WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO] - Backstreet Boys w Polsce 2014
REKLAMA
REKLAMA

Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]

22.04.2014 12:19

Backstreet Boys w Polsce na kolejnym koncercie - chłopaki powrócą do nas jeszcze w 2014 roku! Gdzie i kiedy zagra zespół BB? Kiedy można kupić bilety! Sprawdź na ESKA.pl!

1/1
Koncerty 2014: Backstreet Boys znowu w Polsce. Kiedy i gdzie wystąpią? Gdzie i za ile kupić Bilety na Backstreet Boys? [VIDEO]
Bulls
Backstreet Boys

POSŁUCHAJ HITÓW TEJ GWIAZDY
  As Long As You Love Me - Backs...
  Everybody - Backs...
  Quit Playing Games (With My...
Backstreet Boys dali koncert w Polsce 23 lutego 2014 roku w ramach europejskiej trasy koncertowej In A World Like This. Ich występ cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a bilety rozeszły się jak świeże bułeczki. To właśnie było powodem, by jak najszybciej zaprosić chłopaków na kolejny koncert do Polski!

Grupa gra w starym składzie po blisko 10-letniej przerwie. Z pewnością to wielka atrakcja dla fanów popu lat 90. W tamtych czasach bowiem nastolatki szalały za BB tak jak dziś za One Direction.

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!


Backstreet Boys zagrają tym razem w Gdańsku w hali Ergo Arena.
Koncert odbędzie się 27 lipca 2014. Sprzedaż biletów rozpocznie się już 24 kwietnia, o godzinie 10:00.

Bilety na płytę kosztować będą od 169 do 349 złotych. Z kolei na trybuny wejściówki będzie można nabywać w cenach od: 90 do 280 złotych. Zakupów będzie można dokonywać za pośrednictwem strony: www.imprezyprestige.com, a także w systemach sprzedaży: Eventim, eBilet oraz Groupon.

Backstreet Boys - In A World Like ThisZobacz profil na eska.pl: Backstreet Boys
Czat na żywo

22.07.2014 | 17:50: ~Jade Na Koncert(gość): JadeNaKoncert.home.pl Zaprasza wszystkich zainteresowanych na wspólne przejazdy z Łodzi i Katowic na koncert Backstreet Boys w Gdańsku! Więcej szczegółów: http://jadenakoncert.home.pl/pl/c/BACKSTREET-BOYS/179 Zapraszamy serdecznie! :)

Możesz komentować pod swoim nickiem po zalogowaniu

Eska News

Sprawdź co czytają twoi znajomi,
podziel się z nimi tym, co znajdziesz na ESKA.pl

Włącz ESKA News
Komentarze

polecamy
REKLAMA
REKLAMA
nagrody