Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO] - Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert?
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]

RSS 07/01/2014 11:19 Komentarze 0
Kamil Bednarek - koncerty 2014 autora hitu Cisza. Gdzie i kiedy zagra Bednarek? Sprawdź to już na ESKA.pl.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]
Kamil Bednarek i rozpiska koncertów 2014 jest już na ESKA.pl. Sprawdź kiedy i gdzie zagra Bednarek.

Kamil Bednarek na swoim Facebooku opublikował trasę koncertową na 2014 rok. My już wiemy, gdzie gwiazda wystąpi w styczniu, lutym i marcu. W styczniu autor hitu Cisza wystąpi w ramach WOŚP w Warszawie. W lutym piosenkarz zagra trzy koncerty, m.in. w Olsztynie. Z tych trzech miesięcy najbardziej intensywny będzie marzec, bo Bednarek zagra aż 14 koncertów.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

Kamil Bednarek - koncerty 2014:


12 stycznia - Warszawa, WOŚP
22 lutego - Poznań, Rocket Festival INFO
23 lutego - Golczewo
27 lutego - Olsztyn
28 lutego - Kętrzyn
1 marca -  Gdynia, Rocket Festival INFO
2 marca - Bydgoszcz
6 marca - Opole
7 marca - Łódź
8 marca - Żyrardów
14 marca - Kielce
15 marca - Lublin
21 marca - Kraków
22 marca - Pszów
23 marca - Bielsko Biała
28 marca - Ostrzeszów
29 marca - Warszawa
30 marca - Bełchatów
31 marca - Częstochowa

Kamil Bednarek - Cisza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Mecz Polska - Rosja 29.05.2015 gdzie TRANSMISJA online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Rosja 29.05.2015 gdzie TRANSMISJA online w internecie i TV. Gdzie obejrzeć siatkówkę 2015 na żywo? Przyda się doping przy Start a Fire! [VIDEO]

Polska - Rosja gdzie transmisja: kiedy i o której oglądać na żywo mecz w internecie i telewizji? Sprawdź informacje na temat transmisji dzisiejszego meczu Polaków w Lidze Światowej 2015. O której włączyć telewizor, by nie przegapić meczu Polaków? Gdzie znaleźć live streamy Polska - Rosja? ESKA.pl prześwietla wszystkie możliwości
29/05/2015 14:11
Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]
5

Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015: gdzie TRANSMISJA na żywo w telewizji i internecie. Play z nami [VIDEO]

Mecze Polska - Rosja w Lidze Światowej 2015 na żywo do obejrzenia w transmisji w telewizji i internecie 28 i 29 maja. Wszystkim dostępnym transmisjom Polska - Rosja w LŚ 2015 przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie oglądać mecze Polski z Rosją w Lidze Światowej w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2015. Wystarczy kliknąć odpowiedni Play.
29/05/2015 14:04
Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]
0

Polsat SuperHit Festiwal 2015 - dzień 1: kto wystąpi? Koncert Platynowy i Hity sieci bez tajemnic [VIDEO]

Polsat SuperHit Festiwal 2015 -  dzień 1: sprawdzamy kto, wystąpi 29.05.2015 w Sopocie. Kwiat polskiej popowej sceny muzycznej uświetni Koncert Platynowy i zagra Hity Sieci. Lista muzycznych gwiazd podczas pierwszego dnia imprezy do sprawdzenia na ESKA.pl
29/05/2015 13:46
Egzamin gimnazjalny 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy egzaminów gimnazjalnych 2016. Egzamin - nastąpi Sooner or Later! [VIDEO]
0

Egzamin gimnazjalny 2016: data. CKE ogłosiła nowe terminy egzaminów gimnazjalnych 2016. Egzamin - nastąpi Sooner or Later! [VIDEO]

Egzamin gimnazjalny 2016 - data egzaminów i ich dokładny harmonogram jest już znany. Kiedy odbędzie się egzamin gimnazjalny 2016? Sprawdź terminy egzamingów gimnazjalnych 2016 opublikowane przez CKE
29/05/2015 13:05
Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality. Zobacz nowy teledysk i głosuj na hity [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality. Zobacz nowy teledysk i głosuj na hity [VIDEO]

Lost Frequencies ft. Janieck Davey - Reality to piątkowa premiera w Gorącej 20. Didżej i producent z Belgii atakuje list przebojów ze swoim nowym singlem. Do kawałka powstał tez klimatyczny teledysk. Zobacz go już też - na ESKA.pl
29/05/2015 12:57
Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]
0

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - wyniki coraz bliżej. Kiedy uczniowie otrzymają zaświadczenia do rąk? Sprawdź i Wait Your Turn [VIDEO]

Sprawdzian szóstoklasisty 2015 - kiedy będą wyniki? Uczniowie nie mogą się doczekać, dlatego sprawdzamy datę dostarczenia zaświadczeń do szkół oraz bezpośrednio do rąk uczniów. Czytaj o szczegółach i Wait Your Turn!
29/05/2015 11:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

Mały Książę: trailer. Piosenki ze zwiastuna i data premiery filmu w Polsce już u nas [VIDEO]

24/05/2015 12:20

0
Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

Najbogatsze gwiazdy muzyki. Kto zarobił najwięcej w 2014 roku? Oto lista Billboardu [VIDEO]

02/05/2015 19:59

0
Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!

Jak poderwać najfajniejszą dziewczynę w szkole? SPRAWDŹ już teraz czy laski wolą zimnych drani!


Akcja partnerska
Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu!  Sprawdź >>

Wszystko o antykoncepcji w jednym miejscu! Sprawdź >>


Akcja partnerska