WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO] - Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]: rod stewart, koncert w polsce, rod stewart w polsce bilety, rod stewart piosenki, rod stewart youtube

Koncerty 2013: Rod Stewart - gdzie kupić i ile kosztują bilety [VIDEO]

RSS 18/03/2013 09:20 Komentarze 0
Rod Stewart wystąpi w Polsce! Koncert odbędzie się 14.09.2013 na Stadionie Miejskim w Rybniku. Będzie to kolejny wielki koncert w tym mieście. Wcześniej odbyły się tam występy między innymi Guns N'Roses oraz Bryana Adamsa. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Roda Stewarta! Zobacz szczegóły na Eska.pl!
Rod Stewart wystąpi na Stadionie Miejskim w Rybniku. Koncert odbędzie się na Stadionie Miejskim w Rybniku 14.09.2013. Sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 19.03.2013 o 12:00. Koncert wokalisty budzi olbrzymie zainteresowanie, dlatego bilety mogą rozejść się w bardzo szybkim tempie. Koncert Roda Stewarta będzie kolejnym z cyklu Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje.

Zobacz na Eska.pl Rod Stewart zaśpiewał z Cee Lo Greenem

Bilety na koncert Roda Stewarta można zakupić na stronach www.imprezyprestige.com oraz www.eventim.pl oraz w sieciach Saturn, Media Markt oraz Empik.

Ceny biletów na koncert Roda Stewarta

699 zł - VIP
450 zł - Diamonds Circle
269 zł - Golden Circle
260 zł - Trybuny
190 zł i 99 zł - Płyta

Zobacz Have You Ever Seen The Rain - Rod Stewart



Nie czytałeś jeszcze?


Bow Down - I Been On - nowa piosenka Beyonce już jest na Eska.pl!

EP

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]