WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród? - MTV EMA 2017: data i miejsce gali

Tagi związane z MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?: mtv ema 2017

MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

RSS 16/02/2017 13:22 Komentarze

Kiedy i gdzie odbędzie się MTV EMA 2017? Poznaliśmy pierwsze szczegóły! Data i miejsce gali rozdania europejskich nagród MTV do sprawdzenia już teraz!

MTV EMA 2017: data i miejsce gali MTV EMA 2017: data i miejsce gali / fot. youtube.com / Bruno Mars
Ilustracja do artykułu: MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

MTV EMA 2017 - data i miejsce rozdania europejskich nagród MTV jest już znana. O tym, gdzie i kiedy odbędzie się tym razem EMAs, poinformowała prezenterka telewizyjna Laura Whitmore, raper Tinie Tempah, muzyk RAY BLK oraz burmistrz Londynu. Dokładnie - gala po 21 latach powraca do stolicy Wielkiej Brytanii! MTV Europe Music Awards po raz pierwsza odbyło się w Londynie w 1996 roku. Prowadzącym był wtedy Robbie Williams.

>> Milionerzy: najlepsze pytania z nowej edycji teleturnieju

MTV EMA 2017 w Londynie

Największe gwiazdy muzyki na świecie pojawią się 12 listopada 2017 w kultowej hali Wembley Arena. Kto tym razem wystąpi na scenie a kto zgarnie najwięcej nominacji i statuetek? Musimy przyznać, że już nie możemy się doczekać listopada! W zeszłym roku wśród wykonawców, którzy zaprezentowali się na scenie byli m.in.: The Weeknd, Bruno Mars, Green Day, Kings Of Leon, Shawn Mendes i Zara Larsson.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
25/06/2017 19:40
 Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo
0

Gala 25 lat Disco Polo: transmisja w TV i ONLINE za darmo

25 lat Disco Polo to jubileuszowa gala podsumowująca ćwierćwiecze tego niezwykle popularnego gatunku muzycznego w Polsce. Sprawdź na ESKA, gdzie oglądać galę w TV i Internecie. Czy będzie transmisja ONLINE za darmo?
25/06/2017 19:40
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
25/06/2017 17:15
25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?
0

25 lat Disco Polo - KTO WYSTĄPI na gali?

25 lat Disco Polo w Polsce to impreza, która 25 czerwca zawita na Stadion Polonii. Kto wystąpi? Przekonajcie się na ESKA.pl - tu pełna lista!
25/06/2017 17:15
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!
0

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017 w Warszawie przeszły do historii i to w wielkim stylu. Już teraz zobaczcie relację z wydarzenia na ESKA.pl
25/06/2017 17:09
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]
0

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

Wręczenie nagrody Peacemakera zespołowi Scorpions było zwieńczeniem pełnej emocji soboty na TLFO 2017. Niemieccy rockmani rozgrzali do czerwoności stadion oświęcimskiego MOSiR-u, a pomogli im w tym wydatnie artyści występujący przed nimi: Kasia Kowalska, LP, Julia Pietrucha, Bisquit, Leski i SMKKPM.
25/06/2017 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA