WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Łukasz Berezak ze Szczecina - kim jest wyjatkowy wolontariusz WOŚP? Na co choruje? - Łuszak Berezak, czyli chopak z WOŚP, który chwycił za serce Polaków! Kim jest? Na co choruje? [VIDEO]

Łukasz Berezak ze Szczecina - kim jest wyjatkowy wolontariusz WOŚP? Na co choruje?

RSS 07/03/2017 18:42 Komentarze

Łukasz Berezak, znany wszystkim Polakom jako chłopak z WOŚP 2014, za zbiórkę do puszki w nagrodę bawił się na zorganizowanym specjalnie dla niego koncercie w Szczecinie. Dla nieuleczalnie chorego 10-latka zagrali m.in. Bednarek i Enej. Kim jest Łukasz Berezak? Na co choruje? Dowiedz się więcej!

Łukasz Berezak / fot. lukaszberezak.pl
Ilustracja do artykułu: Łukasz Berezak ze Szczecina - kim jest wyjatkowy wolontariusz WOŚP? Na co choruje?
Kim jest Łukasz Berezak? To pytanie zadawali sobie wszyscy, którzy po wzruszającym wyznaniu 10-latka podczas 22. finału WOŚP chcą poznać bliżej nowego bohatera polskiej sieci i serc Polaków. Chłopak z WOŚP, jak o Łukaszu Berezaku mówią niektórzy internauci, mimo że jest nieuleczalnie chory, był jednym z wolontariuszy zbierającym datki do puszki. Na co choruje Łukasz Berezak?

10-latek zmaga się od urodzenia z chorobę Leśniowskiego-Crohna, a do tego walczy z nadciśnieniem, kamicą nerkową i chorobą stawów. Dla mnie nie ma już ratunku, więc chciałbym pomagać innym - wyznał podczas swojego kwestowania jednej z reporterek TVP 2. Jego postawę postanowił nagrodzić sam Jurek Owsiak.

14 stycznia 2014 roku czyli już po WOŚP 2014 zorganizował dla Łukasza Berezaka specjalny koncert. Właśnie dla niego zagrali m.in. Kamil Bednarek i Enej, a 10-latek w prezencie od Jurka Owsiaka otrzymał jego czerwone okulary. Działo się! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała dla niego o jeden dzień dłuzej!


Zobacz relację z koncertu dla Łukasza Berezaka od UM Szczecin!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program