WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze 0
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w wielkim finale? Finaliści Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 na ESKA.pl [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto zaśpiewa w wielkim finale muzycznego show? Kto okazał się najlepszy w 9. odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo i przeszedł do ścisłego finału? Poznaj finalistów Twoja Twarz Brzmi Znajomo na ESKA.pl 
03/05/2015 09:53
Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]
0

Matura 2015 z polskiego: temat wypracowania - jaki będzie? Sprawdzamy poprzednie lata. Complicated? [VIDEO]

Jakie tematy i lektury pojawiły się na maturze z języka polskiego w 2014 roku? Istnieje prawdopodobieństwo, że tematy, z którymi musieli zmierzyć się uczniowie w 2014 roku nie powtórzą się na maturze 2015. Sprawdź, jakie tematy wypracowania znaleźli maturzyści w swoich arkuszach w 2014 roku
03/05/2015 09:09
Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]
0

Mali Giganci - finał. Kto wygrał pierwszą edycję? Tego dowiesz się z relacji online na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wygrał pierwszą edycję Małych Gigantów? Czadersi, a może Klika Rubika? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w relacji online z wielkiego finału Małych Gigantów na ESKA.pl
03/05/2015 09:00
Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Pacquiao - Mayweather wynik najdroższej walki w historii boksu! Kto zaśpiewa You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Pacquiao vs Mayweather - czyli najbardziej kasowa walka w historii boksu została stoczona w nocy z 2 na 3 maja 2015 roku. Kto wygrał starcie? Pacquiao - mistrz szybkości, czy jak dotąd niepokonany Floyd Mayweather? Wynik walki Pacquiao vs Mayweather na ESKA.pl 
03/05/2015 08:59
Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]
0

Manny Pacquiao śpiewa Let It Go. Przegrany w najbardziej kasowej walce bokserskiej ma szansę na karierę muzyczną? [VIDEO]

Manny Pacquiao 2 maja 2015 przegrał najbardziej kasową walkę w historii boksu. Czy to oznacza koniec jesto bokserskiej kariery? Nawet jeśli mielibyśmy już nigdy nie zobaczyć Pacquiao na ringu, to być może zobaczymy go w roli gwiazdy muzycznej! Skąd te przypuszczenia? Wystarczy wysłuchać nagrania, na którym Manny Pacquiao śpiewa Let It Go!
03/05/2015 08:22
Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]
0

Floyd Mayweather Jr - Manny Pacquiao: kim są zawodnicy najbardziej kasowej walki w historii boksu? All I Need o zawodnikach [VIDEO]

Walka Pacquiao - Mayweather odbędzie się już w najbliższą sobotę 02.05.2015. Kim jest Manny Pacquiao i kim jest Floyd Mayweather? Poznaj osiągnięcia zawodników najbardziej kasowej walki w historii boksu!
03/05/2015 07:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015: finał - kiedy jest, kto wygra i czego się spodziewać? [VIDEO]

01/05/2015 16:52

0
Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

Matura 2015: o której, przecieki, arkusze, zadania, odpowiedzi, ściągi, zmiany, wyniki. Wszystko o Maturze 2015!

30/04/2015 16:18

0
Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

Imagine Dragons w Polsce 2016: koncert w Łodzi. Kiedy, po ile bilety i od kiedy w sprzedaży? [VIDEO]

29/04/2015 10:46

0
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

25/04/2015 10:32

0
HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

HIT! Daft Punk, Eminem i Beatlesi w jednej piosence Linkin Park - In the End ZOBACZ!

20/04/2015 12:42

0
Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

Szybcy i wściekli 7: Paul Walker - jak zagrał w filmie i teledysku do See You Again? [VIDEO]

11/04/2015 10:04

6
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!

Ktoś wyjątkowy zawrócił Ci w głowie na wiosnę? Dowiedz się jak kochać z głową!


Akcja partnerska