WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze 0
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]
0

Zayn Malik solo - Malik nagra własną płytę? Prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów [VIDEO]

Zayn Malik solo? Czy wokalista One Direction zdecydował się na odejście z grupy ze względu na plany związane z rozwijaniem solowej kariery? Czy Zayn Malik solowy album wyda jeszcze w tym roku? Sprawdzamy doniesienia na temat solowej kariery Zayna Malika i prześwietlamy solowe kariery byłych członków boysbandów na ESKA.pl 
27/03/2015 00:34
JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]
0

JESTEŚ BOGIEM Paktofonika - Jestem Bogiem. Zobacz teledysk i tekst piosenki! [TEKST i VIDEO]

Zobacz teledysk i tekst do kawałka najpopularniejszego kawałka zespołu Paktofonika - Jestem Bogiem! [TEKST i VIDEO]
27/03/2015 00:20
50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl
0

50 twarzy Greya DRUGA CZĘŚĆ opóźniona i bez kluczowych osób. Kiedy będzie Ciemniejsza strona Greya - Waiting Game na ESKA.pl

50 twarzy Greya 2 pod znakiem zapytania. Zmiany i opóźnienie w realizacji drugiej części 50 twarzy Greya. Wytwórnia ogłosiła, że zmienia się termin premiery Ciemniejszej strony Greya, a w dodatku z ekipy znikają dwie kluczowe osoby. Kogo zabraknie? Sprawdź już teraz!
27/03/2015 00:09
Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]
0

Ed Sheeran na weselu - ZOBACZ jak zaskoczył parę młodą śpiewając do ich pierwszego tańca [VIDEO]

Ed Sheeran weselnym grajkiem? Na Instagramie pokazał zdjęcie pary młodej, którą zaskoczył śpiewając do ich pierwszego małżeńskiego tańca. Jak to się stało? Dowiedz się więcej na ESKA.pl
27/03/2015 00:01
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: Tik Tok, czyli przestawiamy zegarki na wiosnę w rytmie hitu Ke$hy! [VIDEO]

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: kiedy będzie i jak będziemy przestawiać zegarki na wiosnę w rytmie hitu Keshy? Sprawdzamy i podpowiadamy od kiedy będziemy spać o godzinę krócej!
26/03/2015 23:27
Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2015 z zimowego na letni: jak i kiedy przestawiamy zegarki? TiK ToK... [VIDEO]

Kiedy jest zmiana czasu z zimowego na letni 2015? To już wkrótce! Zmiana czasu na letni w 2015 roku ma miejsce w nocy z 28 na 29 marca. ESKA.pl podpowiada, jak przestawić zegarki i nie przegapić zmiany czasu. 'Tik tok, on the clock, but the party don't stop...' śpiewa Kesha i ma rację, bo dni będą dłuższe!
26/03/2015 23:22
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>

Pokonaj niedoskonałości. Sprawdź, jak walczyć z problemami >>


Akcja partnerska