WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO] - Koncerty 2014: Ellie Goulding w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]

RSS 11/09/2013 09:32 Komentarze 0
Bilety na koncert Ellie Goulding na Ursynowie są w sprzedaży od 11 września 2013 roku. Przypominamy, że wcześniejszy koncert w Warszawie został totalnie wyprzedany.
Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września Koncerty 2014: Ellie Goulding w Arenie Ursynów. Bilety w sprzedaży od 11 września / mat. promocyjne
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie. Bilety w sprzedaży - gdzie kupić, ile kosztują [VIDEO]
Koncert Ellie Goulding już 6 lutego 2014 r. w Arenie Ursynów w Warszawie. To drugi koncert autorki hitu Burn w Polsce. Ellie wystąpiła już 20 kwietnia 2013 r. w warszawskiej Stodole.

Bilety na koncert Ellie Goulding w Warszawie w tramach trasy Halcyon Days trafiły do sprzedaży w środę 11 września. Ile kosztują bilety na Ellie Goulding? Cena zależy od wybranego miejsca: siedzące kosztują 140 lub 160 zł, stojące na płycie kosztują 110 zł. Bilety na koncert Ellie można kupić w serwisie ebilet.pl, a także w bileteriach Empik, Media Markt i Saturn w całym kraju.

Ellie Goulding w Polsce oraz jej całą trasę koncertową po Europie supportować będzie Matthew Koma, 26-letni Nowojorczyk, który wydał dwa single: Parachute i One Night.

Europejska trasa koncertowa Halcyon Days - Ellie Goulding 2014:
Tue 28 Jan - Germany, Cologne, Live Music Hall
Wed 29 Jan - Germany, Offenbach, Capitol/Stadhalle
Fri 31 Jan - Sweden, Stockholm, Arenan
Sat 01 Feb - Norway, Oslo, Spektrum
Sun 02 Feb - Denmark, Copenhagen, Vega
Tue 04 Feb - Germany, Hamburg, Grosse Freiheit
Thu 06 Feb - Poland, Warsaw, Ursynow Arena
Fri 07 Feb - Austria, Vienna, Konzerthaus
Sat 08 Feb - Germany, Munich, Kesselhaus
Mon 10 Feb - Switzerland, Zurich, Maag Hall
Wed 12 Feb - France, Paris, Le Trianon
Fri 14 Feb - Belgium, Brussels, Forest National
Sat 15 Feb - Holland, Amsterdam, Heineken Music Hall

Koncert Ellie Goulding w Warszawie organizuje agencja Good Music Productions.

Ellie Goulding - How Long Will I Love You (from the film About Time):



Matthew Koma - One Night:



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]
0

Julia Totoszko w show Mali Giganci śpiewa Nine Million Bicycles - piosenkę Katie Melua! [VIDEO]

Julia Totoszko w Małych Gigantach zaśpiewa piosenkę Katie Melua - Nine Million Bicycles. Jej występ zobaczymy już w odcinku emitowanym w sobotę 18 kwietnia!
18/04/2015 17:43
Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]
0

Mali Giganci - Wiktoria Gąbka śpiewa Czy Te Oczy Mogą Kłamać! [VIDEO]

Wiktoria Gąbka w Małych Gigantach zaśpiewa dobrze znaną piosenkę sprzed lat - Czy Te Oczy Mogą Kłamać. Zobacz przed premierą występ Wiktorii Gąbki - odcinek z jej udziałem zobaczymy już 18 kwietnia!
18/04/2015 16:40
Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]
0

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Teledysk z Kasią jako zawodniczką MMA! [VIDEO]

Kasia Cerekwicka - Między Słowami. Zupełnie nowa piosenka i teledysk autorki hitu Na Kolanach zapowiadają jej płytę, która ma się ukazać już w maju! Co przygotowała gwiazda, którą obecnie możemy oglądać w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
18/04/2015 12:41
Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]
0

Nowy teledysk Saszan - Proste Słowa już w sieci! Zobacz klip do kawałka w klimacie reggae! [VIDEO]

Saszan - Proste Słowa. Długo wyczekiwany teledysk różowowłosej wokalistki właśnie pojawił się w sieci! Klip jest prosty, ale czaruje światłem i kolorami. Zobaczcie!
18/04/2015 10:30
Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]
1

Mali Giganci odc. 7: Olivia Wieczorek po raz kolejny muzyczną sensacją! 12-latka śpiewa I Will Love Again [VIDEO]

Mali Giganci odc. 7 to dzięki Olivii Wieczorek muzyczne emocje z najwyższej półki. Tym razem 12-latka z Kliki Rubika w Małych Gigantach 18.04.2015 śpiewa I Will Love Again ponownie zbierając burzę oklasków. Olivia Wieczorek z Małych Gigantów to prawdziwa muzyczna sensacja pierwszej edycji show. Zobaczcie sami, jak śpiewa hit Lary Fabian i sprawdźcie skąd ten talent!
18/04/2015 10:29
Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]
0

Robbie Williams w Polsce - relacja video z koncertu. Jak było w Krakowie 17.04.2015? [VIDEO]

Robbie Williams w Polsce - koncert już niestety za nami! Jeden z najpopularniejszych obecnie wokalistów pop/rock na świecie wystąpił w Krakowie 17 kwietnia 2015. Jak było? Zobaczcie pierwsze video z koncertu Williamsa w Polsce, jakie są już dostępne na YouTube!
18/04/2015 10:02
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

Abstrachuje jako policjant, żyd i marynarz i... Znany bloger testuje zarost - Sprawdź jego stylizacje [VIDEO]

14/04/2015 17:17

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>

Święta, święta i.. poświąteczna dieta? Sprawdź ile musisz zgubić przed wakacjami! >>


Akcja partnerska