WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO] - Backstreet Boys w Polsce 2014

Tagi związane z Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]: Koncerty 2014 w polsce, Backstreet Boys w Polsce, BB w polsce, Koncerty 2014 Backstreet Boys, Backstreet Boys kiedy koncert, Backstreet Boys gdzie koncert, BB bilety, Backstreet Boys bilety

Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]

RSS 22/04/2014 12:19 Komentarze
Backstreet Boys w Polsce na kolejnym koncercie - chłopaki powrócą do nas jeszcze w 2014 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół BB? Kiedy można kupić bilety! Sprawdź na ESKA.pl!
Backstreet Boys Backstreet Boys / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]
Backstreet Boys dali koncert w Polsce 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej In A World Like This. Ich występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. To właśnie było powodem, by jak najszybciej zaprosić chłopaków na kolejny koncert do Polski!

Grupa gra w starym składzie po blisko 10-letniej przerwie. Z pewnością to wielka atrakcja dla fanów popu lat 90. W tamtych czasach bowiem nastolatki szalały za BB tak jak dziś za One Direction.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Backstreet Boys zagrają tym razem w Gdańsku w hali Ergo Arena.
Koncert odbędzie się 27 lipca 2014. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.

Backstreet Boys - In A World Like This



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?
0

Mecz Ajax - Legia: ONLINE i w TV. Gdzie transmisja na żywo 23.02.17?

Mecz Ajax Amsterdam - Legia Warszawa 23 lutego 2017 w internecie i w telewizji będzie dostępny? Gdzie transmisja drugiego meczu Ligi Europy? Szczegóły i rozpiskę znajdziecie na ESKA.pl!
22/02/2017 15:57
Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?
0

Belle Epoque - obsada. Kim są bohaterowie serialu?

Belle Epoque - obsada serialu już teraz na ESKA.pl! Sprawdź, kim są bohaterowie serialu?
22/02/2017 15:56
Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!
0

Michał Szpak baluje za hajs fanów w Tajlandii. Zobacz zdjęcia!

Michał Szpak poleciał do Tajlandii, gdzie bawi się w najlepsze z innym popularnym wokalistą z Polski. Zobacz zdjęcia z szalonej wyprawy artysty.
22/02/2017 15:37
Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego
0

Raper Tadek śpiewa u prezydenta Dudy. Kontrowersyjny występ na Dzień Języka Ojczystego

Raper, który śpiewa "wyjeb... na pedalstwo, które niszczy tą ojczyznę" jako gość gali Zasłużony dla Polszczyzny z okazji Dnia języka Ojczystego? Wygląda na fejk ale to prawda! Film zamieściła Kancelaria Prezydenta Andrzeja Dudy.
22/02/2017 15:27
Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?
0

Eurowizja 2017: półfinał I. Z kim powalczy Kasia Moś?

Eurowizja 2017: półfinał I to koncert, w którym Kasia Moś zmierzy się z rywalami w drodze o występ w konkursie finałowym. Jak sobie poradzi?
22/02/2017 15:16
Trzech Króli - koncerty Popka, Soboty i Matheo. Gdzie i kiedy?
0

Trzech Króli - koncerty Popka, Soboty i Matheo. Gdzie i kiedy?

Popek, Sobota i Matheo ruszają w trasę koncertową! Obejmie ona występy w całej Europie. Gdzie i kiedy można zobaczyć artystów projektu Trzech Króli? Daty i lista miejsc do sprawdzenia na ESKA.pl
22/02/2017 15:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

Tłusty czwartek - przepisy na pączki i faworki!

21/02/2017 15:17

0
Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

Jula - piosenką życzy Dobrego dnia! Teledysk i data premiery płyty! [VIDEO]

21/02/2017 14:30

0
Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

Eurowizja 2017: Kasia Moś w pierwszej dziesiątce konkursu?

21/02/2017 12:54

0
Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

Lana Del Rey: grafika Polaka na zdjęciu profilowym gwiazdy! Jak tego dokonał?

21/02/2017 12:30

0
Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

Ucho Prezesa - gdzie oglądać nowe odcinki?

20/02/2017 09:46

0
Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

Eurowizja 2017 na Ukrainie będzie katastrofą? Odeszło 21 organizatorów!

16/02/2017 15:28

0
informacje
Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!

Zobacz, co kupić swojej połówce na Walentynki!


Akcja partnerska
Polecamy
Agent - Gwiazdy 2
Kto jest agentem w drugim sezonie programu Agent - Gwiazdy?
  • Jarosław Kret
  • Alan Andersz
  • Mateusz Maga
  • Olga Frycz
  • Joanna Jędrzejczyk
  • Piotr Kędzierski
  • Odeta Moro
  • Tomasz Niecik
  • Edyta Zając-Rzeźniczak
  • Daria Ładocha
  • Marek Włodarczyk
  • Julita „Jula” Fabiszewska
polub
ESKA