Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze 0
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D
0

One Direction - Drag Me Down LIVE: pierwsze koncertowe wykonanie nowej piosenki 1D

One Direction - Drag Me Down w wersji LIVE. Mamy nagranie video z pierwszego wykonania na żywo nowej piosenki od chłopaków z 1D. Jak wygląda Drag Me Down w wersji koncertowej? Jak na nowy kawałek zareagowali fani boysbandu? Odopowiedzi na ESKA.pl 
03/08/2015 12:23
Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.
0

Gorąca 20 Premiera: Twenty One Pilots – Stressed Out.

Twenty One Pilots – Stressed Out to piosenka, którą usłyszycie w ramach propozycji do listy przebojów Radia ESKA w upalny poniedziałek 3 sierpnia! Posłuchaj na ESKA.pl jeszcze przed premierą na antenie radiowej!    
03/08/2015 12:10
Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?
0

Carly Rae Jepsen - Warm Blood: nowa piosenka porównywana do Bad Blood Taylor Swift. Słusznie?

Carly Rae Jepsen Warm Blood prezentuje jako trzeci singiel z płyty E•MO•TION. Nowa piosenka Carly Rae Jepsen przez tytuł porównywana jest do Bad Blood Taylor Swift. Czy kawałki rzeczywiście są do siebie podobne? Posłuchajcie już teraz audio Warm Blood Carly Rae Jepsen i przekonajcie się sami!
03/08/2015 11:59
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
03/08/2015 11:57
Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell
0

Tour de Pologne 2015: trasa 3. etapu. Katowice i Zawiercie - utrudnienia w ruchu. Czeka nas Highway To Hell

Tour de Pologne 2015 trasa - Katowice to kolejne miasto, przez które przejedzie peleton. Niestety emocje sportowe wiążą się w tym przypadku  z utrudnieniami w ruchu, które potrwają od 2 sierpnia do 4 sierpnia. 3. etap Tour de Pologne od Zawiercia do Katowic może spowodować korki na Śląsku. Jak wygląda trasa TdP podczas 3 etapu? Sprawdź na mapie na ESKA.pl 
03/08/2015 11:32
One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?
0

One Direction - Drag Me Down: Zayn Malik o nowej piosence 1D. Co powiedział?

One Direction Drag Me Down niespodziewanie zaprezentowali na koniec lipca 2015 roku. Dzień po premierze Drag Me Down na temat kawałka wypowiedział się były członek 1D. Tweet Zayna Malika o nowej piosence One Direction cytują oczywiście wszystkie media muzyczne. Nic dziwnego, skoro całkiem niedawno Zayna Malika posądzono o krytykowanie twórczości boysbandu.
03/08/2015 10:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

02/08/2015 09:19

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska