WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO] - Płyta Beyonce 2014: gwiazda wyda drugi krążek? Ma w czym wybierać, bo nagrała 80 piosenek! [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]: beyonce, beyonce nowa płyta, beyonce nowa płyta 2013, beyonce nowe piosenki, beyonce 2014, beyonce nowa płyta 2014, beyonce druga płyta 2014, beyonce druga płyta, kolejna płyta beyonce, beyonce 80 piosenek

Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]

RSS 31/12/2013 12:08 Komentarze

Beyonce nową płytą wydaną pod koniec 2013 roku podbiła muzyczny świat w takim tempie, że już pojawiły się pierwsze plotki o drugiej części albumu zatytułowanego po prostu Beyonce. Wszystko to przez nowe piosenki Bee, których z myślą o nowej erze w swojej karierze nagrała aż 80! Czy 2014 roku może spodziewać się kolejnej płyty Beyonce?

Beyonce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]
Nowa płyta Beyonce z 2013 roku ... a tuż po niej kolejna płyta Beyonce na 2014 rok. Właśnie takie plotki pojawiły się po tym, jak sama Bee zdradziła, że nowych piosenek na potrzeby krążka Beyonce nagrała aż 80. Z całości na tracklistę albumu trafiło zaledwie 17 z nich. Nikt nie wątpi, że pozostałe numery są równie dobre, jak te dostępne na longplay'u - na albumie nie da się po prostu zmieścić aż tylu utworów.

Fani liczą na to, że kolejną część piosenek nagranych przez Beyonce w ostatnim czasie usłyszą na nowej płycie swojej idolki, którą mogłaby wydać właśnie w 2014 roku. Podobny chwyt zastosował niedawno Justin Timberlake, który The 20/20 Experience zaserwował w dwóch częściach.


Czy sama piosenkarka i jej sztab zdecydują się na taki ruch? Wszystko zależy nie tylko od powodzenia sprzedaży samej płyty Beyonce, ale także popularności promujących ją singli. Fani Bee mają więc pełne ręce roboty. Przyłączacie się?


Zobacz XO - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?
0

Pink - What About Us: kiedy premiera nowego singla?

Pink powraca z nowym singlem What About Us, do którego nakręciła już teledysk! Kiedy nastąpi premiera nowej piosenki Pink? Znamy dokładną datę premiery!
23/07/2017 14:58
Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]
0

Blue Ivy tańczy - córka Beyonce odziedziczyła talent po mamie? [VIDEO]

Do sieci wyciekło nagranie z tanecznymi popisami Blue Ivy. Beyonce i JAY-Z chyba już powoli przygotowują swoją córkę do kariery w show-biznesie!
23/07/2017 14:12
Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?
0

Justin Bieber ma zakaz występów w Chinach. Dlaczego?

Justin Bieber otrzymał oficjalny zakaz występów w Chinach. Czym tak podpadł tamtejszym władzom?
23/07/2017 13:25
One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata
0

One Direction: 7. rocznica powstania najsłynniejszej grupy świata

23 lipca 2017 roku fani One Direction świętują siódmą rocznicę powstania jednej z najpopularniejszych grup w historii muzyki.
23/07/2017 11:28
Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]
0

Daniel Radcliffe kończy 28 lat. Zobacz jak się zmienił Harry Potter [ZDJĘCIA 40+]

Od pierwszego filmu z Harrym Potterem minęło już 16 lat. 23 lipca Daniel Radcliffe kończy 28 lat - to jak się zmienił od czasu kiedy grał 11-letniego małego czarodzieja jest nie do uwierzenia. Zobacz tę przemianę krok po kroku w wyjątkowym filmiku, zawierającym dziesiątki zdjęć Daniela Radcliffe'a
23/07/2017 11:22
Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci
0

Amy Winehouse - niewyjaśnione kulisy śmierci

Dlaczego Amy Winehouse zmarła? I nie chodzi o przyczynę śmierci, która jest znana. Od 23 lipca 2011 roku wiele osób nie może pogodzić się ze śmiercią ikony współczesnej muzyki. Co działo się przed śmiercią i zaraz po niej? Co do tej pory nie zostało wyjaśnione? Sprawdzamy na ESKA.pl
23/07/2017 11:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program