WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
0

Impreska. Volume 28: Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!

Impreska. Volume 28 z hiatami Moniki Lewczuk, Margaret, Natalia Nykiel i Maroon 5 na jednej płycie!
29/06/2017 10:48
Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?
0

Warszawa - Papalina po Kuchennych Rewolucjach została zamknięta?

Chorwacja restauracja Papalina po Kuchennych Rewolucjach nie stanęła na nogi. Co się stało?
29/06/2017 09:39
Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?
0

Mecz Lech Poznań - Pelister 29.06.2017 - TRANSMISJA ONLINE i w TV za darmo?

Lech Poznań - Pelister to pierwsza runda eliminacji do Ligi Europy! Gdzie i o której oglądać mecz na żywo? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl!
29/06/2017 09:32
Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY
0

Ed Sheeran w Polsce 2018 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Ed Sheeran wystąpi w Polsce w 2018 roku w ramach Divide Tour w Europie. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert twórcy Shape Of You? Ile kosztują bilety na występ brytyjskiego wokalisty? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!
28/06/2017 21:55
Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO
0

Open'er 2017: 28.06 pierwszy dzień festiwalu RELACJA FOTO

Open'er 2017 28.06 - relacja z pierwszego dnia festiwalu już na ESKA.pl. Kto wystąpi na scenie? Zdjęcia, ciekawostki i praktyczne informacje w jednym miejscu. Śledź naszą relację i bądź na bieżąco z najważniejszą muzyczną imprezą w Gdyni.
28/06/2017 18:43
BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców
0

BET Awards 2017 - pełna lista zwycięzców

Kto zdobył BET Awards 2017? Pełna lista zwycięzców kultowego show do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
28/06/2017 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

Wianki nad Wisłą 2017: masa atrakcji i genialne koncerty. Tak bawiła się Warszawa!

25/06/2017 17:09

0
LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

LP, Julia Pietrucha, Kasia Kowalska na Life Festival Oświęcim 2017 [RELACJA]

25/06/2017 15:40

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

24/06/2017 14:10

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA