WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze 0
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 5: za kogo przebiorą się uczestnicy?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3. odc. 5 rusza już w najbliższą sobotę 4 kwietnia 2015 roku. Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w odcinku 5? Na scenie show zobaczymy m.in. występ Bruno Marsa
31/03/2015 13:54
Film Mulan Disneya - kolejna bajka w wersji z aktorami - potwierdzony! Kto zagra Mulan? [VIDEO]
0

Film Mulan Disneya - kolejna bajka w wersji z aktorami - potwierdzony! Kto zagra Mulan? [VIDEO]

Film Mulan już wkrótce w kinach. Kolejna bajka Disneya doczeka się wersji filmowej z udziałem aktorów. Zobaczcie, co wiemy o filmie Mulan, w którym nie zabraknie oczywiście muzycznych hitów. Wiemy też, dlaczego Disney decyduje się na kolejną produkcję na podstawie animowanego przeboju.
31/03/2015 13:51
Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]
0

Adam Kraśko - Dziadek Władek: premiera od uczestnika programów Rolnik Szuka Żony i Celebrity Splash [VIDEO]

Nowa piosenka od Adama Kraśko - byłego uczestnika programu Rolnik Szuka Żony i aktualnego uczestnika show Celebrity Splash. Po utworze Oj Aniu, Aniu Adam Kraśko publikuje nowy teledysk do nowej piosenki - Dziadek Władek. Nowa piosenka i nowy teledysk Adama Kraśko zobaczycie na ESKA.pl 
31/03/2015 12:46
Ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015 + pogoda na Wielkanoc 2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!
0

Ostrzeżenie o WICHURACH i BURZACH 31.03.2015 + pogoda na Wielkanoc 2015. Sprawdź gdzie będzie Gust of Wind!

Załamanie pogody przed Wielkanocą 2015! uważajcie w drodze na święta - wydano ostrzeżenia przed pogodą zagrażającą nawet życiu! Nad Polską jest groźny niż przynoszący burze i porywisty wiatr. Sprawdźcie jaka pogoda będzie w świątecznym tygodniu 2015
31/03/2015 12:23
Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]
0

Britney Spears ft. Iggy Azalea - Pretty Girls: kiedy premiera? Wspólna piosenka Britney i Iggy już gotowa! [VIDEO]

Britney Spears ft. Iggy Azalea Pretty Girls to nowa piosenka Britney Spears na 2015 rok, która jest już oficjalnie gotowa. A świadczy o tym nie tylko ujawniona data premiery wspólnej piosenki Britney Spears i Iggy Azalei. Zobaczcie, kiedy premiera duetu Britney Spears ft. Iggy Azalea i co nowego wiadomo na temat współpracy obu pań!
31/03/2015 12:21
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - zmiany w sprawdzianie 1.04.2015 na koniec podstawówki. Everything Has Changed? [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015: zmiany w sprawdzianie na koniec podstawówki wejdą w życie z dniem 1 kwietnia 2015 roku. To właśnie tego dnia uczniowie szóstych klas podstawówki zasiądą do pierwszego poważnego egzaminu. Jak wygląda nowy sprawdzian szóstoklasisty? Jakich zaskakujących zmian mogą spodziewać się szóstoklasiści na sprawdzianie? Czy będzie tak jak w piosence Everything Has Changed? 
31/03/2015 12:18
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska