WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO] - Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

Tagi związane z Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]: Margaret Stay - Rihanny, Margaret Stay - Rihanny video, Margaret w radiu ESKA

Margaret coveruje Stay - Rihanny na żywo w Radiu ESKA! [VIDEO]

RSS 10/04/2013 13:09 Komentarze
Margaret w studiu Radia ESKA na żywo zaśpiewała nie tylko swój hit Thank You Very Much, ale pokazała też, że w coverze Stay - Rihanny czuje się równie świetnie! Zobaczcie video!
Margaret w Gorącej 20 u Puotcka zaśpiewała słuchaczom ESKI swoją piosenkę, o której jest bardzo głośno nie tylko ze względu na odważny klip z golasami. Wykon unplugged Thank You Very Much - Margaret możecie zobaczyć już na Eska.pl.

Jednak Margaret w Radiu ESKA miała przygotowaną jeszcze jedną niespodziankę dla słuchaczy i swoich fanów. Za Puotcka zapowiedziała awans Stay - Rihanny w G20 i... zaśpiewała hit Barbadoski!

Margaret była też specjalnym gościem na videoczacie ESKA.pl - zapis video jest dostępny tutaj >>

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?
0

Mistrz i Małgorzata - kto był poetą?

Kto był poetą w powieści Mistrz i Małgorzata? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. Czy znała prawidłową odpowiedź?
29/05/2017 20:03
Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO
0

Piosenki z KSW 39: Juras i Popek z najlepszymi wejściami VIDEO

Na KSW 39 oprócz sportowych emocji zawodnikom towarzyszyła motywacyjna muzyka podczas wejścia do klatki. Sprawdź, przy jakich utworach wchodzili Juras i Popek. To ich wejścia zrobiły największe wrażenie na kibicach. 
29/05/2017 17:57
Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?
0

Seriale na Facebooku. Co będzie można obejrzeć?

Facebook zapłaci twórcom nawet 250 tysięcy dolarów za seriale i dłuższe materiały wideo. Kiedy i co będzie można obejrzeć na Facebooku?
29/05/2017 17:10
Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT
0

Dzień Bez Stanika 2017: gwiazdy bez biustonosza HOT

Dzień Bez Stanika 2017 to jedno z najbardziej nietypowych świąt. Sprawdź na ESKA.pl, które gwiazdy doskonale wpisują się w ten dzień.
29/05/2017 17:07
Piłkarz Kung Fu - o kim mowa?
0

Piłkarz Kung Fu - o kim mowa?

Jednego z polskich piłkarzy, przezywano Kung Fu... - poprawna odpowiedź na to pytanie w Milionerach była warta 5000 zł.
29/05/2017 16:33
Truskawkowy Księżyc - kiedy jest i jak wygląda?
0

Truskawkowy Księżyc - kiedy jest i jak wygląda?

Już wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć Truskawkowy Księżyc. Kiedy dokładnie jest to zjawisko i jak wygląda w rzeczywistości? 
29/05/2017 16:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

28/05/2017 17:24

0
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

28/05/2017 00:50

0
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

27/05/2017 11:22

0
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

25/05/2017 15:16

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA