Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze 0
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Trendy lata 2015: Kitesurfing i wakesurfing - jak dołączyć do trendy sportowców ZA DARMO?
0

Trendy lata 2015: Kitesurfing i wakesurfing - jak dołączyć do trendy sportowców ZA DARMO?

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają!
03/09/2015 14:08
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Natalia Nykiel - trasa koncertowa 2015. Lupus Electro Live Tour - gdzie kupić bilety?
0

Natalia Nykiel - trasa koncertowa 2015. Lupus Electro Live Tour - gdzie kupić bilety?

Natalia Nykiel laureatka statuetki ESKA Music Award 2015 rusza w trasę koncertową. Które miasta odwiedzi? Gdzie i za ile kupić bilety na koncerty Natalii Nykiel w ramach Lupus Electro Live Tour? Szczegóły do sprawdzenia na ESKA.pl
03/09/2015 14:16
Drift Masters GP 2015: 7 & 8 runda – GDZIE i KIEDY oglądać ligę samochodową? Sprawdź!
0

Drift Masters GP 2015: 7 & 8 runda – GDZIE i KIEDY oglądać ligę samochodową? Sprawdź!

Drift Masters GP 2015 - już wkrótce kolejna runda ligi samochodowej w jeździe poślizgiem! Organizatorzy jak zwykle zapewnili kibicom niezłe widowisko zapraszając do udziału jednych z najpopularniejszych drifterów i miłośników tej dyscypliny. Dowiedz się, kiedy i gdzie wystartuje 7 & 8 runda zawodów mających na celu wyłowienie najbardziej utalentowanych drifterów oraz przygotowanie ich do profesjonalnej walki z najlepszymi. Poznaj także założycieli tej organizacji! Wszystko na Eska.pl    
03/09/2015 14:01
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
03/09/2015 13:48
 Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?
0

Open'er 2016 data festiwalu. Jest zmiana! Kiedy startuje Open'er 2016?

Open'er 2016 - kiedy startuje jeden z najpopularniejszych festiwalu muzycznych lata? UWAGA - organizatorzy zmienili datę rozpoczęcia Open'er Festival 2016. Kolejna edycja festiwalu startuje już w czerwcu! 
03/09/2015 12:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska