WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO] - Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy, czyli znów własny utwór chłopaków z Krakowa [VIDEO]

Tagi związane z Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]: Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z Krakowa, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy, kim są Piotr Szumlas i Jakub Zaborski

Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]

RSS 21/04/2013 22:37 Komentarze
"Coś nam się wydaje, że Piotr i Jakub będą w finale" - mówiło jedno z haseł na widowni. Podobnego zdania byli jurorzy Must  Be The Music i widzowie!
Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z Krakowa / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z 8. odcinku Must Be The Music 5 ponownie zaśpiewali własną piosenką - W Ciszy. To był kolejny utwór chłopaków z Krakowa, który zrobił ogromne wrażenie na jurorach MBTM.

"Sweter od powodzian" początkiem drogi do finału?

Chłopcy udowodnili, że mimo iż internauci żartują z nich (jak sami zacytowali w programie), że "noszą sweterki od powodzian i wyszli na scenę w rajstopach", naprawdę są zawodowcami i zdecydowanymi kandydatami na wielki finał. Na końcu 8. odcinka MBTM 5 okazało się, że ten finał jest właśnie ich. Duet z Krakowa dostał nie tylko szansę na Dziką Kartę, nie tylko jednogłośne poparcie jurorów, ale też uznanie widzów. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrają w finale Must Be The Music 5!

- Jesteście bardzo zdolni i bardzo delikatni. Żeby tylko nie przesłodzić. Kuba ładnie malujesz dźwiękiem różne krajobrazy - komentowała mimo ponurej miny Ela Zapendowska.

Łozo przyznał, że ciągle nuci ich piosenkę z poprzedniego odcinka i.. zanucił ją na żywo w Must Be The Music. Kora lubi ichłopaków od pierwszego wejrzenia. Uważa, że są bardzo nowocześni.

- Panowie, długo na was czekałem! - podsumował zdecydowanie Adam Sztaba.

Szumlas&Zaborski - który to który?

Piotr Szumlas gra na gitarze akustycznej, Jacob Zborski jest wokalistą. Obaj mieszkają w Krakowie, dokąd przeprowadzili się z rodzinnych miejscowości: Kłomnic i Szczekocin pod Częstochową.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski spotkają się w wielkim finale Must Be The Music. Tylko Muzyka 5 m.in.z Megitzą.

Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy:



Występ Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego w poprzednim odcinku Must Be The Music:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY
0

KSW 40 - ZAWODNICY, DATA, MIEJSCE, BILETY

KSW 40 - wszystko, co musisz wiedzieć, znajdziesz w jednym miejscu. Data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk - wszystko o kolejnej edycji KSW na ESKA.pl
25/07/2017 17:32
Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]
0

Kungs - nowa piosenka More Mess hitem jak This Girl? [VIDEO]

More Mess to tytuł nowej piosenki Kungsa! Czy francuski producent swoim hitem porwie do tańca słuchaczy na całym świecie? Sprawdzamy na ESKA.pl!
25/07/2017 17:31
Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty
0

Powstanie Warszawskie 2017 - koncerty

Muzeum Powstania Warszawskiego podejmuje temat wydarzeń sierpnia i września 1944 roku. 28 lipca w Parku Wolności odbędzie się koncert Moniki Borzym. Szczegóły na ESKA.pl
25/07/2017 17:15
Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?
0

Mecz Astana - Legia 26.07.2017: transmisja ONLINE i TV. Gdzie i o której?

Mecz Astana - Legia 26.07.2017 to spotkanie 3. rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów. Będzie transmisja ONLINE i TV? Sprawdź, gdzie i o której oglądać mecz. 
25/07/2017 17:01
Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?
0

Lektury szkolne liceum 2017/18 - co będzie na maturze?

Obowiązkowe lektury szkolne w liceum i technikum są znane. Które książki trzeba przeczytać, by nie być zaskoczonym na maturze? Lista do sprawdzenia na ESKA.pl
25/07/2017 16:57
Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]
0

Mick Jagger urodziny: TOP 5 duetów z gwiazdami pop [VIDEO]

Mick Jagger 26 lipca 2017 obchodzi swoje 74. urodziny! Z tej okazji na ESKA.pl. znajdziecie najlepsze duety legendarnego wokalisty The Rolling Stones z gwiazdami muzyki pop.
25/07/2017 16:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program