Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO] - Płyta Beyonce 2014: gwiazda wyda drugi krążek? Ma w czym wybierać, bo nagrała 80 piosenek! [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]: beyonce, beyonce nowa płyta, beyonce nowa płyta 2013, beyonce nowe piosenki, beyonce 2014, beyonce nowa płyta 2014, beyonce druga płyta 2014, beyonce druga płyta, kolejna płyta beyonce, beyonce 80 piosenek

Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]

RSS 31/12/2013 12:08 Komentarze

Beyonce nową płytą wydaną pod koniec 2013 roku podbiła muzyczny świat w takim tempie, że już pojawiły się pierwsze plotki o drugiej części albumu zatytułowanego po prostu Beyonce. Wszystko to przez nowe piosenki Bee, których z myślą o nowej erze w swojej karierze nagrała aż 80! Czy 2014 roku może spodziewać się kolejnej płyty Beyonce?

Beyonce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]
Nowa płyta Beyonce z 2013 roku ... a tuż po niej kolejna płyta Beyonce na 2014 rok. Właśnie takie plotki pojawiły się po tym, jak sama Bee zdradziła, że nowych piosenek na potrzeby krążka Beyonce nagrała aż 80. Z całości na tracklistę albumu trafiło zaledwie 17 z nich. Nikt nie wątpi, że pozostałe numery są równie dobre, jak te dostępne na longplay'u - na albumie nie da się po prostu zmieścić aż tylu utworów.

Fani liczą na to, że kolejną część piosenek nagranych przez Beyonce w ostatnim czasie usłyszą na nowej płycie swojej idolki, którą mogłaby wydać właśnie w 2014 roku. Podobny chwyt zastosował niedawno Justin Timberlake, który The 20/20 Experience zaserwował w dwóch częściach.


Czy sama piosenkarka i jej sztab zdecydują się na taki ruch? Wszystko zależy nie tylko od powodzenia sprzedaży samej płyty Beyonce, ale także popularności promujących ją singli. Fani Bee mają więc pełne ręce roboty. Przyłączacie się?


Zobacz XO - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!
0

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Wszyscy na jednego, czyli Roast Kuby Wojewódzkiego: odcinek zostanie wyemitowany 16 lutego na antenie TVN. Gościem specjalnym programu będzie: Dawid Podsiadło, Abelard Giza oraz Cezary Jurkiewicz. Więcej szczegółów już teraz - na ESKA.pl!
13/02/2016 13:50
Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!
0

Życzenia walentynkowe: gify, memy i obrazki na Facebooka. TOP10!

Życzenia walentynkowe, gify i animacje do wykorzystania na Facebooku i Twitterze już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowy dzień dla wszystkich zakochanych. Jeżeli chcesz w ciekawy i oryginalny sposób powiedzieć swojej drugiej połówce Kocham Cię to sprawdź nasze propozycje. Na ESKA.pl zebraliśmy najlepsze obrazki, grafiki i animacje, które będą idealną formą życzeń na walentynki 2016!
13/02/2016 12:15
Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10
0

Antywalentynki 2016 - najlepsze memy, gify i obrazki dla przeciwników walentynek! TOP10

Antywalentynki - najlepsze memy, animacje i obrazki dla przeciwników walentynek już teraz na ESKA.pl! 14 lutego to wyjątkowo piękny dzień dla wszystkich zakochanych i najgorszy dla ludzi, którzy są singlami, lub po prostu nie obchodzą walentynek. Jeżeli należysz do tej drugiej grupy to trafiłeś idealnie! Sprawdź, co przygotowaliśmy na antywalentynki.
13/02/2016 12:14
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016
0

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Kto jest nominowany do Grammy 2016? Nominacje do Grammy 2016 odbyły się 7 grudnia 2015 roku. Lista nominowanych do Grammy 2016 jest już w pełni wypełniona! Czy są zaskoczenia? Bez nich gale straciłyby swój urok. Sprawdź, kto ma szanse zdobyć najbardziej prestiżowe nagrody na rynku fonograficznym! 
13/02/2016 11:52
Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą
0

Kanye West wydał płytę. Krążek z nowym tytułem i zmienioną tracklistą

Kanye West wydał płytę. Od dawna zapowiadany krążek ujrzał światło dzienne 11 lutego jednak z zupełnie nowym tytułem i zmienioną tracklistą. Szczegóły najnowszej płyty amerykańskiego rapera już teraz na ESKA.pl!
13/02/2016 10:39
Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful
0

Eurowizja 2016: Edyta Górniak - piosenka na Eurowizję 2016! Premiera Grateful

Edyta Górniak - Grateful: piosenka na Eurowizję 2016 już wkrótce pojawi się premierowo i to z nią weźmie udział w polskich preselekcjach. Gwiazda polskiej sceny zaśpiewa Grateful na żywo! Sprawdź, gdzie i kiedy - na ESKA.pl!
13/02/2016 10:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

Grammy 2016 - nominacje. PEŁNA LISTA nominowanych do Grammy Awards 2016

13/02/2016 11:52

0
Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego: odcinek, jakiego jeszcze nie było!

12/02/2016 22:16

0
Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

Lip Sync Battle Ustawka: Wardęga, Bohosiewicz i Wieczorek - zobacz najciekawsze występy w programie

09/02/2016 14:56

0
MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

MAROON 5 w Krakowie 2016! Bilety, data i support koncertu Maroon 5 w Polsce [INFO]

09/02/2016 11:35

0
Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Maroon 5, Justin Bieber, Avicii, Rihanna!

08/02/2016 12:43

0
Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

Avicii w Polsce 2016: data, bilety, miejsce. Sprawdź szczegóły występu DJ-a!

04/02/2016 15:59

0
informacje
Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.

Uroczy kubek a może ramka do zdjęć? Pomysły na prezenty walentynkowe.


Akcja partnerska
Polecamy
Oscarowa piosenka
Która z piosenek z 50 twarzy Greya powinna dostać nominację do Oscara?
  • Earned it
  • Crazy in Love
  • Haunted
  • I Know You
  • I Put a Spell on You
  • Love Me Like You Do
  • Meet Me In the Middle
  • Salted Wound
  • Undiscovered
  • Where You Belong
nagrody

polub
ESKA