WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO] - Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show

Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO]

RSS 28/04/2013 22:00 Komentarze
Materia i Natalia Pikuła to finaliści piątej edycji Must Be The Music Tylko Muzyka. Dołączy do nich jeszcze dwóch uczestników, którzy otrzymają "Dziką Kartę". Zobacz ich występy na Eska.pl.
/ Must Be The Music Tylko Muzyka - foto: oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Must Be The Music. Materia i Natalia Pikuła finalistami piątej edycji show [VIDEO]
Materia i Natalia Pikuła decyzją widzów mają zagwarantowane miejsce w finale Must Be The Music Tylko Muzyka. W kolejnym odcinku show dowiemy się kto dołączy do nich dzięki tzw. "Dzikiej Karcie". Niebawem przekonamy się kto do nich dołączy. Hubert Bąk, Propabanda East Collectiv czy Susanna i Aleksander? To od was zależy, kto powalczy o nagrodę główną i tytuł zwycięzcy 5 edycji Must Be The Music Tylko Muzyka.

>>>Holny Wietrze - zobacz najnowszy teledysk Future Folk z Must Be The Music Tylko Muzyka

Zobacz występ Materii w Must Be The Music Tylko Muzyka



Zobacz występ Natalii Pikuły w Must Be The Music Tylko Muzyka



Nie czytałeś jeszcze?

Przerywam Sen - posłuchaj nowego hitu Patricii Kazadi

EP


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona
0

Dizzy - Saszan po rocznej przerwie wraca do szkoły. I to zmieniona

W Dizzy Saszan śpiewa po angielsku, ma nową fryzurę, a teledysk w amerykańskim stylu zapowiada nową płytę 2016. Jak fani oceniają zmianę Saszan?
28/05/2016 13:57
FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM
0

FINAŁ Ligi Mistrzów 28.05.2016: Real Madryt - Atletico Madryt. Transmisja online i w TV z finału LM

Real - Atletico: FINAŁ Ligi Mistrzów już 28.05.2016. Transmisja online i w TV na żywo będzie dostępna na kilka sposobów. Gdzie finał w telewizji? Gdzie darmowe streamy live? Wszystkie informacje na temat meczu Real Madryt - Atletico Madryt z 28 maja 2016 na ESKA.pl 
28/05/2016 11:50
KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!
0

KONKURS na Dzień Dziecka: Jarzynki i Przyjaciele - płyta z piosenkami dla dzieci może być Twoja!

Jarzynki i Przyjaciele - płyta z najpiękniejszymi piosenkami dla dzieci może być twoja. Mamy dla was 4 albumy z utworami dla najmłodszych w wykonaniu m.in. Katarzyny Pakosińskiej, Piotra Fronczewskiego czy Cezarego Pazury. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie.
28/05/2016 11:36
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016
0

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night powalczy już w sobotę 28.05.2016. Gdzie oglądać walki Diablo, Zimocha i innych? Niezbędne informacje o transmisji ze Szczecin Boxing Night znajdziecie na ESKA.pl!
28/05/2016 11:36
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?
0

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn For The Weekend - mamy dla Was genialną wersję wielkiego hitu Coldplay i Beyonce. Posłuchajcie koniecznie i oceńcie, czy wokalistka jest lepsza od Beyonce?
28/05/2016 11:34
Wojewódzki tylko online. Show Kuba Wojewódzki na Instagramie - jak oglądać w wakacje?
0

Wojewódzki tylko online. Show Kuba Wojewódzki na Instagramie - jak oglądać w wakacje?

Kuba Wojewódzki - gdzie oglądać jego show w wakacje? Mimo, że program znika z anteny TVN to będziemy mogli zobaczyć go online. Gdzie? Sprawdźcie to już teraz na ESKA.pl
28/05/2016 11:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

Diablo Włodarczyk na Szczecin Boxing Night - transmisja 28.05.2016

28/05/2016 11:36

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

Kamil Bednarek - nowy teledysk 2016. List - premiera klipu na Dzień Matki!

26/05/2016 16:35

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
Jury The Voice of Poland
Która wokalistka powinna zastąpić Edytę Górniak w roli jurora The Voice of Poland?
  • Monika Brodka
  • Ania Dąbrowska
  • Ewa Farna
  • Sylwia Grzeszczak
  • Marika
polub
ESKA