WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO] - Płyta Beyonce 2014: gwiazda wyda drugi krążek? Ma w czym wybierać, bo nagrała 80 piosenek! [VIDEO]

Tagi związane z Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]: beyonce, beyonce nowa płyta, beyonce nowa płyta 2013, beyonce nowe piosenki, beyonce 2014, beyonce nowa płyta 2014, beyonce druga płyta 2014, beyonce druga płyta, kolejna płyta beyonce, beyonce 80 piosenek

Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]

RSS 31/12/2013 12:08 Komentarze

Beyonce nową płytą wydaną pod koniec 2013 roku podbiła muzyczny świat w takim tempie, że już pojawiły się pierwsze plotki o drugiej części albumu zatytułowanego po prostu Beyonce. Wszystko to przez nowe piosenki Bee, których z myślą o nowej erze w swojej karierze nagrała aż 80! Czy 2014 roku może spodziewać się kolejnej płyty Beyonce?

Beyonce / fot. Bulls
Ilustracja do artykułu: Nowa płyta Beyonce: Bee nagrała aż 80 piosenek! Będzię druga część krążka Beyonce? Zobacz teraz [VIDEO]
Nowa płyta Beyonce z 2013 roku ... a tuż po niej kolejna płyta Beyonce na 2014 rok. Właśnie takie plotki pojawiły się po tym, jak sama Bee zdradziła, że nowych piosenek na potrzeby krążka Beyonce nagrała aż 80. Z całości na tracklistę albumu trafiło zaledwie 17 z nich. Nikt nie wątpi, że pozostałe numery są równie dobre, jak te dostępne na longplay'u - na albumie nie da się po prostu zmieścić aż tylu utworów.

Fani liczą na to, że kolejną część piosenek nagranych przez Beyonce w ostatnim czasie usłyszą na nowej płycie swojej idolki, którą mogłaby wydać właśnie w 2014 roku. Podobny chwyt zastosował niedawno Justin Timberlake, który The 20/20 Experience zaserwował w dwóch częściach.


Czy sama piosenkarka i jej sztab zdecydują się na taki ruch? Wszystko zależy nie tylko od powodzenia sprzedaży samej płyty Beyonce, ale także popularności promujących ją singli. Fani Bee mają więc pełne ręce roboty. Przyłączacie się?


Zobacz XO - Beyonce!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym
0

Jacek Pikuła - legendarny grajek z Katowic został bezdomnym

Jacek Pikuła, legendarny grajek z Katowic, który przez wiele lat pomagał bezdomnym oraz zaniedbanym dzieciom, sam stracił dom. Mężczyzna chodzi teraz po górach i śpi w namiocie. Sprawdź, jak do tego doszło i posłuchaj jego utworu
03/05/2016 19:14
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 19:07
Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]
0

Matura 2016: jak ściągnąć? Najbardziej kreatywni kombinatorzy na egzaminach [TOP 6]

Matura 2016: jak ściągać na maturze, by nie dać się złapać? Najlepsze sposoby na ściąganie tuż przed egzaminem dojrzałości cieszą się sporym zainteresowaniem. Najlepszych kombinatorów o poznacie na ESKA.pl!
03/05/2016 18:58
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 18:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 09:53

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA