WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO] - Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety

Tagi związane z Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]: rod stewart, koncert w polsce, rod stewart w polsce bilety, rod stewart piosenki, rod stewart youtube

Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]

RSS 18/03/2013 09:20 Komentarze
Rod Stewart wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 14.09.2013 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to kolejny wielki koncert w tym mieście. Wcześniej odbyły się tam występy między innymi Guns N'Roses oraz Bryana Adamsa. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta! Zobacz szczegóły na Eska.pl!
Rod Steward / Rod Steward - foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]
Rod Stewart wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 14.09.2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19.03.2013 o 12:00. Koncert wokalisty budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego bilety mogą rozejść się w bardzo szybkim tempie. Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym z cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

Zobacz na Eska.pl Rod Stewart zaśpiewał z Cee Lo Greenem

Bilety na koncert Roda Stewarta można zakupić na stronach www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sieciach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Ceny biletów na koncert Roda Stewarta

699 zł - VIP
450 zł - Diamonds Circle
269 zł - Golden Circle
260 zł - Trybuny
190 zł i 99 zł - Płyta

Zobacz Have You Ever Seen The Rain - Rod Stewart



Nie czytałeś jeszcze?


Bow Down - I Been On - nowa piosenka Beyonce już jest na Eska.pl!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?
0

Harry Potter and the Cursed Child. Kiedy premiera ósmej części książki?

Harry Potter and the Cursed Child to tytuł sztuki teatralnej autorstwa J.K. Rowling, która na życzenie fanów serii ukaże się także w formie książki i e-booka. Sprawdź datę premiery Harry'ego Pottera 8 w księgarniach już teraz!
30/05/2016 23:12
Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!
0

Adele, The Weeknd i James Corden u Justina Timberlake'a! Megamix hitem internetu!

Justin Timberlake podbija nie tylko radiowe listy przebojów, ale także internet! Can't Stop The Feeling to hit, który w wersji oryginalnej zna już każdy, ale my mamy dla Was coś, czego jeszcze nie widzieliście! Adele, The Weekend, Gwen Stefani i wiele innych pojawiło się w utworze JT. Wideo do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 23:12
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 23:11
Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci
0

Gra o Tron s06e06 online za darmo, po polsku i legalnie! Pierwszy odcinek Game of Thrones VI: Blood Of My Blood już w sieci

Gra o Tron s06e06 online, po polsku i w dodatku zupełnie legalnie i za darmo - to fakt! Zobacz, jak w prostu sposób obejrzeć szósty odcinek nowego sezonu Gry o Tron 2016!
30/05/2016 22:11
Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?
0

Skład Polski na EURO 2016 we Francji. Kto zagra na ME 2016?

Kto zagra na EURO 2016? Skład reprezentacji Polski poznacie na ESKA.pl! Ci piłkarze dadzą nam zwycięstwo na Mistrzostwach Europy we Francji? Kadra do sprawdzenia na ESKA.pl!
30/05/2016 21:13
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016