WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze 0
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat.

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat.
01/04/2015 18:17
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]
0

Wielkanoc 2015 - przerwa świąteczna: do kiedy wolne po świętach? Czy idzie się do szkoły po Lanym Poniedziałku? Wiemy, do kiedy gramy The Lazy Song [VIDEO]

Od kiedy do kiedy wolne w Wielkanoc 2015? Na pytanie o przerwę świąteczną w Wielkanoc 2015 odpowiadamy na ESKA.pl. Wiemy m.in. czy 7 kwietnia 2015 roku po Lanym Poniedziałku idziemy do szkoły. Zobaczcie już teraz, do kiedy The Lazy Song na playlistach będzie aktualne!
01/04/2015 16:44
Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast of w Comedy Central - filmy, fragmenty show na ESKA.pl [VIDEO]

Za nami Roast of Justin Bieber w Comedy Central. Jak wypadł idol nastolatek w programie komediowym? Zobacz filmy i teksty z Roast of Justin Bieber z 1 kwietnia 2015 roku. 
01/04/2015 16:35
HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]
0

HIT INTERNETU - 100 lat muzyki w jednym klipie - śpiewające dziewczyny w samochodzie. Zobacz SketchShe Mine Through Time [VIDEO]

Jest nowy HIT INTERNETU 2015! Tym razem to trzy śpiewające dziewczyny w samochodzie, które postanowiły udowodnić, że w szybki i ładny sposób można streścić ostatnie 100 lat w muzyce. Klip pt. Mime Through Time by SketchSHE, czyli po prostu 100 lat muzyki w jednym klipie jest naprawdę HOT! 
01/04/2015 15:33
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska