WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO] - Płyta Beyonce 2014: gwiazda wyda drugi krążek? Ma w czym wybierać, bo nagrała 80 piosenek! [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]: beyonce, beyonce nowa płyta, beyonce nowa płyta 2013, beyonce nowe piosenki, beyonce 2014, beyonce nowa płyta 2014, beyonce druga płyta 2014, beyonce druga płyta, kolejna płyta beyonce, beyonce 80 piosenek

Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]

RSS 31/12/2013 12:08 Komentarze

Beyonce nową płytą wydaną pod koniec 2013 roku podbiła muzyczny świat w takim tempie, że już pojawiły się pierwsze plotki o drugiej części albumu zatytułowanego po prostu Beyonce. Wszystko to przez nowe piosenki Bee, których z myślą o nowej erze w swojej karierze nagrała aż 80! Czy 2014 roku może spodziewać się kolejnej płyty Beyonce?

Beyonce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]
Nowa płyta Beyonce z 2013 roku ... a tuż po niej kolejna płyta Beyonce na 2014 rok. Właśnie takie plotki pojawiły się po tym, jak sama Bee zdradziła, że nowych piosenek na potrzeby krążka Beyonce nagrała aż 80. Z całości na tracklistę albumu trafiło zaledwie 17 z nich. Nikt nie wątpi, że pozostałe numery są równie dobre, jak te dostępne na longplay'u - na albumie nie da się po prostu zmieścić aż tylu utworów.

Fani liczą na to, że kolejną część piosenek nagranych przez Beyonce w ostatnim czasie usłyszą na nowej płycie swojej idolki, którą mogłaby wydać właśnie w 2014 roku. Podobny chwyt zastosował niedawno Justin Timberlake, który The 20/20 Experience zaserwował w dwóch częściach.


Czy sama piosenkarka i jej sztab zdecydują się na taki ruch? Wszystko zależy nie tylko od powodzenia sprzedaży samej płyty Beyonce, ale także popularności promujących ją singli. Fani Bee mają więc pełne ręce roboty. Przyłączacie się?


Zobacz XO - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!
0

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

Weź udział w konkursie na ESKA.pl i wygraj specjalne wydanie płyty króla popu zatytułowanej Off the Wall.
25/06/2016 19:32
Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]
0

Mecz CHORWACJA - PORTUGALIA 25 czerwca na Euro 2016 [ONLINE, TRANSMISJA TV]

Mecz Chorwacja - Portugalia na Euro 2016 przyciągnie uwagę polskich kibiców! Jedna z tych drużyn to potencjalny rywal Polski w ćwierćfinale! Gdzie oglądać na żywo Chorwacja vs Portugalia 25 czerwca ONLINE i w TV? Zobaczcie!
25/06/2016 19:31
Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?
0

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia. Kto zagra podczas Nocy Świętojańskiej?

Wianki w Krakowie 2016 - program wydarzenia już teraz na ESKA.pl! Kto wystąpi podczas krakowskiej imprezy? Kiedy i gdzie w tym roku odbędą się Wianki? Wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.
25/06/2016 19:14
EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016
0

EURO 2016 TERMINARZ 1/8 - mecze 25.06.2016

Dokładny terminarz meczów EURO 2016 na ESKA.pl pomoże Wam wybrać najbardziej interesujący mecz i zaplanować dzień. 25 czerwca pierwszy mecz reprezentacji Polski w 1/8 finału mistrzostw Europy we Francji! Kto jeszcze gra? Zobaczcie!
25/06/2016 18:51
Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Mecz Polska - Rosja 25.06.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Mecz Polska - Rosja zostanie rozegrany w sobotę 25 czerwca. Pojedynek z Rosja będzie drugim spotkaniem polskiej reprezentacji podczas turnieju Ligi Światowej 2016 w Łodzi. Gdzie oglądać transmisję w TV i online z meczu Polska - Rosja? Sprawdzamy to na ESKA.pl
25/06/2016 18:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

25/06/2016 19:32

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

25/06/2016 12:52

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA