WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski już na ESKA.pl
0

Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski już na ESKA.pl

Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski ma szanse podbić wakacyjne imprezy. Już teraz możecie posłuchać go na ESKA.pl
27/06/2016 15:03
Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!
0

Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!

Nowa piosenka Rihanny 2016 pt. Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond zadebiutowała w sieci. Czy to będzie megahit na miarę Diamonds? Sprawdź, jak RiRi wypadła w kolejnej piosence, którą napisała dla niej Sia już teraz - na ESKA.pl
27/06/2016 14:50
Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?
0

Likwidacja gimnazjów już w 2017 roku? Już za rok zaśpiewamy Everything Has Changed?

Gimnazja zostaną zlikwidowane już w 2017 roku? To oznacza, że nie będzie egzaminu gimnazjalnego? Zmiany w systemie oświaty pojawią się tuż po wyborach parlamentarnych 2015! Czy w przyszłym roku uczniowie zaśpiewają Everything Has Changed? Szczegóły na temat likwidacji gimnazjów znajdziecie na ESKA.pl 
27/06/2016 14:27
Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016
0

Polska - Portugalia: memy! Internauci w bojowych nastrojach przed ćwierćfinałem Euro 2016

Polska - Portugalia: memy dotyczące tego pojedynku pojawiły się jeszcze przed ćwierćfinałem Euro 2016. Bojowe nastroje i dobre humory dopisują, a patrząc na memy półfinał Euro 2016 jest nasz!
27/06/2016 13:45
Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski
0

Gorąca 20 Premiera: KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem. Raper powraca bez maski

KaeN feat. Kamil Bijoś - Kim jestem: hip-hopowa premiera na energetyczne rozpoczęcie tygodnia. Nowy kawałek rapera w propozycjach do list przebojów Radia ESKA usłyszycie 27 czerwca - tradycyjnie po godz. 18. Czy KaeN podbije serca słuchacze a jego nowy utwór zostanie hitem lata 2016? Zobaczcie teledysk do Kim jestem z KaeNem bez maski i oceńcie sami!
27/06/2016 13:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA