WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze 0
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artystę [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 17:00
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: