WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO] - Robin Thicke śpiewa o seksie (znowu)

Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]

RSS 12/07/2013 16:11 Komentarze
Robin Thicke ostro prowokuje! Po Blurred Lines z pięknymi i skąpo odzianymi modelkami w teledysku, artysta powraca z nowym kawałkiem znów nasączonym seksem! O czym tym razem śpiewa?
Robin Thicke Robin Thicke / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowość: Robin Thicke - Take It Easy On Me. Robin Thicke znów prowokuje! [AUDIO]
“When I look right through your dress, I want your cherry pie.” Co ma na myśli Robin Thicke w nowym kawałku Take It Easy On Me? Piosenkarz zdecydowanie podniósł temperaturę tego lata wydając kawałek Blurred Lines z prowokującym teledyskiem, w którym modelki mają na sobie niewiele ponad parę centymetrów kwadratowych materiału na sobie.

W nowej piosence gwiazdor śpiewa o podrywaniu, flirtowaniu i damsko-męskiej grze. Ciekawe jaki będzie teledysk! Póki co oceńcie materiał muzyczny na ESKA.pl!

Robin Thicke - Take It Easy On Me:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?
0

Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?

Gdzie powstały czebole? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. 
29/05/2017 15:00
KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO
0

KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO

Marcin Różal Różalski to zdecydowanie największy zwycięzca KSW 39 na Narodowym. Zobacz na ESKA.pl, jak wygrał swoją walkę.
29/05/2017 14:58
Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]
0

Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]

Parodia Pitbulla w wykonaniu popularnych polskich YouTuberów bawi do łez. AbstrachujeTV trafili w sedno?
29/05/2017 14:33
DZIEŃ DZIECKA 2017
0

DZIEŃ DZIECKA 2017

DZIEŃ DZIECKA 2017 - wszystko, co musisz wiedzieć - w jednym miejscu. Co kupić dziecku, a co nastolatkowi, co robić 1.06.2017 w Twoim mieście - sprawdź serwis specjalny ESKA.pl i ESKA INFO!
29/05/2017 14:33
Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia
0

Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia

Parada Równości 2017 w Warszawie to największy przemarsz osób LGBT i ich przyjaciół w Polsce. Kiedy się odbędzie? Jaka jest trasa tegorocznego pochodu? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl.
29/05/2017 13:43
KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala
0

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

Popek podczas KSW 39 znokautował w niecałą minutę Roberta Burneikę i tym samym powrócił do gry w MMA. Tuż po walce zdradził, że poznał nazwisko kolejnego rywala.
29/05/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

28/05/2017 17:24

0
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

28/05/2017 00:50

0
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

27/05/2017 11:22

0
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

25/05/2017 15:16

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA