WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO] - Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4

Tagi związane z Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4, monika pilarczyk kto to, monika pilarczyk kim jest, monika pilarczyk w czyjej drużynie

Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]

RSS 15/03/2014 15:04 Komentarze
Monika Pilarczyk w Voice Of Poland 4. Kogo zachwyciła rockowa dziewczyna, która na co dzień jest businesswoman w szpilkach. Uczestniczka Voice Of Poland zaaplikowała trenerom piosenką Livin On A Prayer.
Monika Pilarczyk Monika Pilarczyk / TVP Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]
Monika Pilarczyk podczas Przesłuchań w Ciemno do Voice Of Poland zaśpiewała Living On A Prayer. Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach, która po pracy śpiewa w rock’owym zespole?

Kim jest Monika Pilarczyk? To 29-letnia kobieta, która urodziła się Dębicy. Na co dzień pracuje w firmie finansowej, którą niedawno założyła z kolegą. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę zespołu Fun Fire, w którym śpiewa od 2008 roku. - Zaczęło się od zwykłego karaoke i później jak to zwykle w życiu bywa od wielu sytuacji, które ciągnęły za sobą inne”. Monika swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire - czytamy na stronie Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A teraz Monikę będziecie mieli okazję usłyszeć 15 marca (sobota) o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Wtedy też się dowiecie kto został trenerem Moniki.

Monika Pilarczyk - Voice Of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!
0

Pogoda 16-dniowa: sierpień 2016. Upały i burze w Polsce to nie False Alarm!

Pogoda 16-dniowa na ostatni miesiąc wakacji 2016 jest ważna dla osób, które planują wyjazd w pierwsze 2 weekendy. Kiedy będzie najcieplej, a kiedy będą burze? Prognozy na 16 dni sierpnia do sprawdzenia na ESKA.pl!
31/07/2016 11:22
Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie
0

Światowe Dni Młodzieży: Krzysztof Iwaneczko, śpiewająca zakonnica i inni na koncercie Wierzę w Boże Miłosierdzie

Światowe Dni Młodzieży 2016 to wspólna modlitwa, czuwanie, ale też piękne muzyczne wydarzenia. Największym z nich był koncert Wierzę w Boże Miłosierdzie, na którym wystąpili m.in. Mietek Szcześniak, Krzysztof Iwaneczko i śpiewająca zakonnica.
31/07/2016 10:37
Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: gdzie transmisja? Program i plan wizyty papieża 31.07.16

Światowe Dni Młodzieży 2016: program, plan, transmisja - gdzie oglądać ostatni dzień obchodów? Jakie miejsca odwiedzi papież Franciszek w Polsce? Szczegóły, czyli rozpiskę na 31 lipca sprawdzicie na ESKA.pl!
31/07/2016 09:41
Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje
0

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 - bilety, transmisja, akcje

Rihanna i Big Sean w Polsce 2016 wystąpią już 5 sierpnia. Koncert artystów na PGE Narodowym w Warszawie nie ma dla nas żadnych tajemnic! Odkryjcie je już teraz na ESKA.pl!
31/07/2016 09:26
Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: online i w TV. Rozpiska transmisji

Światowe Dni Młodzieży 2016 - gdzie oglądać online i w TV? Transmisja prosto z Krakowa odbędzie się na antenach Telewizji Polskiej! Dokładna rozpiska, czyli daty i godziny emisji ŚDM 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl! 
31/07/2016 09:26
Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 30.07.2016

Wyniki LOTTO z 30.07.2016 mogą komuś przynieść życie jak z bajki. Sprawdź jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 30 lipca 2016, bo być może czeka cię życie gwiazd!
30/07/2016 21:48
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...