WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO] - Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy, czyli znów własny utwór chłopaków z Krakowa [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]: Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z Krakowa, Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy, kim są Piotr Szumlas i Jakub Zaborski

Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]

RSS 21/04/2013 22:37 Komentarze 0
"Coś nam się wydaje, że Piotr i Jakub będą w finale" - mówiło jedno z haseł na widowni. Podobnego zdania byli jurorzy Must  Be The Music i widzowie!
Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z Krakowa / www.facebook.com/PiotrSzumlasJacobZaborski
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrali W Ciszy i przeszli do finału! [VIDEO]
Piotr Szumlas i Jakub Zaborski z 8. odcinku Must Be The Music 5 ponownie zaśpiewali własną piosenką - W Ciszy. To był kolejny utwór chłopaków z Krakowa, który zrobił ogromne wrażenie na jurorach MBTM.

"Sweter od powodzian" początkiem drogi do finału?

Chłopcy udowodnili, że mimo iż internauci żartują z nich (jak sami zacytowali w programie), że "noszą sweterki od powodzian i wyszli na scenę w rajstopach", naprawdę są zawodowcami i zdecydowanymi kandydatami na wielki finał. Na końcu 8. odcinka MBTM 5 okazało się, że ten finał jest właśnie ich. Duet z Krakowa dostał nie tylko szansę na Dziką Kartę, nie tylko jednogłośne poparcie jurorów, ale też uznanie widzów. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski zagrają w finale Must Be The Music 5!

- Jesteście bardzo zdolni i bardzo delikatni. Żeby tylko nie przesłodzić. Kuba ładnie malujesz dźwiękiem różne krajobrazy - komentowała mimo ponurej miny Ela Zapendowska.

Łozo przyznał, że ciągle nuci ich piosenkę z poprzedniego odcinka i.. zanucił ją na żywo w Must Be The Music. Kora lubi ichłopaków od pierwszego wejrzenia. Uważa, że są bardzo nowocześni.

- Panowie, długo na was czekałem! - podsumował zdecydowanie Adam Sztaba.

Szumlas&Zaborski - który to który?

Piotr Szumlas gra na gitarze akustycznej, Jacob Zborski jest wokalistą. Obaj mieszkają w Krakowie, dokąd przeprowadzili się z rodzinnych miejscowości: Kłomnic i Szczekocin pod Częstochową.

Piotr Szumlas i Jakub Zaborski spotkają się w wielkim finale Must Be The Music. Tylko Muzyka 5 m.in.z Megitzą.

Must Be The Music. Piotr Szumlas i Jakub Zaborski - W Ciszy:



Występ Piotra Szumlasa i Jakuba Zaborskiego w poprzednim odcinku Must Be The Music:


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska