WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » New Balance ESKA Team - biegaj z Olą Kot, Jankesem i Kasią Dziurską! - New Balance ESKA Team

Tagi związane z New Balance ESKA Team - biegaj z Olą Kot, Jankesem i Kasią Dziurską!: bieganie, New Balance ESKA Team, bieganie na Narodowym

New Balance ESKA Team - biegaj z Olą Kot, Jankesem i Kasią Dziurską!

RSS 20/03/2017 15:18 Komentarze

New Balance ESKA Team biega i zaprasza do biegania nie tylko słuchaczy Radia ESKA, ale wszystkich pasjonatów biegania - tych wprawionych i początkujących. Trening poprowadzi Kasia Dziurska, która dbała o kondycję uczestników ESKA Odwołuje Zimę.

Kasia Dziurska poprowadzi trening New Balance ESKA Team Kasia Dziurska poprowadzi trening New Balance ESKA Team / mat. Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: New Balance ESKA Team - biegaj z Olą Kot, Jankesem i Kasią Dziurską!

Nie można lepiej rozpocząć wiosny i wiosennej przemiany! New Balance ESKA Team zaprasza na otwarty trening biegowy, który poprowadzi Kasia Dziurska - trenerka ESKA Odwołuje Zimę 2017. Swoją obecność podczas witania wiosny potwierdzili m.in.: Jankes, Ola Kot, Pawelec, Kamila Ryciak, Anna Szczypczyńska.

Trening Wiosenna 5ka z New Balance ESKA Team odbędzie się we wtorek 21 marca. Spotykamy się o godz. 20:00 przy recepcji głównej na PGE Narodowym (wejście bramą nr 1). Dystans wynosi 5 km. Przed biegiem odbędzie się rozgrzewka. Udział w treningu jest darmowy i otwarty. Biegi z instruktorami i ekipą ESKI będą odbywać się co tydzień - robimy formę na lato! Dołączcie do nas!

Wybierasz się? Dołącz też do wydarzenia na Facebooku >>

New Balance ESKA Team zapraszam na otwarty trening na Stadionie Narodowym New Balance ESKA Team zapraszam na otwarty trening na Stadionie Narodowym / mat. Radio ESKA
Ilustracja do artykułu: New Balance ESKA Team - biegaj z Olą Kot, Jankesem i Kasią Dziurską!

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?
0

Sklepy otwarte 3 maja - gdzie zrobić zakupy?

Majówka 2017 jest wyjątkowo długa. Nie daj się zaskoczyć i sprawdź gdzie zrobić zakupy 3 maja. 
28/04/2017 11:55
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy
0

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowe single od Katy Perry, One Republic i Fall Out Boy to trzy główne nowości muzyczne 2017 w ostatni piątek kwietnia. Kto nagrał hit a kto zaliczył wtopę?
28/04/2017 11:35
Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?
0

Iwona Cichosz faworytką Tańca z Gwiazdami?

Od początku wiosennej edycji „Tańca z Gwiazdami” zachwyca i zaskakuje. Zachwyca, bo tańczy świetnie mimo tego, że jest osobą niesłyszącą, a zaskakuje, bo trudno było oczekiwać, że mimo iż nie słyszy, będzie umiała tak wspaniale oddać emocje i pokazać duże taneczne umiejętności. 
28/04/2017 11:21
Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]
0

Klan: żenująca scena, która przejdzie do historii [VIDEO]

Scena z Klanu, w której Jacek wyładowuje swoje emocje masakrując filet z kurczaka z pewnością przejdzie do historii. Zobacz na ESKA.pl najbardziej żenująca scenę ostatnich lat.
28/04/2017 11:14
Taniec z Gwiazdami 28.04: odcinek wzruszeń. Gwiazdy zatańczą dla najbliższych!
0

Taniec z Gwiazdami 28.04: odcinek wzruszeń. Gwiazdy zatańczą dla najbliższych!

Taniec z Gwiazdami - 28 kwietnia nie zabraknie, wzruszeń, emocji i łez. Gwiazdy i ich taneczni partnerzy zatańczą dla najbliższych. Wiemy, komu uczestnicy zadedykują swoje tańce.
28/04/2017 10:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA