Mecz Polska - Kazachstan 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

Autor: fot. EAST NEWS Mecz Polska - Kazachstan 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ

2017-09-05 11:32

Mecz Polska - Kazachstan za nami! Jeśli umknął wam jakiś ważny moment spotkania - zobaczycie go na ESKA.pl!

Mecz Polska - Kazachstan 4.09 2017: SKRÓT VIDEO, BRAMKI, WYNIK, KTO STRZELIŁ. Jeśli przegapiliście najważniejsze momenty spotkania, zobaczycie je w jednym miejscu. Polska Kazachstan na żywo dostarczył nam ogromnych emocji. Najbardziej odczuwali je kibice, którzy mecz Polski 4 września obejrzeli z trybun PGE Narodowego. Co działo się na boisku?

Polska w Eliminacjach Mistrzostw Świata 2018: GRUPA TABELA TERMINARZ. Co dalej z Polską?

Autor: brak danych

Która jest Polska w tabeli po meczu z Danią? Polska grupa w eliminacjach do MŚ 2018 i tabela to temat rozmów nie tylko najbardziej zagorzałych kibiców piłki nożnej. Przed meczem Dania - Polska 1.09 Polska miała pierwsze miejsce w gru

Polska - Kazachstan 4.09.2017: WYNIK, KTO STRZELIŁ

Wynik meczu Polska - Kazachstan 4 września 2017 3:0 (11' Milik, 74' Glik, 86' Lewandowski [karny]). Posiadanie piłki 57-43 %.

Polska - Kazachstan 4 września 2017 - SKRÓT, BRAMKI, VIDEO

Mecz Polska - Kazachstan 4.09.2017 przebiegał po naszej myśli. Szybko strzeliliśmy bramkę, a później mieliśmy szansę zwiększyć prowadzenie. Nasi rywale stwarzali sobie okazje, jednak w pierwszej połowie nie byli w stanie zagrozić Łukaszowi Fabiańskiemu. Druga połowa była lepsza niż pierwsza. W pewnym momencie piłkę z rzutu wolnego strzelił Robert Lewandowski, a ta przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak nie uznał bramki, bo... jej nie zauważył. Pomimo protestów naszych reprezentantów wciąż był wynik 1:0. Chwilę później rzut rożny i bramka Kamila Glika! Sędzia prawdopodobnie pod koniec spotkania zdał sobie sprawę, że powinien zaliczyć bramkę z rzutu wolnego i trzeba przyznać - niespodziewanie - podyktował Polakom rzut karny. Robert Lewandowski i 12 bramka w eliminacjach MŚ Rosja 2018.

Polska - Kazachstan: bramka Milika w 11 minucie (1:0)

Polska - Kazachstan: niezaliczona bramka Lewandowskiego - błąd sędziego

Bramka Kamila Glika w 74 minucie (2:0)

Skrót meczu Polska - Kazachstan 4.09.2017

Polska - Kazachstan: SKŁAD na mecz 4.09.2017. Kto zagra?

Mecz Polska - Kazachstan: skład na mecz 4 września 2017 nie powinien być zaskoczeniem. W jakim składzie Polska zagra z Kazachstanem o trzy punkty w eliminacjach do MŚ Rosja 2018? Adam Nawałka po porażce z Danią przyznał, że zrobi kilka zmian. Od pierwszych minut na