WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO] - Koncerty 2014: Ellie Goulding w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]

RSS 11/09/2013 09:32 Komentarze 0
Bilety na koncert Ellie Goulding na Ursynowie są w sprzedaży od 11 września 2013 roku. Przypominamy, że wcześniejszy koncert w Warszawie został totalnie wyprzedany.
Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]
Koncert Ellie Goulding już 6 lutego 2014 r. w Arenie Ursynów w Warszawie. To drugi koncert autorki hitu Burn w Polsce. Ellie wystąpiła już 20 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Stodole.

Bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie w tramach trasy Halcyon Days trafiły do sprzedaży w środę 11 września. Ile kosztują bilety na Ellie Goulding? Cena zależy od wybranego miejsca: siedzące kosztują 140 lub 160 zł, stojące na płycie kosztują 110 zł. Bilety na koncert Ellie można kupić w serwisie ebilet.pl, a także w bileteriach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Ellie Goulding w Polsce oraz jej całą trasę koncertową po Europie supportować będzie Matthew Koma, 26-letni Nowojorczyk, który wydał dwa single: Parachute i One Night.

Europejska trasa koncertowa Halcyon Days - Ellie Goulding 2014:
Tue 28 Jan - Germany, Cologne, Live Music Hall
Wed 29 Jan - Germany, Offenbach, Capitol/Stadhalle
Fri 31 Jan - Sweden, Stockholm, Arenan
Sat 01 Feb - Norway, Oslo, Spektrum
Sun 02 Feb - Denmark, Copenhagen, Vega
Tue 04 Feb - Germany, Hamburg, Grosse Freiheit
Thu 06 Feb - Poland, Warsaw, Ursynow Arena
Fri 07 Feb - Austria, Vienna, Konzerthaus
Sat 08 Feb - Germany, Munich, Kesselhaus
Mon 10 Feb - Switzerland, Zurich, Maag Hall
Wed 12 Feb - France, Paris, Le Trianon
Fri 14 Feb - Belgium, Brussels, Forest National
Sat 15 Feb - Holland, Amsterdam, Heineken Music Hall

Koncert Ellie Goulding w Warszawie organizuje agencja Good Music Productions.

Ellie Goulding - How Long Will I Love You (from the film About Time):



Matthew Koma - One Night:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
0

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
0

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska