WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE
0

ESKA Music Awards 2017 – NOMINACJE

2017 ESKA Music Awards to prawdziwe święto fanów najlepszej muzyki! Kto walczy o statuetki Radia ESKA, ESKA TV i eskaGO? Pełna lista na ESKA.pl już teraz >>
20/04/2017 20:20
C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]
0

C-BooL w DJ Is Your Second Name pokazuje weekend z życia didżeja! [VIDEO]

C-BooL zobrazował, jak naprawdę wygląda weekend z życia DJ-a! Co się dzieje w teledysku? Przekonajcie się na ESKA.pl!
26/04/2017 20:09
Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo
0

Mecz Bayern - Borussia: ONLINE i w TV 26.04.2017. Transmisja za darmo

Bayern Monachium - Borussia Dortmund 26 kwietnia 2017: gdzie i o której oglądać półfinał Pucharu Niemiec? Szczegóły transmisji hitowego meczu z udziałem Lewandowskiego i Piszczka sprawdzicie na ESKA.pl!
26/04/2017 19:50
Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]
0

Kasia Popowska bez włosów! Szokująca przemiana w teledysku Tyle tu mam [VIDEO]

Kasia Popowska bez włosów pojawiła się na okładce swojej nowej piosenki i w teledysku! Czy wokalistka naprawdę obcięła włosy? Przekonajcie się na ESKA.pl
26/04/2017 19:49
Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami
0

Mans Zelmerlow zagra mecz piłki nożnej z polskimi fanami

Mecz Mans Zelmerlow kontra fani z Polski to wyjątkowe piłkarskie starcie organizowane na szczytny cel. Kiedy i gdzie odbędzie? Szczegóły do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.
26/04/2017 17:33
Fanka coveruje hit Lanberry - Piątek. Znamy reakcję piosenkarki! [VIDEO]
0

Fanka coveruje hit Lanberry - Piątek. Znamy reakcję piosenkarki! [VIDEO]

Lubicie przebój Piątek od Lanberry? W takim razie koniecznie musicie sprawdzić wyjątkowy cover, którym zachwyciła się sama piosenkarka. 
26/04/2017 16:57
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

Talizman vs Królowa łez - dla kogo tytuł hitu i teledysku roku? #EMA2017

23/04/2017 10:39

0
ESKA Music Awards 2017 -  nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

ESKA Music Awards 2017 - nominowana 13! Poznaj wszystkich artystów

20/04/2017 20:19

0
Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

Nowa kategoria ESKA Music Awards! Kto zostanie DJ-em roku? #EMA2017

20/04/2017 20:18

0
QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

QUIZ - co wiesz o ESKA Music Awards? Sprawdź się przed #EMA2017!

20/04/2017 18:17

0
ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

ESKA Music Awards 2017 – głosowanie

20/04/2017 14:17

0
ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

ESKA Music Awards 2017 – data i miejsce gali

17/04/2017 08:09

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent Gwiazdy 2
Kto wygra program agent Gwiazdy?
  • Odeta Moro
  • Daria Ładocha
  • Jarosłw Kret
polub
ESKA