WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO] - Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]: Lemon napraw, Lemon Must Be The Music, Lemon na żywo, lemon piosenki

Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

RSS 15/04/2013 11:56 Komentarze 0
Must Be The Music 5 odcinek 7 - zespół LemON, laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show wystąpili gościnnie w pierwszym z odcinków półfinałowych. LemON wykonali swój przebój - Napraw. Zobacz ich wykon na Eska.pl!
LemON / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
LemON to laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Pokonali w nim między innymi projekt Najlepszy Przekaz W Mieście!

W pierwszym z półfinałowych odcinków Must Be The Music 5 zespół LemON pojawił się na scenie jako gość - niespodzianka. Zagrali i zaśpiewali Napraw - swój najnowszy singiel promujący wydaną w listopadzie 2012 płytę zatytułowaną po prostu LemON.

Lemon - Napraw. Zobacz występ zespołu w Must Be The Music - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Figury woskowe One Direction: zobacz, jak powstawał woskowy Liam, Harry, Louis, Zayn i Niall! [VIDEO x 5]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]
0

Serial za darmo: Played! Oglądaj trzymający w napięciu serial! [VIDEO]

Played - Wydział Operacji Specjalnych możesz już oglądać na eskaGO za darmo, online, bez logowania. Odpalaj trzymający w napięciu serial kryminalny.
27/02/2015 16:09
Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]
0

Ed Sheeran coveruje Christinę Aguilerę. Co jeszcze? Wybieramy najlepszy cover wokalisty [VIDEO]

Ed Sheeran jako Christina Aguilera? Spokojnie nie chodzi o przebranie, a o cover piosenki Christiny Aguilery w wykonaniu Eda Sheerana. Okazuje się, że rudowłosy wokalista często umieszcza w sieci covery swoich kolegów i koleżanek z branży. Na ESKA.pl wybraliśmy najlepsze covery Eda Sheerana. 
27/02/2015 16:03
Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]
0

Justin Bieber i film Never Say Never w polskiej TV: gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać? [VIDEO]

Film o Justinie Bieberze Never Say Never w polskiej TV zostanie pokazany w marcu 2015. Na emisję Never Say Never zdecydowała się stacja TVN  7. Kiedy i o której oglądać film o Justinie Bieberze w polskiej telewizji? Zobaczcie szczegóły transmisji Never Say Never na TVN 7!
27/02/2015 15:47
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
27/02/2015 15:20
Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]
0

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie: 5 powodów, dla których jest jedną z faworytek show. Trzymamy kciuki! [VIDEO]

Saszan w Celebrity Splash na Polsacie od 7 marca 2015 roku będzie skakać do wody wykonując mniej i bardziej skomplikowane akrobacje. Okazuje się, że to właśnie wokalistka typowana jest na faworytkę Celebrity Splash. ESKA.pl postanowiła sprawdzić, czy Saszan rzeczywiście ma szansę wygrać show. Okazuje się, że TAK a dowody czekają na stronie!
27/02/2015 14:53
Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]
0

Nowości muzyczne 2015 - marzec: nowe hity, na które trzeba zwrócić uwagę i premiery płyt w marcu 2015 [VIDEO]

Nowości na wiosnę 2015 - marzec 2015 zapowiada się równie dobrze jak dwa pierwsze miesiące roku. Mamy dla was hity na wiosnę 2015 i zapowiedzi nowych albumów. Pierwsze muzyczne oznaki wiosny już są - zobacz je na ESKA.pl