WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO] - Płyta Beyonce 2014: gwiazda wyda drugi krążek? Ma w czym wybierać, bo nagrała 80 piosenek! [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]: beyonce, beyonce nowa płyta, beyonce nowa płyta 2013, beyonce nowe piosenki, beyonce 2014, beyonce nowa płyta 2014, beyonce druga płyta 2014, beyonce druga płyta, kolejna płyta beyonce, beyonce 80 piosenek

Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]

RSS 31/12/2013 12:08 Komentarze

Beyonce nową płytą wydaną pod koniec 2013 roku podbiła muzyczny świat w takim tempie, że już pojawiły się pierwsze plotki o drugiej części albumu zatytułowanego po prostu Beyonce. Wszystko to przez nowe piosenki Bee, których z myślą o nowej erze w swojej karierze nagrała aż 80! Czy 2014 roku może spodziewać się kolejnej płyty Beyonce?

Beyonce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]
Nowa płyta Beyonce z 2013 roku ... a tuż po niej kolejna płyta Beyonce na 2014 rok. Właśnie takie plotki pojawiły się po tym, jak sama Bee zdradziła, że nowych piosenek na potrzeby krążka Beyonce nagrała aż 80. Z całości na tracklistę albumu trafiło zaledwie 17 z nich. Nikt nie wątpi, że pozostałe numery są równie dobre, jak te dostępne na longplay'u - na albumie nie da się po prostu zmieścić aż tylu utworów.

Fani liczą na to, że kolejną część piosenek nagranych przez Beyonce w ostatnim czasie usłyszą na nowej płycie swojej idolki, którą mogłaby wydać właśnie w 2014 roku. Podobny chwyt zastosował niedawno Justin Timberlake, który The 20/20 Experience zaserwował w dwóch częściach.


Czy sama piosenkarka i jej sztab zdecydują się na taki ruch? Wszystko zależy nie tylko od powodzenia sprzedaży samej płyty Beyonce, ale także popularności promujących ją singli. Fani Bee mają więc pełne ręce roboty. Przyłączacie się?


Zobacz XO - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?
0

Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?

Anna Przybylska - film o życiu w polskich kinach jeszcze w tym roku?! Kiedy premiera? Kto wcieli się w rolę przedwcześnie zmarłej aktorki? Wszystkie informacje zebraliśmy w jedno miejsce - rzecz jasna na ESKA.pl!
25/07/2016 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...