WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO] - Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert?

Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]

RSS 07/01/2014 11:19 Komentarze
Kamil Bednarek - koncerty 2014 autora hitu Cisza. Gdzie i kiedy zagra Bednarek? Sprawdź to już na ESKA.pl.
Kamil Bednarek Kamil Bednarek / WBF
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Kamil Bednarek - gdzie i kiedy zagra koncert? [VIDEO]
Kamil Bednarek i rozpiska koncertów 2014 jest już na ESKA.pl. Sprawdź kiedy i gdzie zagra Bednarek.

Kamil Bednarek na swoim Facebooku opublikował trasę koncertową na 2014 rok. My już wiemy, gdzie gwiazda wystąpi w styczniu, lutym i marcu. W styczniu autor hitu Cisza wystąpi w ramach WOŚP w Warszawie. W lutym piosenkarz zagra trzy koncerty, m.in. w Olsztynie. Z tych trzech miesięcy najbardziej intensywny będzie marzec, bo Bednarek zagra aż 14 koncertów.

>>> eskaGO - słuchaj muzyki wszędzie!

Kamil Bednarek - koncerty 2014:


12 stycznia - Warszawa, WOŚP
22 lutego - Poznań, Rocket Festival INFO
23 lutego - Golczewo
27 lutego - Olsztyn
28 lutego - Kętrzyn
1 marca -  Gdynia, Rocket Festival INFO
2 marca - Bydgoszcz
6 marca - Opole
7 marca - Łódź
8 marca - Żyrardów
14 marca - Kielce
15 marca - Lublin
21 marca - Kraków
22 marca - Pszów
23 marca - Bielsko Biała
28 marca - Ostrzeszów
29 marca - Warszawa
30 marca - Bełchatów
31 marca - Częstochowa

Kamil Bednarek - Cisza



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

Matura to najważniejszy moment w edukacji. Egzamin maturalny często decyduje o przyszłości - dlatego termin matury, a później arkusze maturalne to pożądane informacje wiosną. Wszystkie informacje o maturze znajdziecie poniżej.
26/04/2016 13:50
JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!
0

JAK IMPREZOWAĆ? Wasze sposoby na idealne spędzenie weekendu!

Idealny weekend? Koncert, które nie można pominąć, impreza z przyjaciółmi czy grill z mega rodzinką? Sprawdźcie super sposoby na weekend na ESKA.pl
18/04/2016 12:17
Gorąca 20 Premiera: Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For || John Dahlback - New York City
0

Gorąca 20 Premiera: Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For || John Dahlback - New York City

Calvin Harris & Rihanna - This Is What You Came For oraz John Dahlback feat. Luke McMaster - New York City: to dwie premiery w Gorącej 20! Nowe piosenki w propozycjach do listy przebojów usłyszycie na koniec tygodnia, w piątek, 29 kwietnia 2016 zaraz po godzinie 18:00. Który z tych kawałków szybciej zdobędzie szczyt? Oceńcie słuchając ich już teraz na ESKA.pl!
29/04/2016 11:32
BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel
0

BILLY - Love Don't Break Me: solowy debiut wokalisty Tokio Hotel

Bill Kaulitz z Tokio Hotel prezentuje teledysk do Love Don't Break Me. Pierwszy solowy singiel charyzmatycznego wokalisty dostępny jest już w sieci. Jak brzmi BILLY? Sprawdź szczegóły już teraz!
29/04/2016 11:22
Beyonce zaprasza na scenę fanki, a one... tańczą lepiej niż ona! [VIDEO]
0

Beyonce zaprasza na scenę fanki, a one... tańczą lepiej niż ona! [VIDEO]

Beyonce oficjalnie rozpoczęła swoją światową trasę koncertową i już na pierwszym koncercie przeżyła spore zaskoczenie. Wokalistka zaprosiła na scenę fanki, a one zatańczyły lepiej niż sama Beyonce!
29/04/2016 11:22
Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!
0

Rihanna i Calvin Harris razem! This Is What You Came For: premiera piosenki!

Calvin Harris i Rihanna: This Is What You Came For to tytuł kolejnej wspólnej piosenki świetnego duetu! Czy ich utwór to jeden z najlepszych przebojów lata 2016? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
29/04/2016 09:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
MAJÓWKA

MAJÓWKA

26/04/2016 22:31

0
Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

Gra o Tron s06e01 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: The Red Woman już w sieci

26/04/2016 10:37

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

Prince - ostatnie dni przed śmiercią. 'Wyglądał naprawdę dobrze' [VIDEO]

25/04/2016 16:47

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

Popek: piosenka dla córki. Zobacz najbardziej wzruszające momenty z wideo + TEKST

06/04/2016 15:03

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
Popek aktorem
Do jakiego filmu najlepiej pasowałby Popek
  • Titanic
  • Wejście smoka
  • Psy
  • Władca pierścieni
  • Musical
  • Król Lew
nagrody

polub
ESKA