WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO] - Robin Thicke śpiewa o seksie (znowu)
REKLAMA
REKLAMA

Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]

RSS 12/07/2013 16:11 Komentarze 0
Robin Thicke ostro prowokuje! Po Blurred Lines z pięknymi i skąpo odzianymi modelkami w teledysku, artysta powraca z nowym kawałkiem znów nasączonym seksem! O czym tym razem śpiewa?
Robin Thicke Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]
“When I look right through your dress, I want your cherry pie.” Co ma na myśli Robin Thicke w nowym kawałku Take It Easy On Me? Piosenkarz zdecydowanie podniósł temperaturę tego lata wydając kawałek Blurred Lines z prowokującym teledyskiem, w którym modelki mają na sobie niewiele ponad parę centymetrów kwadratowych materiału na sobie.

W nowej piosence gwiazdor śpiewa o podrywaniu, flirtowaniu i damsko-męskiej grze. Ciekawe jaki będzie teledysk! Póki co oceńcie materiał muzyczny na ESKA.pl!

Robin Thicke - Take It Easy On Me:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]
24

Warsaw Shore 3: 29.03.2015 odcinek 1 nowej serii. Posłuchaj jak gwiazdy Warsaw Shore śpiewają: Ewelina - ewelONA, Elizka, Wojtek, Jakub Ptyś... kto nagrał najlepszy hit? [RANKING]

Uczestnicy Ekipy z Warszawy i ich piosenki pod lupą ESKA.pl. Gwiazdy Warsaw Shore śpiewają i występują w klipach, o których w sieci jest naprawdę głośno. O piosence Eweliny z Warsaw Shore czy też piosence Elizy z Ekipy z Warszawy słyszał przecież praktycznie każdy. Swoje hity mają też np. Wojtek i Ptyś. Kto nagrał najlepszy kawałek? Zapraszamy do głosowania w rankingu!
26/03/2015 17:29
Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych
0

Szybcy i wściekli 7: Vin Diesel - myślisz że go znasz? Sprawdź 8 muzycznych ciekawostek o gwieździe Szybkich i Wściekłych

Vin Diesel wygląda na twardziela, gra twardzieli i... jest twardzielem. To wiedzą wszyscy. Ale w rzeczywistości to ciepły i serdeczny facet, który traktuje swoich fanów jak przyjaciół, a przyjaciół jak rodzinę. Ma też swoje muzyczne tajemnice - znaleźliśmy je dla was na ESKA.pl
26/03/2015 17:26
Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]
0

Zayn Malik odszedł z One Direction czy został ZWOLNIONY? Fani trendują #ModestWeHATEYou. Co to jest Modest? [VIDEO]

Zayn Malik nie odszedł dobrowolnie z One Direction, lecz został zwolniony. Tak sądzi część fanów 1D, którzy okazują swoje oburzenie trendując na Twitterze #ModestWeHATEYou. Sprawdź, co to jest Modest i o co chodzi w teorii Directioners na temat odejścia Zayna
26/03/2015 17:05
Feel - Twoje włosy rozwiał wiatr! Zobacz nowy teledysk zespołu [VIDEO]
0

Feel - Twoje włosy rozwiał wiatr! Zobacz nowy teledysk zespołu [VIDEO]

Zespół Feel nagrał teledysk do nowej piosenki pt. Twoje włosy rozwiał wiatr! Utwór zapowiada czwartą płytę grupy. Zobacz klip już teraz - na ESKA.pl
26/03/2015 16:39
Wielkanocn 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]
0

Wielkanocn 2015: PRZEPISY na udaną Wielkanoc! Sprawdź nasz świąteczny poradnik [VIDEO]

Szukacie łatwych przepisów wielkanocnych? PRZEPISY na święta Wielkanocne 2015 - te wyjątkowo udane - do sprawdzenia tylko u nas. Jaką Wielkanoc zaserwować w 2015 roku? Zobacz podpowiedzi ESKA.pl. Świąteczny poradnik na Wielkanoc 2015 czeka na Was na stronie i obiecujemy - udane święta to nic trudnego!
26/03/2015 16:34
One Direction bez Zayna Malika: Harry Styles i inni płaczą na koncercie. Ostatni wspólny występ = tego nie zobaczymy już w Polsce [VIDEO]
0

One Direction bez Zayna Malika: Harry Styles i inni płaczą na koncercie. Ostatni wspólny występ = tego nie zobaczymy już w Polsce [VIDEO]

One Direction bez Zayna Malika na koncertach są bardzo dzielni, ale nie brakuje oczywiście łez. Na ESKA.pl mamy dla Was filmik z Harrym Stylesem płaczącym po Zaynie Maliku na show w Dżakarcie. Okazuje się jednak, że 1D o odejściu Zayna Malika z zespołu wiedzieli już najprawdopodobniej podczas ostatniego wspólnego koncertu... Zobaczcie wzruszające zdjęcia i nagrania już teraz!
26/03/2015 16:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska