Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO] - Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]: rod stewart, koncert w polsce, rod stewart w polsce bilety, rod stewart piosenki, rod stewart youtube

Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]

RSS 18/03/2013 09:20 Komentarze 0
Rod Stewart wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 14.09.2013 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to kolejny wielki koncert w tym mieście. Wcześniej odbyły się tam występy między innymi Guns N'Roses oraz Bryana Adamsa. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta! Zobacz szczegóły na Eska.pl!
Rod Steward / Rod Steward - foto: Oficjalny profil Facebook
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]
Rod Stewart wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 14.09.2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19.03.2013 o 12:00. Koncert wokalisty budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego bilety mogą rozejść się w bardzo szybkim tempie. Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym z cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

Zobacz na Eska.pl Rod Stewart zaśpiewał z Cee Lo Greenem

Bilety na koncert Roda Stewarta można zakupić na stronach www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sieciach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Ceny biletów na koncert Roda Stewarta

699 zł - VIP
450 zł - Diamonds Circle
269 zł - Golden Circle
260 zł - Trybuny
190 zł i 99 zł - Płyta

Zobacz Have You Ever Seen The Rain - Rod Stewart



Nie czytałeś jeszcze?


Bow Down - I Been On - nowa piosenka Beyonce już jest na Eska.pl!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!
0

Justin Bieber - What Do You Mean: nowa piosenka. Znamy datę premiery!

Justin Bieber zapowiedział nowy singiel. What Do You Mean - oto tytuł nowej piosenki, której datę premiery idol nastolatek zdradził na Instagramie. Kiedy możemy spodziewać się publikacji nowej piosenki Biebera na YouTube? Odpowiedź na ESKA.pl 
30/07/2015 17:12
Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!
0

Metro zamknięte w sierpniu 2015? Utrudnienia w kursowaniu metra w Warszawie - Check It Out!

Metro zamknięte w sierpniu 2015? ZTM Warszawa ostrzega przed utrudnieniami w kursowaniu metra podczas weekendów sierpnia 2015. Które stacje będą zamknięte podczas wakacyjnych remontów metra? Check It Out na ESKA.pl
30/07/2015 17:11
Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...
0

Wonder Girls - I Feel You: teledysk zapowiada come back grupy. Era Reboot za 3, 2, 1...

Teledysk Wonder Girls do I Feel You jest oficjalnym come backiem zespołu do gry na rynku muzycznym. Powrót Wonder Girls z I Feel You to królowe K-popu w klimatach modnych ostatnio lat 80. - w takiej właśnie odsłonie klip do piosenki. Gotowi po raz kolejny przywitać Wonder Girls i odliczać do premiery krążka Reboot?
30/07/2015 16:48
One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie
0

One Direction vs głowa Naughty Boya: piniata zniszczona na koncercie

One Direction vs głowa Naughty Boya. Chłopaki z 1D zniszczyli piniatę z głową producenta, który próbował współpracować z Zaynem Malikiem. Mamy nagranie z koncertu One Direction w Kansas
30/07/2015 16:38
Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online
0

Avicii - Insomnia: remiks kultowego utworu Faithless dostępny online

Avicii w remiksie kultowego utworu Faithless - Insomnia. Kawałek dostępny online ma ESKA.pl. Kto robi to lepiej? Szwedzki DJ, czy brytyjski zespół? Oceńcie sami
30/07/2015 16:08
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?
0

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015 - taki hashtag zalał polskiego Twittera pod koniec lipca. Wyzwanie zdrowy sierpień pod lupę bierzemy dla Was na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, o co chodzi w nowym challenge'u #zdrowysierpień2015. Damy radę sprostać jego zasadom?
30/07/2015 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska