WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO] - Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

Tagi związane z Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]: Margaret Stay - Rihanny, Margaret Stay - Rihanny video, Margaret w radiu ESKA

Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

RSS 10/04/2013 13:09 Komentarze
Margaret w studiu Radia ESKA na żywo zaśpiewała nie tylko swój hit Thank You Very Much, ale pokazała też, że w coverze Stay - Rihanny czuje się równie świetnie! Zobaczcie video!
Margaret w Gorącej 20 u Puotcka zaśpiewała słuchaczom ESKI swoją piosenkę, o której jest bardzo głośno nie tylko ze względu na odważny klip z golasami. Wykon unplugged Thank You Very Much - Margaret możecie zobaczyć już na Eska.pl.

Jednak Margaret w Radiu ESKA miała przygotowaną jeszcze jedną niespodziankę dla słuchaczy i swoich fanów. Za Puotcka zapowiedziała awans Stay - Rihanny w G20 i... zaśpiewała hit Barbadoski!

Margaret była też specjalnym gościem na videoczacie ESKA.pl - zapis video jest dostępny tutaj >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
Artur Sikorski przekonuje: 'Będę walczył'. Nowa piosenka wokalisty
0

Artur Sikorski przekonuje: 'Będę walczył'. Nowa piosenka wokalisty

Artur Sikorski postanowił sprawdzić się w solowym projekcie, a utwór pt. Będę walczył, jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzący album. Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
26/04/2017 15:50
Pożegnaj Kasię Moś! Kiedy piosenkarka wylatuje na Eurowizję 2017?
0

Pożegnaj Kasię Moś! Kiedy piosenkarka wylatuje na Eurowizję 2017?

Trzymacie kciuki za sukces Kasi Moś na Eurowizji 2017? Jeśli chcecie, możecie osobiście życzyć artystce powodzenia przed jej wylotem do Kijowa.
26/04/2017 15:42
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo
0

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!
26/04/2017 15:38
FaceApp - aplikacja, która zmienia twarz nie do poznania
0

FaceApp - aplikacja, która zmienia twarz nie do poznania

Dzięki FaceApp każdy może sprawdzić m.in. jak będzie wyglądał, gdy będzie stary.
26/04/2017 15:30
III Koncert Niepodległości Trzeciego Maja: szczegóły, miejsce, wejściówki
0

III Koncert Niepodległości Trzeciego Maja: szczegóły, miejsce, wejściówki

3 maja 2017 roku w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbędzie się III Koncert Niepodległości Trzeciego Maja.
26/04/2017 15:24
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA