WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO] - Ellie Goulding koncert w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]: ellie goulding w polsce, ellie goulding koncert w warszawie, ellie goulding halcyon days, ellie goulding koncerty, ellie goulding 2014, ellie goulding bilety

Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]

RSS 16/10/2013 10:27 Komentarze 0
Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety na koncert już w sprzedaży! Gdzie i za ile kupić? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Ellie Goulding w Warszawie - ostatnie bilety już w sprzedaży! [VIDEO]
Ellie Goulding da koncert w Warszawie już 6 lutego 2014. Good Music Productions, organizatorzy koncertu ogłosili właśnie, że w sprzedaży pojawiła się dziś ostatnia partia biletów na płytę. Okazuje się, że zainteresowanie występem Ellie jest chyba większe, niż wszyscy się spodziewali - w okolicach terminu ogłoszenia koncertu mowa była o tym, że ostatnie wejściówki będą dostępne w grudniu 2013.

>>> Najlepsze radio online <<<

Bilety na koncert Ellie Goulding, w cenie 110 złotych, można kupić w bileteriach EMPiK, sklepach Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem eBilet na terenie całego kraju.

Zapowiedziany na luty 2014 występ Ellie w warszawskiej Arenie Ursynów to druga wizyta wokalistki w Polsce. Poprzednio Goulding wystąpiła w Polsce w marcu 2013 - promując swój drugi w karierze krążek Halcyon. Zobacz klip do Burn - jednego z przebojów z wydanej w sierpniu 2013, wzbogaconej o 10 dodatkowych piosenek reedycji Halcyon zatytułowanej Halcyon Days - na Eska.pl!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Die Antwoord na Open'er Festival 2015. Którego dnia wystąpi Die Antwoord w Polsce 2015? [VIDEO]
0

Die Antwoord na Open'er Festival 2015. Którego dnia wystąpi Die Antwoord w Polsce 2015? [VIDEO]

Die Antwoord w Polsce 2015? Tak! Oryginalny zespół z Republiki Południowej Afryki został kolejną gwiazdą Open'er Festival 2015 w Gdyni. Którego dnia Die Antwoord wystąpią na scenie Open'era 2015? Szczegóły na temat koncertu Die Antwoord w Polce na ESKA.pl 
01/03/2015 15:35
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
01/03/2015 13:38
MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]
0

MŚ Falun 2015: biegi narciarskie w TV i online na żywo. Gdzie i o której oglądać bieg mężczyzn z 01.03.2015? Check It Out [VIDEO]

MŚ Falun 2015: o której i gdzie oglądać biegi narciarskie z 01.03.2015? Przed nami ostatni dzień walki o medale w Mistrzostwach Świata w Falun. 1 marca obejrzymy bieg mężczyzn stylem klasycznym na 50 kilometrów. Gdzie i o której oglądać transmisję biegów narciarskich na żywo w TV i online? Sprawdź na ESKA.pl
01/03/2015 11:11
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
01/03/2015 10:55
Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]
0

Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]

Uczestnicy Warsaw Shore podbijają internety swoimi teledyskami. Która gwiazda Ekipy z Warszawy spodobała się słuchaczom najbardziej? Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wynik głosowania na najlepszy teledysk publikujemy na ESKA.pl
01/03/2015 10:50
Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Nowy dokument tożsamości będzie obowiązywać do 1 marca 2015 roku. Czy to oznacza, że stare dowody stracą swoją ważność? Sprawdź jakie zmiany pojawią się na nowym dowodzie osobistym w 2015 roku. Everything Has Changed?
01/03/2015 09:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]