WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze 0
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dzień Kobiet - życzenia poważne i wierszyki. Zobaczcie, czego życzyć na 8 marca. Girls Just Want To Have Fun! [VIDEO]
0

Dzień Kobiet - życzenia poważne i wierszyki. Zobaczcie, czego życzyć na 8 marca. Girls Just Want To Have Fun! [VIDEO]

Życzenia z okazji Dnia Kobiet na 8 marca mamy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Kobiet - poważnych, ale i rymowanych wierszyków. Jeśli nie wiecie, czego życzyć kobiecie, to zapraszamy koniecznie. Podstawowa zasada to, że Girls Just Want To Have Fun!
05/03/2015 15:16
Szybcy i Wściekli 7 soundtrack: My Angel - Prince Royce. Nowa piosenka z filmu już jest [VIDEO]
0

Szybcy i Wściekli 7 soundtrack: My Angel - Prince Royce. Nowa piosenka z filmu już jest [VIDEO]

Nowa piosenka z filmu Szybcy i Wściekli 7 już jest! Tym samym odsłania się kolejna pozycja z soundtracku filmu. O jaki utwór chodzi? Nowa piosenka oraz nowy teledysk z Szybkich i Wściekłych 7 to kawałek pt. My Angel w wykonaniu Pricne Royce'a. Klip zawiera sceny z filmu i zapierające dech w piersiach zdjęcia z pustyni wokół Dubaju. Video do My Angel do zobaczenia na ESKA.pl 
05/03/2015 14:33
Nowości Muzyczne 2015 - marzec: przedwiosenne hity! Najciekawsze premiery muzyczne marca sprawdzisz na ESKA.pl [VIDEO]
0

Nowości Muzyczne 2015 - marzec: przedwiosenne hity! Najciekawsze premiery muzyczne marca sprawdzisz na ESKA.pl [VIDEO]

Najciekawsze premiery 2015: największe wydania muzyczne, które mogą zawładnąć rynkiem muzycznym. To dopiero początek miesiąca, a już wydanych zostało kilka dobrze zapowiadających się hitów. Swoje nowe piosenki zaprezentowali tacy artyści, jak: The Chainsmokers, Chris Brown, Clean Bandit, Galantis oraz między innymi Carly Rae Jepsen. Kto oprócz nich? Sprawdź!
05/03/2015 14:17
Legia - Śląsk  mecz 05.03: gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]
0

Legia - Śląsk mecz 05.03: gdzie oglądać w TV i online NA ŻYWO, o której godzinie rewanż w Pucharze Polski? Damy Radę? - pytają kibice obu drużyn [VIDEO]

Mecz Legia - Śląsk 05.02.2015 na żywo pod lupą ESKA.pl. Wiemy, gdzie oglądać Legia Warszawa - Śląsk Wrocław w TV i online oraz o której godzinie zaczyna się spotkanie rewanżowe w ramach Pucharu Polski. Klikajcie po informacje o transmisji meczu Legia - Śląsk z 5 marca już teraz. Damy Radę - w to wierzą fani obydwu klubów.
05/03/2015 14:12
Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w rocznicę jego urodzin!
0

Momofuku Ando - 6 TRICKÓW żeby ulepszyć chińskie zupki, które wynalazł! Zobacz GOOGLE DOODLE w rocznicę jego urodzin!

Momofuku Ando - to dzięki niemu zalewasz wodą chińską zupkę. Dziś obchodziłby 105 urodziny. Dowiedz się więcej o wynalazcy zupy instant, któremu Google poświęcił dziś doodla - czyli ozdobny motyw swojej nazwy w wyszukiwarce. 
05/03/2015 13:43
Must Be The Music 9 - uczestnicy. Widzicie nowe gwiazdy? Zobaczcie zapowiedź MBTM 2015 i sprawdźcie sami [VIDEO]
0

Must Be The Music 9 - uczestnicy. Widzicie nowe gwiazdy? Zobaczcie zapowiedź MBTM 2015 i sprawdźcie sami [VIDEO]

Występy uczestników Must Be The Music 9 jeszcze przed pierwszym odcinkiem show na ESKA.pl - a dokładniej ich pierwsze fragmenty. Wszystko to za sprawą zapowiedzi Must Be The Music 2015 dostępnej już w sieci. Chłopak z gitarą, młode divy z wokalem jak dzwon i świeże kapele nie tylko z Polski... Czy wśród uczestników Must Be The Music 9 widzicie pierwsze gwiazdy?
05/03/2015 13:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]