WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy! - Maja Hyży - wywiad video, czat ESKA.pl

Tagi związane z Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!: Maja Hyży, Maja Hyży wywiad, Maja Hyży singiel, Maja Hyży prywatnie, Maja Hyży ESKA, Maja Hyży tatuaże, Maja Hyży w Radiu ESKA

Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!

RSS 03/06/2013 18:55 Komentarze
Maja Hyży, najpopularniejsza uczestniczka X Factor 3, odpowiadała na pytania Czytelników ESKA.pl! Videoczat z Mają odbył się w poniedziałek, 3 czerwca o godz. 18.30.
Maja Hyży / WBF
Ilustracja do artykułu: Maja Hyży na videoczacie ESKA.pl! Płyta, kariera, fani, tatuaże, współpraca z Kubą - o tym rozmawialiśmy z Mają Hyży! Zobacz zapis rozmowy!
Maja Hyży była niezwykle blisko finału X Factor 3. Faworytka telewidzów właśnie wydała swój pierwszy singiel i zapowiada koncerty! Co dalej wydarzy się w muzycznym życiu Mai? Jak wygląda jej życie prywatne? Jakie ma tatuaże? Też jesteście ciekawi? Rozmawialiśmy o tym na videoczacie ESKA.pl, którego gościem była właśnie Maja Hyży! Zapis tej rozmowy video możecie obejrzeć w tym artykule.

>>> Tatuaże Mai Hyży - zobacz zdjęcia!

Videoczat ESKA.pl nadawany jest na żywo na stronie ESKA.pl. Naszymi i internautów gośćmi byli już. m.in. Ewelina Lisowska, Margaret, LemON.

>>> Maja Hyży - Zgadnij unplugged w studiu ESKI! [VIDEO]




Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!
0

Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!

Rihanna przeciwniczką Pokemon Go. Jeżeli wybieracie się na koncert RiRi w Warszawie pamiętajcie, by nie grać wtedy w Pokemony. Grając podczas koncertu możecie narazić się artystce.
26/07/2016 13:44
5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!
0

5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!

5 Seconds Of Summer zaprezentowali teledysk do Girls Talk Boys. Wychodzi na to, że zespół z Australii ma kolejny HIT! Wideo do piosenki z filmu Ghosbusters do obejrzenia na ESKA.pl!
26/07/2016 13:37
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
26/07/2016 13:02
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
26/07/2016 12:58
Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła
0

Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła

Śpiewająca zakonnica wystąpiła w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016. Cristina Scuccia dała popis swoich umiejętności podczas koncertu Singing Europe. Jak wypadła? Jak zwykle fenomenalnie!
26/07/2016 12:46
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...