenka z trailera, obietnica muzyka, obietnica ścieżka dźwiękowa, obietnica soundtrack

Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]

RSS 13/03/2014 14:42 Komentarze 0

Piosenki z filmu Obietnica przykuwają uwagę już w zapowiedzi kinowej produkcji. ESKA.pl postanowiła dowiedzieć się co nieco o muzyce z filmu Obietnica. Z pomocą internautów serwujemy Wam tytuły utworów ze zwiastuna Obietnicy. Zobaczcie trailer i sprawdźcie je już teraz na naszej stronie!

/ fot. oficjalny plakat filmu
Ilustracja do artykułu: Obietnica: piosenki z filmu. Jakie utwory w zwiastunie? Sprawdź tytuły na ESKA.pl! [AUDIO]
Piosenki z filmu Obietnica - ich tytułów szukają Ci, którzy zakochali się w kawałkach z zapowiedzi nowego dzieła Anny Kazejak. ESKA.pl postanowiła przeprowadzić małe śledztwo w tej sprawie i natrafiła w sieci na komentarze internautów, którzy rozgryźli, co to za utwory.

W trailerze Obietnicy słyszymy najprawdopodobniej Promise od Jana Smoczyńskiego ze słowami Pauliny Przybysz (od 0:12) i The Depth Of Self-Delusion od RIVERSIDE (od 1:52).

Jeśli chodzi o samą muzykę do filmu Obietnica, to ta wyszła spod rąk Kristiana Eidnesa Andersena, którego kompozycje możemy usłyszeć też w Tylko Bóg Wybacza, Melancholii czy też Antychryście.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

O czym opowiada Obietnica? Film to historia Lily i Janka, uczniów wielkomiejskiego liceum, którzy należą do generacji Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem. Obietnica w polskich kinach od 14 marca 2014 roku.

źródło: opis dystrybutora kino


Zobacz zapowiedź Obietnicy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią  [VIDEO]
0

Sheppard i Parkway Drive w Polsce na Orange Warsaw Festival 2015. Sprawdź, kiedy wystąpią [VIDEO]

Orange Warsaw Festival 2015: Sheppard i Parkway Drive to dwa australijskie zespoły, które dołączyły do line-upu stołecznego festiwalu. Kiedy dokładnie wystąpią? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
18/12/2014 13:53
Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]
0

Świąteczne piosenki 2014: LemON - Płatek (świątecznie). Zimowa przeróbka piosenki z płyty Scarlett [AUDIO]

Świąteczne piosenki 2014 nagrywają również polscy artyści. Wśród nich Igor Herbut. Świąteczną piosenkę LemON mamy dla Was na ESKA.pl. Posłuchajcie Płatek (świątecznie) od LemON na święta 2014 już teraz na naszej stronie. Czy to najlepsza z polskich piosenek na święta z tego roku?
18/12/2014 13:47
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 13:28
Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]
0

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Sprawdź i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman! [VIDEO]

Ferie zimowe 2015 - terminy. Kiedy są ferie zimowe? Daty wolnych dni dla uczniów szkół podstawowych i średnich właśnie zostały ujawnione. Sprawdź, kiedy w Twoim województwie przypadnie czas zimowych krótkich wakacji i posłuchaj Do You Want To Build A Snowman!
18/12/2014 13:11
Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]
0

Świąteczne piosenki 2014: Margaret - Have Yoursefl A Merry Little Christmas z teledyskiem na ESKA.pl [VIDEO]

Świąteczna piosenka Margaret to kolejna ze świątecznych piosenek 2014, którą przed Bożym Narodzeniem serwujemy Wam na ESKA.pl. Wokalistka nie tylko zaśpiewała Have Yoursefl A Merry Little Christmas, ale i nagrała christmasowy klip. Zobaczcie świąteczny teledysk Margaret - różowowłosa gwiazda ubiera choinkę!
18/12/2014 12:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska