WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO] - Robin Thicke śpiewa o seksie (znowu)
REKLAMA
REKLAMA

Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]

RSS 12/07/2013 16:11 Komentarze 0
Robin Thicke ostro prowokuje! Po Blurred Lines z pięknymi i skąpo odzianymi modelkami w teledysku, artysta powraca z nowym kawałkiem znów nasączonym seksem! O czym tym razem śpiewa?
Robin Thicke Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]
“When I look right through your dress, I want your cherry pie.” Co ma na myśli Robin Thicke w nowym kawałku Take It Easy On Me? Piosenkarz zdecydowanie podniósł temperaturę tego lata wydając kawałek Blurred Lines z prowokującym teledyskiem, w którym modelki mają na sobie niewiele ponad parę centymetrów kwadratowych materiału na sobie.

W nowej piosence gwiazdor śpiewa o podrywaniu, flirtowaniu i damsko-męskiej grze. Ciekawe jaki będzie teledysk! Póki co oceńcie materiał muzyczny na ESKA.pl!

Robin Thicke - Take It Easy On Me:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: jak przesuwamy zegarki na zimę? Zobacz i odpal hit Time After Time [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl
24/10/2014 14:22
One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]
0

One Direction z On The Road Again Tour 2015 w Polsce? Kiedy nowe daty i miasta? [VIDEO]

Koncertu One Direction w Polsce w ramach On The Road Again Tour 2015 zabrakło w pierwszej liście dat i miast opublikowanej pod koniec października 2014 roku przez 1D. Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia nowych dat On The Road Again Tour 2015, wśród których może pojawić się ta wyczekiwana przez polskich fanów?
24/10/2014 14:04
Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley. Posłuchaj hitu z UK [VIDEO]

Wilkinson - Dirty Love ft. Talay Riley to piątkowa premiera w Gorącej 20. Posłuchaj tanecznego kawałka londyńskiego didżeja na antenie Radia ESKA i zobacz teledysk na ESKA.pl