WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO] - Koncerty 2014: Ellie Goulding w Polsce

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]

RSS 11/09/2013 09:32 Komentarze
Bilety na koncert Ellie Goulding na Ursynowie są w sprzedaży od 11 września 2013 roku. Przypominamy, że wcześniejszy koncert w Warszawie został totalnie wyprzedany.
Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]
Koncert Ellie Goulding już 6 lutego 2014 r. w Arenie Ursynów w Warszawie. To drugi koncert autorki hitu Burn w Polsce. Ellie wystąpiła już 20 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Stodole.

Bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie w tramach trasy Halcyon Days trafiły do sprzedaży w środę 11 września. Ile kosztują bilety na Ellie Goulding? Cena zależy od wybranego miejsca: siedzące kosztują 140 lub 160 zł, stojące na płycie kosztują 110 zł. Bilety na koncert Ellie można kupić w serwisie ebilet.pl, a także w bileteriach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Ellie Goulding w Polsce oraz jej całą trasę koncertową po Europie supportować będzie Matthew Koma, 26-letni Nowojorczyk, który wydał dwa single: Parachute i One Night.

Europejska trasa koncertowa Halcyon Days - Ellie Goulding 2014:
Tue 28 Jan - Germany, Cologne, Live Music Hall
Wed 29 Jan - Germany, Offenbach, Capitol/Stadhalle
Fri 31 Jan - Sweden, Stockholm, Arenan
Sat 01 Feb - Norway, Oslo, Spektrum
Sun 02 Feb - Denmark, Copenhagen, Vega
Tue 04 Feb - Germany, Hamburg, Grosse Freiheit
Thu 06 Feb - Poland, Warsaw, Ursynow Arena
Fri 07 Feb - Austria, Vienna, Konzerthaus
Sat 08 Feb - Germany, Munich, Kesselhaus
Mon 10 Feb - Switzerland, Zurich, Maag Hall
Wed 12 Feb - France, Paris, Le Trianon
Fri 14 Feb - Belgium, Brussels, Forest National
Sat 15 Feb - Holland, Amsterdam, Heineken Music Hall

Koncert Ellie Goulding w Warszawie organizuje agencja Good Music Productions.

Ellie Goulding - How Long Will I Love You (from the film About Time):



Matthew Koma - One Night:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
MATURA
0

MATURA

MATURA 2016 - terminy, o której zaczynają się egzaminy maturalne, kiedy ogłoszenie wyników i alternatywne sposoby na pomoce naukowe ;) - wszystko o maturze 2016 w jednym miejscu na ESKA.pl.
03/05/2016 13:01
Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO
0

Wyniki Lotto: 3 maja 2016 LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO

LOTTO, LOTTO PLUS, MULTI MULTI, KASKADA, MINI LOTTO wyniki z 3.05.2016. Jakie są wyniki losowania 3 maja? - jako pierwszy sprawdź czy to ty wygrałeś megakumulację - 30 milionów!  
03/05/2016 22:41
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie
0

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online po polsku będzie dostępna wkrótce po światowej premierze. ESKA.pl pokazuje jak legalnie obejrzeć nowy sezon Gry o Tron 2016. 
03/05/2016 22:22
Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]
0

Piękni i Młodzi - kim są autorzy hitu Kocham się w Tobie. Zobacz ich u Kuby Wojewódzkiego [VIDEO]

Piękni i Młodzi - zespół, który 3 maja 2016 zasiądzie na kanapie w programie Kuba Wojewódzki. Jak grupa rozpoczynała swoją karierę? Które ich hity podbiły internet? Wszystko, co powinniście o nich wiedzieć oraz zapowiedź odcinka do sprawdzenia na ESKA.pl!
03/05/2016 22:02
LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb
0

LOTTO wyniki 3.05.2016: wyniki Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto, Kaskada i Multi Multi mogą zależeć od 11 najszczęśliwszych liczb

Wyniki Lotto 3 maja 2016 to szansa na wygranie megakumulacji. Do wygrania aż 30 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 3.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej.
03/05/2016 21:42
Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!
0

Fontanny w Warszawie: 7 maja 2016 koncert Edyty Górniak i Natalii Szroeder za darmo!

Multimedialny Park Fontann w Warszawie 7.05.2016 będzie gościł Koncert Europejski. Wystąpią m.in. Edyta Górniak i Natalia Szroeder! Sprawdź szczegóły majowego koncertu przy stołecznych fontannach.
03/05/2016 19:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

Gra o Tron s06e02 online: drugi odcinek Game of Thrones VI: Home po polsku i legalnie

03/05/2016 22:22

0
MAJÓWKA

MAJÓWKA

03/05/2016 12:54

0
Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

Adam Lambert w Warszawie dostał stringi fanki! Co z nimi zrobił? [VIDEO, FOTO]

02/05/2016 18:53

0
Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

Lech - Legia: online i w TV. Transmisja z finału Pucharu Polski za darmo?!

02/05/2016 15:01

0
Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

Beyonce - Lemonade: online zobaczysz cały film!

25/04/2016 21:08

0
Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

Margaret: teledysk do Cool Me Down już blisko! Fragment klipu na ESKA.pl

24/04/2016 15:54

0
informacje
Zobacz jak seksownie poruszać pupą!

Zobacz jak seksownie poruszać pupą!


Akcja partnerska
Polecamy
Bars and Melody - Stressed Out
Czy Bars and Melody poradzili sobie ze Stressed Out twenty one pilots
  • TAK, zrobili to świetnie!
  • NIE, twenty one pilots są nie do podrobienia
  • NIE MAM ZDANIA
nagrody

polub
ESKA