Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO] - Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert?
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]

RSS 07/01/2014 11:19 Komentarze 1
Kamil Bednarek - koncerty 2014 autora hitu Cisza. Gdzie i kiedy zagra Bednarek? Sprawdź to już na ESKA.pl.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]
Kamil Bednarek i rozpiska koncertów 2014 jest już na ESKA.pl. Sprawdź kiedy i gdzie zagra Bednarek.

Kamil Bednarek na swoim Facebooku opublikował trasę koncertową na 2014 rok. My już wiemy, gdzie gwiazda wystąpi w styczniu, lutym i marcu. W styczniu autor hitu Cisza wystąpi w ramach WOŚP w Warszawie. W lutym piosenkarz zagra trzy koncerty, m.in. w Olsztynie. Z tych trzech miesięcy najbardziej intensywny będzie marzec, bo Bednarek zagra aż 14 koncertów.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

Kamil Bednarek - koncerty 2014:


12 stycznia - Warszawa, WOŚP
22 lutego - Poznań, Rocket Festival INFO
23 lutego - Golczewo
27 lutego - Olsztyn
28 lutego - Kętrzyn
1 marca -  Gdynia, Rocket Festival INFO
2 marca - Bydgoszcz
6 marca - Opole
7 marca - Łódź
8 marca - Żyrardów
14 marca - Kielce
15 marca - Lublin
21 marca - Kraków
22 marca - Pszów
23 marca - Bielsko Biała
28 marca - Ostrzeszów
29 marca - Warszawa
30 marca - Bełchatów
31 marca - Częstochowa

Kamil Bednarek - Cisza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!
0

ESKA Music Awards 2015 - ZDJĘCIA i zapis relacji na żywo minuta po minucie!

Transmisja ESKA Music Awards już 29 sierpnia 2015 w TVP1 i na antenie Radia ESKA. Relacja z czerwonego dywanu na EskaGO. A wszystko razem, najważniejsze momenty, wyjątkowe chwile i występy gwiazd - na ESKA.pl w zapisie specjalnej relacji minuta po minucie. Nic ci nie umknie!
30/08/2015 00:05
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał statuetki? Poznaj tegorocznych zwycięzców!

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - wyniki. Kto wygrał prestiżowe statuetki? Poznaj zwycięzców i gwiazdy gali, która odbyła się 29 sierpnia 2015 w Szczecinie!     
29/08/2015 23:25
Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla
0

Nick Jonas - Levels: premiera teledysku do nowego singla

Premiera teledysku Nicka Jonasa - Levels tuż po występie na Video Music Awards 2015 to miła niespodzianka dla fanów artysty. Zobacz wyczekiwany klip do nowej piosenki Nicka już teraz - na ESKA.pl
31/08/2015 16:00
Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online
0

Mecz Polska Niemcy - online, gdzie oglądać transmisję w internecie? Watch Me online

Mecz Polska - Niemcy w internecie? Gdzie obejrzeć transmisję spotkania eliminacji do EURO 2016? Polskiej drużynie warto kibicować na żywo - w końcu mecz z 4.09.2015 zdecyduje o przyszłości biało-czerwonych w meczach EURO 2016. Gdzie znaleźć live-streamy do meczu Polska - Niemcy? 
31/08/2015 16:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]
0

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2015: odreagowujemy plan lekcji piosenkami o szkole [VIDEO]

Początek roku szkolnego za nami. 1 września 2015 w tym roku wypadł we wtorek, co oznacza, że pierwszy pracowity uczniowski tydzień będzie trwał tylko 4 dni - do weekendu niedaleko! Okazuje się, że szkoła doskwiera nie tylko uczniom. Sprawdź, którym gwiazdom szkoła obrzydła najbardziej. Zestaw piosenek o szkole na ESKA.pl
31/08/2015 15:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

ESKA Music Awards 2015: gdzie i o której oglądać w TV i online?

28/08/2015 10:51

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

Siostra Ewa - polska raperka, robi karierę w Niemczech. Kim jest Ewa Muller?

14/08/2015 15:38

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska