Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze 0
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]
0

#sorrymamo - o co chodzi z hashtagiem na Dzień Matki 2015? Powiedzcie Sorry mamie 26 maja razem z nami! [VIDEO]

#sorrymamo to hashtag, pod którym zbieramy Wasze przeprosiny dla Mam na Dzień Matki 2015. Planujemy zalać tą akcją Facebooka, Twittera i Instagram - oczywiście 26 maja. O co chodzi w akcji #sorrymamo i kto weźmie w niej udział? O internetowym projekcie na Dzień Matki 2015 na ESKA.pl. Gotowi powiedzieć Sorry swojej mamie?
26/05/2015 09:36
Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?
0

Stanisława Celińska u Kuby Wojewódzkiego 26.05.2015. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką?

W nadchodzącym odcinku show Kuby Wojewódzkiego wystąpi Stanisława Celińska. Kim jest Stanisława Celińska i co łączy ją z muzyką? Tłumaczymy i objaśniamy młodszemu pokoleniu 
26/05/2015 16:54
Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]
0

Young Stars Festival 2015: informacje praktyczne przed imprezą z 30.05.2015 [VIDEO]

Young Stars Festival 2015 rusza już 30.05.2015. Impreza odbędzie się na Poznań Arenie. Jak dojechać na Young Stars Festival 2015? O której nastąpi otwarcie bramek? Informacje praktyczne na temat Young Stars Festival 2015 na Eska.pl 
26/05/2015 16:38
Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]
0

Dzień Dziecka: życzenia na 1 czerwca - wierszyki, rymowanki i inne. Wszyscy jesteśmy przecież Kids [VIDEO]

Życzenia na Dzień Dziecka w postaci wierszyków, rymowane i nie tylko znajdziecie na naszej stronie jeszcze przed 1 czerwca. Zobaczcie przykłady życzeń na Dzień Dziecka i zainspirujcie się prezentowanymi pomysłami. ESKA.pl nie zapomina o życzeniach na Dzień Dziecka, bo w końcu Kids jesteśmy przez całe życie!
26/05/2015 16:36
Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]
0

Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk: gdzie oglądać w TV i online finał Ligi Europy 27.05.2015? Znalezienie Live Streamów jest Impossible [VIDEO]

Gdzie oglądać finał Ligi Europy 2015? Mecz finałowy Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk odbędzie się już w najbliższą środę 27.05.2015 na Stadionie Narodowym w Warszawie. O której rozpocznie się finał Ligi Europy? Czy istnieje możliwość obejrzenia meczu Sevilla - Dnipro Dniepropetrowsk w TV lub online? Gdzie szukać darmowych i legalnych live streamów do transmisji finału Ligi Europy?
26/05/2015 15:43
Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety. Za ile i gdzie można kupić? Sprawdź, ceny biletów na SuperHit Festiwal w Sopocie [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015: bilety nadal dostępne są w sprzedaży? W tym roku festiwal w Sopocie odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015. Gdzie i za ile kupić bilety na Polsat SuperHit Festiwal w Operze Leśnej? Informacje na ten temat do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/05/2015 15:34
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

Eurowizja 2015 - POLSKA: kiedy, o której, gdzie oglądać występ Moniki Kuszyńskiej w finale Eurowizji 2015? Nie przegapcie! [VIDEO]

23/05/2015 17:48

2
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska