WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów [VIDEO] - Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów [VIDEO]: polskie hity 2013, przeboje wiosna 2013, lista przebojów 2013, hity wiosna 2013, lista przebojów radio eska, nowe hity 2013 eska, nowowści muzyczne, nowości 2013

Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów [VIDEO]

RSS 26/06/2013 00:58 Komentarze 0
One Direction, Enej i Rihanna to wykonawcy, których piosenki podbijają listy przebojów. Możecie usłyszeć je w listach przebojów Radia Eska, czyli Gorącej 20 oraz Global Liście. Na Eska.pl możecie posłuchać także innych hitów, które podbijają radiowe listy.
Pitbull ft. Christina Aguilera / Pitbull ft. Christina Aguilera - foto: materiały prasowe
Ilustracja do artykułu: Lista Przebojów 2013. Piosenki, które królują na listach przebojów [VIDEO]
Najpopularniejsze polskie i światowe hity możecie usłyszeć w listach przebojów Radia Eska, Gorącej 20 i Global Liście. Obecnie w Gorącej 20 rządzi najnowszy hit One Direction One Way Or Another. Tuż za nim jest przebój zespołu Enej, czyli Lili. W Gorącej 20 u Puotcka możecie usłyszeć także Castle Of Glass formacji Linkin Park. Wielką popularnością cieszą się także typowo klubowe hity, czyli I Could Be The One Avicci i Nicki Romero oraz Get Up Bingo Players. Jeżeli lubicie nastrojowe ballady, do gustu przypadnie wam Ho Hey zespołu Lumineers. Wśród najpopularniejszych hitów Gorącej 20 nie mogło zabraknąć utworów w wykonaniu polskich gwiazd. Wysoko na liście uplasowała się Sylwia Grzeszczak z przebojem Flirt oraz Lemon z nastrojową balladą Napraw. Wśród najpopularniejszych singli ostatnich tygodni jest także Thank You Very Much Margaret, o której zrobiło się głośno dzięki kontrowersyjnemu teledyskowi.

>>>Wygraj CD ze ścieżką dźwiękową filmu Spring Breakers

Toplisty Radia Eska

W Global Liście króluje hit Pink Just Give Me A Reason, taneczny kawałek Pitbulla i Christiny Aguilery, czyli Feel This Moment oraz Thrift Shop Macklemore i Ryana Lewisa. Wśród najpopularniejszych piosenek na świecie znalazły się także Stay Rihanny oraz Mirrors Justina Timberlake'a.

Zobacz Thank You Very Much - Margaret



Zobacz Feel This Moment - Pitbull



Zobacz Just Give Me A Reason - Pink ft. Nate Ruess



Nie czytałeś jeszcze?

Moje Miasto Nigdy Nie Śpi - posłuchaj nowej piosenki zespołu Weekend twórców Ona Tańczy Dla Mnie

EP



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]
0

Film o Destiny's Child: sprawdź, co wiemy na temat produkcji [VIDEO]

Powstanie film o Destiny's Child? Biografia niestniejącego już girlsbandu z Beyonce, Kelly Rowland i Michelle Williams jest w planach Sony. Sprawdź, co wiemy dzięki wyciekowi tajnych informacji wytwórni
17/12/2014 20:33
Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]
0

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014: ranking Billboard [VIDEO]

Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014 roku - kto znalazł się na liśćie? Gwiazdy zarobiły setki milionów dolarów na swoich koncertach. Wiemy już kto zgarnął najwięcej. Sprawdź ranking prestiżowego magazynu Billboard  - na ESKA.pl
17/12/2014 19:02
Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]
1

Płyty 2014: zagraniczne nowości muzyczne ostatnich 12 miesięcy. Która najlepsza? [PODSUMOWANIE 2014]

Zagraniczne płyty 2014 - to właśnie z nich pochodzą największe, globalne przeboje ostatnich 12 miesięcy. Zestawienie najlepszych naszym zdaniem premier płytowych 2014 roku od zagranicznych artystów mamy dla Was na ESKA.pl wraz ze specjalnym głosowaniem w ramach podsumowania roku. Zobaczcie kolejną listę [PODSUMOWANIE 2014] i wybierzcie swój ulubiony krążek ostatnich 12 miesięcy razem z nami!
17/12/2014 16:37
Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?
0

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie?

Sklepy otwarte 24, 25 i 26 grudnia. Gdzie zrobić zakupy w Boże Narodzenie? Wszystkie supermarkety oraz większość mniejszych sklepików będzie w Święta zamknięte. Co zrobić, gdy jednak jesteśmy zmuszeni poszukać czynnego sklepu? Sprawdź, gdzie można zrobić zakupy na ostatnią chwilę!
17/12/2014 15:50
Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]
0

Soundtrack do Annie - piosenki z filmu na ESKA.pl. Na trackliście Sia, Cameron Diaz i inni [VIDEO]

O piosenkach z filmu Annnie jest głośno za sprawą Sii czy też Cameron Diaz. Soundtrack do Annie to 15 kompozycji śpiewanych nie tylko przez muzycznych wykonawców, ale także całą obsadę produkcji. Zobaczcie tracklistę ścieżki dźwiękowej do Annie i sprawdźcie, o czym jest komedia z najmłodszą w historii Oscarów aktorką nominowaną za rolę pierwszoplanową.
17/12/2014 15:23
Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE: J. ANGIELSKI. Arkusz na poziomie podstawowym z 17.12.2014 już jest! Wyprawa na London Bridge za nami [VIDEO]

Arkusz z matury próbnej 2015 CKE z języka angielskiego czeka na ESKA.pl. W arkuszu z angielskiego na maturze próbnej z 17.12.2014r. m.in. zadania ze słuchaniem, formy pisemne i temat wypracowania. Zobaczcie cały arkusz z matury próbnej 2015 CKE z angielskiego już teraz. Próbna wyprawa na London Bridge za nami!
17/12/2014 15:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska