WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA
0

Popek x Sobota x Matheo - cyrk, hala sportowa i tor rajdowy w teledysku Bajka! ZDJĘCIA

Popek, Sobota i Matheo w nowym teledysku pokazują 'bajkę' ciekawych ludzi! Zdjęcia z klipu do obejrzenia - tylko na ESKA.pl!
22/03/2017 20:32
Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?
0

Cenzura na YouTube: co to jest Restricted Mode?

YouTube przeprasza za blokowanie filmów o tematyce LGBT w trybie ograniczonego dostępu. Jak do tego doszło i o co dokładnie chodzi w Restricted Mode?
22/03/2017 19:35
Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!
0

Eurowizja 2017: reprezentantka Rosji jednak nie wystąpi w Kijowie!

Reprezentantka Rosji na Eurowizji 2017 nie wystąpi w Kijowie. Dlaczego Julia Samoylova nie może wziąć udziału w finale konkursu na Ukrainie?
22/03/2017 17:08
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]
0

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: ONLINE i w TV [TRANSMISJA]

Czarnogóra - Polska to najbardziej emocjonujący mecz w grupie E! 26 marca piłkarze Adama Nawałki powalczą o 3 punkty w eliminacjach MŚ Rosja 2018, dlatego nie możecie go przegapić! Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać mecz Polski? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
22/03/2017 16:58
Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]
0

Ed Sheeran i Rupert Grint to ta sama osoba! O co chodzi? [VIDEO]

Ed Sheeran i Rupert Grint to jedna i ta sama osoba?! Nowy skecz z odtwórcą roli Rona z Harry'ego Pottera wywołuje wielkie zamieszanie. O co tak naprawdę chodzi? Sprawdzamy!
22/03/2017 16:54
Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?
0

Ciemniejsza Strona Greya - kiedy premiera na DVD?

Ciemniejsza Strona Greya na DVD już wkrótce trafi do sprzedaży! Dostępna będzie również wersja płyty z wywiadami, zakulisowymi materiałami i niepublikowanymi do tej pory materiałami. Kiedy premiera? Przekonajcie się na ESKA.pl
22/03/2017 16:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

Mecz Czarnogóra - Polska 2017: DATA, MIEJSCE, BILETY

21/03/2017 10:54

0
Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

Pierwsza randka - obsługa lokalu. Kim są Aleks, Darek, Magda i Paulina?

17/03/2017 15:52

0
Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

Nowość w Muzyką Się Żyje: Margaret - Blue Vibes [VIDEO]

17/03/2017 13:53

0
Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

Tove Lo w Polsce 2017: data, miejsce, bilety

17/03/2017 10:41

0
Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

Roast Włodarczyka - najmocniejsze TEKSTY

16/03/2017 16:34

0
Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

Co się robi z mleka? Po Familiadzie 'będziesz z tego znana'

14/03/2017 16:13

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Olga Frycz
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
polub
ESKA