WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO] - Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety

Tagi związane z Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]: rod stewart, koncert w polsce, rod stewart w polsce bilety, rod stewart piosenki, rod stewart youtube

Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]

RSS 18/03/2013 09:20 Komentarze
Rod Stewart wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 14.09.2013 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to kolejny wielki koncert w tym mieście. Wcześniej odbyły się tam występy między innymi Guns N'Roses oraz Bryana Adamsa. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta! Zobacz szczegóły na Eska.pl!
Rod Steward / Rod Steward - foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]
Rod Stewart wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 14.09.2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19.03.2013 o 12:00. Koncert wokalisty budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego bilety mogą rozejść się w bardzo szybkim tempie. Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym z cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

Zobacz na Eska.pl Rod Stewart zaśpiewał z Cee Lo Greenem

Bilety na koncert Roda Stewarta można zakupić na stronach www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sieciach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Ceny biletów na koncert Roda Stewarta

699 zł - VIP
450 zł - Diamonds Circle
269 zł - Golden Circle
260 zł - Trybuny
190 zł i 99 zł - Płyta

Zobacz Have You Ever Seen The Rain - Rod Stewart



Nie czytałeś jeszcze?


Bow Down - I Been On - nowa piosenka Beyonce już jest na Eska.pl!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!
0

Bridget Jones 3 - piosenka Years & Years ma już teledysk!

Bridget Jones 3 - piosenka z filmu ma już teledysk! Czy w klipie do Meteorite zostały uwzględnione fragmenty kinowej produkcji? Warto sprawdzić to już teraz na ESKA.pl!
29/09/2016 10:26
Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?
0

Ladislao Jose Biro - długopis, to jego wynalazek! Jak do tego doszło?

Ladislao Jose Biro - 117. rocznica urodzin dziennikarza i wynalazcy obecnej formy długopisu, to temat wzięty pod lupę przez Google Doodle i ESKA.pl. Kim jest węgierski wynalazca? Jak powstał długopis? Odpowiedzi znajdziecie na naszej stronie
29/09/2016 09:23
Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?
0

Roast Michała Szpaka w TV i online. Kiedy i gdzie oglądać transmisję show?

Roast Michała Szpaka nadchodzi! Show zobaczymy w TV i online. Kiedy i gdzie? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl! To będzie najlepsze show tej jesieni?
29/09/2016 07:00
Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?
0

Na dobre i na złe - online odcinek 645. Jaka jest piosenka na koniec odcinka?

Na dobre i na złe - odcinek serialu za każdym razem kończy piosenka, która szczególnie zwraca uwagę widzów. Nie wiecie, co to za utwór? Nie martwcie się, my wam pomożemy! Na ESKA.pl możecie sprawdzić, jaka piosenka była w najnowszym odcinku Na dobre i na złe - może od dziś będzie to twój nowy ulubiony kawałek?
28/09/2016 21:32
Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]
0

Tom Swoon: piosenka Phoenix w Forza Horizon 3! [VIDEO]

Tom Swoon promuje Forza Horizon 3! Piosenka Phoenix (We Rise) została użyta w trailerze najnowszej części serii gry wyścigowej. O kolejnym światowym sukcesie polskiego producenta informujemy Was na ESKA.pl!
28/09/2016 16:46
Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?
0

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra! Z kim zaśpiewa wokalistka?

Natalia Szroeder w Hit, Hit, Hurra. Wokalista wystąpi jako gość specjalny i wykona jeden ze swoich hitów wspólne z uczestnikiem muzycznego show.
28/09/2016 16:39
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA