WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO] - Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4

Tagi związane z Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]: voice of poland 4 uczestnicy, Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4, monika pilarczyk kto to, monika pilarczyk kim jest, monika pilarczyk w czyjej drużynie

Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]

RSS 15/03/2014 15:04 Komentarze
Monika Pilarczyk w Voice Of Poland 4. Kogo zachwyciła rockowa dziewczyna, która na co dzień jest businesswoman w szpilkach. Uczestniczka Voice Of Poland zaaplikowała trenerom piosenką Livin On A Prayer.
Monika Pilarczyk Monika Pilarczyk / TVP Voice Of Poland/YouTube
Ilustracja do artykułu: Monika Pilarczyk w Voice of Poland 4! Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach? [VIDEO]
Monika Pilarczyk podczas Przesłuchań w Ciemno do Voice Of Poland zaśpiewała Living On A Prayer. Kogo zachwyciła businesswoman w szpilkach, która po pracy śpiewa w rock’owym zespole?

Kim jest Monika Pilarczyk? To 29-letnia kobieta, która urodziła się Dębicy. Na co dzień pracuje w firmie finansowej, którą niedawno założyła z kolegą. Po godzinach zmienia się w rock’ową wokalistkę zespołu Fun Fire, w którym śpiewa od 2008 roku. - Zaczęło się od zwykłego karaoke i później jak to zwykle w życiu bywa od wielu sytuacji, które ciągnęły za sobą inne”. Monika swoje umiejętności wokalne szlifowała w Krakowskiej Wyższej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Nie zabrakło także epizodu z fortepianem, jednak dziewczyna stwierdziła, że „skoro inni robią to lepiej, poszukam swoich talentów gdzie indziej”. Rzeszę fanów zyskała dzięki zespołowi Fun Fire - czytamy na stronie Voice Of Poland.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


A teraz Monikę będziecie mieli okazję usłyszeć 15 marca (sobota) o godzinie 20.05 na antenie TVP2. Wtedy też się dowiecie kto został trenerem Moniki.

Monika Pilarczyk - Voice Of Poland 4



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?
0

Sporting - Legia: online i w TV 27.09.2016. Transmisja za darmo?

Sporting Lizbona - Legia Warszawa: stream w internecie i transmisja w telewizji 27 września 2016 dostępna za darmo? Gdzie i o której oglądać mecz Legii? Czy klub ze stolicy wywalczy 3 punkty? Sprawdźcie wszystkie informacje o meczu 27.09.2016 na ESKA.pl!
27/09/2016 19:47
Maria Niklińska - Płać - nowa piosenka, teledysk, tekst!
0

Maria Niklińska - Płać - nowa piosenka, teledysk, tekst!

Maria Niklińska przedstawia kolejny utwór ze swojej debiutanckiej płyty "Maria" - Zobacz teledysk do nowej piosenki Marysi Niklińskiej!
27/09/2016 17:41
Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Za co został zatrzymany?!
0

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Za co został zatrzymany?!

Popek aresztowany w Złotych Tarasach! Jaki jest powód zatrzymania rapera przez policję? Czy walka na KSW 37 z Pudzianowskim nie dojdzie do skutku? Wyjaśniamy to na ESKA.pl!
27/09/2016 16:39
Pogoda na październik 2016 długoterminowa. Prognoza jest zaskakująca!
0

Pogoda na październik 2016 długoterminowa. Prognoza jest zaskakująca!

Prognoza pogody na cały październik 2016 już na ESKA.pl! Miesięczna pogoda w październiku 2016 przewiduje pierwsze opady śniegu czy może jednak będzie słonecznie? Zobaczcie już teraz
27/09/2016 16:31
Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?
0

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - kim są bohaterowie serialu Na noże?

Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński to główne postacie w nowym serialu, który od września możemy oglądać w TVN. Kim są bohaterowie serialu Na noże i gdzie jeszcze oglądać możemy ich talent aktorski? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/09/2016 16:29
Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016
0

Lotto WYNIKI losowania 27.09.2016

Wyniki LOTTO z 27.09.2016 mogą komuś przynieść szczęście i życie jak z bajki. Sprawdź, jakie liczby padły w losowaniu Lotto, Lotto Plus, Super Szansy, Multi Multi, Kaskady czy Mini Lotto 27 września 2016. To może właśnie Ciebie czeka życie gwiazd!
27/09/2016 16:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA