WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród? - MTV EMA 2017: data i miejsce gali

Tagi związane z MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?: mtv ema 2017

MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

RSS 16/02/2017 13:22 Komentarze

Kiedy i gdzie odbędzie się MTV EMA 2017? Poznaliśmy pierwsze szczegóły! Data i miejsce gali rozdania europejskich nagród MTV do sprawdzenia już teraz!

MTV EMA 2017: data i miejsce gali MTV EMA 2017: data i miejsce gali / fot. youtube.com / Bruno Mars
Ilustracja do artykułu: MTV EMA 2017: gdzie i kiedy odbędzie się gala rozdania nagród?

MTV EMA 2017 - data i miejsce rozdania europejskich nagród MTV jest już znana. O tym, gdzie i kiedy odbędzie się tym razem EMAs, poinformowała prezenterka telewizyjna Laura Whitmore, raper Tinie Tempah, muzyk RAY BLK oraz burmistrz Londynu. Dokładnie - gala po 21 latach powraca do stolicy Wielkiej Brytanii! MTV Europe Music Awards po raz pierwsza odbyło się w Londynie w 1996 roku. Prowadzącym był wtedy Robbie Williams.

>> Milionerzy: najlepsze pytania z nowej edycji teleturnieju

MTV EMA 2017 w Londynie

Największe gwiazdy muzyki na świecie pojawią się 12 listopada 2017 w kultowej hali Wembley Arena. Kto tym razem wystąpi na scenie a kto zgarnie najwięcej nominacji i statuetek? Musimy przyznać, że już nie możemy się doczekać listopada! W zeszłym roku wśród wykonawców, którzy zaprezentowali się na scenie byli m.in.: The Weeknd, Bruno Mars, Green Day, Kings Of Leon, Shawn Mendes i Zara Larsson.

 

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 13:27
Ile na komunię - gotówka czy prezent?
0

Ile na komunię - gotówka czy prezent?

Maj jest okresem komunii świętych, a te wiążą się z odwiecznym pytaniem dotyczącym prezentu dla dziecka. Na ESKA.pl przygotowaliśmy kilka podpowiedzi dotyczących prezentów komunijnych.
29/04/2017 13:06
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

Majówka 2017: sklepy otwarte. Gdzie zrobić zakupy 1-3 maja?

28/04/2017 16:43

0
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

Twórcy La La Land i Harry Potter i Przeklęte Dziecko robią nowy musical

28/04/2017 12:56

0
Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

Nowości muzyczne 2017: Katy Perry, One Republic, Fall Out Boy

28/04/2017 11:35

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA