WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO] - Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni wystąpiła prawie nago

Tagi związane z Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]: sylwester polsatu 2013, sylwestrowa moc przebojów 2013, maryla rodowicz sylwester, maryla rodowicz na sylwestrze w gdyni, maryla rodowicz nago

Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:45 Komentarze
Maryla Rodowicz prawie nago na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz film z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu w stroju, którego nie powstydziłaby się nawet Lady Gaga!
Maryla Rodowicz na Sylwestrze Polsatu w Gdyni / fot. WBF
Ilustracja do artykułu: Maryla Rodowicz na Sylwestrze w Gdyni. Zobacz video z występu Maryli na Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu! [VIDEO]
Maryla Rodowicz na Sylwestrze 2013/2014 w Gdyni - legendarna polska wokalistka zbliża się już do 70-tki, a jednak odważyła sie wystąpić w stroju, którego nie powstydziłaby się Lady Gaga! Maryla pochwaliła się ostatnio, że schudła aż 20 kilogramów. Nowe kształty pokazała w odsłaniającym nogi stroju, którego góra była zrobiona z plastiku, a imitowała piersi i brzuch brazylijskiej tancerki. Hit czy obciach? Opinie są różne, jednak raczej na pewno Maryla zagwarantowała sobie, że jej wyjątkowo oryginalny strój będzie wspominany jeszcze przez lata...

>>> Maryla Rodowicz i jej strój na Sylwestrze w Gdyni - HIT czy KIT? Zagłosuj w rankingu!

Zobacz, jak półnaga Maryla Rodowicz śpiewała przeboje w rytmie latino podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Gdyni - na ESKA.pl!

SYLWESTER 2013/14 - MARYLA RODOWICZ from m on Vimeo.


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?
0

Eurojackpot - zasady. Jak grać w nową loterię?

Eurojackpot - największa europejska gra liczbowa niedługo trafi do Polski! Do wygrania ogromne sumy pieniędzy! Sprawdzamy zasady opisujące jak grać w nową loterię!
22/08/2017 16:57
Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!
0

Festiwale 2017: najciekawsze muzyczne debiuty!

Najlepsze festiwalowe debiuty już teraz na ESKA.pl. Sprawdź, kto porwał publiczność do zabawy.
22/08/2017 16:37
Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?
0

Eurojakckpot w Polsce - kiedy i jak grać?

Eurojakckpot w Polsce! Wszyscy fani gier losowych będą mieli teraz szanse wygrać dużo więcej niż w słynnej 'szóstce' Lotto. Kiedy i jak grać? Sprawdzamy na ESKA.pl. 
22/08/2017 16:30
Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk
0

Mayweather vs McGregor - o której? Karta walk

Mayweather vs Mcgregor. Ta walka będzie starciem tytanów, na które czekają fani sportów walk z całego świata! Utytułowani zawodnicy już niedługo zmierzą się w ringu. Sprawdźcie kiedy i o której godzinie odbędzie się pojedynek.
22/08/2017 15:50
Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy
0

Koniec świata we wrześniu 2017. Poznaj dowody i datę apokalipsy

Koniec świata nastąpi we wrześniu 2017 roku - tak twierdzą wyznawcy teorii apokaliptycznych. Według nich ma to związek z ostatnim całkowitym zaćmieniem Słońca. 
22/08/2017 15:44
Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]
0

Taylor Swift - Instagram i Facebook. Co oznacza nowe wideo? [VIDEO]

Taylor Swift w kilka dni po skasowaniu całej zawartości swoich kont na portalach społecznościowych, udostępniła na Instagramie i Facebooku tajemnicze wideo. Co może oznaczać?
22/08/2017 15:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

KONKURS: Piękna i Bestia na DVD do wygrania na ESKA.pl

17/08/2017 15:12

0
Co na  świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

Co na świecie myślą o Tede, Taco Hemingwayu i Quebonafide? VIDEO

17/08/2017 14:53

0
Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

Nick Sinckler wziął gejowski ślub z Polakiem. Kto to?

17/08/2017 10:52

0
Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

Azja Express 2: uczestnicy w indyjskich strojach. Rozpoznasz wszystkich?

16/08/2017 15:26

0
Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

Nowości Muzyczne 2017 - nowe hity

14/08/2017 17:33

0
Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

Nowa funkcja na Facebooku specjalnie dla Polaków! Jak ją uruchomić?

01/08/2017 12:50

0
informacje
Polecamy
GŁOSOWANIE
Który singiel Shawna Mendesa jest najlepszy?
  • Life of the Party
  • Something Big
  • Stitches
  • I Know What You Did Last Summer
  • Mercy
  • Treat You Better
  • There's Nothing Holdin' Me Back
polub
ESKA