WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze 0
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]
0

Akcja #SmearForSmear - o co chodzi i jakie muzyczne gwiazdy wzięły w niej udział? [VIDEO]

O co chodzi w akcji #SmearForSmear? Takie pytanie z pewnością zadają sobie niektórzy fani muzycznych gwiazd, które wstawiają swoje zdjęcia oznaczone tym hashtagiem. Sprawdź, co znaczy #SmearForSmear i kto sławny wziął udział w akcji już teraz - na ESKA.pl
29/01/2015 17:19
Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]
0

Piosenka z SpongeBob: Na Suchym Lądzie: N.E.R.D. - Squeeze Me - posłuchaj na ESKA.pl [VIDEO]

Już jest! Piosenka do filmu SpongeBoba trafiła do sieci. Autorem utworu do filmu animowanego o przygodach Pana Gąbki jest zespół N.E.R.D. Posłuchaj kawałka Squeeze Me na ESKA.pl 
29/01/2015 16:50
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
29/01/2015 16:44
Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Nicki Minaj - The Night is Still Young (Edited). Będzie kolejny hit od Nicki? [VIDEO]

Radiowa wersja piosenki Nicki Minaj - The Night Is Still Young to nowość w Gorącej 20 w czwartek 29 stycznia 2015 roku. Nowy singiel promocyjny z płyty The Pinkprint prezentuje bardziej popową stronę twórczości raperki. Posłuchaj kawałka na antenie Radia ESKA i na ESKA.pl
29/01/2015 16:22
Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]
0

Festiwal Kolorów 2015: gdzie, kiedy, jakie akcje? Wszysto o imprezie na ESKA.pl, bo nie jesteśmy Colourblind [VIDEO]

Festiwal Kolorów 2015 zbliża się wielkimi krokami. Z tygodnia na tydzień poznajemy coraz więcej szczegółów kolejnej edycji kolorowej imprezy. Gdzie i kiedy odbędzie się Festiwal Kolorów 2015? Jakie atrakcje szykują organizatorzy? Zobaczcie, co wiemy o Festiwalu Kolorów 2015 już teraz na ESKA.pl i dołączcie do tych, którzy nie są Colourblind!
29/01/2015 16:04
Ella Eyre - We Don't Have To Take Our Clothes Off: nowa piosenka tym razem przejmującą balladą [VIDEO]
0

Ella Eyre - We Don't Have To Take Our Clothes Off: nowa piosenka tym razem przejmującą balladą [VIDEO]

Ella Eyre w nowej piosence - We Don't Have To Take Our Clothes Off. Autorka hitu Deeper podgrzewa atmosferę przed wydaniem debiutanckiej płyty. Posłuchaj nowego utworu Elly Eyre.
29/01/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska