WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Michał Szpak jurorem w nowym programie - Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Tagi związane z Michał Szpak jurorem w nowym programie: michał szpak 2017

Michał Szpak jurorem w nowym programie

RSS 15/03/2017 12:42 Komentarze

Michał Szpak zaczynał karierę w show biznesie od udziału w talent show. Teraz sam ocenia młode talenty w nowym programie telewizyjnym!

Michał Szpak jurorem w nowym programie Michał Szpak jurorem w nowym programie / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Michał Szpak jurorem w nowym programie

Michał Szpak ocenia debiutantów w nowym programie muzycznym Telewizji Polskiej. Podczas transmisji na żywo na Facebooku wokalista zdradził, że wziął udział w nagraniach widowiska O! Polskie przeboje - hitu wiosennej ramówki TVP1. Wykonawca hitu Rosanna, który sam może się pochwalić znacznymi sukcesami na Festiwalu w Opolu, zadecyduje teraz z kolei, którzy młodzi artyści będą mieli szansę zaprezentować się ogólnopolskiej publiczności.
>> O! Polskie przeboje - kiedy i gdzie oglądać?

Michał Szpak w O! Polskie przeboje

Michał Szpak co prawda nie mógł powiedzieć zbyt wiele na temat swojej roli w programie przed emisją odcinka, ale podzielił się swoimi odczuciami na temat uczestników. - Strasznie fajna inicjatywa. Polega na tym, że wybiera się debiutantów na Opole. Dziś byłem jurorem i było dwóch debiutantów, którzy byli naprawdę spoko. Muszę wam przyznać, że w tym roku, jeśli cała reszta tak wygląda, będzie naprawdę bardzo wysoki poziom muzyczny i wykonawczy - tak Michał Szpak wypowiada się na temat nowego show.

Oglądacie O! Polskie przeboje?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne
0

Wianki nad Wisłą 2017 - MAPA ATRAKCJI. Gdzie koncerty, wicie wianków i inne

Wianki nad Wisłą 2017 już 24 czerwca! Czego nie można przegapić podczas tegorocznej, największej miejskiej imprezy plenerowej? Dokładna mapa atrakcji do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/06/2017 19:00
Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06
0

Polsat Boxing Night 2017 - WYNIKI walk 24.06

Polsat Boxing Night 2017 to wydarzenie, które fani boksu śledzą z wypiekami na twarzy. Na ESKA.pl znajdziecie wyniki walk, które zobaczymy 24 czerwca podczas gali.
24/06/2017 18:59
Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA
0

Life Festival Oświęcim 23.06.2017 - RELACJA

Najpierw rockowy pazur i chwytliwe, gitarowe melodie. Później jamajskie rytmy i słoneczna aura na długo po zmroku. Shaggy, Mesajah, Maleo Reggae Rockers, Lao Che i inni zadbali o to, by Oświęcim rozpalił się do czerwoności w tym muzycznym pojedynku o festiwalową publiczność. Wygrali wszyscy, z fanami TLFO na czele!
24/06/2017 15:53
Życzenia na imieniny Jana!
0

Życzenia na imieniny Jana!

Życzenia na imieniny Jana już teraz na ESKA.pl 
24/06/2017 15:53
Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?
0

Cudawianki 2017 - kto wystąpi na wiankach w Gdyni?

Cudawianki w Gdyni już 24 czerwca. Znamy program wydarzenia! 
24/06/2017 15:52
Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?
0

Polsat Boxing Night 2017 online. Gdzie i kiedy oglądać?

Polsat Boxing Night 2017 nadchodzi! Nie wiesz gdzie i jak oglądać galę na żywo? Szczegóły już teraz na ESKA.pl
24/06/2017 15:52
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

Gru, Dru i Minionki - pokazy przedpremierowe

21/06/2017 16:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA