WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO] - Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show

Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO]

RSS 28/04/2013 22:00 Komentarze
Materia i Natalia Pikuła to finaliści piątej edycji Must Be The Music Tylko Muzyka. Dołączy do nich jeszcze dwóch uczestników, którzy otrzymają "Dziką Kartę". Zobacz ich występy na Eska.pl.
/ Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO]
Materia i Natalia Pikuła decyzją widzów mają zagwarantowane miejsce w finale Must Be The Music Tylko Muzyka. W kolejnym odcinku show dowiemy się kto dołączy do nich dzięki tzw. "Dzikiej Karcie". Niebawem przekonamy się kto do nich dołączy. Hubert Bąk, Propabanda East Collectiv czy Susanna i Aleksander? To od was zależy, kto powalczy o nagrodę główną i tytuł zwycięzcy 5 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka.

>>>Holny Wietrze - zobacz najnowszy teledysk Future Folk z Must Be The Music Tylko Muzyka

Zobacz występ Materii w Must Be The Music Tylko Muzyka



Zobacz występ Natalii Pikuły w Must Be The Music Tylko Muzyka



Nie czytałeś jeszcze?

Przerywam Sen - posłuchaj nowego hitu Patricii Kazadi

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
30/04/2016 13:57
MAJÓWKA
0

MAJÓWKA

MAJÓWKA 2016 - wszystko w jednym miejscu! Wydarzenia w miastach, gdzie się bawić na darmowych koncertach, pogoda na majówkę 30.04.-3.05.2016, czy 2 maja jest wolne i gdzie zrobić zakupy w majowe dni wolne - sprawdź na ESKA.pl!
30/04/2016 12:55
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 30 kwietnia 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 30.04.2016. Jakie są wyniki losowania 30 kwietnia? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś 25 milionów!  
30/04/2016 21:48
3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta
0

3 maja obchody: Warszawa 2016. Program z udziałem prezydenta

Obchody 3 maja 2016 w Warszawie to sprawa ważna, nie tylko dla mieszkańców stolicy. Specjalnie dla Was, w jedno miejsce zebraliśmy program uroczystości na Święto Konstytucji 3 maja na 2016 rok z udziałem prezydenta. Sprawdźcie na ESKA.pl, co i o której godzinie 03.05.2015 w stolicy
30/04/2016 21:36
Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]
0

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych. CKE ogłosiła nowe terminy. Data matury 2016 - No Surprises? [VIDEO]

Matura 2016: harmonogram egzaminów maturalnych jest już znany! Kiedy odbędą się egzaminy maturalne 2016 z poszczególnych przedmiotów? Data matury 2016 do sprawdzenia na ESKA.PL
30/04/2016 21:36
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

30/04/2016 12:55

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA