WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO] - Backstreet Boys w Polsce 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]: Koncerty 2014 w polsce, Backstreet Boys w Polsce, BB w polsce, Koncerty 2014 Backstreet Boys, Backstreet Boys kiedy koncert, Backstreet Boys gdzie koncert, BB bilety, Backstreet Boys bilety

Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]

RSS 22/04/2014 12:19 Komentarze 0
Backstreet Boys w Polsce na kolejnym koncercie - chłopaki powrócą do nas jeszcze w 2014 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół BB? Kiedy można kupić bilety! Sprawdź na ESKA.pl!
Backstreet Boys Backstreet Boys / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]
Backstreet Boys dali koncert w Polsce 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej In A World Like This. Ich występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. To właśnie było powodem, by jak najszybciej zaprosić chłopaków na kolejny koncert do Polski!

Grupa gra w starym składzie po blisko 10-letniej przerwie. Z pewnością to wielka atrakcja dla fanów popu lat 90. W tamtych czasach bowiem nastolatki szalały za BB tak jak dziś za One Direction.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Backstreet Boys zagrają tym razem w Gdańsku w hali Ergo Arena.
Koncert odbędzie się 27 lipca 2014. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.

Backstreet Boys - In A World Like This



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]
0

Finaliści Celebrity Splash o Saszan - jak wypadła wokalistka w oczach uczestników show? [VIDEO]

Finał Celebrity Splash już w sobotę 25.04.2015. Wśród finalistów show znalazła się Saszan. Wokalistka ma ogromne grono fanów. Jak wypadła Saszan w oczach finalistów Celebrity Splash? Czy wokalistka jest pozytywnie odbierana przez uczestników show? Przekonajcie się na ESKA.pl
25/04/2015 15:00
Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]
0

Celebrity Splash finał 25.04.2015 - na co przeznaczą wygraną finaliści show? Oto ich plany! [VIDEO]

Finał Celebrity Splash odbędzie się już w sobotę 25.04.2015 roku. Zwycięzca programu otrzyma 100 tys. zł nagrody, z czego połowę przeznaczy na dowolny cel charytatywny. Na co pójdzie pozostała części wygranej? Poznaj plany finalistów. Na co 50 tys. zł przeznaczy Saszan, Misheel, Julka oraz Andrzej? Dowiecie się na ESKA.pl 
25/04/2015 14:59
TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]
0

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko. Posłuchaj fragmentów przed premierą! [AUDIO]

TABB & Sound'N'Grace - Możesz Wszystko to kolejna, po megaprzeboju Dach, piosenka promująca zapowiedzianą na 2 czerwca płytę TABBA - Atom. Co tym razem przygotował dla nas współtwórca sukcesu debiutanckiej płyty Grzegorza Hyżego? Ujawniamy pierwszy fragment jeszcze przed oficjalną premierą! Cały nowy kawałek TABB & Sound'n'Grace usłyszycie już wkrótce jako pierwsi - wyłącznie w Radio ESKA!    
25/04/2015 10:39
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako  Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Matti Jakubiec jako Ewa Farna - występ promuje zapowiedź kolejnego odcinka [VIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 odc. 8 to m.in. Matti Jakubiec jako Ewa Farna. Jak wokalista grupy NEO poradzi sobie z hitem Cicho? Zobacz zapowiedź występu z odcinka emitowanego 25.04.2015 już teraz - na ESKA.pl
25/04/2015 10:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 odc. 8: za kogo przebiorą się uczestnicy 25.04.2015? Lista metamorfoz u nas [VIDEO]

Za kogo przebiorą się uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2015 w odc.  8? Odpowiedź na to pytanie oczywiście na ESKA.pl jeszcze przed Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25.04.2015. Zobaczcie już teraz, kim będą uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 w 8. odcinku show. W Twoja Twarz Brzmi Znajomo 25 kwietnia 2015 roku m.in. Lana Del Rey!
25/04/2015 10:34
50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]
0

50 Twarzy Greya cz. 2: pierwsze zdjęcia z filmu Ciemniejsza Strona Greya. Druga część filmu jeszcze bardziej Haunted? [VIDEO]

To pierwszy przeciek z drugiej części 50 Twarzy Greya. Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z planu filmowego Ciemniejsza Strona Greya, czyli w angielskiej wersji Fifty Shades Darker. Jak wygląda pan Grey w drugiej części 50 Twarzy Greya? Klimat drugiej części sagi jest jest jeszcze bardziej Haunted?
25/04/2015 10:32
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

Szaleństwo w oczach i ostre narzędzie w ręku - zobacz kolejny film superpopularnego teamu Abstrachuje [VIDEO]

20/04/2015 17:26

0
Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

Justin Bieber - nowe piosenki 2015 o Selenie Gomez. Odpowiedź na The Heart Wants What It Wants? [VIDEO]

04/04/2015 08:49

1
Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

Violetta w Polsce: wywiady z Martiną Stoessel, Jorge Blanco i Diego Dominguezem na ESKA.pl [VIDEO]

31/03/2015 15:54

19
Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>

Twardzi faceci i mocna sensacja dostępna ONLINE. Oglądaj już teraz FILMY ZA DARMO >>


Akcja partnerska
Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.

Jak wyrzeźbić ciało przed latem? Baw się, tańcz, chudnij! ZUMBA, wypróbuj prosty układ.


Akcja partnerska