WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze 0
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eliza i Trybson - seks, miłość i wyznania w piosence Tajemnica. Zobacz teledysk pary z Warsaw Shore! [VIDEO]
0

Eliza i Trybson - seks, miłość i wyznania w piosence Tajemnica. Zobacz teledysk pary z Warsaw Shore! [VIDEO]

Eliza z Warsaw Shore - Tajemnica. Najnowsza piosenka Elizki oraz teledysk, w którym gościnnie wystąpił życiowy partner i ojciec dziecka Elizy - Trybson, również znany z programu Warsaw Shore - właśnie pojawił się na YouTube! Co dostaliśmy? Wyznanie miłości, obiecanki i macanki a do tego trochę tańca i dużo zarzucania blond włosami!    
28/04/2015 13:49
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 9: za kogo przebiorą się uczestnicy show 2 maja? Będzie Madonna i Britney Spears! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 9: za kogo przebiorą się uczestnicy show 2 maja? Będzie Madonna i Britney Spears! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 9 hołdem dla pop div? Odpowiedź na pytanie, za kogo przebiorą się uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 maja 2015 roku, potwierdza obecność m.in. Britney Spears i Madonny na scenie show. Zobaczcie, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc. 9 już teraz na ESKA.pl!
28/04/2015 13:28
Kozak System & Red Lips - Kochaj i Żyj. Wutes znowu remiksuje Red Lips! [AUDIO]
0

Kozak System & Red Lips - Kochaj i Żyj. Wutes znowu remiksuje Red Lips! [AUDIO]

Kozak System & Red Lips - Kochaj i Żyj to zupełnie nowy, gorący remix od Wutesa. To już drugi raz z kolei Wutes remiksuje Red Lips - wcześniej zmontował także własną wersję Hey Joe. Posłuchaj Kochaj i Żyj w tanecznych rytmach - przy tym się nie da nie ruszyć nóżką!
28/04/2015 13:01
Ciemniejsza strona Greya - pierwszy fragment drugiej części 50 twarzy Greya już jest! Czyją muzykę słychać w tle? [VIDEO]
0

Ciemniejsza strona Greya - pierwszy fragment drugiej części 50 twarzy Greya już jest! Czyją muzykę słychać w tle? [VIDEO]

Już jest pierwszy fragment trailera Ciemniejszej Strony Greya - czyli drugiej część 50 Twarzy Greya. Jak wygląda najbardziej oczekiwany film 2017 roku? Pan Grey zakłada maskę, a w tle słychać.... Nowe szczegóły na temat Ciemniejszej Strony Greya na ESKA.pl 
28/04/2015 12:58
Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]
0

Kim jest Natalia Siwiec, gość Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015? Modelka wystąpiła w kilku teledyskach! [VIDEO]

Natalia Siwiec u Kuby Wojewódzkiego 28.04.2015 będzie gościem w talk show razem z Pawłem Kukizem. Z tej okazji ESKA.pl odświeża informacje o Natalii Siwiec: kim jest, ile ma lat i co łączy ją z muzyką... Garść wiadomości i teledyski z Natalią Siwiec czekają na stronie!
28/04/2015 12:43
Gorąca 20 Premiera: Hardwell feat. Jonathan Mendelsohn - Echo [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Hardwell feat. Jonathan Mendelsohn - Echo [VIDEO]

Hardwell feat. Jonathan Mendelsohn - Echo to świeżutka propozycja do Listy Przebojów Radia ESKA. Ten taneczny kawałek usłyszycie u Puotecka już we wtorek, 28 kwietnia, po 18:00!
28/04/2015 12:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska