WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz nie wystąpi w Opolu - Opole 2017: Maryla Rodowicz odwołuje występ

Tagi związane z Maryla Rodowicz nie wystąpi w Opolu: opole 2017, maryla rodowicz 2017

Maryla Rodowicz nie wystąpi w Opolu

RSS 20/05/2017 12:52 Komentarze

Maryla Rodowicz podjęła decyzję odnośnie występu na festiwalu Opole 2017. Artystka ostatecznie odwołała swój występ. Dlaczego?

Maryla Rodowicz wystąpi w Opolu. Lista gości artystki ujawniona Maryla Rodowicz wystąpi w Opolu. Lista gości artystki ujawniona / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz nie wystąpi w Opolu

Maryla Rodowicz nie wystąpi na festiwalu w Opolu 2017 - taka jest ostateczna decyzja artystki. Zaplanowany na 11 czerwca Złoty Jubileusz Maryli Rodowicz nie odbędzie się. - Atmosfera politycznego skandalu oraz dramat rodzinny spowodowały, że zdecydowałam się zrezygnować z koncertu 50-lecia, który miał się odbyć na festiwalu w Opolu. Nie tak wyobrażałam sobie swój Złoty Jubileusz. Przepraszam wszystkich Kolegów Artystów, którzy mieli uświetnić mój recital, przepraszam Publiczność ale to jedyne właściwe wyjście w tej sytuacji. Do zobaczenia na szlaku. Maryla - w taki sposób Maryla Rodowicz tłumaczy swoją decyzję na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Opole 2017: Maryla Rodowicz odwołuje swój występ

Dramat rodzinny, o którym mowa we wpisie artystki na Facebooku to śmierć matki Maryli Rodowicz. Przypomnijmy, że obok głównej gwiazdy podczas jej jubileuszowego koncertu mieli wystąpić: Feel, Margaret, Kasia Popowska, Urszula Dudziak, Andrzej Lampert, Audiofeels, Ukeje, Kozak System, Pectus, Helena Vondrackova, Grzegorz Skawiński, Włodek Pawlik, Marcin Wyrostek i Jan Kliment.

Sprzedaż biletów na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2017 rozpocznie się przełomie maja i czerwca. Będziecie oglądać festiwal w Opolu 2017 bez Maryli?

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program