WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze 0
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Justin Bieber Roast w polskiej telewizji: kiedy premiera na Comedy Central PL? Jest już data! [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast w polskiej telewizji: kiedy premiera na Comedy Central PL? Jest już data! [VIDEO]

Justin Bieber Roast także w polskiej telewizji! Program Bieber Roast fani wokalisty zobaczą w Polsce dzięki Comedy Central PL. Stacja potwierdziła transmisję serii skeczów z udziałem pop gwiazdy przy okazji premiery nowej zapowiedzi Justin Bieber Roast. Kiedy oglądać Justin Bieber Roast w polskiej TV? Zobaczcie najnowszy zwiastun i sprawdźcie informacje na ESKA.pl!
04/03/2015 13:38
Justin Bieber Roast: zapowiedzi satyrycznego programu z Justinem Bieberem [VIDEO]
0

Justin Bieber Roast: zapowiedzi satyrycznego programu z Justinem Bieberem [VIDEO]

Justin Bieber w programie Roast Of w Comedy Central udowodnił, że ma do siebie dystans. Do sieci trafiło już kilka zapowiedzi satyrycznego programu, w którym Justin Bieber żartuje z siebie. Bieber obrzucany jajkami, Biebier w parodii reklamy Calvina Kleina i Bieber z wytatuowaną tarczą strzelniczą na plecach - które video jest najlepsze? Sprawdź na ESKA.pl 
04/03/2015 13:23
Linkin Park 2015 w Rybniku: BILETY. Ceny, kategorie, mapka, jak i gdzie kupić? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]
0

Linkin Park 2015 w Rybniku: BILETY. Ceny, kategorie, mapka, jak i gdzie kupić? Wszystko na ESKA.pl [VIDEO]

BILETY na Linkin Park w Polsce 2015 na koncert w Rybniku prześwietlamy na ESKA.pl. Ile kosztują bilety na Linkin Park w Rybniku? Gdzie kupić wejściówki? Informacje o cenach biletów na Linkin Park w Polsce 2015, kategoriach i sprzedaży czekają na stronie wraz z mapką Stadionu Miejskiego w Rybniku.
04/03/2015 12:55
Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]
0

Edyta Górniak na Eurowizji 2015 z Polski a piosenka na konkurs premierowo 9 marca?! Sprawdzamy, czy Górniak wraca na Eurowizję [VIDEO]

Polski kandydat na EUROWIZJĘ 2015 to EDYTA GÓRNIAK?! Takie informacje o polskim reprezentancie na Eurowizję 2015 pojawiły się w sieci na początku marca. Co więcej, plotkuje się też już o piosence Edyty Górniak na konkurs Eurowizji w Wiedniu. ESKA.pl sprawdza, czy Edyta Górniak naprawdę wraca na eurowizyjną scenę!
04/03/2015 11:58
Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone [VIDEO]

Gorąca 20 Premiera: Kygo feat. Conrad - Firestone. Ta poruszająca elektroniczna ballada jest naszą środową propozycją do Listy Przebojów Radia ESKA. Posłuchaj i sprawdź tekst piosenki - na ESKA.pl!    
04/03/2015 11:33
Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]
0

Ariana Grande w nowej piosence Cashmere Cat - Adore. Kolejny hitowy duet pop gwiazdy? Posłuchajcie [AUDIO]

Ariana Grande w Amore - nowej piosence od Cashmere Cat - to muzyczna nowość dla fanów wokalistki. Duet Ariany Grande z Cashmere Cat promuje debiutancki album norweskiego DJ-a i jest kolejną, gorącą kolaboracją na koncie autorki hitów Problem i Break Free. Posłuchajcie Amore Cashmere Cat ft. Ariana Grande już teraz na ESKA.pl!
04/03/2015 11:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]