WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO] - Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

Tagi związane z Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]: Lemon napraw, Lemon Must Be The Music, Lemon na żywo, lemon piosenki

Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]

RSS 15/04/2013 11:56 Komentarze
Must Be The Music 5 odcinek 7 - zespół LemON, laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show wystąpili gościnnie w pierwszym z odcinków półfinałowych. LemON wykonali swój przebój - Napraw. Zobacz ich wykon na Eska.pl!
LemON / fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Napraw - LemON zaśpiewali na żywo w Must Be The Music. Zobacz występ! [VIDEO]
LemON to laureaci trzeciej edycji muzycznego talent show Must Be The Music. Pokonali w nim między innymi projekt Najlepszy Przekaz W Mieście!

W pierwszym z półfinałowych odcinków Must Be The Music 5 zespół LemON pojawił się na scenie jako gość - niespodzianka. Zagrali i zaśpiewali Napraw - swój najnowszy singiel promujący wydaną w listopadzie 2012 płytę zatytułowaną po prostu LemON.

Lemon - Napraw. Zobacz występ zespołu w Must Be The Music - na Eska.pl!



Nie czytałeś jeszcze?

>>> Figury woskowe One Direction: zobacz, jak powstawał woskowy Liam, Harry, Louis, Zayn i Niall! [VIDEO x 5]

al

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?
0

Real - Barcelona 16.08.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV. Gdzie za darmo?

Real Madryt - FC Barcelona 16.08 to drugi mecz o Superpuchar Hiszpanii. Pierwsze starcie wygrali Królewscy. Kto okaże się lepszy tym razem? Odpowiedź poznamy w trakcie transmisji na żywo. Gdzie oglądać mecz ONLINE i w TV?
16/08/2017 21:02
Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie
0

Dirty Dancing - soundtrack w liczbach na 30-lecie

Dirty Dancing ma już 30 lat. Już teraz na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze ciekawostki dotyczące muzyki z filmu! 
16/08/2017 15:43
Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie
0

Lana Del Rey w Polsce - akcje fanowskie na koncert w Krakowie

Lana Del Rey w Polsce może liczyć na swoich fanów. Sprawdź, co szykują oni na koncert swojej idolki w Krakowie.
16/08/2017 15:43
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
0

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy nowej edycji rozpoczęli promocję India Express i zaprezentowali się w tradycyjnych indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?
16/08/2017 15:26
Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?
0

Wyspa Przetrwania zastąpi program Agent Gwiazdy?

Wyspa przetrwania już od września na Polsacie. Czy nowe show zastąpi w jesiennej ramówce Agenta, którego widzowie mogli oglądać na antenie TVN?
16/08/2017 14:31
Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?
0

Sopot Festival 2017: kabarety online. Gdzie oglądać?

Sopot Festival 2017 - kabarety trzeciego, ostatniego dnia imprezy nie będą pokazywane przez TVN. Gdzie więc oglądać kabarety Top of the top 20.08 online i w TV?
16/08/2017 14:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

Sklepy 15.08.2017: godziny otwarcia. Gdzie zrobić zakupy 15 sierpnia?

15/08/2017 17:42

0
Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

Święto Wojska Polskiego 2017: PROGRAM OBCHODÓW

15/08/2017 07:18

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

Voice of Poland 8 - co się zmieniło?

14/08/2017 11:07

0
Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

Seksowna Izabella Krzan - to ona prowadzi nowe Koło Fortuny [FOTO]

14/08/2017 10:53

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA