Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO] - Backstreet Boys w Polsce 2014
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]: Koncerty 2014 w polsce, Backstreet Boys w Polsce, BB w polsce, Koncerty 2014 Backstreet Boys, Backstreet Boys kiedy koncert, Backstreet Boys gdzie koncert, BB bilety, Backstreet Boys bilety

Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]

RSS 22/04/2014 12:19 Komentarze 0
Backstreet Boys w Polsce na kolejnym koncercie - chłopaki powrócą do nas jeszcze w 2014 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół BB? Kiedy można kupić bilety! Sprawdź na ESKA.pl!
Backstreet Boys Backstreet Boys / Bulls
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]
Backstreet Boys dali koncert w Polsce 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej In A World Like This. Ich występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. To właśnie było powodem, by jak najszybciej zaprosić chłopaków na kolejny koncert do Polski!

Grupa gra w starym składzie po blisko 10-letniej przerwie. Z pewnością to wielka atrakcja dla fanów popu lat 90. W tamtych czasach bowiem nastolatki szalały za BB tak jak dziś za One Direction.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Backstreet Boys zagrają tym razem w Gdańsku w hali Ergo Arena.
Koncert odbędzie się 27 lipca 2014. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.

Backstreet Boys - In A World Like This



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze.  Sprawdź gdzie grzmi!
0

Mapa burz - ALERT burzowy w twoim komputerze. Sprawdź gdzie grzmi!

Burze nad Polską niepokoją wiele osób. Gdzie jest burza, jak duża, jak sprawdzić front burzowy? Szukacie mapy burz a my dajemy podpowiedź zanim przyjdzie nawałnica Before the Storm (video z młodziutką Taylor Swift w bonusie!)
06/07/2015 17:02
Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK
0

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - WYNIK

Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale na Wimbledonie - polska tenisistka pokonała Jelenę Jankovic. Dowiedz się więcej o sukcesach Agnieszki Radwańskiej w Wimbledonie 2015 i śpiewaj jej PLAY!
06/07/2015 16:35
Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?
0

Pogoda na lipiec 2015: upały w Polsce: ile stopni? Będzie Hot?

Jaka będzie pogoda w lipcu 2015? Odpowiedź na to pytanie spędza sen z powiek wszystkim, którzy marzą o ciepłej i słonecznej aurze podczas wakacji 2015. Ile stopni będzie w lipcu w Polsce? Kiedy będzie padać deszcz? Sprawdzamy na ESKA.pl
06/07/2015 16:04
Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl: finałowe głosowanie na przebój wakacji 2015 - 1 z 12 [PLEBISCYT]
0

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl: finałowe głosowanie na przebój wakacji 2015 - 1 z 12 [PLEBISCYT]

Hit lata 2015 czytelników ESKA.pl pełen piosenek na lato 2015 dobiega końca. Przed nami ostateczne głosowanie na przebój wakacji 2015 i ogłoszenie zwycięzcy naszej wspólnej zabawy. Tytuł Hitu lata 2015 czytelników ESKA.pl zgranie tylko 1 z 12 wybranych przez Was kawałków. Zaczynamy!
06/07/2015 15:49
Luxuria Astaroth w nowej roli. Zobacz co pokazała!
0

Luxuria Astaroth w nowej roli. Zobacz co pokazała!

Luxuria Astaroth, która zasłynęła odważnym występem jako Słowianka w teledysku Donatana znów pokazała co potrafi! Tym razem to... śpiew! Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył właśnie swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie - dając głos w chórkach. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
06/07/2015 15:27
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska