WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO] - Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert?
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]

RSS 07/01/2014 11:19 Komentarze 0
Kamil Bednarek - koncerty 2014 autora hitu Cisza. Gdzie i kiedy zagra Bednarek? Sprawdź to już na ESKA.pl.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]
Kamil Bednarek i rozpiska koncertów 2014 jest już na ESKA.pl. Sprawdź kiedy i gdzie zagra Bednarek.

Kamil Bednarek na swoim Facebooku opublikował trasę koncertową na 2014 rok. My już wiemy, gdzie gwiazda wystąpi w styczniu, lutym i marcu. W styczniu autor hitu Cisza wystąpi w ramach WOŚP w Warszawie. W lutym piosenkarz zagra trzy koncerty, m.in. w Olsztynie. Z tych trzech miesięcy najbardziej intensywny będzie marzec, bo Bednarek zagra aż 14 koncertów.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

Kamil Bednarek - koncerty 2014:


12 stycznia - Warszawa, WOŚP
22 lutego - Poznań, Rocket Festival INFO
23 lutego - Golczewo
27 lutego - Olsztyn
28 lutego - Kętrzyn
1 marca -  Gdynia, Rocket Festival INFO
2 marca - Bydgoszcz
6 marca - Opole
7 marca - Łódź
8 marca - Żyrardów
14 marca - Kielce
15 marca - Lublin
21 marca - Kraków
22 marca - Pszów
23 marca - Bielsko Biała
28 marca - Ostrzeszów
29 marca - Warszawa
30 marca - Bełchatów
31 marca - Częstochowa

Kamil Bednarek - Cisza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]
0

Warsaw Shore 3 – oglądaj online nowe odcinki i słuchaj muzyki z show! Czego słuchają bohaterowie Warsaw Shore 3? [VIDEO]

Warsaw Shore 3 rozkręca się na dobre. Znamy nowych bohaterów show, dla których najważniejsza w życiu jest zabawa. Gdzie oglądać Warsaw Shore 3? Jakie hity pojawiły się w odcinkach Warsaw Shore 3? Sprawdzamy na ESKA.pl
26/04/2015 13:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo odc. 8 (25.04.2015) wygrała Kaja Paschalska jako Lana Del Rey! [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 zakończył się zwycięstwem Kai Paschalskiej, która tym razem wcięliła się Lanę Del Rey. Polska aktorka zaśpiewała utwór Blue Jeans i wybrała odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo z 25 kwietnia 2015 roku
26/04/2015 11:59
Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings 25.04.2015: gdzie oglądać na żywo w TV i online? Który zawodnik zobaczy Sky Full of Stars? [VIDEO]

Walka Kliczko - Jennings z 23.04.2015 zostanie wyemitowana w telewizji? Gdzie szukać live streamów do transmisji online walki Kliczko vs Jennings? Dla wszystkich pasjonatów boksu mamy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak, gdzie i o której oglądać walkę dwóch bokserskich tytanów Władimira Kliczko i Bryanta Janningsa! 
26/04/2015 11:58
Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]
0

Walka Kliczko - Jennings: kto wygrał? Wynik i punktacja po spotkaniu Kliczko vs Jennings. Kto jest Winner? [VIDEO]

Walka Władamir Kliczko vs Bryant Jennings za mami. Jaki jest wynik spotkania? Kto może zaśpiewać You Are Looking At The Winner razem z Justinem Timberlake'em? Wynik i punktacja walki Kliczko - Jennings do sprawdzenia na ESKA.pl 
26/04/2015 11:56
Księżna Kate urodziła? Z kim będzie bawiło się Royal Baby 2? Dziecko Shakiry, Justina Timberlake'a i kto jeszcze? [VIDEO]
0

Księżna Kate urodziła? Z kim będzie bawiło się Royal Baby 2? Dziecko Shakiry, Justina Timberlake'a i kto jeszcze? [VIDEO]

Kiedy Kate Middleton urodzi drugie dziecko? Dokładna data narodzin Royal Baby nr 2 to prawdziwa tajemnica państwowa. Wiadomo jednak, że mały monarcha przyjdzie na świat w kwietniu. Na ESKA.pl sprawdzamy, z kim będzie bawił się mały książę lub mała księżniczka. Które z gwiazd muzycznych w tym roku doczekały się potomka? Sprawdź! 
26/04/2015 11:13
Orlen Warsaw Marathon 2015 - utrudnienia w ruchu i trasa warszawskiego maratonu z 26.04.2015. Ready To Run? [VIDEO]
0

Orlen Warsaw Marathon 2015 - utrudnienia w ruchu i trasa warszawskiego maratonu z 26.04.2015. Ready To Run? [VIDEO]

Orlen Warsaw Marathon 2015 - trasa, bilety i utrudnienia w ruchu w Warszawie podczas maratonu. W tym roku trasa Orlen Warsaw Marathon uległa zmianie. Zobacz, jak teraz wygląda maratonu z 26.04.2015 
26/04/2015 09:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska