WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - relacja, zdjęcia, wideo. Zobacz, co działo się w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie. Specjalnie dla was obserwowaliśmy galę ESKA Music Awards. Przez cały dzień - 26 sierpnia, relacjonowaliśmy najważniejsze fakty, plotki i zakulisowe ciekawostki. W naszej relacji znajdziecie też wywiady z gwiazdami gali ESKA Music Awards 2016! 
28/08/2016 09:13
Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?
0

Roast Michała Szpaka - transmisja w TV. Kiedy i gdzie oglądać show?

Roast Michała Szpaka będzie najlepszym show tej jesieni? Tego dowiemy się już we wrześniu po transmisji roastu Michała Szpaka w TV. Zastanawiacie się kiedy i gdzie oglądać program? Podpowiadamy na ESKA.pl
28/08/2016 18:40
MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący
0

MTV Video Music Awards 2016: transmisja, występy, prowadzący

Rozdanie nagród MTV Video Music Awards 2016 coraz bliżej. Sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać transmisję z gali w TV i internecie, kto wystąpi w roli prowadzących show oraz kto zaśpiewa na scenie. Wszystkie szczegóły tegorocznych VMAs już teraz - na Eska.pl!
28/08/2016 18:24
Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?
0

Powtórka ESKA Music Awards 2016 - gdzie oglądać online i w TV?

ESKA Music Awards 2016 26 sierpnia zawitała do Szczecina. Zastanawiacie się gdzie oglądać powtórkę gali online i w TV? Na ESKA.pl znajdziecie odpowiedzi na te pytania!
28/08/2016 17:47
Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?
0

Dropbox nie działa. Konieczna zmiana hasła?

Dropbox nie działa - z takim problelm mogą spotkać się użytkownicy korzystający z programu. Czy jedynym rozwiązaniem problemu jest zmiana hasła? Wyjaśniamy to na ESKA.pl
28/08/2016 16:33
Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?
0

Mecze Polski 2016/2017 w piłce nożnej. Z kim zagra Polska?

Mecze Polski 2016/2017, to kolejne emocje na najwyższym poziomie! Po sukcesie na Euro 2016 przyszedł czas na świetny występ w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018. Z kim i kiedy zagra Polska? Terminarz dostępny jest na ESKA.pl!
28/08/2016 16:17
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

Film o Britney Spears: Natasha Bassett w głównej roli. 'To nie jest dobry pomysł!'

26/08/2016 15:24

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

16/08/2016 15:50

0
The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

The Voice Of Poland vs USA: Kukulska, Miley Cyrus i kosmos. Tak będzie jesienią 2016!

14/08/2016 12:12

0
Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]

Cleo - płyta Bastet online. Wszystkie piosenki [VIDEO + TRACKLISTA]