WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski - koncert online. Występ Kwiata będzie można zobaczyć w internecie! [VIDEO] - Koncert Dawida Kwiatkowskiego w internecie
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski - koncert online. Występ Kwiata będzie można zobaczyć w internecie! [VIDEO]: dawid kwiatkowski youtube, bilety na koncert dawida kwiatkowskiego, dawid kwiatkowski koncert, koncert Dawida Kwiatkowskiego w internecie, dawid kwiatkowski piosenki

Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski - koncert online. Występ Kwiata będzie można zobaczyć w internecie! [VIDEO]

RSS 10/08/2013 19:17 Komentarze 0
Koncert Dawida Kwiatkowskiego zapowiedziany na 11 sierpnia 2013 w Warszawie będzie dostępny online! Gdzie zobaczyć występ Kwiata? Sprawdź na Eska.pl!
/ fot. Karolina Chudyba
Ilustracja do artykułu: Koncerty 2013: Dawid Kwiatkowski - koncert online. Występ Kwiata będzie można zobaczyć w internecie! [VIDEO]
Nie możesz przyjść na koncert Dawida Kwiatkowskiego zapowiedziany na 11 sierpnia 2013 w Warszawie, a bardzo chcesz go zobaczyć? Nic straconego: występ autora hitu Biegnijmy będzie dostępny online! Dawid umieścił właśnie na swoim facebooku następującą wiadomość:

DOBRA WIADOMOŚĆ DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ, A NIE MOGĄ BYĆ Z NAMI NA KONCERCIE 11/08/13!!!:)
Zgłosiła się do nas firma, która zaproponowała zrobienie live streamingu z koncertu. Teraz KAŻDY będzie mógł być z nami tego dnia i na żywo oglądać to wydarzenie.
Koszty realizacji tego są bardzo wysokie, więc dostęp musi być płatny.
Zalogować się i oglądać możecie na stronie:
http://nuplays.pl/album/13149/Transmisja+live+koncertu+z+klubu+Odessa%21


Zobacz jak Dawid śpiewa przebój Rihanny - We Found Love. Czy ten hit zabrzmi także na koncercie Dawida? Dowiemy się już w niedzielę 11 sierpnia, oglądając jego występ!



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]
0

21. urodziny Justina Biebera - jaki będzie za kolejne 21 lat? ESKA.pl zaprasza na wycieczkę do 2036 roku! [VIDEO]

21. urodziny Justina Biebera to dobry moment, aby zastanowić się nad przyszłością artysty. Co czeka idola nastolatków w dorosłym życiu? Razem z ESKA.pl przenieś się do przyszłości o kolejne 21 lat i sprawdź, kim będzie Justin w 2036 roku!
01/03/2015 10:55
Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]
0

Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wyniki głosowania na ESKA.pl [VIDEO]

Uczestnicy Warsaw Shore podbijają internety swoimi teledyskami. Która gwiazda Ekipy z Warszawy spodobała się słuchaczom najbardziej? Najlepsza Gwiazda Warsaw Shore w kategorii muzycznej to...? Wynik głosowania na najlepszy teledysk publikujemy na ESKA.pl
01/03/2015 10:50
Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Everything Has Changed? [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015 - czym różni się od starego? Nowy dokument tożsamości będzie obowiązywać do 1 marca 2015 roku. Czy to oznacza, że stare dowody stracą swoją ważność? Sprawdź jakie zmiany pojawią się na nowym dowodzie osobistym w 2015 roku. Everything Has Changed?
01/03/2015 09:59
Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]
0

Pogoda na wiosnę 2015 - długoterminowa prognoza pogody na marzec, kwiecień, maj. Wiosna, ach to ty [AUDIO]

Pogoda na wiosnę 2015 już na ESKA.pl. Na dworze coraz cieplej, sprawdzamy więc dla Was długoterminową pogodę na wiosnę 2015. Zobaczcie już teraz, jaka będzie wiosna 2015 w Polsce w poszczególnych miesiącach: mamy pogodę na marzec 2015, prognozę na kwiecień 2015 i pierwsze wzmianki o pogodzie w maju 2015. Gotowi zaśpiewać Wiosna, ah to ty?
01/03/2015 09:35
Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]
0

Nowy dowód osobisty 2015: od kiedy obowiązuje nowy wzór dowodu osobistego? Sprawdź i posłuchaj Young And Beautiful [VIDEO]

Nowy dowód osobisty 2015: data wejście w życie nowego wzoru dowodu osobistego to bardzo ważna informacja dla wszystkich, którzy planują zmienić lub wyrobić sobie po raz pierwszy dokument tożsamości. Jakie zmiany szykują się w nowym dowodzie osobistym? I czy to prawda, że po otrzymaniu dowodu nie czujemy się już Young and Beautiful? Wszystkie praktyczne informacje na temat dowodu osobistego znajdziecie na ESKA.pl 
01/03/2015 03:58
MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]
0

MŚ w Falun 2015: Brązowy medal dla polskich skoczków. Skoki narciarskie 2015 z medalem możemy zaśpiewać We Are The Champions! [VIDEO]

MŚ w Falun 2015: skoki narciarskie w konkursie drużynowym zakończone sukcesem Polaków. Mamy brązowy medal w skokach narciarskich! Na podium stanęli polscy skoczkowie: Kamil Stoch, Jan Ziobro, Piotr Żyła i Klemens Murańka! 
28/02/2015 19:35
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]