WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO] - Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety

Tagi związane z Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]: rod stewart, koncert w polsce, rod stewart w polsce bilety, rod stewart piosenki, rod stewart youtube

Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]

RSS 18/03/2013 09:20 Komentarze
Rod Stewart wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 14.09.2013 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to kolejny wielki koncert w tym mieście. Wcześniej odbyły się tam występy między innymi Guns N'Roses oraz Bryana Adamsa. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta! Zobacz szczegóły na Eska.pl!
Rod Steward / Rod Steward - foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]
Rod Stewart wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 14.09.2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19.03.2013 o 12:00. Koncert wokalisty budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego bilety mogą rozejść się w bardzo szybkim tempie. Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym z cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

Zobacz na Eska.pl Rod Stewart zaśpiewał z Cee Lo Greenem

Bilety na koncert Roda Stewarta można zakupić na stronach www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sieciach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Ceny biletów na koncert Roda Stewarta

699 zł - VIP
450 zł - Diamonds Circle
269 zł - Golden Circle
260 zł - Trybuny
190 zł i 99 zł - Płyta

Zobacz Have You Ever Seen The Rain - Rod Stewart



Nie czytałeś jeszcze?


Bow Down - I Been On - nowa piosenka Beyonce już jest na Eska.pl!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka
0

Michał Szpak odwiedził dzieci chore na raka

Michał Szpak odwiedził młodych pacjentów Kliniki Hematologii i Onkologii Dziecięcej i przy okazji zachęca do rejestrowania się bazy dawców szpiku. Zobacz zdjęcia z wizyty wokalisty u chorych na raka dzieci.
20/01/2017 16:07
Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV
0

Skoki 21-22.01.17 - ONLINE i w TV

Skoki narciarskie w Zakopanem już 21 i 22 stycznia 2017! Przed nami konkurs drużynowy i indywidualny. Gdzie oglądać skoki w internecie i w telewizji? Szczegóły i program zawodów do sprawdzenia na ESKA.pl
20/01/2017 15:59
Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?
0

Popek x Matheo x Sobota: nowa płyta. Kiedy premiera?

Popek x Matheo x Sobota - nowa płyta 2017 coraz bliżej! Projekt tych trzech artystów wśród fanów już teraz wzbudza ogromne emocje. Kiedy premiera albumu? Czy osiągnie on taki sukces jak Król Albanii? Jako pierwsi szczegóły poznacie na ESKA.pl!
20/01/2017 15:59
Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu
0

Piękna i Bestia - nowa piosenka Celine Dion na soundtracku do filmu

Celine Dion ratuje soundtrack do filmu Piękna i Bestia! Słynna wokalistka nagrała nowy utwór, który trafił na ścieżkę dźwiękową najnowszej produkcji Disneya z Emmą Watson w roli Belli.
20/01/2017 15:33
Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki
0

Eurowizja 2017: Paulla w polskich preselekcjach. Mocne strony kandydatki

Paulla piosenką Chcę tam z tobą być powalczy o Eurowizję 2017. Jakie ma na to szanse? Mocne strony wokalistki wymieniamy na ESKA.pl!
20/01/2017 15:15
Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!
0

Ed Sheeran w Polsce? Wokalista wyrusza w trasę!

Ed Sheeran zapowiada trasę koncertową po Europie, która rozpocznie się już naprawdę niedługo! Czy w rozpisce znajduje się występ w Polsce?
20/01/2017 14:58
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

Kwalifikacja wojskowa 2017. Jakie roczniki na pobór do wojska. Co to jest kwalifikacja i jak wygląda.

18/01/2017 10:59

0
Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

Eurowizja 2017: oni wezmą udział w polskich preselekcjach [LISTA]

16/01/2017 12:53

0
Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

Ile zebrała WOŚP 2017? Ostateczna kwota to mega rekord

16/01/2017 09:38

0
Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

Mistrzostwa Świata 2017 w piłce ręcznej. Terminarz turnieju 11-29.01.2017

14/01/2017 19:24

0
Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

Horoskop 2017 - miłość, praca, zdrowie. Roczny horoskop powie ci, co cię czeka!

12/01/2017 13:06

0
Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

Kiedy ferie 2017 - terminarz według województw

12/01/2017 11:47

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja 2017 - Krajowe Eliminacje
Która polska gwiazda zgłosiła się do polskich preselekcji, ale udaje, że Eurowizja jej nie obchodzi?
  • Sylwia Grzeszczak
  • Ewa Farna
  • Doda
  • Dawid Kwiatkowski
  • Justyna Steczkowska
  • Rafał Brzozowski
  • Ewelina Lisowska
  • Marina
  • ktoś inny
polub
ESKA