WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO] - Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert?

Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]

RSS 07/01/2014 11:19 Komentarze
Kamil Bednarek - koncerty 2014 autora hitu Cisza. Gdzie i kiedy zagra Bednarek? Sprawdź to już na ESKA.pl.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]
Kamil Bednarek i rozpiska koncertów 2014 jest już na ESKA.pl. Sprawdź kiedy i gdzie zagra Bednarek.

Kamil Bednarek na swoim Facebooku opublikował trasę koncertową na 2014 rok. My już wiemy, gdzie gwiazda wystąpi w styczniu, lutym i marcu. W styczniu autor hitu Cisza wystąpi w ramach WOŚP w Warszawie. W lutym piosenkarz zagra trzy koncerty, m.in. w Olsztynie. Z tych trzech miesięcy najbardziej intensywny będzie marzec, bo Bednarek zagra aż 14 koncertów.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

Kamil Bednarek - koncerty 2014:


12 stycznia - Warszawa, WOŚP
22 lutego - Poznań, Rocket Festival INFO
23 lutego - Golczewo
27 lutego - Olsztyn
28 lutego - Kętrzyn
1 marca -  Gdynia, Rocket Festival INFO
2 marca - Bydgoszcz
6 marca - Opole
7 marca - Łódź
8 marca - Żyrardów
14 marca - Kielce
15 marca - Lublin
21 marca - Kraków
22 marca - Pszów
23 marca - Bielsko Biała
28 marca - Ostrzeszów
29 marca - Warszawa
30 marca - Bełchatów
31 marca - Częstochowa

Kamil Bednarek - Cisza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?
0

Wyniki MISS POLSKI 2016. Kto wygrał? Kim jest nowa Miss wybrana 4.12.2016?

Kto jest nową Miss Polski? Kim jest Miss Polski 2016 wybrana 4 grudnia, kto znalazł się w finałowej 10 i do kogo trafiły dodatkowe nagrody? Zdjęcia, video i informacje na ESKA.pl.
04/12/2016 23:03
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!
0

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Kto wygrał finał Master Chef 4.12.2016? Kto został piątym polskim Master Chefem? Sprawdźcie, czy dobrze typowaliście!
04/12/2016 21:24
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?
0

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna zrobiła nie tylko ogromne wrażenie na jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale też na internautach z całego świata. Jeden z youtuberów postanowił nawet zestawić występ polskiej aktorki z oryginalnym wykonaniem Rihanny z gali MTV. Efekt jest naprawdę imponujący!
04/12/2016 20:09
Nagie selfie w One Finger Challenge
0

Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge! Najnowsze wyzwanie wymaga nie lada odwagi. Na czym dokładnie polega internetowy challenge?
04/12/2016 20:09
Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?
0

Miss Polski 2016 - kandydatki. Kim jest najpiękniejsza Polka 2016?

Miss Polski 2016 - finalistki zostały wybrane. Kto zostanie najpiękniejszą Polką 2016? Kiedy i gdzie oglądać konkurs Miss Polski?
04/12/2016 20:08
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?
0

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

WYNIKI Mister Supranational 2016 są już znane! Kto został misterem? Jak poradziła sobie Polska? Będziecie zaskoczeni!
04/12/2016 18:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

Finał MASTER CHEF - kto wygrał? Już wiemy!

04/12/2016 21:24

0
Nagie selfie w One Finger Challenge

Nagie selfie w One Finger Challenge

04/12/2016 20:09

0
Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

Mister Supranational 2016 - kto wygrał? Kim jest zwycięzca?

04/12/2016 18:49

0
Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

Popek vs Pudzian: wyniki walk KSW 37

04/12/2016 00:07

0
POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

POPEK - kim jest? Wszystko co chcecie wiedzieć, ale boicie się zapytać... [VIDEO]

03/12/2016 17:39

0
Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

Ciuchy Justina Biebera - gdzie kupić kolekcję Purpose World Tour?

02/12/2016 14:17

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA