WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak jurorem w nowym programie - Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Tagi związane z Michał Szpak jurorem w nowym programie: michał szpak 2017

Michał Szpak jurorem w nowym programie

RSS 15/03/2017 12:42 Komentarze

Michał Szpak zaczynał karierę w show biznesie od udziału w talent show. Teraz sam ocenia młode talenty w nowym programie telewizyjnym!

Michał Szpak jurorem w nowym programie Michał Szpak jurorem w nowym programie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak jurorem w nowym programie

Michał Szpak ocenia debiutantów w nowym programie muzycznym Telewizji Polskiej. Podczas transmisji na żywo na Facebooku wokalista zdradził, że wziął udział w nagraniach widowiska O! Polskie przeboje - hitu wiosennej ramówki TVP1. Wykonawca hitu Rosanna, który sam może się pochwalić znacznymi sukcesami na Festiwalu w Opolu, zadecyduje teraz z kolei, którzy młodzi artyści będą mieli szansę zaprezentować się ogólnopolskiej publiczności.
>> O! Polskie przeboje - kiedy i gdzie oglądać?

Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Michał Szpak co prawda nie mógł powiedzieć zbyt wiele na temat swojej roli w programie przed emisją odcinka, ale podzielił się swoimi odczuciami na temat uczestników. - Strasznie fajna inicjatywa. Polega na tym, że wybiera się debiutantów na Opole. Dziś byłem jurorem i było dwóch debiutantów, którzy byli naprawdę spoko. Muszę wam przyznać, że w tym roku, jeśli cała reszta tak wygląda, będzie naprawdę bardzo wysoki poziom muzyczny i wykonawczy - tak Michał Szpak wypowiada się na temat nowego show.

Oglądacie O! Polskie przeboje?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]
0

Merida Waleczna - piosenki z bajki [program TV 25.03.2017]

Merida Waleczna to historia odważnej księżniczki, której podczas przygód towarzyszy świetna muzyka. Jaka? Piosenki z bajki już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 16:33
Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?
0

Kiedy jest ZMIANA CZASU na letni? Kiedy przestawiamy zegarki w 2017?

Zmiana czasu 2017 jak zwykle przysparza problemów? Kiedy przestawiamy zegarki? Sprawdźcie zanim zaśpicie do szkoły lub pracy, jak przestawić zegarki z czasu zimowego na letni w 2017 roku.
25/03/2017 16:32
Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 26.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 26 marca to ostatni w tym sezonie konkurs indywidualny! Czy Kamil Stoch zdobędzie Kryształową Kulę? O tym przekonamy się oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Szczegóły na ESKA.pl
25/03/2017 13:31
Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA
0

Toruń - Italian House po Kuchennych Rewolucjach. La Nonna Siciliana - MENU ADRES ZDJĘCIA

Restauracja Italian House w Toruniu po Kuchennych rewolucjach Magdy Gessler zmieniła nazwę na La Nonna Siciliana. Co teraz znajduje się w menu? Ile kosztują dania?
25/03/2017 13:12
Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?
0

Pogoda na kwiecień 2017 - długoterminowa prognoza pogody. Będzie ciepło?

Jaka będzie pogoda w kwietniu 2017? Prognoza pogody jest ważna dla osób, które stęskniły się za słońcem i ciepłymi dniami. Czy pierwszy wiosenny miesiąc upłynie pod znakiem wysokich temperatur? Szczegóły przybliżamy już teraz na ESKA.pl
25/03/2017 12:18
Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?
0

Skoki narciarskie 25.03.2017 - Planica na żywo. Gdzie i o której oglądać ONLINE i w TV?

Skoki narciarskie w Planicy 25 marca to konkurs drużynowy! Polacy mają historyczną szansę wygrać klasyfikację Pucharu Narodów i zostać najlepszą drużyną świata! Trzymamy za to kciuki oglądając transmisję na żywo w telewizji i internecie. Rozpiska emisji do sprawdzenia na ESKA.pl
25/03/2017 11:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Trzech Króli - teledyski
Który teledysk Popka, Soboty i Matheo jest najlepszy?
  • Bajka
  • Dom
  • Czego sercu nie żal
  • Z biegiem czasu
  • Nigdy nie mów nigdy
polub
ESKA