WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!
0

Gromee - Fearless: niepublikowany fragment teledysku! Zobacz TYLKO na ESKA.pl!

Gromee - Fearless: to jeden z hitów lata 2016! Już teraz tylko na ESKA.pl znajdziecie przedpremierowo fragment wakacyjnego teledysku! Zobaczcie i oceńcie już teraz >>
30/06/2016 15:49
Polska - Portugalia: skład na 1/4 finału Euro 2016!
0

Polska - Portugalia: skład na 1/4 finału Euro 2016!

Skład Polski na mecz z Portugalią, to odpowiedź na pytanie: kto zagra 30 czerwca w 1/4 finału EURO 2016? Kto zagra w ćwierćfinale mistrzostw Europy we Francji? Szczegóły i odpowiedź na te pytanie poznacie na ESKA.pl!
30/06/2016 15:07
Hymn na Euro 2016: This One's For You Davida Guetty to hit czy kit? SONDA
0

Hymn na Euro 2016: This One's For You Davida Guetty to hit czy kit? SONDA

Hymn na Euro 2016 to kawałek, który znają wszyscy kibice. Czy każdemu jednak This One's For You przypadło do gustu? Weź udział w naszej sondzie i zdecyduj, czy kawałek Davida Guetty i Zary Larsson to hit czy kit!
30/06/2016 14:54
Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?
0

Mateusz Krautwurst - chory. Co się stało i jak możemy mu pomóc?

Mateusz Krautwurst ciężko chory! Uczestnik znany z The Voice of Poland ma problemy z ilością płytek krwi w organizmie... Wokalista pilnie potrzebuje pomocy, która będzie wymagać od Was jedynie czasu i poświęcenia!
30/06/2016 14:40
Mateusz Krautwurst - kim jest ciężko chory wokalista?
0

Mateusz Krautwurst - kim jest ciężko chory wokalista?

Kim jest Mateusz Krautwurst? W jakich programach brał udział? Młody wokalista współpracował z największymi gwiazdami. Z kim? Tego wszystkiego dowiecie się na ESKA.pl!
30/06/2016 14:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Hymn na Euro 2016
Piosenka Davida Guetty - This One's For You to HIT czy KIT?
  • HIT
  • KIT
polub
ESKA