WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO] - Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4, monika pilarczyk kto to, monika pilarczyk kim jest, monika pilarczyk w czyjej drużynie

Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]

RSS 15/03/2014 15:04 Komentarze 0
Monika Pilarczyk w Voice Of Poland 4. Kogo zachwyciła rockowa dziewczyna, która na co dzień jest businesswoman w szpilkach. Uczestniczka Voice Of Poland zaaplikowała trenerom piosenką Livin On A Prayer.
Monika Pilarczyk Monika Pilarczyk / TVP Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]
Monika Pilarczyk podczas Przesłuchań w Ciemno do Voice Of Poland zaśpiewała Living On A Prayer. Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach, która po pracy śpiewa w rock’owym zespole?

Kim jest Monika Pilarczyk? To 29-letnia kobieta, która urodziła się Dębicy. Na co dzień pracuje w firmie finansowej, którą niedawno założyła z kolegą. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę zespołu Fun Fire, w którym śpiewa od 2008 roku. - Zaczęło się od zwykłego karaoke i później jak to zwykle w życiu bywa od wielu sytuacji, które ciągnęły za sobą inne”. Monika swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire - czytamy na stronie Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A teraz Monikę będziecie mieli okazję usłyszeć 15 marca (sobota) o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Wtedy też się dowiecie kto został trenerem Moniki.

Monika Pilarczyk - Voice Of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?
0

Google Doodle na 1 kwietnia 2015 - Co pokazuje Google na Prima Aprilis?

Google Doodle na 1 kwietnia to zawsze oczekiwana niespodzianka od Googla. Co przygotowali na Prima Aprilis w 2015 roku? Czy będzie to żart, czy data serio... dowiemy się już wkrótce. Sprawdźcie jakie były wcześniejsze doodle 1.04.
31/03/2015 23:26
Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta
0

Prima Aprilis 2015 na Google Maps - Jak zagrać w Pac-Mana na mapach swojego miasta

Zagraj w kultowego Pac-Mana na mapach Google. To dowcip jaki przygotowało Google na Prima Aprilis 2015. Informacje, instrukcje i podpowiedzi znajdziesz na ESKA.pl
31/03/2015 22:33
Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]
0

Lotto 31.03.2015: wyniki losowania, 10 mln zł w puli i szansa na życie jak Royals! Zobaczcie zwycięskie liczby [VIDEO]

Wyniki Lotto 31.03.2015 to szansa na rozbicie kumulacji 10 mln złotych. Jeśli ktoś trafi zwycięskie numerki Lotto 31 marca 2015 to dołączy do grona polskich milionerów. Więcej o losowaniu Lotto 31.03.2015 na ESKA.pl dla wszystkich, którzy grają i marzą o życiu jak Royals!
31/03/2015 21:40
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 16:34
Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]
0

Kim jest K2? Poznaj polskiego rapera, który podbił internety utworem 1 Moment [VIDEO]

K2 - kim jest raper, który dogania popularnością hit Donatana i Cleo - My Słowianie? Kto kryje się pod pseudonimem K2? Sprawdź na ESKA.pl krótką biografię K2
31/03/2015 16:32
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]
1

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Pablo Espinosa na ESKA.pl [VIDEO]

Ekipa Violetta Live dotarła do Polski, a nam udało się spotkać z Martiną Stoessel i innymi gwiazdami serialu i show. Co aktorzy sądzą o Polsce i jakie mają plany na przyszłość? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
31/03/2015 15:54
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska