WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?
0

ESKA Music Awards 2016 - BILETY. Gdzie kupić i wygrać?

ESKA Music Awards 2016 coraz bliżej. Bądź z nami na gali rozdania najważniejszych nagród muzycznych w Polsce. Jak zdobyć bilety? Możesz je mieć nawet za darmo! Sprawdź jak!
24/07/2016 19:55
Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień
0

Pogoda na wakacje 2016 - Polska w słońcu? Prognozy na lipiec i sierpień

Prognoza pogody na wakacje 2016 jest optymistyczna? A może lato 2016 będzie bardzo deszczowe? Ważne informacje dla wszystkich urlopowiczów, czyli najświeższa długoterminowa pogoda na wakacje 2016 do sprawdzenia na ESKA.pl!
24/07/2016 19:55
Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?
0

Sunrise Festival 2016: online cała impreza! Gdzie oglądać festiwal w Kołobrzegu?

Gdzie oglądać Sunrise Festival 2016? O której godzinie transmisja w internecie będzie dostępna? Stream z Sunrise Festival 2016 w Kołobrzegu podrzucamy Wam na ESKA.pl!
24/07/2016 19:51
Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?
0

Maffashion w teledysku do piosenki disco-polo?! Co na to fani?

Maffashion pojawiła się w teledysku do piosenki Przez ciebie. Internauci zareagowali i stwierdzili, że to... disco-polo! Dostało się autorowi utworu, ale czy również popularnej szafiarce? Szczegóły na ESKA.pl
24/07/2016 18:50
Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!
0

Ślub od pierwszego wejrzenia: Pary będą brać ślub... w ciemno! To już przesada?!

Ślub od pierwszego wejrzenia - to nowość w jesiennej ramówce TVN-u. Na czym polega program? Państwo młodzi po raz pierwszy spotkają się ze sobą przed kościelnym ołtarzem! Szczegóły o kontrowersyjnym show stacji - oczywiście na ESKA.pl
24/07/2016 16:43
Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
0

Tomorrowland 2016: data, bilety. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl

Kiedy odbędzie się Tomorrowland 2016? Takie pytanie z pewnością już teraz zadaje sobie wielu fanów fantastycznej zabawy przy muzyce elektronicznej. Sprawdź szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland - na ESKA.pl
24/07/2016 16:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

14/07/2016 11:12

0
Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

Basia Kurdej-Szatan w The Voice of Poland. Nowa prowadząca w muzycznym show

12/07/2016 10:25

0
Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

Final Six 2016 w Krakowie - kiedy i z kim zagrają Polacy?

12/07/2016 09:04

0
Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów

Pokemon Go: Adele, Rihanna, Ariana Grande i inne gwiazdy w roli trenerów