WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO] - Backstreet Boys w Polsce 2014

Tagi związane z Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]: Koncerty 2014 w polsce, Backstreet Boys w Polsce, BB w polsce, Koncerty 2014 Backstreet Boys, Backstreet Boys kiedy koncert, Backstreet Boys gdzie koncert, BB bilety, Backstreet Boys bilety

Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]

RSS 22/04/2014 12:19 Komentarze
Backstreet Boys w Polsce na kolejnym koncercie - chłopaki powrócą do nas jeszcze w 2014 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół BB? Kiedy można kupić bilety! Sprawdź na ESKA.pl!
Backstreet Boys Backstreet Boys / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]
Backstreet Boys dali koncert w Polsce 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej In A World Like This. Ich występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. To właśnie było powodem, by jak najszybciej zaprosić chłopaków na kolejny koncert do Polski!

Grupa gra w starym składzie po blisko 10-letniej przerwie. Z pewnością to wielka atrakcja dla fanów popu lat 90. W tamtych czasach bowiem nastolatki szalały za BB tak jak dziś za One Direction.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Backstreet Boys zagrają tym razem w Gdańsku w hali Ergo Arena.
Koncert odbędzie się 27 lipca 2014. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.

Backstreet Boys - In A World Like This



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!
0

Dzień Dziecka ZA DARMO: 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka!

Dzień Dziecka ZA DARMO - na ESKA.pl mamy 5 prostych sposobów na idealny Dzień Dziecka! Jeżeli nie masz pomysłu, co zaplanować dla swojej pociechy sprawdź nasze propozycje na Dzień Dziecka.
01/06/2016 00:53
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)
0

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Internet w szoku po obejrzeniu reklamy z Lewandowskim i Kotem, którzy niczym Robin Thicke i Pharrell śpiewają Blurred Lines. "Śpiewa, tańczy, strzela gole" - internauci komentują udział polskiego napastnika w zaskakującym wideo. 
01/06/2016 00:40
LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania
0

LOTTO 31.05.2016: wyniki losowania

Lotto - wyniki z 31 maja 2016 to szansa na wygranie kumulacji. Do wygrania aż 35 milionów złotych. Jak obstawiać Lotto? Jakie szczęśliwe numery? Jakie są wyniki losowania 31.05.2016​ - wszystko to znajdziecie poniżej!
31/05/2016 21:49
Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?
0

Letnia Scena ESKI 2016 - kiedy i gdzie koncerty, kto zagra?

Letnia Scena ESKI 2016 - trasa, gwiazdy i terminy zainteresują was w te wakacje. To już piąta edycja plenerowych koncertów Radia ESKA  i w dodatku rekordowa. Sprawdź gdzie będzie Letnia Scena ESKI w tym roku
31/05/2016 17:10
30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji
0

30 Lat Teleexpresu - płyta już jest! Pharrell i Dawid Podsiadło gwiazdami kompilacji

30 Lat Teleexpressu - płyta z hitami już jest! Tracklista kompilacji, która powstała z okazji okrągłego jubileuszu programu TVP wygląda bardzo interesująco. Piosenki z niej odsłuchacie na ESKA.pl!
31/05/2016 15:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
Polecamy
HIT LATA 2016