Mecz Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY meczu 23.02.17

Autor: fot. Bulls Ajax - Legia WYNIK i SKRÓTY 23.02.17

2017-02-23 22:14

Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 to rewanżowe starcie pomiędzy tymi drużynami w 1/16 Ligi Europy. Jak zakończył się mecz? Jak wyglądały bramkowe sytuacje? Wynik meczu i skróty podrzucamy Wam na ESKA.pl

Ajax - Legia 23.02.17 - skróty i wynik meczu podrzucamy Wam na ESKA.pl! Drugie spotkanie w ramach 1/16 Ligi Europy przebiegało bardzo powoli. W pierwszej połowie Legia mecz z Ajaxem potraktowała z dużym dystansem i bała się zaatakować. Gra rozpędziła się dopiero w drugiej połowie i dlatego wynik meczu Ajax Legia to 1:0. Niestety, piłkarze ze stolicy przegrali i kończą udział w europejskich pucharach. Na szczęście zdobyli duże doświadczenie grając na stadionach świata i mamy nadzieję zaowocuje to w następnym sezonie.

WYNIK meczu Ajax - Legia 23.02.17

Ajax 1:0 Legia - wynik daje awans do 1/8 Ligi Europy drużynie z Holandii. Drugi raz drużynie z Warszawy zabrakło wykończenia w sytuacjach podbramkowych. Najlepsi w Legii byli: Michał Pazdan i Odjidja Ofoe.

Mecz Ajax - Legia 23.02.17: SKRÓTY