WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak jurorem w nowym programie - Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Tagi związane z Michał Szpak jurorem w nowym programie: michał szpak 2017

Michał Szpak jurorem w nowym programie

RSS 15/03/2017 12:42 Komentarze

Michał Szpak zaczynał karierę w show biznesie od udziału w talent show. Teraz sam ocenia młode talenty w nowym programie telewizyjnym!

Michał Szpak jurorem w nowym programie Michał Szpak jurorem w nowym programie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak jurorem w nowym programie

Michał Szpak ocenia debiutantów w nowym programie muzycznym Telewizji Polskiej. Podczas transmisji na żywo na Facebooku wokalista zdradził, że wziął udział w nagraniach widowiska O! Polskie przeboje - hitu wiosennej ramówki TVP1. Wykonawca hitu Rosanna, który sam może się pochwalić znacznymi sukcesami na Festiwalu w Opolu, zadecyduje teraz z kolei, którzy młodzi artyści będą mieli szansę zaprezentować się ogólnopolskiej publiczności.
>> O! Polskie przeboje - kiedy i gdzie oglądać?

Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Michał Szpak co prawda nie mógł powiedzieć zbyt wiele na temat swojej roli w programie przed emisją odcinka, ale podzielił się swoimi odczuciami na temat uczestników. - Strasznie fajna inicjatywa. Polega na tym, że wybiera się debiutantów na Opole. Dziś byłem jurorem i było dwóch debiutantów, którzy byli naprawdę spoko. Muszę wam przyznać, że w tym roku, jeśli cała reszta tak wygląda, będzie naprawdę bardzo wysoki poziom muzyczny i wykonawczy - tak Michał Szpak wypowiada się na temat nowego show.

Oglądacie O! Polskie przeboje?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?
0

Majówka 2017 Wrocław - Gitarowy Rekord Guinessa to pozycja obowiązkowa! Co będzie się działo?

Majówka 2017 Wrocław zapowiada się naprawdę ciekawie! Oddamy hołd gitarzyście wszech czasów Jimiemu Hendrixowi i spróbujemy ustanowić nowy Gitarowy Rekord Guinnessa! A do tego mnóstwo koncertów!
29/04/2017 11:08
Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!
0

Gverilli – Na pocztówkach. Premiera singla!

Nowy singiel Gverilli – Na pocztówkach już dostępny! Do utworu został nagrany klimatyczny teledysk, który jest efektem podróży Krzysztofa Szlęzaka i Mai Gołkiewicz na filipińską wyspę Siargao.
29/04/2017 10:01
O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku
0

O.S.T.R. - MTV Unplugged: Autentycznie. Premiera w warszawskim Empiku

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Sukces albumu Życie po śmierci podsunął artyście i jego muzykom pomysł akustycznej realizacji tego konkretnego albumu.
29/04/2017 09:37
Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP
0

Kocham Cię, Polsko!: Antek i jego dziecięcy debiut w TVP

W dziewiątym odcinku Kocham Cię, Polsko! będziemy mieli okazję cofnąć się do początków telewizyjnej kariery Antoniego Królikowskiego. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
29/04/2017 09:20
Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?
0

Kliczko vs Joshua 29.04.2017: transmisja. Gdzie i o której oglądać?

Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua to niesamowite emocje w wadze ciężkiej. Czy transmisja będzie dostępna? Gdzie obejrzeć walkę?
29/04/2017 08:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MATURA 2017 - INFORMATOR

MATURA 2017 - INFORMATOR

28/04/2017 14:33

0
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA