WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
KSW 37 w Krakowie 3.12.2016
0

KSW 37 w Krakowie 3.12.2016

KSW 37 - wszystko, co musisz wiedzieć, w jednym miejscu. KSW 37 - data, karta walk, transmisja w tv i online, PPV, wyniki walk 3.12.2016.
03/12/2016 11:28
Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?
0

Mister Supranational 3.12.2016 online i w TV - gdzie i o której?

Mister Supranational 2016 wyłoni najprzystojniejszego mężczyznę na świecie. Gdzie oglądać konkurs piękności online i w TV? Sprawdzajcie na ESKA.pl
03/12/2016 16:30
KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?
0

KSW 37. PPV - cena. Jak wykupić walkę Popek vs Pudzian?

KSW 37 w PPV to możliwość oglądania gali w internecie i telewizji. Jak wykupić walkę Popek Pudzian? Co otrzymamy po wykupieniu KSW PPV? Niezbędnik każdego kibica znajdziecie na ESKA.pl
03/12/2016 15:20
Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16
0

Popek na KSW 37 - Jestem królem. Piosenka na wejście Popka na galę w Krakowie 3.12.16

Popek na KSW 37 stanie do pojedynku z Pudzianem. Jaki kawałek wybrał Popek na swoje wyjście na galę? Oczywiście Jestem królem!
03/12/2016 14:12
KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK
0

KSW 37 - ważenie. Popek vs Pudzian - WYNIK

KSW 37 online i w TV już 3 grudnia 2016. Emocje związane z walkami na KSW zaczęły się dzień przed galą. Znamy oficjalne wyniki ważenia zawodników. Ile waży Popek, a ile Pudzian? Dowiedzcie się na ESKA.pl
03/12/2016 11:27
Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki
0

Życzenia imieninowe dla Barbary - śmieszne, poważne, SMS, wierszyki

Życzenia imieninowe dla Barbary: piękne, śmieszne lub poważne wierszyki i SMS na imieniny. Top 5 życzeń imieninowych znajdziecie już teraz - na Eska.pl.
03/12/2016 09:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

Jagadish Chandra Bose - 5 ZASKAKUJĄCYCH faktów o największym naukowcu świata!

30/11/2016 12:22

0
Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

Ania Karwan - koncert w Warszawie. Gdzie, kiedy i jakie piosenki?

30/11/2016 11:57

0
Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

Margaret jurorem w talent show - czy chce nim zostać? Wywiad VIDEO

29/11/2016 17:32

0
Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

Jankes i Tomson nowymi szefami klubu w Warszawie! Dołącz do imprezy TRUE MUSIC!

29/11/2016 15:18

0
Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

Pogoda zima 2016/17 - sezonowa prognoza pogody. Jaka będzie zima?

26/11/2016 12:27

0
Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

Jula i Sound'n'Grace - teledysk Gdy Gwiazdka! Fragment TYLKO na ESKA.pl!

23/11/2016 14:03

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre
polub
ESKA