WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO] - Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]: Lemon napraw, Lemon Must Be The Music, Lemon na żywo, lemon piosenki

Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

RSS 15/04/2013 11:56 Komentarze 0
Must Be The Music 5 odcinek 7 - zespół LemON, laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show wystąpili gościnnie w pierwszym z odcinków półfinałowych. LemON wykonali swój przebój - Napraw. Zobacz ich wykon na Eska.pl!
LemON / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
LemON to laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Pokonali w nim między innymi projekt Najlepszy Przekaz W Mieście!

W pierwszym z półfinałowych odcinków Must Be The Music 5 zespół LemON pojawił się na scenie jako gość - niespodzianka. Zagrali i zaśpiewali Napraw - swój najnowszy singiel promujący wydaną w listopadzie 2012 płytę zatytułowaną po prostu LemON.

Lemon - Napraw. Zobacz występ zespołu w Must Be The Music - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Figury woskowe One Direction: zobacz, jak powstawał woskowy Liam, Harry, Louis, Zayn i Niall! [VIDEO x 5]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk zwycięzcą finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: kto wygrał? Marek Kaliszuk zwycięzcą finału Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2! [VIDEO]

Wiemy, kto wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Za nami finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2, w którym poznaliśmy zwycięzcę a jest nim Marek Kaliszuk! To właśnie Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 22 listopada 2014 roku wcielając się w... Finałową metamorfozę Marka Kaliszuka sprawdzicie już teraz na ESKA.pl. Klikajcie po więcej!
23/11/2014 00:12
The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]
0

The Voice Of Poland 5, odc. 11: relacja z drugiego odcinka na żywo z 22.11.2014r. - zobacz, kto odpadł! [VIDEO]

The Voice Of Poland 5 odc. 11 to drugi odcinek na żywo, którego relację mamy dla Was na ESKA.pl. Występy uczestników i oceny jury w The Voice Of Poland 22 listopada 2014 roku minuta po minucie czekają na stronie. Zobaczcie jako jedni z pierwszych w sieci, kto odpadł z The Voice Of Poland 22.11.2014r. a kto przeszedł dalej. Zapraszamy!
22/11/2014 22:27
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał. Za kogo przebiorą się uczestnicy? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: finał programu już 22 listopada 2014. W ostatnim odcinku 2. edycji programu zobaczymy występy tylko czterech uczestników. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo w finałowym odcinku? W kogo wcielą się Marek Kaliszuk, Joanna Liszowska, Barbara Melzer i Marcin Przybylski?
22/11/2014 18:04
Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]
0

Top Model 4: kiedy finał, kto wygra i kto wystąpi na wybiegu? Będzie muzycznie jak rok temu? [VIDEO]

Finał Top Model 4 wyłoni zwycięzcę programu. Kto wygrał Top Model 2014, dowiemy się w odcinku na żywo - wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy show. Zobacz, kto jest w finale Top Model 4, kiedy jest w TV i o której oraz czy na wybiegu wystąpią muzyczne gwiazdy tak jak w poprzednich finałach Top Model - wszystko na ESKA.pl!
22/11/2014 17:59
Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]
0

Gorąca 20 Premiera: Rita Ora - Grateful. Piosenka z filmu Beyond The Lights balladowym hitem? [AUDIO]

Piosenkę z filmu Beyond The Lights od Rity Ory - Grateful - mamy dla Was premierowo w Gorącej 20 Radia ESKA 22 listopada 2014 roku. Audio Grateful - Rita Ora przeniesie Was w świat bohaterów Beyond The Lights i być może podbije Wasze muzyczne gusta. Zapraszamy do słuchania i głosowania w G20 Radia ESKA już teraz!
22/11/2014 17:31
Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]
0

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii - teledysk do The Last Goodbye już jest! Zapraszamy do oglądania [VIDEO]

Piosenka z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii zatytułowana The Last Goodbye doczekała się teledysku. Wideo do singla promującego soundtrack do Hobbit: Bitwa Pięciu Armii prezentujemy na ESKA.pl. W klipie nie zabrakło scen z filmu. Zobaczcie nagranie i sprawdźcie, kto śpiewa piosenkę z Hobbit: Bitwa Pięciu Armii już teraz!
22/11/2014 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]