Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze 0
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować
0

Pharrell Williams w Polsce 2015 - fani domagają się koncertu. 5 powodów, dla których warto go zorganizować

Pharrell Williams w Polsce w 2015 roku? Fani wokalisty domagają się koncertu Williamsa w Polsce. Na ESKA.pl dorzucamy 5 powodów, dla których Pharrell Williams powinien zaśpiewać w Polsce! 
04/07/2015 22:33
Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]
0

Open'er 2015 online na YouTube - gdzie oglądać? Koncerty Open'era 2015, czy live stream będzie dostępny w sieci? [VIDEO]

Open'er 2015 online na YouTube? Czy na popularnym kanale pojawią się live streamy wybranych koncertów Open'era 2015? Gdzie oglądać na żywo występy artystów na Open'er 2015? Sprawdzamy informacje dotyczące jednego z największych festiwali muzycznych tego lata w Polsce. 
04/07/2015 22:03
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska