WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO] - Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4

Tagi związane z Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4, monika pilarczyk kto to, monika pilarczyk kim jest, monika pilarczyk w czyjej drużynie

Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]

RSS 15/03/2014 15:04 Komentarze
Monika Pilarczyk w Voice Of Poland 4. Kogo zachwyciła rockowa dziewczyna, która na co dzień jest businesswoman w szpilkach. Uczestniczka Voice Of Poland zaaplikowała trenerom piosenką Livin On A Prayer.
Monika Pilarczyk Monika Pilarczyk / TVP Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]
Monika Pilarczyk podczas Przesłuchań w Ciemno do Voice Of Poland zaśpiewała Living On A Prayer. Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach, która po pracy śpiewa w rock’owym zespole?

Kim jest Monika Pilarczyk? To 29-letnia kobieta, która urodziła się Dębicy. Na co dzień pracuje w firmie finansowej, którą niedawno założyła z kolegą. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę zespołu Fun Fire, w którym śpiewa od 2008 roku. - Zaczęło się od zwykłego karaoke i później jak to zwykle w życiu bywa od wielu sytuacji, które ciągnęły za sobą inne”. Monika swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire - czytamy na stronie Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A teraz Monikę będziecie mieli okazję usłyszeć 15 marca (sobota) o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Wtedy też się dowiecie kto został trenerem Moniki.

Monika Pilarczyk - Voice Of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
29/05/2016 22:49
MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty
0

MĘSKIE GRANIE 2016 - bilety, trasa, artyści, daty

Męskie Granie 2016 w Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Warszawie i Żywcu! Szefem muzycznym Orkiestry Męskiego Grania został Organek, a tegorocznej trasie towarzyszy piosenka Wataha. Ile kosztują bilety na Męskie Granie i kto wystąpi?
29/05/2016 22:39
Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie
0

Rod Stewart w Łodzi zaśpiewał Sailing. Zdjęcia i filmy z koncertu Roda Stewarta w Atlas Arenie

Rod Stewart dał koncert w Łodzi. Kilkanaście tysięcy osób w Atlas Arenie śpiewało kultowy Sailing i inne przeboje Roda Stewarta.
29/05/2016 12:23
Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?
0

Polsat SuperHit Festiwal 2016 - dzień 3 - kabarety. Neo-Nówka, Ani Mru Mru - kto jeszcze wystąpi?

Jakie kabarety na Polsat SuperHit Festiwal 2016 w Sopocie? W czasie kabaretonu wystąpi Neo-Nówka, Ani Mru Mru, Kabaret Młodych Panów i wiele innych! Pełna lista i szczegóły transmisji sprawdzicie na ESKA.pl!
29/05/2016 11:44
Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?
0

Polska - Holandia: bilety na mecz 1.06.16. Gdzie i po ile kupić?

Bilety na mecz Polska - Holandia: to gorący towar wśród wszystkich zagorzałych kibiców! Warto już teraz sprawdzić, gdzie kupić i jakie są ceny biletów na mecz towarzyski, który odbędzie się kilka dni przed Euro 2016. Tego dowiecie się na ESKA.pl!
29/05/2016 11:12
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016