WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO] - Koncerty 2014: Ellie Goulding w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]

RSS 11/09/2013 09:32 Komentarze 0
Bilety na koncert Ellie Goulding na Ursynowie są w sprzedaży od 11 września 2013 roku. Przypominamy, że wcześniejszy koncert w Warszawie został totalnie wyprzedany.
Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]
Koncert Ellie Goulding już 6 lutego 2014 r. w Arenie Ursynów w Warszawie. To drugi koncert autorki hitu Burn w Polsce. Ellie wystąpiła już 20 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Stodole.

Bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie w tramach trasy Halcyon Days trafiły do sprzedaży w środę 11 września. Ile kosztują bilety na Ellie Goulding? Cena zależy od wybranego miejsca: siedzące kosztują 140 lub 160 zł, stojące na płycie kosztują 110 zł. Bilety na koncert Ellie można kupić w serwisie ebilet.pl, a także w bileteriach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Ellie Goulding w Polsce oraz jej całą trasę koncertową po Europie supportować będzie Matthew Koma, 26-letni Nowojorczyk, który wydał dwa single: Parachute i One Night.

Europejska trasa koncertowa Halcyon Days - Ellie Goulding 2014:
Tue 28 Jan - Germany, Cologne, Live Music Hall
Wed 29 Jan - Germany, Offenbach, Capitol/Stadhalle
Fri 31 Jan - Sweden, Stockholm, Arenan
Sat 01 Feb - Norway, Oslo, Spektrum
Sun 02 Feb - Denmark, Copenhagen, Vega
Tue 04 Feb - Germany, Hamburg, Grosse Freiheit
Thu 06 Feb - Poland, Warsaw, Ursynow Arena
Fri 07 Feb - Austria, Vienna, Konzerthaus
Sat 08 Feb - Germany, Munich, Kesselhaus
Mon 10 Feb - Switzerland, Zurich, Maag Hall
Wed 12 Feb - France, Paris, Le Trianon
Fri 14 Feb - Belgium, Brussels, Forest National
Sat 15 Feb - Holland, Amsterdam, Heineken Music Hall

Koncert Ellie Goulding w Warszawie organizuje agencja Good Music Productions.

Ellie Goulding - How Long Will I Love You (from the film About Time):



Matthew Koma - One Night:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]
0

Taylor Swift - Style: teledysk. Premiera nowego teledysku Taylor Swift w noc Grammy 2015? ESKA.pl sprawdza [VIDEO]

Teledysk Taylor Swift do Style - trzeciego singla wokalistki z płyty 1989 - to premiera, która z pewnością namiesza na YouTube. Dlaczego? Okazuje się, że nowy teledysk Taylor Swift będzie być może niespodzianką dla fanów gwiazdy w noc Grammy 2015! Zobaczcie, co wiemy o wideo do Style Taylor Swift - informacje czekają na ESKA.pl!
25/01/2015 20:00
Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]
0

Polskie piosenki 2015 - styczeń. Te nowości muzyczne 2015 zelektryzowały polski rynek muzyczny [VIDEO]

Najlepsze polskie piosenki 2015 ze stycznia w jednym miejscu na ESKA.pl. Mamy dla Was propozycje na hity po polsku a tych wraz z początkiem roku nie brakuje. Zobaczcie nasze TOP 5 w kategorii nowości muzyczne 2015 po polsku i cieszcie się polskimi piosenkami razem z nami. To co nasze jest, najlepsze jest, bo nasze jest!
25/01/2015 19:06
Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]
0

Hity 2015 w wersjach talentów z YouTube: zobaczcie pierwsze przeboje 2015 w coverowych odsłonach [VIDEO]

Najlepsze hity 2015 Radia ESKA i ESKA.pl mamy dla Was na stronie nie tylko w oryginale, ale i w nowych wersjach. Pierwsze przeboje 2015 prezentujemy w odsłonie talentów z YouTube. Czy covery hitów na czasie mogą z nimi konkurować? Odpalcie piosenki i porównujcie już teraz!
25/01/2015 18:11
Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]
0

Meghan Trainor ft. Harry Styles - London Lights: audio. Pierwszy fragment na ESKA.pl. Zobaczcie [VIDEO]

Wspólna piosenka Meghan Trainor i Harry'ego Stylesa z One Direction to London Lights. Duet Meghan Trainor & Harry Styles został potwierdzony przez samą wokalistkę. Co więcej, autorka hitu All About That Bass pochwaliła się już pierwszym przedsmakiem numeru. Zobaczcie fragment audio London Lights Meghan Trainor ft. Harry Styles już teraz na ESKA.pl!
25/01/2015 16:55
WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]
0

WRC 2015 Rajd Monte Carlo - finał 25.01: które miejsce dla Roberta Kubicy po wypadku? Zobacz i odpal Rihannę w rajdowym klimacie [VIDEO]

Za nami pierwszy etap WRC 2015, czyli Rajd Monte Carlo, w którym startował Robert Kubica. Które miejsce zajął Polak? Zobaczcie, z jakim wynikiem Robert Kubica skończył WRC 2015 w pierwszej odsłonie. Wszystko o finale Rajdu Monte Carlo z 25.01.2015 wraz z Rihanną w klimatach szybkich samochodów czeka do sprawdzenia na ESKA.pl!
25/01/2015 12:49
Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]
1

Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!
25/01/2015 11:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska