WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO] - Nowy teledysk Mc Dziada
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]: Szymon Majewski, Mc Dziad, PiKej, Szymon Majewski parodia PiKeja, Kim jest PiKej, teledyski Mc Dziada

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]

RSS 17/05/2013 10:46 Komentarze 0
Niebieski wyjściowy dres PiKeja doczekał się wystąpienia w teledysku Mc Dziada!
MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska / fragment klipu / youtube
Ilustracja do artykułu: MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska, czyli dobrana para raperów i dziewczyna z fajnymi nogami! [VIDEO]
Mc Dziad zaprasza do współpracy tylko najgorętsze nazwiska szoł-bizu. Z Mc Dziadem rapowali m.in. Magda "Ałła" Gessler, Lech Wałęsa czy Natalia Siwiec.

Nadeszła w końcu chwila, że najbardziej pożądani raperzy w tym kraju nagrali wspólny kawałek. I do tego ciasnego od gorących nazwisk kawałka trzeba doliczyć nogi Basi Kurzyńskiej! Jest moc!

Na wszelki wypadek podpowiadamy, ko to jest PiKej i jego niebieski dres wizytowy ;)

MC Dziad feat. PiKej with guest star Basia Kurzyńska!

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]
0

Tokio Hotel zapraszają na koncert w Polsce: zobacz ekskluzywny wywiad na ESKA.pl [VIDEO]

Na miesiąc przed koncertem Tokio Hotel w Warszawie ESKA.pl spotkała się z zespołem, aby opowiedział nam o swoim nowym show. Zobacz eksluzywny wywiad z Tokio Hotel m.in. o trasie koncertowej, biografii, coverze Kelly Clarkson i posłuchaj jak członkowie grupy mówią po polsku
02/03/2015 17:33
You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]
0

You Can Dance 2015: odcinek 1 2.02.2015. Zobacz najlepszych tancerzy w teledyskach waszych ulubionych gwiazd [VIDEO]

You Can Dance wraca po przerwie do ramówki TVN. Pierwszy odcinek 2.03.2015. Zanim zobaczymy tancerzy polskiej edycji show, zobaczcie playlistę najlepszych teledysków, w których taniec klasyczny, czy nowoczesny, był równie ważny jak muzyka. Na tapecie ESKA.pl najciekawsze układy taneczne!
02/03/2015 16:36
You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]
0

You Can Dance 2015, odc. 1: co w pierwszym odcinku Po Prostu Tańcz? Nowi tancerze, nowe solówki i nowa muzyka pod lupą ESKA.pl [VIDEO]

You Can Dance 2015, odc. 1 z ESKA.pl. Jeszcze przed pierwszym odcinkiem You Can Dance 8 mamy dla Was informacje o nowych tancerzach i historiach, którymi będzie żyło show. Gotowi poznać 17-letnią Natalię i b-boya Maksymiliana w You Can Dance 8, odc. 1? Więcej o pierwszym odcinku You Can Dance 2015 po kliknięciu - zapraszamy!
02/03/2015 16:32
Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]
0

Lista przebojów 2015 - marzec: hity, które mogą zasilić G20 i Global Listę na początek wiosny 2015 [VIDEO]

Lista przebojów 2015 w marcu - czy to Gorąca 20 czy też Global Lista - na ESKA.pl ze strony potencjalnych hitów na wiosnę 2015. Zobaczcie kawałki, które mogą trafić na nasze listy przebojów wraz z nadejściem coraz cieplejszych i dłuższych dni. Czy tak będzie i jak listy przebojów Radia ESKA wyglądają na początku marca 2015? Wszystko po kliknięciu!
02/03/2015 16:19
Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]
0

Nowa płyta Kanye Westa 2015: mamy tytuł i okładkę [VIDEO]

Nowa płyta Kanye Westa zbliża się wielkimi krokami. Artysta opublikował tytuł oraz okładkę swojego albumu na Twitterze. Jakie znaczenie ma niezwykły obrazek? Sprawdź na ESKA.pl