Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO] - Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]: Lemon napraw, Lemon Must Be The Music, Lemon na żywo, lemon piosenki

Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

RSS 15/04/2013 11:56 Komentarze 0
Must Be The Music 5 odcinek 7 - zespół LemON, laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show wystąpili gościnnie w pierwszym z odcinków półfinałowych. LemON wykonali swój przebój - Napraw. Zobacz ich wykon na Eska.pl!
LemON / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
LemON to laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Pokonali w nim między innymi projekt Najlepszy Przekaz W Mieście!

W pierwszym z półfinałowych odcinków Must Be The Music 5 zespół LemON pojawił się na scenie jako gość - niespodzianka. Zagrali i zaśpiewali Napraw - swój najnowszy singiel promujący wydaną w listopadzie 2012 płytę zatytułowaną po prostu LemON.

Lemon - Napraw. Zobacz występ zespołu w Must Be The Music - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Figury woskowe One Direction: zobacz, jak powstawał woskowy Liam, Harry, Louis, Zayn i Niall! [VIDEO x 5]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dzień Matki: ŻYCZENIA sms, śmieszne życzenia - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]
0

Dzień Matki: ŻYCZENIA sms, śmieszne życzenia - nie tylko na telefon, czyli czego życzyć mamie 26 maja - muzyczne propozycje! [VIDEO]

Dzień Matki 2015: życzenia dla mamy nie tylko na telefon? Jak złożyć mamie taktowne i oryginalne życzenia na Dzień Matki? Na ESKA.pl znajdziecie piosenki z życzeniami na Dzień Mamy
26/05/2015 09:31
Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]
0

Dzień Matki: SMS-y, wierszyki i oryginalne życzenia dla mamy w jednym miejscu. Kto kocha bardziej niż mama? Nobody in The World [VIDEO]

Życzenia SMS dla mamy - gdzie ich szukać? Dla tych, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Mamy, przypominamy, że święto jak zawsze wypada 26.05.2015. Z tej okazji dla wszystkich zapominalskich mamy życzenia sms i wierszyki dla mamy na Dzień Mamy
26/05/2015 09:30
Dzień Matki 2015: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]
0

Dzień Matki 2015: mamy-wokalistki. Która z nich najbardziej sexy? [VIDEO]

Dzień Matki 2015 - tym, którzy zapomnieli, kiedy jest Dzień Matki przypominamy, że święto mam wypada w najbliższy wtorek jak zawsze 26.05.2015. Z tej okazji na ESKA.pl prezentujemy teledyski ze sławnymi mamami wokalistkami. To prawdziwe sexy mamy! 
26/05/2015 09:29
Young Stars Festival 2015: kto wystąpi? Aktualny line-up na ESKA.pl [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: kto wystąpi? Aktualny line-up na ESKA.pl [VIDEO]

Line-up Young Stars Festival 2015 na ESKA.pl. Mamy dla Was odpowiedź na pytanie, kto wystąpi na Young Stars Festival 2015. Zobaczcie listę artystów festiwalu i resztę składu Young Stars Festival 2015. Wśród znanych nazwisk Dawid Kwiatkowski czy też Agata Dziarmagowska!
26/05/2015 09:29
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
25/05/2015 18:31
Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]
0

Pogoda na czerwiec 2015 - długoterminowa. Będzie sporo burz! Zobaczcie prognozę i burzowe teledyski [VIDEO]

Długoterminowa pogoda na czerwiec 2015 czeka na stronie. Mamy dla Was miesięczną prognozę pogody na czerwiec 2015, dzięki której dowiecie się, co przyniesie pierwszy letni miesiąc. Zobaczcie już teraz, jaka pogoda będzie w czerwcu 2015 w Eskowej pogodzie na czerwiec 2015 na cały miesiąc. Burzowe teledyski serwujemy nie bez przyczyny...
25/05/2015 17:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska