Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO] - Robin Thicke śpiewa o seksie (znowu)
REKLAMA
REKLAMA

Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]

RSS 12/07/2013 16:11 Komentarze 0
Robin Thicke ostro prowokuje! Po Blurred Lines z pięknymi i skąpo odzianymi modelkami w teledysku, artysta powraca z nowym kawałkiem znów nasączonym seksem! O czym tym razem śpiewa?
Robin Thicke Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]
“When I look right through your dress, I want your cherry pie.” Co ma na myśli Robin Thicke w nowym kawałku Take It Easy On Me? Piosenkarz zdecydowanie podniósł temperaturę tego lata wydając kawałek Blurred Lines z prowokującym teledyskiem, w którym modelki mają na sobie niewiele ponad parę centymetrów kwadratowych materiału na sobie.

W nowej piosence gwiazdor śpiewa o podrywaniu, flirtowaniu i damsko-męskiej grze. Ciekawe jaki będzie teledysk! Póki co oceńcie materiał muzyczny na ESKA.pl!

Robin Thicke - Take It Easy On Me:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Ed Sheeran w serialu The Bastard Executioner  - kogo zagra?
0

Ed Sheeran w serialu The Bastard Executioner - kogo zagra?

Ed Sheeran zagra w serialu! Plotki o aktorskiej roli rudowłosego wokalisty zostały potwierdzone. Ed Sheeran już niedługo pojawi się w serialu zatytułowanym The Bastard Executioner. Czy sprawdzi się w roli aktora? 
29/07/2015 12:47
Florence + The Machine pokazuje piersi w nowym teledysku do Queen of Peace & Long and Lost
0

Florence + The Machine pokazuje piersi w nowym teledysku do Queen of Peace & Long and Lost

Florence + The Machine w nowym podwójnym teledysku do piosenek Queen of Peace oraz Long & Lost odważna jak nigdy dotąd. W jednej ze scen Florence pokazała piersi. Nowy klip od Florence + The Machine do zobaczenia na ESKA.pl 
29/07/2015 11:52
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie 8 sierpnia 2015. Gdzie będzie The End 7 etapu?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie 8 sierpnia 2015. Gdzie będzie The End 7 etapu?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu w Krakowie podczas ostatniego etapu wyścigu - czy będą duże? Którymi ulicami przejadą kolarze Tour de Pologne 2015 podczas 7 etapu? Mapę TdP 2015 w Krakowie i szczegółowe informacje na temat transmisji wyścigu mamy dla Was na ESKA.pl 
29/07/2015 11:10
VERVA STREET RACING 2015 - z Clarksonem, Hammondem i Mayem! Jaki program? Gdzie i za ile bilety?
0

VERVA STREET RACING 2015 - z Clarksonem, Hammondem i Mayem! Jaki program? Gdzie i za ile bilety?

VERVA Street Racing 2015 jesienią ponownie zawita na Stadion Narodowy! Po raz kolejny nie zabraknie najlepszych polskich zawodników i pasjonatów szybkiej jazdy. Polskie ekipy startujące w rajdach i wyścigach na całym świecie 24 października zderzą się z mistrzami driftu. Szykuje się również niespodzianka w iście kosmicznym stylu!    
29/07/2015 10:34
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
29/07/2015 10:00
Przystanek Woodstock 2015: informacje praktyczne przed festiwalem
0

Przystanek Woodstock 2015: informacje praktyczne przed festiwalem

Przystanek Woodstock 2015 - informacje praktyczne przed festiwalem przydadzą się wszystkim tym, którzy w tym roku ruszają do Kostrzyna. Jak dojechać na Woodstock? Co ze sobą zabrać? Gdzie szukać map Przystanku Woodstock - odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie na ESKA.pl 
29/07/2015 09:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska