WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO] - Koncerty 2014: Ellie Goulding w Polsce

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]

RSS 11/09/2013 09:32 Komentarze
Bilety na koncert Ellie Goulding na Ursynowie są w sprzedaży od 11 września 2013 roku. Przypominamy, że wcześniejszy koncert w Warszawie został totalnie wyprzedany.
Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]
Koncert Ellie Goulding już 6 lutego 2014 r. w Arenie Ursynów w Warszawie. To drugi koncert autorki hitu Burn w Polsce. Ellie wystąpiła już 20 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Stodole.

Bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie w tramach trasy Halcyon Days trafiły do sprzedaży w środę 11 września. Ile kosztują bilety na Ellie Goulding? Cena zależy od wybranego miejsca: siedzące kosztują 140 lub 160 zł, stojące na płycie kosztują 110 zł. Bilety na koncert Ellie można kupić w serwisie ebilet.pl, a także w bileteriach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Ellie Goulding w Polsce oraz jej całą trasę koncertową po Europie supportować będzie Matthew Koma, 26-letni Nowojorczyk, który wydał dwa single: Parachute i One Night.

Europejska trasa koncertowa Halcyon Days - Ellie Goulding 2014:
Tue 28 Jan - Germany, Cologne, Live Music Hall
Wed 29 Jan - Germany, Offenbach, Capitol/Stadhalle
Fri 31 Jan - Sweden, Stockholm, Arenan
Sat 01 Feb - Norway, Oslo, Spektrum
Sun 02 Feb - Denmark, Copenhagen, Vega
Tue 04 Feb - Germany, Hamburg, Grosse Freiheit
Thu 06 Feb - Poland, Warsaw, Ursynow Arena
Fri 07 Feb - Austria, Vienna, Konzerthaus
Sat 08 Feb - Germany, Munich, Kesselhaus
Mon 10 Feb - Switzerland, Zurich, Maag Hall
Wed 12 Feb - France, Paris, Le Trianon
Fri 14 Feb - Belgium, Brussels, Forest National
Sat 15 Feb - Holland, Amsterdam, Heineken Music Hall

Koncert Ellie Goulding w Warszawie organizuje agencja Good Music Productions.

Ellie Goulding - How Long Will I Love You (from the film About Time):



Matthew Koma - One Night:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest angielsko-norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
25/07/2016 19:00
ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!
0

ESKA Music Awards 2016 - kto wystąpi? Poznaj LINE UP gali w Szczecinie!

ESKA Music Awards 2016, czyli najważniejsze wydarzenie muzyczne w Polsce już 26 sierpnia w Szczecinie! Kto swoim występem uświetni galę? Ujawniamy listę gwiazd, które wystąpią podczas ceremonii rozdania statuetek EMA 2016!
25/07/2016 19:00
Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?
0

Gorąca 20 Premiera: Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire. Ognista nowość hitem lata 2016?

Felix Jaehn feat. Alma - Bonfire: premiera w poniedziałkowym zestawieniu Gorącej 20 Radia ESKA! Nowy singiel od niemieckiego producenta usłyszycie 25 lipca po godzinie 18:00. Zdecydowanie, to jedna z najbardziej energetyzujących propozycji lata 2016!
25/07/2016 17:07
Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?
0

Bars and Melody w Don't Let Me Down The Chainsmokers. Cover lepszy od oryginału?

Bars & Melody prezentują kolejny świetny cover! Tym razem Wasi ulubieńcy zaśpiewali hit Don't Let Me Down grupy The Chainsmokers! Jak sobie poradzili? Czy to ich najlepsza przeróbka? Posłuchajcie, porównajcie i zagłosujcie w naszej sondzie!
25/07/2016 17:07
Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?
0

Wybory prezydenckie w USA - gwiazdy popierają kandydatów. Clinton vs Trump - kto ma lepszą ekipę?

Wybory prezydenckie w USA zbliżają się wielkimi krokami i budzą coraz większe zainteresowanie. Kogo popierają amerykańskie gwiazdy? Sprawdźcie to na ESKA.pl
25/07/2016 16:29
Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?
0

Anna Przybylska - film o życiu aktorki. Co o nim wiemy?

Anna Przybylska - film o życiu w polskich kinach jeszcze w tym roku?! Kiedy premiera? Kto wcieli się w rolę przedwcześnie zmarłej aktorki? Wszystkie informacje zebraliśmy w jedno miejsce - rzecz jasna na ESKA.pl!
25/07/2016 16:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...