Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO] - Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]: Lemon napraw, Lemon Must Be The Music, Lemon na żywo, lemon piosenki

Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

RSS 15/04/2013 11:56 Komentarze 0
Must Be The Music 5 odcinek 7 - zespół LemON, laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show wystąpili gościnnie w pierwszym z odcinków półfinałowych. LemON wykonali swój przebój - Napraw. Zobacz ich wykon na Eska.pl!
LemON / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
LemON to laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Pokonali w nim między innymi projekt Najlepszy Przekaz W Mieście!

W pierwszym z półfinałowych odcinków Must Be The Music 5 zespół LemON pojawił się na scenie jako gość - niespodzianka. Zagrali i zaśpiewali Napraw - swój najnowszy singiel promujący wydaną w listopadzie 2012 płytę zatytułowaną po prostu LemON.

Lemon - Napraw. Zobacz występ zespołu w Must Be The Music - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Figury woskowe One Direction: zobacz, jak powstawał woskowy Liam, Harry, Louis, Zayn i Niall! [VIDEO x 5]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska